Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1703) vlevi válasza BiP (#1702) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnna.

"Starting with this build, we’re taking Sets offline to continue making it great. "

Rögtön észrevettem, még mielőtt elolvastam volna a vaccnyúl részt :)

Ötletnek jó volt, de a gyakorlatban nem tudtam rájönni, hogy jó lesz-e valamire. UWP appokat pl. nem lehetett két külön setbe berakni, mert egy UWP app csak 1 példányban futhat. Így, ha megnyitottam a postát, akkor, amikor hozzá akartam adni egy másik sethez is, akkor átváltott az előző helyen megnyitott posta appra.

Megjelenésben pedig abszolút taccsravágta az ablakok fejlécét.

Ja, amúgy sikerült a naptár appba beleerőszakolni a google-ban lévő osztott naptárakat, csak nem reklámozzák, hogy hogyan kell.

A naptár app-ban nem is lehet, ehhez el kell látogatni az outlook.com weboldalra, és ott lehet a kívánt naptár .ics álomlányt hozzáadni az outlook.com-on, ezután a naptár app-ban fel kell venni az outlook.com-os accountot, és onnan már jönnek a naptárak.

Hogy mennyire fog frissülni, azt még nem tudom.

(#1704) norti válasza vlevi (#1703) üzenetére


norti
addikt

Pedig elvileg hozzá tudod adni a Google fiókodat a naptárhoz és a levelezőhöz is és akkor simán szinkronizálja.

(#1705) vlevi válasza norti (#1704) üzenetére


vlevi
nagyúr

A saját naptaramat azt igen, de ami nem az enyem, csak a google-ban feliratkoztan ra, azt nem latja a posta app, csak az Outlook weboldalán tudom hozzáadni.

(#1708) norti válasza norti (#1707) üzenetére


norti
addikt

Skip aheadet resetelték mindenkinél, egyelőre nem választható, hogy mindenkinek egyenlő esélye legyen majd belépni, ha jelzik újra.

[ Szerkesztve ]

(#1709) westlake


westlake
félisten

RS6 ;)
Lassan időszerű lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1710) pzstm


pzstm
Topikgazda

nyitva a skip ahead, lehet jelentkezni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1711) vlevi válasza pzstm (#1710) üzenetére


vlevi
nagyúr

:R :Y :R

(#1712) westlake


westlake
félisten

(#1713) pzstm


pzstm
Topikgazda

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17723 and Build 18204

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1714) norti válasza pzstm (#1713) üzenetére


norti
addikt

Bájos a 2019 első félév megjelölés az RS6-ra :)

We fixed an issue resulting in the tops of apps in tablet mode being clipped (i.e. missing pixels). Not fixed.

:D

[ Szerkesztve ]

(#1715) pzstm válasza norti (#1714) üzenetére


pzstm
Topikgazda

tudjuk hogy március és szeptember az elkészülés céldátuma, de lehet késés is ebből...

áprilisra, akr májusra is átcsúszhat a final

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1716) BiP válasza norti (#1714) üzenetére


BiP
nagyúr

A hónapos megjelöléssel sosem bírták összehozni, hogy akkor ki is legyen adva, de ha így jelölik, akkor nem lesz kavar.
Biztos el akarják kerülni a hasonló eseteket. (májusban jelenik meg a 1803-as April update.)
H1 'oszt jóvan. Az ütemezés ettől még biztos nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#1717) pzstm válasza BiP (#1716) üzenetére


pzstm
Topikgazda

áprilisban jelent meg, április utolsó napján emlékeim szerint :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1718) vlevi válasza pzstm (#1717) üzenetére


vlevi
nagyúr

De 1803 :)

(#1719) norti válasza westlake (#1712) üzenetére


norti
addikt

Windows 10 Insider Preview 17713.1002 kint van a Slow ringen is.

(#1720) BiP válasza pzstm (#1717) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos, sorry.

(#1721) pzstm válasza BiP (#1720) üzenetére


pzstm
Topikgazda

dehogyis, semmi.

lényegen nem változtat :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1722) Milestone2 válasza pzstm (#1710) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Skip Ahead-en érkezik lefelé a 18204.1001

Ja látom, már írtad...#1713...csak a sor végére nem látott el a szemem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1723) westlake


westlake
félisten

(#1724) vlevi válasza westlake (#1723) üzenetére


vlevi
nagyúr

Már fent is van!
:R
Este ránézek, mik az újdonságok

(#1725) pzstm válasza westlake (#1723) üzenetére


pzstm
Topikgazda

For Fast Ring only, Skip Ahead most nem kapott buildet ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1726) BiP válasza pzstm (#1725) üzenetére


BiP
nagyúr

Kíváncsi lennék, hány nap alatt telt be a skip ahead. Én pont nyaraltam, amikor megnyitották, de a hétvégén már nem tudtam csatlakozni.

(#1727) pzstm válasza BiP (#1726) üzenetére


pzstm
Topikgazda

3-4 nap volt kb ha jól rémlik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1730) BiP


BiP
nagyúr

(#1732) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Lehet kissé láma a kérdés, de ehhez a részhez nem értek.
lapotopon most 8.1 Enterprise van, nem lehet frissíteni w10-re (valami mennyiségi, intézményilicence).
Ha erre letöltöm az insidert, akkor fel leheet telepíteni:Vissza tudok utána állni az eredeti 8.1-re, ha valami gubanc lenne?
Előre is köszönöm a választ!

(#1735) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

#1732, tudna abban valaki valamit mondani? 😊🤔

(#1736) norti válasza zsoltzsolt (#1732) üzenetére


norti
addikt

Nem tudjuk, eleve Enterprise verzióra nem valószínű, hogy fel tudsz tenni egy Pro Insider buildet, mert nem fogja elfogadni a kulcsot.

(#1737) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 18219

We fixed an issue where the taskbar would stay on top of full-screened apps if you had previously hovered over any grouped taskbar icon to bring up the extended list of previews, but then clicked elsewhere to dismiss it.

[ Szerkesztve ]

(#1738) zsoltzsolt válasza norti (#1736) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi. Azt gondoltam, hogy tán az Insider verziót fel lehet tenni rá.

(#1740) westlake válasza norti (#1739) üzenetére


westlake
félisten

Tartják amit ígértek. Jóval gyorsabban "jönnek" a buildek. :K

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#1741) norti válasza westlake (#1740) üzenetére


norti
addikt

Hát elvileg már csak hibákat kell javítaniuk, szóval nagyon helyes :)

(#1745) westlake


westlake
félisten

Már nincs sok hátra. ;)

Play nice!

(#1746) pzstm válasza westlake (#1745) üzenetére


pzstm
Topikgazda

mire szabadságból visszatérek akár kész is lehet :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1747) BiP válasza pzstm (#1746) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha elutazol 2 hónapra Thaiföldre, akkor minden bizonnyal :)

(#1748) pzstm válasza BiP (#1747) üzenetére


pzstm
Topikgazda

csak 2 hét, és Törökország :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1749) norti válasza norti (#1742) üzenetére


norti
addikt

Kijött a 17744-es build Slow Ringre.

(#1750) norti


norti
addikt

Announcing Windows 10 Insider Preview Build 17751 [Fast Ring]

The build watermark at the lower right-hand corner of the desktop is no longer present in this build. This does not mean this is the final build as we are not done yet. We’re just now beginning the phase of checking in final code to prepare for the final release.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.