Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) norti válasza pzstm (#1050) üzenetére


norti
addikt

Csak azért kérdeztem, hátha a véglegesről beszélsz majd :) Így viszont nekem tényleg nincs új, de sokaknak lehet! ;)

(#1052) pzstm válasza norti (#1051) üzenetére


pzstm
Topikgazda

15031....feature complete a verzió...minden publikus a véglegesről, nyilván dátumot nem fogok mondani, ha ez érdekelt... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1053) Vadászmenyét


Vadászmenyét
aktív tag

Valaki esetleg arra megoldást, hogy én a pc-men edget szeretnék használni, viszont a telefonomon chrome-ot. Egy oda vissza automatikus szinkronizálást miképp tudnék megoldani?

(#1054) vlevi


vlevi
nagyúr

Gondoltam, ranézek a 10531-re.
Most 15002 build van a gépemen, ami csak egy üres gép, szjmte hozzá sem nyúltam a telepítés óta.
Erre most a taskbar így fogad

Ennyit tud. Nem teszi ki az ikonokat, a taskbaron csak homokóra van, és semmi nem inditható. Task manager jön csak be, ctrl+shift+esc-vel.
Ha számit valamit, nvidia kátya van a gépben.

(#1055) vlevi válasza vlevi (#1054) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnnna, megvan. A dupla képernőt nem szerette.
Kihúztam a HDMI-t a gépből, amin a TV volt rákötve, és így már a monitoron bejön a desktop rendesen. És töldődik is a 15031.
99%

Mondjuk, pár perce már áll a 99%-on, nem tudom, továbblép-e :F

[ Szerkesztve ]

(#1056) vlevi válasza vlevi (#1055) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát ez nem megy. Még mindig 99%, de közben egy bitet nem tölt le, a windows.bt könyvtár csak 50mega, a 4giga helyett. Mivel nincs semmi a gépen, odvágok neki mégegy resetet.

(#1057) vlevi válasza vlevi (#1056) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnnna, nagynehezen, a reset pc után letöltődött, most megy a preparing instal....
Már az iso letöltésén gondolkodtam, de a ms oldalán ez még nincs kinn, csak a 15025 build. Gondolom ez még fastringnek szamit, azokbol sosem volt iso, csak a lassuakbol.
Mostmármindegy, települ.

(#1058) pzstm


pzstm
Topikgazda

héten nem lesz build

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1059) westlake válasza pzstm (#1058) üzenetére


westlake
félisten

Ha már februári frissítések sem lesznek, akkor ez így "logikus". :( ;]

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1060) pzstm válasza westlake (#1059) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Triageolnak meg AU-ban vannak es nem rusholtatnak...majd jon jovoheten,

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1061) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, gondolkodom, hogy kipróbálnám az Insider programot a régebbi asztali gépemen, melyen semmi fontos dolog nincs, elég ha a beállításokban bekapcsolom az Insider funkciót? Fast ring milyen stabil szokott lenni? Gyakran jönnek újdonságok? Aztán idővel ha vissza szeretnék állni a stabil verzióra - hogyan ajánlott - elég kikapcsolni a beállításokban az Insider programot vagy inkább komplett újratelepítése a rendszernek? Van magyar nyelv? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1062) vlevi válasza junior11 (#1061) üzenetére


vlevi
nagyúr

bennfentesek (mármint az insidereknél is insiderebbek) szerint a mostani 15031-es build már feature complete , magyarul ami a nagyközönség által használt 14393 óta újdonságot terveztek, az már mind benne van a 15031-es build számú insider previewben, további újdonságok nem várhatóak, csak hibajavítások.
Amúgy igen, van sok újdonság a 14393 (másnéven évfordulós, augusztusi) frissítés óta, de szerintem nem sokat veszítesz, ha nem lépsz be az insider programba.
Olyan, ősrégi problémákat ez sem fog megoldani, amivel nekem bajaim szoktak lenni.

(#1063) junior11 válasza vlevi (#1062) üzenetére


junior11
veterán

Na beléptem az Insider Fast ring-be az MS fiókommal, de jelenleg a rendszer nem talál semmilyen új frissítést, kb. mennyi időnek kell eltelnie, hogy elérhető legyen számomra a 15031-es build? Ebben már benne van az új Windows Defender Security is?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1064) pzstm válasza junior11 (#1063) üzenetére


pzstm
Topikgazda

24 óra is lehet akár

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1065) junior11 válasza pzstm (#1064) üzenetére


junior11
veterán

Köszi, hát akkor majd holnap ránézek, mi a helyzet.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1066) pzstm válasza junior11 (#1065) üzenetére


pzstm
Topikgazda

ha nem menne esetleg, lehet in-place upgradet javasolnék official ISO-ból :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1067) pzstm


pzstm
Topikgazda

Making the Windows Insider Program better for our IT Pro and business customers

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1068) junior11 válasza pzstm (#1066) üzenetére


junior11
veterán

Hát én már most is tölteném, de még nem jött :D Úgyhogy vagy várok kb. holnap estig vagy marad az általad említett ISO - de ez hogyan is zajlana, mint egy komplett telepítés lenne?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1069) pzstm válasza junior11 (#1068) üzenetére


pzstm
Topikgazda

kivéve hogy Neked két kattintás, pár újraindítást eszközöl, és mindened ugyanott marad, minden adatoddal együtt (természetesen mint mindig hivatalosan most is ajánlott backup, de ez gondolom alap)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1070) junior11 válasza pzstm (#1069) üzenetére


junior11
veterán

S hol érhető el a 15031-es build ISO-ban? Magyar nyelv is van?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1071) vlevi válasza junior11 (#1070) üzenetére


vlevi
nagyúr

15025 van kint a slow ringen, az tölthető le legegyszeűbben, iso-ból. Azthiszem, én is ezt csinaltam kegutóbb, arra már feltelepül frissítésként a 15031.

(#1072) pzstm válasza junior11 (#1070) üzenetére


pzstm
Topikgazda

ahogy vlevi írja, 15025 van kint csak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1073) junior11 válasza pzstm (#1072) üzenetére


junior11
veterán

Letöltöm a 15025-ös buildot ISO-ként, aztán hogyan tovább? Media creation toollal mókoljam rá pendrive-ra és tiszta telepítés helyett válasszam a frissítést vagy mi?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1074) pzstm válasza junior11 (#1073) üzenetére


pzstm
Topikgazda

ISO fájlra duplakatt Win10 alatt, elindul setup. Next, next finish...és ennyi

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1075) junior11 válasza pzstm (#1074) üzenetére


junior11
veterán

Köszi! :R

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1076) Tombi


Tombi
senior tag

sziasztok !
Történt valami amiről nem tudok?!
Insider buildet használok, de valamiért activációs kódot kér,
mit kezdjek ezzel?

(#1077) pzstm válasza Tombi (#1076) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Insider buildre is csak jogtiszta Windows-ról frissíthetsz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1078) junior11


junior11
veterán

Na kipróbáltam az újdonságokat, ha vissza szeretnék állni az utolsó hivatalos verzióra (.693) és kilépni a programból, elég újratelepíteni a rendszert? Vagy mást is kell még csinálni a program elhagyásához? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1079) pzstm válasza junior11 (#1078) üzenetére


pzstm
Topikgazda

10 napod van egy kattintással rollbackelni, ha windows.old mappát nem bántod

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1080) junior11 válasza pzstm (#1079) üzenetére


junior11
veterán

Értem, köszi, de már megkezdtem a tiszta telepítést, sebaj. Szóval ezzel automatikusan ki is lépek a programból, mást ez ügyben nem kell csinálni? Amúgy jó lesz ez a Creative update.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1081) westlake


westlake
félisten

Feltettem az otthoni gépemre a 15031-et (a szép, új Samsung 960 PRO-ra), majd ahogy az uTorrent 3.4.9-be betettem 4-5 letöltést, irtózatosan lelassult a kliens. Hiába nyomok a megyitására, körülbelül 2 percet kell várni, míg aktívvá válik. Olyan, mintha megfagyna. A gép többi része tökéletesen működik, úgyhogy az IO részét nem fogja meg. Viszont ilyen nem volt a 14393-mal. Mondjuk abban még 950 PRO dolgozott, de ennek szerintem nincs jelentősége.

Play nice!

(#1082) pzstm


pzstm
Topikgazda

érkezik a 15042 és 15043 (PC és mobil)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1083) Milestone2 válasza pzstm (#1082) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1084) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 15042 for PC and Build 15043 for Mobile

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1085) Milestone2 válasza pzstm (#1084) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gurul is lefele...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1086) zsoltzsolt válasza pzstm (#1084) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a jelzést. Magyarul most se találja 😀, megpróbálom angolra állítva.

(#1087) pzstm válasza zsoltzsolt (#1086) üzenetére


pzstm
Topikgazda

Van akinel fullos restart is kellett ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1088) zsoltzsolt válasza pzstm (#1087) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egyelőre nyelv és régió váltás, de nem akarja az igazit.

(#1089) Milestone2 válasza pzstm (#1084) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És eltűnt a Watermark jobb alulról.... :C

Viszont szerettem volna egy C: full restore-t, hát azt nem csinálta meg.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1090) westlake válasza Milestone2 (#1089) üzenetére


westlake
félisten

Ez még nem az "RTM". Kell még 1-2 build.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1091) BiP válasza Milestone2 (#1089) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem is mondta senki, de ha eltűnt, akkor eltűnt.
Ez annak a jele, hogy közeledünk.

(#1092) #33253120


#33253120
törölt tag

15031 alatt van már valami olyan lehetőség, hogy az X időben (6 egymást követő óra) korlátlan wifimmel ne bármikor töltődjön le a frissítés, hanem csak az X időszakban?

Rohadt kényelmetlen hét közben éjfélig fent maradni emiatt, ráadásul a másnapi produktív mindenfélémre is rányomja a bélyegét..

(#1093) pzstm


pzstm
Topikgazda

úton a 15046 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1094) westlake válasza pzstm (#1093) üzenetére


westlake
félisten

Érdekes. BuildFeed-en még mindig a 15042 az utolsó.

Play nice!

(#1095) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 15046 for PC

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1096) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 15048 for PC and Build 15047 for Mobile

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1097) Milestone2 válasza pzstm (#1096) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne máááá, kétnaponta? Sűrűsödünk megint...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1098) pzstm válasza Milestone2 (#1097) üzenetére


pzstm
Topikgazda

ha nincsen az a baj, ha van az a baj... ;] :P

nyugi...keddig nem hinném, hogy lesz build ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1099) zsoltzsolt válasza pzstm (#1096) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:R

(#1100) pzstm


pzstm
Topikgazda

érdekes, hogy a watermark és a timebomb is visszatért :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.