Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91451) GEPESZ66 válasza Cs1csó (#91450) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Igazad van.
Próbát megér, s majd ezután el lehet dönteni, hogy érdemes-e használni továbbra is.

(#91452) hódmaci válasza hódmaci (#91443) üzenetére


hódmaci
senior tag

Megleltem. :)

Akit érdekel:

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hitelesítőadat-kezelő --> Windows rendszerbeli hitelesítő adatok

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#91453) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Event 10000 , DistributedCOM
Unable to start a DCOM Server: {417976B7-917D-4F1E-8F14-F18FCCB0B3A8}. The error:
"0"
Happened while starting this command:
C:\Windows\System32\coredpussvr.exe -Embedding

valakinek van ilyen hibaja? hogy lehetne megszabadulni tole.

naponta vagy 10x bedobja errornak

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#91454) Cs1csó válasza GEPESZ66 (#91451) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem vagyok rajongója ezeknek a driver keresőknek HA a Windows MINDENT megtalál és telepít és szépen működik vele a rendszer akkor jöhet az örülés. DE manuálisan vadászni, az elég idegőrlő, szar gyártói honlapok amiken nehéz a navigálás a hiányzó eszköz adatait sem könnyű megtalálni hogy pontosan mi is az a név amire keressek aztán a találatokból bogarászni stb. ezek pedig egy kattintással megtalálják hiszen erre írták őket és ha megtalálta sokszor telepíti is és ha jó akkor a köztes dolgokra nincs is szükség. Sokan magukból indulnak ki és ez ITT baj, mindenki tudja mi az a hardver ID azt hol találja hol kell keresni összehasonlítani hogy kell letölteni a telepítő sokszor nem .exe hanem az eszközkezelőn keresztül lehet csak frissíteni ezt sem tudja mindenki.

(#91455) zolee001 válasza Cs1csó (#91450) üzenetére


zolee001
őstag

Igen,életemben nem használtam és eme szokásomon meg is marad.
Mindenki azt és ugy használ ahogyan aar,csak megitélése szerint nem kell reklámozni ezeket a hulladékokat a hozzá nem értök részére

(#91456) jozsef m. válasza Zoz (#91430) üzenetére


jozsef m.
tag

Frissítettem,
most már látja de sajnos Idegen Dinamikus kötetként azonosítja,
viszont próbaként raktam rá egy harmadik lemezt ( ez is win7 gépből való )
azt az új driverrel azonnal elfogadta és E betűjellel használatba vette!! :Y

ezek szerint történt valami a kérdéses HDD-vel, és csak adatmentés után lehet alaplemezzé tenni ?

[ Szerkesztve ]

(#91457) kezo0


kezo0
addikt

Sziasztok,
a napokban vadiúj alaplapot, procit és memóriát tettem a Win10 alá, vagyis lényegében a főbb hardverelemek közül csak az SSD maradt a régi, rajta a telepített Win10 Pro-val. Nagy piros pont a Windowsnak, hogy szó nélkül benyelt egy ekkora hardverváltozást, és pár perc alatt, néhány újraindítást követően felállt a rendszer, mintha mi sem történt volna, és azóta is rendben működik. (Mondjuk van az eszközkezelőben két fel nem ismert szoftveres eszköz, amelyek valószínűleg az új alaplap valamilyen funkcióihoz tartoznak, és amelyekhez égen-földön nem talál drivert a Win, de ez most kevéssé érdekes.)

A problémám az, hogy az eddigi külön videokártya helyett most az új alaplap (Asus PRIME B360-PLUS) Inteles videovezérlőjével, HDMI-n keresztül hajtom a monitort, és amikor alvó állapotból az egér megmozdításával felélesztem a monitort, minden alkalommal kisebbre méretezi át a megnyitott ablakokat, és felpakolja a desktop bal felső sarkába – mintha azt érzékelné, hogy alvás közben kisebb lett a monitor felbontása.
Keresgéltem a neten hasonló panaszokat, és találtam is bőséggel, csak igazi megoldást nem.
Van valaki, aki hasonlót tapasztalt, és valahogy sikerült megoldania?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#91458) DeFranco válasza jozsef m. (#91456) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vannak programok amik adatvesztés nélkül tudnak alaplemezzé konvertálni de általában csak a fizetős verziók és én egyébként sem kockáztatnék.

importáld a lemezkezelőben, ha van fölös HDD-t (írtad hogy van) akkor arra mentsd ki az adatokat, aztán konvertáld üresen alaplemezzé és mehet vissza minden. szerintem ez a legtisztább.

(#91459) herrober válasza uriember (#91388) üzenetére


herrober
tag

Köszi a tippet, de nem találom a "hibát", és persze tegnap este nem csinálta... ;]
HDD-van benne amúgy, asszonynak nem kell a Forma 1! :D
Lehet, ha lefrissül 1809-re, megoldódik (remélem).

Ezüstpaszta mi??

(#91460) #86564352


#86564352
törölt tag

Windows havi frissítésekről

"B" update: ez a patch tuesday adag, a hónap 2. hetében biztonsági javítások és funkció foltozások
"C" és "D" update: ezek opcionális előzetes funkció foltozások biztonsági nélkül a 3. és 4. héten fordulhat elő, a következő havi normál "B" update funkció foltozás részének előzetes tesztje. Magától a Windows Update nem telepíti, csak akkor ha user rányom a frissítések keresése gombra.

Gyakorlatilag ezzel a Microsoft most azt mondja ne nyúlj gépházban a Check for Updates gombhoz, akkor vagy a stabil ágon és havi egy mindenes "B" adaggal letudod. Ha direkt keresel frissítést 3-4. héten vagy új hónap 1. hetében, akkor a C-D tesztben veszel részt amiből majd az új B lesz.

Jó tudni végre leírták átláthatóan. Páran kérdezték legújabb KB-t látják kiadták, de az automatikus kereső még nem érzékelte, csak akkor kézzel kerestettek frissítést. Így már érthető miért.

[ Szerkesztve ]

(#91461) w.miki


w.miki
veterán

HP 15-ay023nh X7J19EA#AKC noti Win10-el, nem megy fel nyílt wifi-re.
Ez mitől lehet? A wifi-ket látja, a jelszavasra nagy nehezen felmegy, de a nyitott wifi-re nem csatlakozik. Pl. tesco-internet-re nem csatlakozik.
Eszközkezelőben látszólag minden megvan.
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#91462) Doky586 válasza #86564352 (#91460) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

[kép]
+ Defender frissítései.. Nekem jó így.

[ Szerkesztve ]

(#91463) jozsi252 válasza I02S3F (#91331) üzenetére


jozsi252
veterán

Dell U2717D monitorról van szó. A monitoron tuti hogy semmit sem állítottam, illetve energiagazdálkodási dolgokat is kilőttem.
Amúgy összekötöttem HDMI kábellel, és nem jelentkeztem be a gépre ott teszteltem hogy mi a helyzet azzal, és ott meg a monitor nem kapcsolt ki egyáltalán. Mert ha nem írom be a jelszót a gépre bejelentkezéshez, akkor 1-2 perc után a monitor kikapcsolt mDP kábellel összekötve. Viszont HDMI-vel meg 10 perc után se kapcsolt ki a monitor.

Egyszerűen nem értem mi változott meg egy videokártya csere miatt. Az összes beállítást végignéztem már többször, de már nincs mit kikapcsolni. Az istenért sem tudok rájönni hogy a monitor amikor automatán kikapcsol akkor utána ha leütök egy billt vagy egeret mozgatom, miért nem jön vissza a kép. :((

Esetleg arra tudok gondolni hogy a DDU letörölt valamit amit nem kellett volna, mert vidkari csere előtt azzal töröltem le a régi drivert.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#91464) tylerddd


tylerddd
veterán

A Gépházban lévő Telefon opció, a PC és telefon összekapcsolása csak a Microsoft Launcher-rel megy Androidos telefon esetében?! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#91465) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.vettem a lányomnak egy használt Lenovo yoga 500-at. I3 5005U cpu,4GB ram,és 500GB vinyó Fontos hogy érintő kijelzős módvan van használva többet a yoga..Win 10 home valami rettenetes csiga tempóban futott rajta,ezért raktam bele 250GB hynix 308 SSD-t,és 8 GB ramot. Javult a tempo de nem eléggé.Sajnos az egyszerű feladatok,pl crome meg nyitás,vezérlő pult megnyitás,saját gép megnyitása is igen lassú.Szerintem a cpu kevés a win 10 -hez.Jól gondolom?szerintetek gyorsabb lenne ez a kis noti,ha win 8.1 et raknék rá?Sokkal rosszabb a win 8.1 érintés kezelése?A gép többnyire ,böngézéshez,you tube,zene halgatásra van használva.Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

(#91466) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Na 50 percig is teszteltem. Úgy mindent együtt. Proci, memória, videokártya. Több programmal stresszeltem.
Így legalább a táp is dolgozott, ki kellett szolgálnia a gépet. De semmi. Nem fagyott.
Szóval talán nem hardveres a gond. Vagy nagyon specifikus.
A dotában ilyenkor már kétszer lefagy. De egyszer általában igen.... Meg más játék is kifagy.

Kedves Döglött Róka.
Próbáltam keresni azt a filet amit írtál. Meg a másikat is. De hát nem találtam a windows könyvtárban-
Amúgy gyanús hogy nem is ott kellett volna keresni(?). :) Nem értek én ehhez.
De nem is kérem már, hogy több időt és energiát fordíts erre a dologra, így is sokat segítettél már! :R
Használom, próbálgatom. Ha fagy még, akkor leszedem a drivereket... Meg mindent. Aztán lépésről lépésre vissza. Hátha megtalálom a problémát!
Még egyszer köszönöm mindenkinek, aki valamilyen tanáccsal látott el. :) :R

Értem a csíziót.

(#91467) laskr99 válasza Döglött Róka (#91319) üzenetére


laskr99
addikt

Ha a handle, azt nem tudtam mi hogy merre. Képért bocsi, nem vágtam meg most.

Ez ezt dobja:

[ Szerkesztve ]

(#91468) VGYke


VGYke
addikt

Csak szólok: Az asztali 5 éves (X79) gépemen direkt nem erőltettem a 1809 frissítést: jöjjön aminek jönnie kell! :)
És ma az update-n keresztül megjött!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#91469) King Unique válasza kromatika (#91465) üzenetére


King Unique
titán

Az eredeti konfignál a 2,5"-os HDD fogta vissza leginkább a rendszer sebességét, annál nem csoda ha lassú volt. Viszont SSD-vel, plusz i3-as CPU-val ás 8 GB RAM-mal már nem kellene, sőt azzal elég gördülékenyen kellene futnia. Van ennél gyengébb hardveres konfigurációjú laptopom is, amin szintén gyors a Windows 10, sőt elég volt ehhez pusztán a lassú HDD-t lecserélni egy SSD-re.

Szóval ott valami eleve nem stimmel, ha ilyen hardveren lassú a rendszer... Viszont nem derült ki semmi konkrétum ezzel kapcsolatban, vagyis állandóan lassú, vagy csak időnként, fut-e olyankor valami háttérfolyamat, ami leterheli az erőforrásokat stb. Például ha nem volt lefrissítve és fut a Windows Update, akkor nem meglepő, ha kissé beakad, de teljesen nyilván nem kellene. Aztán lassíthat valamit a működésen akár a beépített / külső antivírus szoftver is. Ha Windows van rajta gyárilag, akkor pedig a hardvergyártó által előtelepített egyes bloatware szoftverek szintén. Nem véletlenül szokták többen azokat eltávolítani, vagy újratelepíteni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#91470) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok! A minap félve ugyan, de énis frissítettem a 1809-es verzióra.
Mi az amire esetleg oda kell figyelni, az előző verzióhoz képest? Tapasztalatokat szivesen meghallgatnék!

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#91471) laskr99 válasza laskr99 (#91467) üzenetére


laskr99
addikt

Elvileg a win+killer e2200 össze tud memory leak formájában akadni, most megcsináltam a fixet, holnapra kiderül.

(#91472) #86564352 válasza PeAdam (#91470) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha az értesítések meghülyülnének: [link]

Néhány UI baki: az idővonalas feladatnézet kicsit bugos még mindig, rossz animáció és nálam üresek az előzmény csempék :D [kép]

A számológép ha a lehető legkeskenyebbre van húzva szarul igazítja az oszlopokat, ha egyszer meglátod nem tudod nem észrevenni :D [link]

A vágólap már nemcsak egyetlen dolgot tud tárolni, a WIN+V bill. kombinációval tudsz választani mit illesszen be, gépház - rendszer - vágólap

A Print Screen gombra be lehet állítani kisegítő lehetőségeknél a képmetsző utódnak szánt Snip&Sketch appot, nem muszáj már a WIN+SHIFT+S hármas kombinációt nyomni

Az Edge tud autoplay video blokkolást

A Storage Sense (tárterület segéd) és a régi karbantartónál is figyelj a letöltések mappa bekerült a listába ne vakon pipálj be mindent, ha tárolsz ott dolgokat

[ Szerkesztve ]

(#91473) jozsef m. válasza DeFranco (#91458) üzenetére


jozsef m.
tag

Hali !
Kösz.

Igen , ezt teszem, bár az továbbra is rejtély mi okozta a problémát !?
Mindenesetre látom okkal húzódoztam ettől a 10-es kórságtól.

(#91474) kromatika válasza King Unique (#91469) üzenetére


kromatika
veterán

Néztem a cpu terhelést google volt csak nyitva.25%.nincs telepítve virus írtó,és a frissítések is fel vannak rakva.proba képpen meg probálom rá fel rakni a win 8.1 et hogy avval mennyivel gyorsabb.

(#91475) King Unique válasza kromatika (#91474) üzenetére


King Unique
titán

Ha tényleg (?) nincsen semmi, az előző válaszban említett zavaró tényező, akkor pláne abnormális, ha egy ilyen hardveren lassú a rendszer. A driverek nem tudni rendben vannak-e, WU-val, vagy manuálisan lettek-e felrakva, de akár azt is érdemes lecsekkolni. Ha van licenc és driveres támogatás a 8.1-hez, akkor ki lehetne próbálni azzal is, vagy esetleg a 10-est újratelepíteni.

(#91477) Döglött Róka válasza Nuada herceg (#91466) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szia, eventviewer program, system es application log. Bocsanat, neha nem reszletezek szamomra trivialis dolgokat:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91478) Döglött Róka válasza laskr99 (#91467) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Handle.exe -p

Ez processenkent listazza a handle countot ezzel jo esellyel izolalhatod a memoriazabalot. Keresd a legnagyobbat. Lodd ki es nezd meg a nonpaged pool meretet utana. Amugy az a 15 giga eleg massziv:D

Kedves mindenki, tudom hogy nem illik ennyi hozzaszolast irni, de igy konnyebben megtalalja akinek segiteni szeretnek. Bocsanat erte.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91479) laskr99 válasza Döglött Róka (#91478) üzenetére


laskr99
addikt

Rendben, holnap megnézem. Most majd elsőnek a saját fixet nézem meg, hogy ment-e. Killer E2200 memory leak néven keresd. Registryben kiiktattam az ndu-t majd meglátjuk. Volt az amúgy 20 giga is :))

(#91480) Attila2003


Attila2003
tag

Hali. Egy olyan problémám van hogy hiába megvásároltam egy app-ot, a reklámfelület nem tűnik el. Érdekes, egy másik eszközön minden ok, az alapgépen nem jó. Igaz, az windows 10 home ez meg Pro. Áruházat próbáltam javitani, alkalmazást alaphelyzetbe állitani, csak nem jó. A fióknál minden ok, mutatja hogy megvásároltam. Más. Hogy lehet eszközöket eltávolitani a fiókból ha nem jelenik meg az eltávolitás opció? Vannak pc im amik már nincsenek meg, nem tudok szabadulni tőlük. Köszi!

(#91481) Döglött Róka válasza laskr99 (#91479) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Neztem, nem ismertem. Eleg durva nagyon erdekelne milyen hulye logika csinalja:D Remelem sikerrel jarsz.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91482) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Melyik windowst 10-et érdemes beszerezni:
Home/Pro mi a különbség köztük?
Egyszerű felhasználásra kellene film/játék/zene.

Köszönöm :R

(#91483) Doky586 válasza Dave567 (#91482) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Home

(#91484) hunited88


hunited88
tag

Sziasztok,

Adott egy Win 10 Pro.
Teljesen új notebook. ( acer 515-52G ). Oprendszer nélküli.
A win 10 telepítés elején még volt egér mutatóm, utána szépen feltelepült és egérnek nyoma sincs.
Mi lehet a gond?
Köszi!

(#91485) Döglött Róka válasza hunited88 (#91484) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat hogy eltunt az eger.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91486) regener válasza #86564352 (#91435) üzenetére


regener
veterán

Üdv, ezek sajnos nem segítenek nekem :(

Egyéb ötlet? :D

(#91487) Cs1csó válasza Döglött Róka (#91485) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DDD

(újratelepítés powered by csicso82)

[ Szerkesztve ]

(#91488) hunited88 válasza Döglött Róka (#91485) üzenetére


hunited88
tag

Köszi!

(#91489) Cs1csó válasza hunited88 (#91488) üzenetére


Cs1csó
félisten

Húzd ki az egeret a gépből majd dugd vissza egy másik - vagy ugyanabba- az usb nyílásba + ezt egybekötheted egy gép restart-tal is.

[ Szerkesztve ]

(#91490) hunited88 válasza Cs1csó (#91489) üzenetére


hunited88
tag

Egér még nem volt beledugva. Touchpaddal csináltam :)

(#91491) #86564352 válasza Attila2003 (#91480) üzenetére


#86564352
törölt tag

https://account.microsoft.com/devices résznél ha rámész az adott PC-re kell lennie eltávolításnak a manage résznél. More actions, remove this PC. Vagy manage device limits résznél is kell lennie.

(#91492) Döglött Róka válasza hunited88 (#91490) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor valami spéci synaptics driver kellhet neked.

Meg is van:
https://www.acer.com/ac/en/GB/content/support-product/7778?b=1

Azé a biztonság kedvéért telepíts újra :DD (Bocs csicso:D)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#91493) hunited88 válasza Döglött Róka (#91492) üzenetére


hunited88
tag

Le is szedtem! Délután megnézem!

KÖszi :)

(#91494) pendre54 válasza laskr99 (#91479) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nekem, meg még sokan másoknak van/volt egy hasonló jellegű problémánk igaz, azzal a nagy különbséggel, hogy ez egy konkrét program futtatásakor jelentkezett. A Battlefield 5-ről van szó, ahol az történt, hogy kb. fél óra alatt, az egyébként minden máshoz bőven elég 16 GB RAM-ot, a készenléti memória felzabálta, emiatt az fps feleződött, és nálam konkrétan diavetítés lett.
Itt írtam a problémáról, képekkel alátámasztva: [link]
Itt meg a megoldás, ami arról szól, hogy a feladatütemezőben be lett állítva, hogy ennél a programnál, 5 percenként automatikusan ürítse ki a felesleges készenléti memóriát, azóta lekopogom elég stabil újra a játék.
[link]
Lehet érdemes lenne nálad is eben az irányban nézelődni. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#91495) Cs1csó válasza pendre54 (#91494) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez a feladatütemezős megoldás más memória szivárgásos esetben is működhet szerinted?

(#91496) pendre54 válasza Cs1csó (#91495) üzenetére


pendre54
addikt

Biztos, mert kíváncsiságból egy másik proginál is belőttem, csak ott nem 5 perces időlimittel, hanem 30 percessel, és ott itt szépen jelzi a takarítást. Szóval, ha van olyan program aminél ilyesmit tapasztalsz, érdemes rápróbálni, ha nem jött össze törlöd, oszt csókolom. ;] Én a feladatütemezőben rá szoktam időnként nézni a BF5-nél, és gyönyörűen írogatja 5 percenként, hogy sikeresen végrehajtva.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#91497) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, ma kapcsolom be a gépet és olyat irk i mikor a windows még tölt be hogy: to skip disk checking press any key..
de a lényeg, hogy a billentyű ilyenkor még áram alatt sincs, és nem engedett semmit nyomni. Utóbbi időben amugy mindig force shutdownolni kell a gépet, mert ha elalszik, nem lehet felébreszteni. Haver szerint mert szar a billentyűzetem néha az is vacakol úgymond be kell bikázni mert nem képes áramot felvenni a gépből, mindig rá teszem a telefon töltő USB-jére majd utána a gépbe dugom úgy már megy.. érdekes.

(#91498) Doky586 válasza gergo5991 (#91497) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Valahogy így..? ;]

Egyébként valószínű rosszak a Bios USB beállításaid ha csak a win betöltödése után működik a billenyűzeted..

[ Szerkesztve ]

(#91499) kezo0 válasza kezo0 (#91457) üzenetére


kezo0
addikt

Erre valaki?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#91500) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok! Tegnap jött egy 1809 3 fázisban a gépre ma reggel meg jött egy 1809 es frissítés 10 fázisban a gépemre ...ez most mi? Ma reggel lett egy frissebb build?

Ezt azért is kérdem ,mert tegnap kicseréltem a 03.as wint 09 esre a pendrivon de ha megint frisstettek akkor megint jött ki ma újabb build amit tegnap lehúztam a hivatalos oldalról.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.