Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Lall válasza crey (#1000) üzenetére


Lall
veterán

Vagy ahogy Mr. Nyiregyhaza (Pisti) mondta T69 Horvath Eva-ra az Eden Hotelben: "kardoznam a szarfosojat" vagy "fosszorojat"

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1002) crey válasza Lall (#1001) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ilyen csodálatosan körbeírva még én sem hallottam, pedig úgy gondolom, a baráti körömben van egy-két őstulok. :D

(sajna ilyen szarokat nem nézek, mint Éden hotel...) :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1003) catroot válasza crey (#1000) üzenetére


catroot
veterán

Látom neked sem megy szereti ezt az oldalt, mert trükközni kell, hogy bejöjjön a kép :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1004) Lall válasza crey (#1002) üzenetére


Lall
veterán

Pedig az Eden nagyon adta. Annyira fel birtam baszni magam a sok elmebeteg kurvan. :) Ezek a trash-realityk leszivnak agyilag a nap vegen, igy maris konnyebben alszol es tudod/latod, hogy mindennel van lejebb. :)

Ne felejtsd el: "Az Edenben barmi megtortenhet!"

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1005) crey válasza catroot (#1003) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem rendesen mutatja, nem kell vele trükközni :(
szerk.: most mégsem megy... :D
Lalll:

Az a szitu, hogy engem nem leszív, hanem egyszerűen az életkedvem elveszi a sok ostoba barom - főleg az, hogy ennek még teret is engednek a kertévék.
Valahogy soha nem szórakoztatott a Győzike show, a Mónika show, nem néztem meg a bénákat a Megasztár/X-faktor elején (mondjuk a többit sem), mert irritálnak és zavar, hogy léteznek ilyen önkéntes agysejt foglalók. :)

Ami nálam tévé nézés szintjén megy, az Comedy Central all the time (bár a programigazgatót megfojtom, ha sokat kell még az 'Allo 'Allot néznem), illetve Manchester United meccsek és Forma 1. :)

Információt interneten szerzek be, a maradék szabadidőmben sorozatokat nézek... Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1006) balcsida válasza mrhitoshi (#998) üzenetére


balcsida
senior tag

Akkor asszem a 2001 űrodüsszeia, vagy egyebeket ne is említsek. Én is eléggé Sci-Fi fan vagyok, nagypapától (isten nyugosztalja) örököltem meg a Galaktika előfizut, meg egy rakat régi, tök jó könyvet. Születésnapjára megvettem neki DVD-n a Csillagközi Romboló összes évadát, de csak az elsőt sikerült együtt megnéznünk... :(

(#1007) Lall válasza crey (#1005) üzenetére


Lall
veterán

Én nagy TV-s vagyok. Győzike, Mónika, Joshi stb... én sem vagy csak nagyon ritkán néztem. Az Éden koncepciója tetszett (röviden: egymás háta mögött, hogy baszna ki egymással az emberek a saját érdeküket előtérbe helyezve), igaz válogathattak volna értelmesebbeket is. Amúgy nálam minden mennyiségben sport megy a tv-n. Most is éppen Amerikai Focit nézek. Előtte magyart sikerült. :) Bár a Loki szívott :(( de legaláb a MU nyert. :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1008) mrhitoshi válasza balcsida (#1006) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A 2012.-es Emlékmást már nagyon megszeretném nézni, de sajnos még nem jutottam hozzá. :(
Ami nagyon megfogott és ugyan csak Philip K. Dick egyik műve alapján készült, az a Minority Report. :R

[ Szerkesztve ]

PS4

(#1009) balcsida válasza mrhitoshi (#1008) üzenetére


balcsida
senior tag

Sajnos nekem annyira nem jött be az emlékmás, nem tudom, kicsit másra számítottam (nem olvastam az eredeti, hozzáteszem).

(#1010) mukibuci válasza crey (#1005) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a hallo hallo pedig nagyon beteg, bár picit tényleg tulzás ennyi ismétlés, de azért még nézem :D most meg épp cleveland show megy ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1011) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

Ha sorozat, akkor: Walking Dead, Game of Thrones (ezt most olvasom, és meglepő módon a könyv jobb), How I met your mother, Once upon a time, Don't trust the bitch in apartment 23, Vampire diaries.
És amik már nem mennek: Lost Girl (remélem lesz folytatás, de most nem megy még), Battlestar Galactica (a Capricát még meg kell néznem), Friends (láttam vagy 100szor az egészet, de imádom), Coupling (az angol változat, a másikat nem láttam), Rules of engagement (ezt sem zárták még le), és természetesen Egy rém rendes család.
Amúgy TV-ben csak NFL-t nézek, a többi nem érdekel.

(#1012) mukibuci válasza blackmajesty (#1011) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

melyik könyvnél jársz? Én a másodiknál félbehagytam, mert marha unalmas :U Valahogy nem visz magával, pedig egy jó könyvet képes vagyok 1-2 nap alatt le se tenni és kivégezni :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1013) crey válasza mukibuci (#1010) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Cleveland show is etalon.:) Meg Amerikai fater. 5. és 6. évadtól pedig sírva hányós röhögős... :D

Az én sorozataim:

Family Guy, American Dad, Cleveland Show, South Park, Office, Grimm, How I Met Your Mother, Modern Family, Revolution, Sherlock Holmes (BBC), The Big Bang Theory, Top Gear, Two and a Half Man (már annyira nem, Ashton óta fosch), Trónok Harca, Falling Skies, Terra Nova, Houset már befejeztem, és nagyjából ennyi fut párhuzamosan. :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1014) mukibuci válasza crey (#1013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

helga, most megcsókolhat, ha akar ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1015) blackmajesty válasza mukibuci (#1012) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

A harmadik harmadánál. Az első volt nekem unalmas, mert az kb ugyanaz volt, mint a sorozat első évada. A második könyvben sokminden máshogy volt, de még úgy sem volt az igazi. Most egy ideje szüneteltetem, mert úgy alakultak a dolgok, hogy nem nagyon tudok koncentrálni rá, de ez nem a könyv hibája, hanem az összetört szívemé. De lassan helyreáll a rend, és akkor folytatom.

(#1016) crey válasza mukibuci (#1014) üzenetére


crey
MODERÁTOR

:D :D na de Herr Flick! Jól figyeljen, mert csak egyszer mondom el! :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1017) mukibuci válasza crey (#1016) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

most felröhögtem a family guy-on:

quegmire kérdezi az ágyban a csajtól:
- mióta is tanulsz kozmetikusnak?
- 2 hónapja
- akkor most kapsz egy meleg arcpakolást :DD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1018) crey válasza mukibuci (#1017) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez ment a Comedyn ilyen kivágott átkötőként :D Ennél csak a matrózos ivós volt a jobb :D

Baszki, a fáklyát hordozó szellem :D :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1019) mrhitoshi válasza mukibuci (#1017) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ha Family Guy: [link] :DDD

Na meg: [link]

9. évad nagyon betegre sikerült. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#1020) Barthezz2 válasza crey (#1005) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam a TV=F1. Annyira nem nézek mást, hogy két futam közt a konnektorból is ki van húzva a beltéri. A nyári hosszú szünet alatt meg is szívtam, mert a sok hetes áramtalan állapot miatt nem kapta meg a beltéri az új kódokat és semmi nem jött be egy napig.:D

Most meg.. Behavazódtunk :Y

Everybody lies.

(#1021) crey válasza mrhitoshi (#1019) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Möhhh... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1022) gzbotii válasza crey (#1013) üzenetére


gzbotii
veterán

Uram atyam..es meg en aggodtam, hogy sokat nezek: TBBT, Borgias, Star Trek (DS9 kivul mindet szeretem bar a Voyagert meg nem fejeztem be)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1023) catroot


catroot
veterán

Ehhhehe, csak eljött ez a nap is! :C

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1024) gzbotii válasza catroot (#1023) üzenetére


gzbotii
veterán

En is kivancsi vagyok a ma estere de azert inkabb izgulok, hogy mit hoz a 7.8 illetve a 8X milyen aron kezd es hogy fog szuperalni :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1025) crey válasza gzbotii (#1022) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Kimaradt a felsorolásból a Borgias és Gengszterkorzó :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1026) catroot válasza crey (#1025) üzenetére


catroot
veterán

Azt hittem már, hogy a Homok titkai és a Vadangyal. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1027) mukibuci válasza crey (#1025) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

jó reggelit :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1028) negyedes válasza blackmajesty (#1011) üzenetére


negyedes
addikt

Na vegre egy walking dead nezo. :C Star trek valaki? Osszes evad, osszes mozifilm plusz a deep space 9. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1029) mukibuci válasza negyedes (#1028) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én belekezdtem, de a 60as évek űrtechnológiája eléggé leszívta az agyam :D a mozifilmeket láttam. Egyébként az SW sokkal jobb, te kis trekker :P

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1030) mrhitoshi válasza crey (#1021) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát ez tipikus. ;]

Lady Gaga egy köcsög ? :DD

PS4

(#1031) gzbotii válasza negyedes (#1028) üzenetére


gzbotii
veterán

Mint irtam en szeretem :P
Lattam az osszes mozifilmet, Voyagerbol hinyzik par resz, Next Generation-bol az utolso evad, Enterprise-bol meg az utolso resz es nem birom a DS9-et :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1032) catroot válasza negyedes (#1028) üzenetére


catroot
veterán

"Where is Carl?!" ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1033) Lall válasza gzbotii (#1031) üzenetére


Lall
veterán

Valami eszméletlenül gagyi. :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1034) catroot válasza Воланд (#963) üzenetére


catroot
veterán

Látom véglegesedik az az arckép... ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1035) negyedes válasza gzbotii (#1031) üzenetére


negyedes
addikt

Szerintem jo a DS9 kicsit mas megkozelites, de a kapitany(Sisko) nagyon jo karakter. Meg igy is hogy a nagy kapitalista amerikaban keszult. Amugy Sisko egyik kedvenc eledele a magyar csirkepaprikas: [link] :C

A Voyagerben nem tetszet az a megoldas hogy az ikerhajoba szaltak at, kicsit eltertek szerintem attol h a hajot semmi kep nem hagyjak el mentalitastol. De maskulonben nagyon tetszet.

TNG - Pikard szerintem mintapeldanya lehetne a katonai tiszteknek. :)

A fanyalgoknak: igen regi, meg vicces nehol a diszlet, nincs benne cgi, de ha ezen tul tudsz lepni, iszonyat hangulatos tud lenni. :K Spoch, McKoy es persze Kirk szerintem alapmu egy sci-fi rajongonak.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1036) Воланд válasza catroot (#1034) üzenetére


Воланд
titán

igen, mostmar csak a pecset kell ra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1037) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha még mindig sorozatok.. SG-t senki se nézett?

Everybody lies.

(#1038) Воланд válasza Barthezz2 (#1037) üzenetére


Воланд
titán

de, en neztem. meg az atlantist is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1039) negyedes válasza Barthezz2 (#1037) üzenetére


negyedes
addikt

De kiskoromban, mikor ment a tvben. Meg a sliderst is. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1040) crey válasza Barthezz2 (#1037) üzenetére


crey
MODERÁTOR

sima Stargate mind a 10 évad + a filmek, Stargate Atlantis mind az öt évadja, Stargate Universe... És nagyon szeretném vissza :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1041) mukibuci válasza negyedes (#1039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sliders az alapmű :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1042) Barthezz2 válasza crey (#1040) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Dettó. Bár a Universe annyira nem tetszett, de mégis csak Stargate, és pont mikor kezdett beindulni, akkor kaszálták el :O

De látom azért nézte mindenki :)

(#1039) negyedes: A Sliders még TV-ből van meg nekem is :D

(#1041) mukibuci: Meg a MacGyver is :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#1043) bull84ghia válasza mukibuci (#1041) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nekm fent van a polcomon is :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#1044) crey válasza Barthezz2 (#1042) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sliders és a Macgyver is alapmű. :)

A Universe azért tetszett, mert végre emberibb léptékű problémákat, emberi módon oldottak meg (pl. Nem tanulták meg hogy kell egy Goa'uld űrhajót vezetni 10 perc után, hanem egy egész évad kellett, mire rájött a dr. Rush, hogy hogy működik a Destiny.
Nagyon sajnálom, hogy elkaszálták, mert tényleg felszálló ágban vot a sorozat, a Syfy azóta sem termelt ki magából egy rendes scifit - remélem visszahozzák még a SG-t valamilyen úton.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1045) Plazmacucci válasza mukibuci (#1041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

amu akkora simer volt h 4 évad után elkaszálták a f@szba :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1046) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

sorozatok után térjünk át az egész estés filmekre :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1047) blex


blex
senior tag

most kirekesztve érzem magam, hogy nem nézek egy űrsorozatot sem... ja de, doctor who :D
chuckot ismeri valaki? az volt az első sorozat, amit néztem, de sajnos már vége van.. oh, a régi szép idők :P

filmből én a hobbitot várom nagyon. imádom a gyűrűk urát

[ Szerkesztve ]

(#1048) Barthezz2 válasza mukibuci (#1046) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ebből várom az ötödiket:)

Everybody lies.

(#1049) Lall válasza mukibuci (#1046) üzenetére


Lall
veterán

Navegre. Neha azt sem tudom mirol beszeltek. A sci-fi pedig kifejezetten nem all kozel hozzam.

Viszont filmek kozul a mostani nagy kedvenc a The Intouchables.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1050) catroot


catroot
veterán

Horror b.ziknak: Session 9. Sajnos a bemutató nagyon silány, viszont a film üt... elég jó kis pszicho-horror.

Eleve egy elhagyatott elmegyógyintézetben játszódik (ami valós helyszín) és iszonyat nyomasztó a légköre.

Ja, az aláírásom is innen van :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.