Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2252) Kékes525


Kékes525
félisten

Tudható, hogy mikor jön e-hónapban a végleges májusi update? Maradtak benne ismert, lényeges hibák?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2253) pzstm válasza Kékes525 (#2252) üzenetére


pzstm
Topikgazda

május 28-at pletykálnak.

"We are aware Narrator and NVDA users that seek the latest release of Microsoft Edge based on Chromium may experience some difficulty when navigating and reading certain web content. Narrator, NVDA and the Edge teams are aware of these issues. Users of legacy Microsoft Edge will not be affected. NVAccess has released a NVDA 2019.3 that resolves the known issue with Edge."

Utolsó realease preview/slow ring blogbejegyzésében ez van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2254) Kékes525 válasza pzstm (#2253) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! :)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2255) westlake válasza Kékes525 (#2252) üzenetére


westlake
félisten

Végleges update? Végleges update-nek egyedül azt lehetne nevezni amitő nincs újabb. Te nyilván nem erre gondoltál. MVS-ről tölthetők a 19041.208-as ISO-k, amiket ugye Microsoft nem véletlenül publikált. 12-én meg kiadták a .264-es frissítést. 28-án valószínűleg elkezdik terjeszteni minden olyan vonalon, ahol szokták. Gondolom egy újabb frissítést is kadnak, de nem biztos (meg nem is lényeges).

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2256) westlake


westlake
félisten

(#2257) westlake


westlake
félisten

Windows 10 2021 Is Codenamed Iron (Fe) – Deleted Text in the Official Blogpost Reveals
Júniusban jön az első 21H1 Insider Preview.

Play nice!

(#2258) Nyugis


Nyugis
senior tag

jó reggelt!

az eseménynapló szerint van egy permanens hiba ami folyamatosan visszatér.
ESETLEG, tudja valaki hogy ez mi lehet?
svchost (12312,R,98) TILEREPOSITORYS-1-5-18: Hiba (-1023 (0xfffffc01)) történt a következő naplófájl megnyitásakor: C:\WINDOWS\system32\config\systemprofile\AppData\Local\TileDataLayer\Database\EDB.log.
- felügyeleti eseményeknél IS hiba
-alakalmazásoknál is ugyan ezt jelöli hibának hiba

(#2259) feketedini válasza westlake (#2255) üzenetére


feketedini
tag

Ha közvetlenül a kiadás előtti buildet szeretném telepíteni, akkor az "előzetes kiadás" kört kell választanom, ugye, vagy a "lassú kört"?

(#2260) norti válasza feketedini (#2259) üzenetére


norti
addikt

Az előzetes kiadást.

(#2262) norti


norti
addikt

Microsoft jumps to version 10.0.201xx for 21H1 builds: [link]

(#2263) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 19640

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2264) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Az mennyire normális, hogy amikor frissül a Win10 insider fast ringem akkor frissül hozzá a .Net is? A fő verzió változatlan de valamit mégis kihoz mindig.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#2265) norti válasza szabonagyur (#2264) üzenetére


norti
addikt

Utóbbi két buildnél ez volt, lehet, hogy kiveszik a .NET framework telepítőt a Windows installból vagy csak újra telepítik, hátha megold valami bugot.

[ Szerkesztve ]

(#2266) szabonagyur válasza norti (#2265) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi, akkor ez lehet a megoldás.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#2269) BiP válasza norti (#2268) üzenetére


BiP
nagyúr

Újabb év, újra variálás a ringekkel :)

(#2270) pzstm válasza BiP (#2269) üzenetére


pzstm
Topikgazda

csak átnevezés, és kivéetelsen ez abszolút logikus és értelme is van

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2271) pzstm


pzstm
Topikgazda

[Announcing Windows 10 Insider Preview Build 20150]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2272) gyulank


gyulank
addikt

Ha új telepítésem lesz, mert veszek egy SSD-t, akkor ennek a töredezettségmentesítős dolognak az alapján melyiket, és hogy érdemes telepíteni? Van Fast 20150, Slow 19041, Release Preview 18363, meg van Software Development Kit 19631. Szóval telepíteni kell mondjuk a 18363-at, és aztán a 19631-et, vagy egyből a 19631-et, vagy egyből a 20150-et, és utólag is át lehet állítani hogy gyors vagy lassú, vagy egyik sem?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2273) norti válasza gyulank (#2272) üzenetére


norti
addikt

19551-es buildben lett elvileg javítva, tehát ha nagyon tartasz attól, hogy megrövidíti az SSD-d életét a stabil 2004-es verzió (a mostani hivatalos ISO/májusi update), akkor csak a fast ringen/dev channelen lévő 20150-et tudod felrakni, ahhoz van ISO is. De nyilván hamarosan lesz Ms fix ehhez is, mint a többi hibához, amit hozott a nagy frissítés.
Insider buildekkel nagyobb problémák szoktak lenni, úgyhogy ezt is vedd figyelembe, ha fast ringre váltasz (slow/release preview csak emiatt vagy a többi hiba miatt felesleges).

Olvastam a topikot a Microsoft fórumán, nem tartom akkora drámai bugnak, főleg hogy jelen volt több Insider builden keresztül és nem látok észrevehető degradálódást az SSD-imen (pedig egyiken Plex + Virtualbox fut és sokat - heti 2-3x - változnak nagy fájlok, azokat tuti defragolta).

(#2274) gyulank válasza norti (#2273) üzenetére


gyulank
addikt

De nem igazán a konkrét kérdéseimre válaszoltál. Nem az a lényeg, hogy mennyire tartok tőle, mert azt kérdeztem, hogy hogy telepíthetem azt ami nem olyan, és melyik mód a jobb. Felsoroltam, hogy szerintem milyen módok lehetnek, és nem tudtam meg, hogy jól gondoltam-e, és melyik a jobb.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2275) norti válasza gyulank (#2274) üzenetére


norti
addikt

Az első két bekezdésben válaszoltam... :(((
De akkor tőmondatokban:
20150-et telepítsd, ez a fast ringen van, a többit nem ajánlom, mivel úgysem javítja azt a hibát.

(#2276) gyulank válasza norti (#2275) üzenetére


gyulank
addikt

Nem válaszoltál. Most sem. Leírtam egy csomó mindent, és semmiről se beszéltél ami benne volt. Semmit se tudtam meg amit kérdeztem. Attól, hogy azt ismételgeted, hogy de, attól még nem. És most tényleg ott tartunk, hogy egy hozzászólásban rendesen érthetően magyarul mindent megkérdeztem, de új hozzászólásokban újra el kell kezdenem kérdezgetni ugyanazokat? Hülyeség, hogy a többi nem javítja, hisz minden lehetőség amit írtam 19551-től nagyobb verzió...

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2277) BiP válasza gyulank (#2276) üzenetére


BiP
nagyúr

Itt valamit nagyon félreértesz. Norti leírta, hogy ha olyan verzió szeretnél telepíteni, ami nem tartalmazza az SSD hibát, akkor direktben a 20150-et kell választanod. Nem kell variálni.
Utólag is át lehet állítani, melyik ringen szeretnéd tovább kapni a buildeket.

"Hülyeség, hogy a többi nem javítja, hisz minden lehetőség amit írtam 19551-től nagyobb verzió..."
Írtál sokmindent, és ezek közül sem a 19041 (ez a 2004), sem a 18363 (ez meg a 1909) nem nagyobb.
SDK 19631: ez meg nem neked való, ezt meg azért ne telepítsd. Szóval ebből a szempontból is marad a 20150.

[ Szerkesztve ]

(#2278) gyulank válasza BiP (#2277) üzenetére


gyulank
addikt

De minden több, mert a 19631 is több, és nem írtam olyat, hogy ennél kisebbet telepítenék. Szóval nem tudom, hogy jön ide a 18363 hogy kevesebb, ha az azért van, hogy telepítsem a 19631-et, ami több. Nem derült ki, hogy miért nem való az nekem. Kérdeztem azt is, hogy utólag is lehet-e, és arra se válaszolt. De a te válaszodból sem tudom, hogy mi a különbség az RP, és a S/F közt. Tehát, hogy mi a különbség aközt, hogy RP, vagy pl. fast? Mert gondolom a fastot slowra lehet állítani, nem RP-re. Szóval mi a különbség aközt, hogy RP-t telepítek, vagy a másik kettő egyikét?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2279) BiP válasza gyulank (#2278) üzenetére


BiP
nagyúr

Na. 2 félreértés is van.
1. Mi abból indultunk ki, hogy új SSD, ezért nincs macerázás, fogod a legújabb ISO-t, (20150) felrakod, és boldogság.
Te meg abban gondolkodtál, hogy felraksz valamit, és onnan upgrade-elgeted a megfelelő ringen, mire eljutsz a megoldásig.
És ebben említettél 19551-nél korábbi verziókat, igaz, ez csak kiindulás lett volna, és ezt frissítetted volna újabbra, ez jogos.
De mindegy is, mert feleslegesek a köztes lépcsők.

2. Felsoroltál itt csomó ringet, de mindegyikben jócskán el vagy maradva. A Slow-hoz említett 19041 már megjelent publikusan is, ez a 2004 (azaz May 2020 Update), felesleges Insiderrel szórakozni. A Release Previews 18363 is meg még korábbi (1909), szintén felesleges kerülő lenne.
SDK: namármost ha ennyire információhiány esete van, akkor ennek fényében mit használnál ki az SDK-ból? Ezért mondtam, hogy nem neked való. (nekem sem amúgy).

(+1): segítséget kértél, adtak választ, majd kikéred magadnak. Szerintem lehet ezt finomabban és alázatosabban is.

Rövidre zárva: Beszerzed a 20150 ISO-t, felrakod, és kész. Utána olyan ringet választasz, amilyet szeretnél, vagy amit épp a regisztráció enged. (ezt most nem követtem, változott-e ez a rész a ringek átnevezésével)
Szerencsére megfelelő regisztrációval elérthető hivatalos formában is a 20150 ISO. [link]
De ezen kívül is van több olyan megbízható oldal, ahol ISO-ban letölthetőek a buildek. (igaz, ezek nem hivatalosak, és nem tőlem hallottad :) )

[ Szerkesztve ]

(#2280) gyulank válasza BiP (#2279) üzenetére


gyulank
addikt

Én azokat soroltam fel, amiket kilistázott a Windows oldala letölthetőként. Akkor pont egyenként megnéztem, és onnan írtam, szóval akkor a Windows van lemaradva magától. Na de, te is csak vitatkozol, és véleményt mondasz, de nem válaszolsz a feltett kérdéseimre. És ha nem válaszoltad meg a válaszoddal, akkor nem válaszoltad meg. Ez tény. Mit fogalmazzak ezen finomabban? Kösz, hogy írtál valamit, bár nem tudtam meg amire kíváncsi voltam, de nem baj, már nem akarom tudni, mert különben megsértődsz? De azért kérdeztem, hogy megtudjam, és nem tudtam meg. Ha én nem szólok, hogy nem tudtam meg, akkor se fogja kiegészíteni a válaszoló, hisz ő letudta azzal, amit írt. Nem tudok mást tenni annak érdekében, hogy megtudjam, mint szólni, hogy ez nem érintett minden részletet.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2281) BiP válasza gyulank (#2280) üzenetére


BiP
nagyúr

Most már tényleg kíváncsi vagyok, mit szeretnél megtudni, amire mi még nem válaszoltunk?
Mert szerintem válaszoltam/-unk arra a kérdésedre, hogy melyik verziót tegyed fel a szűz SSD-re, hogy ne legyen benne a defrag-hiba.
Ezek szerintem elkerülte a figyelmemet valami, amit még hiányolsz.

[ Szerkesztve ]

(#2282) gyulank válasza BiP (#2281) üzenetére


gyulank
addikt

2278 És ebben már másodszor kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2283) BiP válasza gyulank (#2282) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja értem már, a különbségekre vagy kíváncsi. Ez a rész azért nem tűnt fel, mert
1. két kérdésed volt, mi a telepítéssel kapcsolatos része fókuszáltunk, mert az oldja meg a problémádat.
2. abból a szempontból, hogy a 20150 a megoldás az eredeti SSDs felvetésre, a másik részre nem releváns, szerintem ezért nem válaszoltunk külön erre a részre.
3. amúgyis bármikor ki lehet guglizni
4. #2268.
Pont előtted pár hsz-szel volt linkelve, hogy a ringek miben változnak, és ha már leírták azt is, mi mire jó.
5. továbbra is finomíts, mert itt segíteni próbáltunk, Te meg követelőzöl. Easy.

Elég jó átjárhatóság van a ringek között, lehet váltani. Lassabbra mindenképp. Úgyhogy igen, át tudod majd állítani telepítés után.

(#2280) gyulank: MS letöltő oldala: Nem a Microsoft van elmaradva önmagától, hanem valóban ezek a buildek voltak az utolsók azon a ringen. Viszont ezek a buildek azóta publikusak lettek, úgyhogy már felesleges az adott ringhez kötni.

[ Szerkesztve ]

(#2284) gyulank válasza BiP (#2283) üzenetére


gyulank
addikt

Most sem válaszoltál, hanem leírtad azt, hogy mi volt a véleményed, ami miatt, nahát, még te magad is úgy írtad, hogy nem válaszoltatok. És magyarul kérdeztem, aki tudja, gondolom képes magyarul válaszolni, és én magamtól is írtam, hogy gondolom, csak a slow, fast közt lehet váltani, tehát ugyanúgy nem tudom, hogy RP-re lehet-e, vagy nem lehet, és mivel ugyanúgy nem tudom, hogy mi a különbség az RP és a másik kettő közt, és ezt már leírtam vagy négyszer, nem mindegy, hogy fastot telepítek, vagy RP-t.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#2285) BiP válasza gyulank (#2284) üzenetére


BiP
nagyúr

"Most sem válaszoltál" - akkor nem tudom, mi ez a sok karakter, amit begépeltem, meg a link, amit beszúrtam, ami a fast-slow-rp ringekről szól. És az hivatalos, nem én találtam ki.
És azt is írtam, hogy lehet váltani a ringek között, főleg a lassabb felé. (fast->slow->RP).
Mindent leírtunk, amit tudni szerettél volna, meg amit tudnod kell, ahhoz, hogy olyan verziót telepíts, ami elkerüli az SSD bugot.
Nekem erre nincs több időm, innentől oldd meg magad. Szívesen.

Ja, hogy az a baj, hogy angol a link? Akkor tessék azt mondani, nem pedig azzal dobálózni, hogy nem válaszoltam.
Fast & Skip ahead gyűrűk: (új név: Dev channel): technikai usereknek. legújabb buildek, legfrissebb kód, viszont hibák simán előfurdulhatnak.
Slow: (Beta channel): megfontoltabbaknak, de akik szeretnének korábban hozzájutni a friss újdonságokhoz. Kevesebb hiba, viszont itt a leghasznosabb a visszajelzés a Microsoft felé. Frissítések is jönnek hozzá.
Relase Preview: kiadás előtti változatok, elég stabil már.

De hogy szájbarágós legyek: kötekedés helyett tedd már fel a 20150-est, majd állítsd át Release Preview-ra, vagy lépj ki az Insider programból, és megnyugodhatsz, majd akkor jön rá új frissítés, ha kellően stabil lesz, és ezekre a csatornákra is jön új verzió.

[ Szerkesztve ]

(#2286) #86564352


#86564352
törölt tag

Szomorú Windows oldalról az Apple WWDC milyen egységes és átgondolt UI design rendszereket demózott. Win10-re kaptunk pár újabb fajta ikont kék csempére kék ikont, hogy még nagyobb legyen a káosz és ennyi. :D

(#2287) zolee001 válasza #86564352 (#2286) üzenetére


zolee001
őstag

Ez még semmi,de mit hoz a jövö
Uj UI és start menü designt (gondolom 200 uj emoji sem maradhat ki ebböl az igen hasznos fejlesztésböl)
https://www.windowslatest.com/2020/06/21/windows-10-21h1-ui-improvements-leak/

(#2288) #86564352 válasza zolee001 (#2287) üzenetére


#86564352
törölt tag

A mostani bal felső Win8 maradék hangerőt jó lesz, ha végre megcsinálják. Diszkrétebben jobb alsó sarokba.

Soha nem értettem az action centre-ben miért nincs semmi action. Night light csúszkáját oda lehetett volna pakolni. A dark mode gombot is lehetne oda, igaz Redmondban ez inkább black mode, urambocsá' automatizálni este 8-kor magától váltson át. )Nem mintha használnám, hiszen nem egységes, félkész kiadás óta.) Napi eseményeket oda, widgetként, feleslegesen van most bekötve a naptár az óra/dátum ikonra.

Jövőre majd hét év fejlesztés után jutunk el oda 2021-ben kapunk új start menü ikonokat a mostani csiricsáré helyett, fos animációk évek óta, semmi átgondolás. Apple öt év alatt kétszer új sokkal egységesebb, átgondoltabb UI, náluk többet látni a fluent design-ból mint Windows-on, akik hány éve beszélnek róla. Beszélnek, csinálás helyett. A legacy programok se kifogás, hiszen az a gáz a "modern" UWP szarjaik is közt most már fragmentálódott. Plusz most már a takarékosság előny is elveszik, ahogy lemondtak az UWP-ről, Xbox app és Skype most lett Electron, az Áruházat kutya se használja, a gyári appokat (képnéző stb.) első dolga lezúzni usernek, olyan minősítethetetlen állapotban vannak öt éve. Az új frissítés nem megy fel első héten a saját Surface cuccokra? Miből gondolják a Win10X beválik? Duo Android?

Azon röhögök még most a tegnapi almás bemutatóval: ios14 widget a home screenre ikonok közé, több féle méretben, gyakorlatilag Lumia Windows Phone Live Tiles módszer. :D És mivel az Apple átgondolta, nem fognak zavaróan összevissza forogni, ezért népszerű is lesz. Windows-nál én utálom a 3D átfordulós csempe animációt, pl. az időjárás stb. ha többet rak ki az ember pörög-forog minden csicsa mint egy kocsmai nyerőgép. Némi túlzással egy kocsmai nyerőgépnek átgondoltabb a felülete. :D A normál beúszó animáció csempén az rendben van. Almánál asztalin, hogy demózták saját procira váltást Photoshop ARM. Windows-on a vezérlőpult-gépház költözés nincs kész Win8 óta. Safarinál, hogy meg lehet adni egy kiegészítő csak adott oldalhoz férjen hozzá, nem általános jog. Edge-nél arra nem képesek az állandó scroll bar eltüntessék, vagy legalább ha sötét módra váltasz az is legyen sötét egységesen.

(#2289) vlevi válasza #86564352 (#2286) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ja. És nem érnek a végére az egységesítésnek, mire belekezdenék egy ujfajtaba.
Kedvencem az volt, amikor az Office-ban be lehetett allitani, hogy a taskbaron külön ablakként jelenjenek meg az egyes nyitott doksik.
Erre mi volt a következő lépés? A windows összevonta az azonos ikonokat a taskbaron, egybe.

(#2290) #86564352 válasza vlevi (#2289) üzenetére


#86564352
törölt tag

Mint amikor behozták Win+Tab nézetbe a csempés idővonal előzményeket 1803-ban. Szart se ér, azóta darabos fos a taskview animáció és a csoda idővonalat az új böngészőjük se támogatja és egyébként is hatékonyabb az Edge-en belül keresni az előzményeket. Excel, Word stb. is ha megnyitod ott az összes recent file. Explorerben is a gyorselérés részen ott van minden nemrég megnyitott fájl. Az adott program tálcaikonján jobb klikk jump list-ben is ott van. Tehát csak parasztvakítás volt az idővonal és még azt is szarul adták ki.

Egyébként tudnám kritizálni az Apple rendszer külalakját is, pl. a dock, ablakok és widgetek "sarkánál" a túl nagy sugarú lekerítések nem tetszenek, egyesek számára elhiszem túl vékony betűt használnak, lehet valakinek túl sok ez a szivárvány színes-szagos áttűnés effekt, power user első dolga a dockot elrejteni. Viszont legalább egységes! Win10-ben megnyitok öt dolgot, öt féle külsőt kapok, és nem a legacy dolgok miatt, hanem aközött is amit az elmúlt öt évben toltak az arcunkba új, friss, modern szavakat dobálva. :W

Persze van egységesség Win10 tálcán, start menüben is: kék Mail ikon, kék Calendar, kék Photos, kék To Do pipa, kék Onedrive felhő (tálca jobb szélén persze más), kékes Edge (ha Chromium megújulás miért maradt meg a romlott név?), kék People, kék Films&TV, kék Your Phone... A nagy kékség:DD (Apple dockon minden ikon egyedi, gyorsan felismerhető)
Az ismert kék brand Word, Onedrive, Skype és Outlook négyesen kívül a többi nem indokolja, de ezek még a Get help ikont is kékre színezték, hadd olvadjon minden össze.

(#2292) #86564352


#86564352
törölt tag

A Microsoft újabb kaszái consumer piacon: Mixer leállítás, üzletek bezárása

(#2293) westlake


westlake
félisten

(#2294) #86564352


#86564352
törölt tag

we are turning off the Focus Assist notification and summary toast by default, so we will no longer let users know that Focus Assist has been turned on through an automatic rule via a notification

Pár év után rájöttek mekkora hülyeség volt ez a "tessék egy értesítés arról, hogy nem zavarunk" módszer.

Az ismét újabb, végre nem csiri-csáré start menüt egyébként miért nem tolják már ki rendesen is? Gyakorlatilag kész. Miért kell rá várni egy évet? :(

(#2295) westlake


westlake
félisten

No New Windows 10 Preview Build This Week

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2296) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 20170

PLEASE NOTE: Windows Insiders with PCs that have AMD processors will not be offered this build today due to a bug impacting overall usability of these PCs. The issue should be fixed for the next flight.

[ Szerkesztve ]

(#2297) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 20175

Windows Insiders with PCs that have AMD processors will be able to receive this build.

IMPORTANT NOTE: Insider Preview Builds 20161 and below will expire on July 31st. To avoid hitting this expiration, please update to Insider Preview Builds 20170 or newer.

[ Szerkesztve ]

(#2298) weiss válasza #86564352 (#2294) üzenetére


weiss
addikt

Az ismét újabb, végre nem csiri-csáré start menüt egyébként miért nem tolják már ki rendesen is? Gyakorlatilag kész. Miért kell rá várni egy évet?

Azt nem kellett volna belerakni valamelyik insiderbe?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#2299) vlevi válasza weiss (#2298) üzenetére


vlevi
nagyúr

De, most kezdik el az insider programban kiadni.
A mostani, legfrissebb blog bejegyzésben is írnak róla.
[link]
Wiszont én most hirtelen elvesztettem a fonalat, hogy most melyik build micsoda, mert ez, ami itt van, 19042 build, 20H2, vagyis iden osszel tervezik kiadni a végleges változatát.
Ez a béta channel, ami régen a slow ring volt, ha jól értelmezem.
Amit pedig ti linkeltetek, ázok a 20xxx buildek, már előrébb járnak, az lenne a korábbi fást ring.

[ Szerkesztve ]

(#2300) weiss válasza vlevi (#2299) üzenetére


weiss
addikt

Fura, mert én 20175-ön vagyok, és még a régi a start.

I did nothing, the pavement was his enemy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.