Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) crey válasza catroot (#6998) üzenetére


crey
MODERÁTOR

És az a baj, hogy baromságot ír. Mert persze egyet lehet érteni a túlározottságon, plusz a kiegészítők egyediségén (ezen én is dühöngöm elég sokat), de:

Először fel kellett rakni a nagware bloatware iTunes-t a gépére. MIÉRT? - mert hülye, és megvásárol egy olyan készüléket, ami lassan 5 éves. Ha 3GS-e lenne, az iOS5 felett már nem kell az iTunes a készülék aktiválásához.

Aztán persze hogy ezzel nem lett megoldva a probléma, mert az iTunes egy ingyenes app letöltéséhez BANKKÁRTYA ADATOKAT akart elkérni. MIÉRT?
Mert hülye, ugyanis nem kötelező megadni (skippelni lehet egy ideje).

Bluetooth használhatatlansága, - ebbe nem mennék bele, bár volt rá példa, hogy kellett volna BT, mert egy ügyfél telefonjáról csak úgy tudtuk kimenteni a képet, mert nem volt wifi a telefonon, mobilnetre meg nem fizetett elő.

MMS hiánya - működik, csak nem iOS3ban (ami egy 4 éves rendszer).
videókészítés hiánya - mivan?
multitask hiánya - megint csak idézni tudnám magam, ki az a hülye, aki 5 éves készüléket vásárol - majd panaszkodik? iOS4-től felfelé powaa. Ráadásul szerintem az iOS-ben lévő multitasking agyonver mindent a piacon (jelenleg).

Szövegszerkesztés hiánya - appstore?
feladatkezelő hiánya - appstore?
szöveg másolás hiánya - iOS 4 powaa?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7002) crey válasza crey (#7001) üzenetére


crey
MODERÁTOR

feladatkezelő hiánya - ja bocs, tényleg nincs feladatkezelő, mert a háttérben futó processzek hibernálásra kerülnek - ezért nem is kell feladatkezelő.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7003) kcsa válasza btudos (#6989) üzenetére


kcsa
veterán

Radarra se lesz? :U

(#7004) mukibuci válasza kcsa (#7003) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én már azon se csodálkoznék :U de ha jól rémlik, akkor a bemutatókor a slide-okon mintha egy fehér radar lett volna, de ugye ez sem jelent semmit :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7005) kcsa válasza mukibuci (#7004) üzenetére


kcsa
veterán

Mondjuk lecseréltem L800ra (hiányoztak a Nokia appok...), de kolléga itt ül szemben még Radarral, ő nem lenne boldog. Na sebaj, holnaptól állítólag Nokia teríti pár helyen.

(#7006) catroot válasza kcsa (#7003) üzenetére


catroot
veterán

Ez jó kérdés, mert kicsit hülyén fogalmaztak a tweet-ben. Most lehet, hogy csak a HD7-re értették.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7007) crey válasza kcsa (#7005) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem a 2nd generation készülékek már más kalapba esnek.

Azért azt is jó figyelembe venni, hogy Nokia így, Nokia úgy de ők csak a 2nd gennel léptek be a piacra - kb. egy időben a Radar és a Titan megjelenésével.

catroot:
Ha a HD7-re nem jön, akkor szinte biztos hogy a többi 1st gen. készülékre sem (egy az egyben ugyanazok a készülékek, talán panel és a formaterv különbözik).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7008) kcsa válasza crey (#7007) üzenetére


kcsa
veterán

Pár topicban már jeleztem, hogy nagy az öröm a 7.8 miatt, de legtöbb helyen hangsúlyozták hogy a 7.5 készülékek megkapják stb stb. Ez pedig simán jelentheti a gen2-ket. (wp7 téma offtopicban az ontopic vagy offtopic? :DDD)

(#7009) nicu71 válasza catroot (#7006) üzenetére


nicu71
addikt

Nos,most ért meg a dolog hogy megnéztem az AHS fináléját...hát nagyon csendes volt ,szinte családbarát ,korrektül elvarrták a szálakat,semmi őrület,de ez helyén is volt így,tetszett.
Viszont ha Istent ismersz ,akkor most szépen elkezded a The Walking Dead-et.Kötelező lesz,és hálás leszel ;)

Amúgy lélegzetvisszafojtva várom, milyen lesz az új telefon... :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7010) catroot válasza nicu71 (#7009) üzenetére


catroot
veterán

"akkor most szépen elkezded a The Walking Dead-et.Kötelező lesz,és hálás leszel."

Már most hálás vagyok, mert azóta nézem, amióta megy! :DDD

Nem tudod, hogy mikor jön pontosan a 9. rész? Február környékén kellene, nem?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7011) Blyan válasza catroot (#7010) üzenetére


Blyan
félisten

Tudjuk, hogy Blédet rendeltél. Csak várunk, mikor vághatjuk a pofádba. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7012) gzbotii válasza Oppenheimer (#6921) üzenetére


gzbotii
veterán

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7013) nicu71 válasza catroot (#7010) üzenetére


nicu71
addikt

:R Akkor nem szóltam! :D
Annyira fel vagyok még mindig zaklatva,tegnap néztem a 8. epizódot, 3x volt orgazmusom és még magam alá is vizeltem...meg merem kockáztatni,hogy egy résznél ennyit még nem imádkoztam...ELKÉPESZTŐ. :Y

Minden bizonnyal február elején lesz új rész,de majd szólok pontosan.
Azt hittem egyébként hogy a 4.rész volt a legdurvább/amikor az anya,Lori meghal/de ez még erre is rátett egy nagy lapáttal,nem véletlen hogy itt tartanak téli szünetet,legyen mit emészteni/hát van is mit....

gzboti....ez fájt... :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7014) catroot válasza Blyan (#7011) üzenetére


catroot
veterán

Nem, most kihagyom. Az volt közvetlenül az Omnia előtt.... :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7015) legiaap


legiaap
nagyúr

Na akkor 7.8-as pletyi: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7016) catroot válasza legiaap (#7015) üzenetére


catroot
veterán

Ja, valószínű, hogy mindenki egyszerre kapja meg ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7017) legiaap válasza catroot (#7016) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt direkt a te kedvedért tettem be.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7018) catroot válasza legiaap (#7017) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm kedvességed. :B

:DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7019) negyedes


negyedes
addikt

voltam ma a fűváros(Koka utan szabadon :DD ), Bukarest legnagyobb Samsung szalonjaban. Volt egy kedves kis csajszi es rakerdeztem hogy esetleg egy ativ s megtapogathatnek. remelem nem ertett felre mert nagyon elkerekedet a szeme. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7020) kcsa válasza negyedes (#7019) üzenetére


kcsa
veterán

az a kérdés hogy az "ativ" szó mit jelent románul. Mert ha kb. azt jelentette a mondatod hogy "a bögyeidet jól megtapogatnám" akkor biztos csodálkozott :DDD

(#7021) gzbotii válasza kcsa (#7020) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem jelent semmit. Tudtommal, peddig eleg jol beszelek romanul - tudtommal :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7022) kcsa válasza gzbotii (#7021) üzenetére


kcsa
veterán

aszittem lejön hogy viccelek. tehát: vicceltem :D

(#7023) dejaris


dejaris
addikt

Sokan írogatnak arról, hogy sufni gsmben semmit se. És elgondolkoztam rajta, hogy ők honnan szerzik be? Nem ugy van, hogy bármi ami kimegy a gyárból arra van garancia? (Nekem sose volt semmi dolgom garanciával, irigykedjetek csak;] :DD)

(#7024) gzbotii válasza dejaris (#7023) üzenetére


gzbotii
veterán

Lopott, eseteleg olcson beszerzett keszulekek amik zacibol maradtak vissza vagy a tualj adta el aron alul.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7025) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

még egy cica :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7026) Maateeo


Maateeo
aktív tag

sejjfaszom

Rákérdeztem biztos ami sicher, és azthiszem ilyen gyorsan még nem lettem ideges semmitöl..

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#7027) gzbotii válasza mukibuci (#7025) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez rad duplan igaz, maci ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7028) btudos válasza Maateeo (#7026) üzenetére


btudos
veterán

Azt hiszem ez csak a "nem nyilatkozunk" válasz kicsit fondorlatosabb megfogalmazása. Ha jól értelmezem, a mai napon látott Twitter kommunikáció nem jelent semmit. (Gondolom ezt az alapján, hogy betűre ugyanez a válasz ment a HD7 update után érdeklődő tulajnak is.)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7029) mukibuci válasza gzbotii (#7027) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

;]

ez mondjuk mehetne a HTCnek is (a nokia mellett) :D

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7030) Maateeo válasza btudos (#7028) üzenetére


Maateeo
aktív tag

igen, ugyanez. Mindenesetre a kezem ökölbe szorult töle. Sehogy sem szimpatikus ez a "nemkommunikálunk" dolog.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#7031) Oppenheimer válasza mukibuci (#7029) üzenetére


Oppenheimer
veterán

(#7012) gzbotii: egyszerre cool és rohadt ijesztő :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7032) btudos válasza mukibuci (#7029) üzenetére


btudos
veterán

A Nokiával mi a baj? :F (azt leszámítva hogy jónéhány gyerekbetegséggel küzd a WP8-as Lumia sorozat, amik nincsenek a 8X-nél)

A HTC-vel egyetértek, Ők megrohadhatnak ahol vannak, bámennyire is számomra tökéletes telefonnak tartom a 8X-et.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7033) gzbotii


gzbotii
veterán

Egyre biztosabb, hogy nem lessz nekem most WP7-em. WP8 sem kozelebbrol, mert az meg draga es van mit meg csiszolni is rajta.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7034) mukibuci válasza btudos (#7032) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az nem elég? egyébként csak simán bekaphatják a fenomenális mentalitásuk miatt :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7035) btudos válasza gzbotii (#7033) üzenetére


btudos
veterán

Azzal egyetértek hogy drága, de most így hirtelen nem jut eszembe olyan dolog ami csiszolásra szorulna. (Hiányosságai vannak, persze, de amit tud, azt nálam nagyon stabilan és mindemellett jól tudja.)

dejaris: Az új is lehet lopott, "kamionról leesett" darab, vagy külföldi nagykerből származó cucc, ahol olcsóbban be tudják szerezni. A lényeg hogy nem hivatalos importőrön keresztül szerzik be a készüléket, ezért nem jár rá magyarországi garancia, csak az EU-s előírások miatt kötelezően vállalt 1 év.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7036) dejaris válasza gzbotii (#7024) üzenetére


dejaris
addikt

Jo jo persze, de en az ujakra gondoltam.

(#7037) catroot válasza Maateeo (#7026) üzenetére


catroot
veterán

Most nézem, hogy személyesen te kérdeztél rá a dologra? :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7038) mukibuci válasza catroot (#7037) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért ha mégis frissítene a zune, csak betolnék oda egy screenshotot meg egy wtf-et ;] kérdés, h frissit-e :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7039) catroot válasza mukibuci (#7038) üzenetére


catroot
veterán

Most olvasom, hogy T-seknek jött 7.8.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7040) mukibuci válasza catroot (#7039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

wmp-n azt írják h mindenkinek mindenre megjött/megjön

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7041) catroot válasza mukibuci (#7040) üzenetére


catroot
veterán

Akkor én kivétel vagyok. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7042) mukibuci válasza catroot (#7041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

értsd jól, van rá 3 hetük :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7043) blackmajesty válasza catroot (#7010) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

(#7044) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Megjött a 7.8? Nofene, ezt is megértük :D Feldobok egy Wp launchert, megnézem milyen :DDD

Everybody lies.

(#7045) Lall


Lall
veterán

DVP-re még semmi. A kurva anyjukat. :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7046) catroot válasza mukibuci (#7042) üzenetére


catroot
veterán

Ezen én már nem idegelem magam, az én telefonomon már több mint egy hónapja fent van. ;]

Viszont a Lumia az kussol.

@blackmajesty

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7047) mukibuci válasza Lall (#7045) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szinte látom, ahogy lázasan cserélgeted a telefonokat az adatkábel végén :D vagy egyszerre van rádugva az összes? :DDD

catroot: én sem bánom, hogy 5 napja megoldottam nélkülük :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7048) catroot válasza mukibuci (#7047) üzenetére


catroot
veterán

Kár volt elkiabálnom, 4mp-et számoltam rá (rámentem, hogy "beállítások/frissítések") aztán húztam le a kábelt. Szóval most megy fel a Lumiára a 7.8. :D

Legalább méltó módon (kábelhúzogatás) búcsúzom el ma este a Zune-tól! :C

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7049) blackmajesty válasza catroot (#7046) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Nincs mit. Én is nagyon várom már, az egyik legjobb sorozat, amit nézek. Jó hosszúra nyúlt a téli szünet, ütős résszel kell most indítani a tavaszt. :)

(#7050) Lall válasza mukibuci (#7047) üzenetére


Lall
veterán

Hááát, ha nem is lázasan 36.5-es hőmérséklettel. :D Valaki írta az on topikba, hogy megjött a Samsung Omniájára. Gondoltam ha arra szarra is megjön, akkor egy DVP-re is azonnal kitolják :D De nem... :(

catroot: Búcsú a Zune-tól? Szóval nem WP-s telefonod lesz. Vagy WP8. Tűkön ülünk! ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.