Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Maateeo válasza gzbotii (#500) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Tudom, hogy nehezen hihetö, de igen. Gyorsabb proci, nagyobb képernyö, fürgébb müködés. Persze a kamerát igazából kihagyhatták volna belöle, de egyébként durván jó az árához képest az OT. De hát a WP sebesség/minöségtöl messze van... nagyon messze.. Viszont az X10-nek odaken. Vagyis számomra jobban fekszik :)

Csak neked, csak most: compare

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#502) gzbotii válasza Maateeo (#501) üzenetére


gzbotii
veterán

Holvan, nekem ezt adta ki gugli, eslok kozt: kep

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#503) btudos válasza gzbotii (#502) üzenetére


btudos
veterán

Az OTS egy Alcatel One-Touch 995. Arra keress rá, az bőven jobb mint az x10i.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#504) gzbotii válasza btudos (#503) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem is leesett, mas telorol beszeltunk ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#505) balcsida


balcsida
senior tag

Végignéztem a futurama 7. évadját és nem értem, Fry és Leela mióta járnak :F

(#506) Maateeo válasza gzbotii (#504) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Jajólvan akkor. Úgy voltam vele, hogy elöfizu mellé adják 10k-ért, akkor nekem ennyit megér ilyen biztonsági póttelefonnak. És most hogy szívok a HTC-kkel, mostmár nem is bánom a beruházást..

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#507) negyven2 válasza balcsida (#505) üzenetére


negyven2
veterán

Kb. az utolsó filmben (Bender's Big Score) van felvázolva a kezdette, de konkrétan a 6. évadban (imdb szerinti számításban) "jönnek" össze. Habár azért köztük már korábban is megvolt a chemistry.

Ja, és ez még csak a 7. évad első fele ami lement. Folytatása Júniusban lesz ami újabb 13 részt add a 7. szezonhoz.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#508) amanoba


amanoba
őstag

mit szóltok a padfonehoz? wp-vel kéne mi? :DDD
járható út lenne szerintem egyébként ezen a vonalon is..vagy lenne esetleg akadálya hogy készüljön egy ilyesmi?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#509) Воланд válasza amanoba (#508) üzenetére


Воланд
titán

kene es szerintem jarhato ut lenne.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#510) gzbotii válasza amanoba (#508) üzenetére


gzbotii
veterán

WP-Win egybeolvadasakor ;)
Ami szerintem 5-7 even belul varhato is :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#511) gzbotii


gzbotii
veterán

Microsoft's Surface available for pre-order in eight countries, shipping October 26th

Talan, ha itt is 600 dollar lenne az ara...akkor kellene :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#512) robotjatek válasza gzbotii (#511) üzenetére


robotjatek
tag

Asszem egyelőre mégsem kell Surface.

(#513) Lall


Lall
veterán

A török verő magyarok. Mekkora gólt vertünk. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#514) Barthezz2 válasza amanoba (#508) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Má most jöhetett volna egy Surface WinPhone RT.

Everybody lies.

(#515) gzbotii válasza Lall (#513) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem 1-1 az allas?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#516) Lall válasza gzbotii (#515) üzenetére


Lall
veterán

De. 1:1 ide. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#517) crey válasza Lall (#516) üzenetére


crey
MODERÁTOR

3-1 ide... What the heck? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#518) gzbotii válasza crey (#517) üzenetére


gzbotii
veterán

Visszakapjak ok meg azt a 150 evet :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#519) Lall válasza crey (#517) üzenetére


Lall
veterán

Zsirsag van. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#520) crey


crey
MODERÁTOR

Nektek is linkelem, bár nem tudom, hogy rajtam kívűl van-e itt fényképezés/videózás buzi...
Jön az új GoPro 3, és hát elég kurva jóra sikerült a videója... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#521) Maateeo válasza crey (#520) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Elég durván jó a cucc. Gondolom hat számjegyü az ára.. :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#522) Barthezz2 válasza crey (#520) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én valamilyen szinten igen, csak a pénztárcám kevésbé támogatja :D

Everybody lies.

(#523) catroot


catroot
veterán

Na, egyik haverom vett egy Sony Xperia S-t, kíváncsi leszek milyen.

Valahogy nem volt hajlandó várni a wp8-ra.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#524) crey válasza Maateeo (#521) üzenetére


crey
MODERÁTOR

a Black variáns $399. Szóval annyira nem vészes. Ráadásul még nem vettél hozzá vízálló tokot (az az igazi móka),stb... :) :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#525) blex válasza crey (#524) üzenetére


blex
senior tag

az a baj, hogy 8s-t meg surface pro-t kell vennem :D

(#526) gzbotii válasza catroot (#523) üzenetére


gzbotii
veterán

A Sony telefonok dizajnra baromi szepek, de a UI az csapnivalo...Optimsu UI, TW/MW, Sense is mind profibb - a Holo UI nem is beszelve. De az mar Metro koppintas, tegyuk hozza :((( .

Meg a FlyMe OS ami van Meizu MX-ben na az az droidos UI-k kiralya.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#527) catroot válasza gzbotii (#526) üzenetére


catroot
veterán

Szép telefon, de engem valahogy nem fogott meg. Akkor mát tényleg egy Nexus (bár ez másnak szappantartó :DDD )

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#528) Lall válasza crey (#520) üzenetére


Lall
veterán

Lumia 920 jobb videót csinál. :DDD ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#529) bull84ghia válasza gzbotii (#526) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nekem volt Xperia playem és eszembe sem jutott a változtatni, szerintem áttekinthető és szép, viszont az optimus 2x-emen az volt az első hogy a launchert lecseréltem.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#530) gzbotii válasza bull84ghia (#529) üzenetére


gzbotii
veterán

A regi Optimus UI valoban nem valami jol nez ki, az uj ICS ala valo, na az mar masabb.
Nekem valahogy megis fura a Sony fele UI..ikonok ullenk ott furan egy lapon...semmi keret nelkul. Na, de izles kerdese

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#531) Lall válasza gzbotii (#530) üzenetére


Lall
veterán

Szerintem is botrányosan rusnya. Fasznak erőlködik minden gyártó sáját ui-val? Már 2.1-nél is szebb volt a stock ui, mint a többi hányadék (talán kivétel a Sense). Ráadásul még a memóriát is zabálja.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#532) gzbotii válasza Lall (#531) üzenetére


gzbotii
veterán

Igazabol 2.3ig a gyari UI nem volt valami...es sok funkcionalitas is hianyzott bellole.
De erdemi ujitast csak a Sense hozott, mindekepp.

En nagyon udvozolnem, ha 4.0 csak a Holo temat hasznalhatnek es kesz. Az nem randa. Nem is lehetne. Elveger a Metro UI-re epul.

:DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#533) bull84ghia válasza gzbotii (#530) üzenetére


bull84ghia
őstag

Az Lg UI 3.0 tényleg sokkal jobb volt, próbaként használtam 1hétig kb.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#534) btudos válasza crey (#520) üzenetére


btudos
veterán

Még mindig durván jó cucc.. Síelős társaságban van egy Hero2, azzal elég jól elvoltunk szűzhavazás közben tavaly :U

De WP8 mellé ez már nem fog beleférni :( :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#535) catroot válasza gzbotii (#526) üzenetére


catroot
veterán

Na, megnéztem és segítettem beállítani haverom Xperia S-ét. Azért volt 1-2 olyan dolog Jelly-ben, ami miatt fáj a szíven... ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#536) Maateeo válasza bull84ghia (#533) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Hát az Alcatel féle SPB UI egy katasztrófa, használhatatlan, és igazából nem is nagyon cserélhetö, mert folyamatosan fut a háttérben, és elöszeretettel eszi fel annyi a memóriát, hogy a telefon újrainduljon. Az origi 2.3.6 elég rusnya, felraktam egy GO Launchert, azzal egész pöpec, csak ugye 3 launcher van fenn, az meg nem egy memóriabarát dolog. De pénteken jön az új TITAN, és ágyö OTS...

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#537) crey válasza catroot (#535) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pl? Jól működő Viber? Rendes Youtube kliens? Működő maps szolgáltatások? Rendes notification center? Mi vagy te terhes nő, hogy ennyit "kívánsz"? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#538) mukibuci válasza crey (#537) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

majd a wp8ban , ha ha ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#539) btudos válasza catroot (#535) üzenetére


btudos
veterán

Jelly Bean? Hacsak nem főzött ROM van rajta, akkor kétlem hogy JB lenne, még csak ICS van rá hivatalosan.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#540) catroot válasza crey (#537) üzenetére


catroot
veterán

Kb. :DDD + elég fasza adatforgalom mérő app, ami nagyon remélem, hogy alap lesz a 8-ban.

Egyébként durva, hogy a hangkeresés mennyire megy a marketen (csak érdekesség, mert amúgy sem használnám).

Viszont fura volt látni, hogy a gyári képek lapozásakor azért megröccent így is egy pillanatra (ICS alatt).

@btudos

Elírtam, mert még csak ICS. :B Jelzett valami rendszerfrissítést amúgy, de kizárt, hogy az a JB lenne.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#541) bull84ghia válasza Maateeo (#536) üzenetére


bull84ghia
őstag

Én az összes androiddal úgy kezdtem hogy root, utána pedig a sok memorizabáló vacak ment a süllyesztőbe, ezek után sokkal jobb lett a helyzet :R

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#542) btudos válasza catroot (#540) üzenetére


btudos
veterán

ICS update lesz az.

Vicces egyébként, hogy rengeteget gondolok arra, hogy esetleg veszek második telefonnak valami Androidos ketyerét, de valahányszor elkezdek mászkálni a menürendszerben, mindig elfog az undor. Annyira hozzászoktam már a WP végtelen egyszerűségéhez, hogy nem tudnék huzamosabb ideig mást használni, esetleg az ICS óta alap Holo UI-t, az még tetszik is. Így adatforgalommérő ide, rendes Viber, Youtube meg fingópárna app oda, nem érzem azt hogy előrébb lennék egy droiddal user experience tekintetében, mint most a HD7-tel.

Maateeo: Mondanám hogy dobj fel valami főzött rom-ot, megoldaná a memóriazabáló UI problémát, de nem tudom OTS-nél ez hogy megy :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#543) bull84ghia válasza btudos (#542) üzenetére


bull84ghia
őstag

Kakatel memozabálást könnyen meg lehet oldani. Eladni és kész. :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#544) btudos válasza bull84ghia (#543) üzenetére


btudos
veterán

Nyilván, de adott kényszerhelyzetből kell a legjobbat kihozni, amire nem az általad vázolt lehetőség a legjobb megoldás.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#545) crey válasza catroot (#540) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az a szörnyű, hogy a lokalizáció, mind Google rendszerén, mind iOS-en messze különb, mint a WP-n, pedig anno pont ezzel tudott akkora teret nyerni magának a Microsoft.
Most meg a Google 4 magyarországi alkalmazottal ügyesebben megoldja ezt a történetet? :(

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#546) catroot válasza crey (#545) üzenetére


catroot
veterán

Még ezt idebiggyesztem a hangfelismeréshez: hogy a google navinál bemondtam a város-utca-házszámot is elsőre felismerte. Nem maga a hangfelismerés a durva, hanem, hogy a magyar nyelvvel nem áll hadilábon.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy wp-ben a lokalizáció és maga a régiók, hogy alakulnak. Ettől tartok a legjobban.

(migrálnom pl. szinte biztos, "kell" majd)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#547) bull84ghia válasza btudos (#544) üzenetére


bull84ghia
őstag

Igaz, de ha csak pár napról van szó akkor nem érdemes trükközni vele, pár nap szenvedés nem a világ :U , volt nekem vodafone 845-öm is tudom miről beszélek. :U

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#548) MasterMark válasza bull84ghia (#547) üzenetére


MasterMark
titán

Mi ez az aláírás? Mármint hogy érted?

Switch Tax

(#549) Maateeo válasza btudos (#542) üzenetére


Maateeo
aktív tag

btudos: Feldobnék, de nincs. Elvileg nyár közepén jött volna az ICS rá ("de még mindig a mi érdekünben finomítják a rendszert" - jó duma), amivel elméletileg a launcher is eltünik. If not, rootot lehet, hogy bevállalok, csak ugye a garancia végett óvatosnak kell lennem. Fözött ROM meg még nincs rá. Mindenki az ICS-re vár..

bull84ghia: Egyébként megsúgom neked, hogy annyira nem ócska ez a telefon, 10k-t az elöfizu mellé böven megért, mert: gyors, esztétikusan néz ki, és nagy. Egy hibája van, hogy kukadroidos...

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#550) Rage47 válasza Maateeo (#549) üzenetére


Rage47
veterán

nálam a "nagy" egyből kizárja a jó telefon fogalmát :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.