Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) #58000384 válasza westcoastog (#44600) üzenetére


#58000384
törölt tag

Elméletileg igen, ez a módja :) Az Aktiválási hibaelhárító használata.

(#44602) TROG AIR


TROG AIR
aktív tag

Sziasztok,ha angol nyelvű w10-es gépen ujrarakom a rendszert magyar w10-el akkor is gond nélkül aktiválja ujra?

430 pozitív , 0 negatív....

(#44603) westcoastog válasza #58000384 (#44601) üzenetére


westcoastog
veterán

Na ennek örülök. :K

(#44604) birorichard válasza Orlin (#44595) üzenetére


birorichard
őstag

gpedit.msc ->Számítógép konfigurációja -> Felügyeleti Sablonok -> Windows összetevők -> Windows Update.

Itt válogathatsz, mit szeretnél. Engem az őrületbe kergetett ez a sunyi szar örökös újraindítgatás éjjelente. Valami feladatért bekapcsolva hagytam a gépet, hogy elvégezze, reggel meg csak lestem, hogy a felénél gondolt egyet és valami kis szar update miatt kényszerített kilépéssel kilőtt mindent és újraindította a gépet. Nekem ez a win8 után trauma volt. Hogy a fenébe született meg ez bárki fejében, hogy egy asztali gépet csak úgy újraindíttasson a rendszerrel a user távollétében mégpedig úgy, hogy a beállításokat eldugja előle. :(

Ja, és köszi mindenkinek, aki írt a onedrive-os dologgal kapcsolatban, ma kipróbálom. :R

[ Szerkesztve ]

(#44605) A214 válasza #58000384 (#44601) üzenetére


A214
aktív tag

üdv
Bocs, hogy beleszolok de ha jólértem akkor ha digitális jogosultsággal aktiválódott a gépem mindenképpen érdemes egy Microsoft fiokkal összekapcsolni.
Értelmezésem szerint ha komoly hardveres gond lenne vele akkor vissza tudok állni újabb termékkulcs megvásárlása nélkül a Windows 10-re.
Próbálta ezt már valaki?

(#44606) Laraxior


Laraxior
titán

Page fault in nonpaged area....
Erre van valami okossag? Olvasgattam neten ezt azt, de sok mindent nem tudok csinalni...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#44607) birorichard válasza A214 (#44594) üzenetére


birorichard
őstag

Sokról nem maradsz le, nyugi. Verziófrissítés elhalasztása nincs beikszelve?

Nem tudom, ki dolgozik ezekkel a programokkal esetleg, de az update után nálam Houdini-ből a production build crashelt, el sem indult (clean install esetében sem), a daily build viszont megy (15.5.560).
Az eclipse is meghalt frissítés után, azt még nem raktam vissza.

Annyi még, hogy a memóriakezelést mintha kicsit gatyába rázták volna, bár lehet hogy csak képzelem, de kevesebbszer térdel le a gép, mint előzőleg, hasonló igénybevételnél. Mondjuk egy izmos ram bővítés ennek a végére is pontot tenne.

[ Szerkesztve ]

(#44608) A214 válasza birorichard (#44607) üzenetére


A214
aktív tag

Thankx ,
azt hol nézzem meg?

karak_22:

hát végigolvastam ,kiemeltem ahol vakargattam a fejem
Ha a megfelelő Microsoft-fiókkal jelentkezett be, az alábbiakban néhány további okot találhat, amelyek miatt a Windows esetleg nem aktiválható újra:
•Az eszközön lévő Windows-kiadás nem egyezik a digitális licenccel társított Windows-kiadással.
Az épp aktivált eszköz típusa nem egyezik a digitális licenccel társított eszköz típusával.
•A Windows soha nem lett még aktiválva az eszközön.
Elérte a Windows újraaktiválásának maximális korlátját az eszközön.
•Az eszköznek több rendszergazdája van, és egy másik rendszergazda már újraaktiválta a Windowst.
•Az eszközt a vállalata/szervezete felügyeli, és a Windows újraaktiválása nem érhető el. Az újraaktiválás érdekében vegye fel a kapcsolatot a szervezet támogatási részlegével.

[ Szerkesztve ]

(#44609) birorichard válasza A214 (#44608) üzenetére


birorichard
őstag

Gépház, frissítés és biztonság, és ott a speciális beállításokban. Ha korábban máshol állítottad,és ki van szürkülve, mert házirend kezeli, akkor gpedit.msc.

(#44610) DS39 válasza #58000384 (#44592) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi. igazából céges gépen van 10-es (gyárilag), csak érdekelt mikorra várható, hogy lesz egy félnapos kávészünetem :D

(#44611) #78032384 válasza CJ4567 (#44593) üzenetére


#78032384
törölt tag

Igazi vonalzót hogyan forgatod? :) Megfogod úgy. Itt is vidd rá az egérmutatót és scroll forgatja erre-arra.

(#44612) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Érdemes virusirtót telepiteni a 10-re ? Vagy jó ami van gyárilag azis?

(#44613) A214 válasza birorichard (#44609) üzenetére


A214
aktív tag

ezt látom

amúgy nem változtattam ilyet .

A letöltés módjánál is ki van kapcsolva ,hogy más gépekről szedje.

[ Szerkesztve ]

(#44614) #58000384 válasza A214 (#44608) üzenetére


#58000384
törölt tag

A tableten aktivált rendszert nem tudod átvinni az asztali gépre, az aktiválások száma pedig licenctől függően korlátozható. Hogy nálad van-e ilyen, azt ott tudod megnézni, ahonnan a licenced származik (amúgy valószínűleg nincs).

(#44615) mefistofeles válasza jenei1994 (#44612) üzenetére

Most páran biztos betámadnak de én évek óta nem használok külön vírusírtót és érdekes módon soha nem fertőződik a gépem. Van egy Hitman amit lefuttatok hetente, kéthetente de semmi egyéb.
Persze ha napi rendszerességgel lófrálsz ukrán hacker oldalakon akkor kellhet.......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44616) DS39 válasza jenei1994 (#44612) üzenetére


DS39
nagyúr

alapból nem rossz a defender, de nem is legjobb ezt hozzá kell tenni. egy külön vírusírtónak vannak egyéb előnyei. pl. magától frissül, nem az update rendszeren keresztül, jobb a vírus-, malware-felismerő adatbázis, és lehetnek bennük böngésző kiegészítők, web védelem, tűzfal szolgáltatások.

nekem a defenderrel két bajom van, egyik hogy nem külön frissül, másik, hogy ha van egy mappa ami tele van exe-vel azt minden egyes nap képes ellenőrízni, ha belépek abba a mappába. ellenben egy Avast, vagy Panda egyszer lecsekkolja, logolja, és ha ha nem történik változás a fájllal, akkor nem ellenőrizgeti újra naponta feleslegesen.

(#44617) A214 válasza #58000384 (#44614) üzenetére


A214
aktív tag

Szóval akkor érdemes összekapcsolni.
Ezt bármikor megtehetem ha van MS fiokom, vagy csak telepités közben?

(#44618) #78032384 válasza jenei1994 (#44612) üzenetére


#78032384
törölt tag

Ez állandó hitvita. Mire használod a gépet? Warez játékok torrentről, ipari letöltés? Valaki az összetett, fizetős nagy programokra esküszik pl. Eset, Kaspersky. Különben egyre jobb a beépített Defender. Józan ész, reklámszűrő malware listával, ha nincs szükséged rá a Flash legyen kikapcsolva, ne torrentezzd le a scarlettjohanssonnaked.exe-t hanem inkább nézd meg az Under the Skin c. filmet. ;] Adataidról legyen mindig backup. Ha valami gyanús, akkor a Malware Antibytes ingyenes részével is megvizsgálhatod a gépet. A Defender előnye nem zaklat, évek óta nem volt vele gondom, se vírusom. Sok más ingyenes AV szinte már spamként működik. Szerintem Avast és AVG csak hulladék. Talán Avira? Bár nem vagyok képben, lehet már az is elindult a gagyisodás útján. Ha teszel fel akkor inkább fizetőst, Kaspersky havi kódok szoktak lenni magazinokban. AV topikban is érdeklődhetsz, persze ott azt mondják a Defender nem jó.

(#44615) Én is így. Párszor újságkód alapján feltettem teljes Kaspersky csomagot, 5-6 hónapig használtam. Full scan és semmi. Tehát a Defender+Adblock+Józanész Edition 2016 tette a dolgát. Egyébként Kaspersky már túlbuzgó volt néha, pl. egy sima The Verge oldalnál dobálta a popup üzenetet téves jelzéssel tanúsítvány miatt. Panda és Avira volt még tavaly amit teszteltem, nem emlékszem melyik de nyaggatós volt az is a saját reklámjaival. Repült is.

[ Szerkesztve ]

(#44619) birorichard válasza A214 (#44613) üzenetére


birorichard
őstag

Eszerint nincs halasztás. Akkor nem tudom. Bojkottál az MS, ez nem feltétlenül büntetés. :))

(#44620) A214 válasza birorichard (#44619) üzenetére


A214
aktív tag

Előbb vagy utóbb csak megjön. :F
köszi azért.

(#44621) moleculez válasza #78032384 (#44618) üzenetére


moleculez
veterán

Én is ésszel használom a gépet, évek óta semmi baja. Nem úgy sógorom, akiknek full szemét az egész, mert nem foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#44622) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Milyen olyan particionáló program van, amiből tudok dvd boot verziót csinálni, és arról bootolva tudok rendet tenni a partíciók között? Jah, és ami free.

Találtam.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#44623) Popes válasza A214 (#44620) üzenetére


Popes
őstag

Csináld ezzel ha nem bírod kivárni amíg megjön. Frissítési segéd (letöltöd, elindítod, és frissítés most)

Deus ex machina

(#44624) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Az évfrodulós frissítés óta a win10 hajlamos pár perc alvás után felébreszteni a gépemet. WakeTimers kikapcsolva, a powercfg -lastwake parancs pedig ezt mutatja:

Wake History Count - 1
Wake History [0]
Wake Source Count - 1
Wake Source [0]
Type: Device
Instance Path: PCI\VEN_8086&DEV_8C31&SUBSYS_501E17AA&REV_05\3&11583659&0&A0
Friendly Name: Intel(R) USB 3.0 eXtensible Host Controller - 1.0 (Microsoft)
Description: USB xHCI Compliant Host Controller
Manufacturer: Generic USB xHCI Host Controller

A portra egy külső hdd van kötve. Eszközkezelőben nem tudom letiltani, hogy felébressze a gépet (nincs Power Management fül). A gép egy Thinkpad L440. Mit lehetne tenni, hogy ne ébressze fel? A hibrid alvást nem szeretném engedélyezni, mivel a hibernálás és a hibernálófájl le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#44625) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha most ezt az évfordulós változatot felteszem egy laposra aktiváció nélkül(jó, hogy a sajátommal szarakodok, erre betalál más is..), ha egyáltalán fel lehet, az miben nyilvánul meg utána? Lehet használni, csak korlátozottan, vagy egyáltalán nem?

Everybody lies.

(#44626) KüLÖNc


KüLÖNc
tag

Csak hogy biztos legyek a dolgomban: vettem tegnap egy ilyet [link]
Kérdésem, hogy ezt tudom használni alaplap csere után is, illetve újratelepíthetem akárhányszor, igaz?

(#44627) Lackooo84 válasza KüLÖNc (#44626) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

40k? A pro meg 80? Not bad... Amúgy ezt bármennyi gépre viheted (egyszerre csak egyre) igen.

The Truth is out there...

(#44628) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Az Anniversary Update-et a kiadás napján felajánlotta nekem a Win 10 Windows Update-en keresztül, próbáltam telepíteni WU-ről 3-4x, majd Windows Media Creation Tool-al is próbáltam frissíteni, de minden esetben hibakód nélkül, csak egy hibaüzenettel befejezte a telepítését (frissítést nem sikerült telepíteni). Mondom oké, tegnap nekiálltam tiszta telepítésnek. Itt kezdődött igazán a kálváriám, mivelhogy azóta az E:\ meghajtómon (nem rendszerlemez, 1 TB WD Black HDD) a legtöbb mappához már olvasási jogom sem volt. Hosszabb kutatás után olvastam, hogy másoknak is akadt ilyen gondja, megoldásnak a BeOwner nevű programot és az ICACLS parancsot hozták fel. Nos, ez szép és jó, most már elérem a fájlokat (az elsőt használtam), de most mindenkinek adott teljes jogot mindenre a meghajtón. Nincs valami mód arra, hogy a mappákon nullázzam az engedélyeket a rendszer általi alapértelmezettre? Gondolom a jelenlegi állapot nem a legbiztonságosabb a vírusok és egyéb kártevők szempontjából. Több problémám is van Anniversary Update óta (eddig semmi gondom nem volt Win 10-el), de jelenleg ez a legnagyobb eddig. Kezdek besokallni...

Segítségeteket előre is köszönöm!

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#44629) HaZse


HaZse
őstag

Egy kis segítség kellene az tudoroktól.
Törtnt, hogy tegnap feltelepítete a évfordulós változatot. Minden jó a frissítés utn, kivéve, hogy nincs NET. Vagyis kap IP címet, de se IP cím beírásával, se mezei név beírásával se jön le egy oldal. Sőt a vírusírtó frissítését se tölti le.

Már mindent kipróbáltam, de semmi eredmény. A gépemben egy Intel I219-V tipusú hálókártya van.

Az alaplap tipusa: Gigabyte GA-B150M-D3H, 2x8GB ram és egy m.2.-es 120 GB-os ssd.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#44630) tibike8 válasza tibike8 (#44551) üzenetére


tibike8
őstag

A Media Creation Tool-al simán felment végül a frissítés, de most az áruházból nem lehet semmit letölteni és nem keres frissítést sem az áruház. "próbálkozzon újra később hiba a rendszerünkben" üzenetet kapom csak. A neten volt pár tipp áruházas gondokra, de egyik sem hozott megoldást. Ötlet?

(#44631) #18193920 válasza HaZse (#44629) üzenetére


#18193920
törölt tag

Milyen vírusirtó van a gépen?
Tegnap így jártam én is, a comodo-t eltávolítva ment minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#44632) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Ilyen a mesékbe nincs..

Miután az összes frissítési módot vagy 5x végigpróbáltam, sikertelenül, fogtam magam, kivettem a merevlemezt a laposból, az ssd-re ment egy format, és tiszta telepítéssel próbálom feltenni az évfordulós változatot dvd-ről. Első reboot után befagy az egész.. :W

Everybody lies.

(#44633) kátú


kátú
őstag

És esetleg tudnátok ajánlani valami zenelejátszót is a groove helyett? ami ad némi állítgatási lehetőséget is, tehát kis szabadságot

It still works!

(#44634) kory24 válasza kátú (#44633) üzenetére


kory24
őstag

winamp, foobar2000

(#44635) kátú válasza kory24 (#44634) üzenetére


kátú
őstag

Köszi, megnézem

It still works!

(#44636) mefistofeles válasza Barthezz2 (#44632) üzenetére

Nem vagyok guru de tuti, hogy valami gebasz van nálad. Ennyire azért nem szar!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44637) Barthezz2 válasza mefistofeles (#44636) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Egész eddig semmi baja nem volt a laposnak. Pont most döglött meg valami? Érdekes lenne..

Mindegy, most települ épp a 8.1. Ha ezt se tudja feltenni, akkor valóban. Minden esetre akkor is elég érdekes, hogy eddig jele sem volt semmi hibának.

Everybody lies.

(#44638) mefistofeles válasza Barthezz2 (#44637) üzenetére

Eddig 10 volt fent egyébként? (bocsi ha volt már de úgy pörög a topic, hogy nem szívesen keresnék vissza)

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44639) mefistofeles válasza Barthezz2 (#44637) üzenetére

Olvastam, hogy már jópárszor próbálkoztál. Mindig ugyanabból a telepítő állományból dolgozol? Mert akkor az is lehet a hunyó.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#44640) Winner_hun válasza raidx (#44470) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lehet hogy az aktív maradt de lassulást nem veszek észre win7-hez képest, így felőlem azegyelőre maradhat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44641) Winner_hun válasza S-IW (#44473) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gépház-frissítés a windows update akar lenni? A defender beállításainál a valós idejű védelem szürke, nem is kapcsolható jelenleg (le van tiltva).

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#44642) #58000384 válasza A214 (#44617) üzenetére


#58000384
törölt tag

A gépházban az aktiválásnál ott lesz a gomb. Ez csak az évfordulós 10-nél működik, a korábbiaknál nem.

(#44625) Barthezz2: Ezen elvileg nem változtattak, lesz egy vízjel, a gépházban meg le van tiltva a személyre szabás, egyébként menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#44643) Barthezz2 válasza mefistofeles (#44638) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, az. Jött a frissítés, nem ment fel. Utána próbáltam a Windows telepítési segéddel(netről tölti az anyagot), ezzel se. Próbáltam MCT-vel szintén nem. Most 0-ról dettó nem.

8.1 nem jött be. Nem tudja olvasni már a DVD-t, csak, hogy jó napom legyen :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#44644) HaZse válasza #18193920 (#44631) üzenetére


HaZse
őstag

NOD32 9-es verzió. De nem a Smart Security.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#44645) movax


movax
őstag

Én így csináltam a rendszerbeállításokat:

Installnál minden adatgyűjtő cuccot külön kikapcsoltam.

Microsoft fiókom nincs, nem azzal installáltam, nem is kérte.

Windows 7-ről upgradelem 10es-re, úgyhogy a 8, 8.1 kimaradt a gépemről. Ezért soha semmilyen appot nem használtam, mindent külső önálló programmal oldok meg. Így hát magától adódott, hogy minden appot Store-ral együtt leszedtem. Útmutató sokhelyütt a neten, például itt.

Start menüből minden live tile faszság törölve.

Lefutott egy DWS, hidegre tett egy csomó fölösleges dolgot, átírta a host fájlt, blokkolta az adatgyűjtők cél URL-jét (mind microsoftos címek).

A Cortanát megnéztem, de jó eséllyel soha nem fogom hasznáni, így az is ment a levesbe. Leszedni nem lehet, csak megbénítani: kilövöd a task managerből, de másodpercek múlva újraindul, tehát a pár másodperc alatt át kell nevezni a könyvtárát, így nem tud elindulni. Útmutató itt.

Task schedulerben a Microsoft/Windows pont alatt disable a következőkre: Application Experience, mindhárom task, illetve Customer Experience Improvement, mindhárom task.

Felment egy Avira, a Defender leállt.

Minden tárolt wifi-hálózatot átállítottam Meteredre, így nem kezdi el automatikusan installálni a frissítéseket (kéretlen rebootok így kipipálva)

Kikapcsoltam a driverek automatikus update-jét: Advanced SystemSettings, Hardware, Device Installation Settings, ezt kell No-ra állítani.

Sajnos a Service-ekben néhány, appokhoz köthető dolgot nem lehet Disabled-re állítani (Contact data, User data access, User data storage), pedig most már teéjesen fölösgesek. Futnak ugyan, de valszeg nem csinálnak semmit. Kézzel le lehet állítani. Marad három Xbox service, azokat disabled-re állítottam.

Kábé ennyi, minden villámgyors és stabil (igaz, i7-es proci, 12 GB memória, 500 GB ssd), semmilyen hardver-, driver- vagy egyéb probléma nem volt.

AU is gond nélkül felment, igaz, utána egy csomó beállítást ismét meg kellett csinálni.

Ja még valami, amivel elinte szívtam: mivel full hd a képernyőm, minden nagyon kicsi rajta, így 125 százalékos nagyítással használom. DE. Nem a Start/Settings/Display útvonalon, hanem a Control Panel/Display-ben a fenti kis szövegben levő Set a custom scale level linken előjövő kis ablakban. Különben bizonyos ablakok elmosódó betűkkel jelennek meg, de így minden rendben.

A legújabb Synaptics-driverrel nem boldogultam, lefagy tőle a kurzor, így hát ment vissza a korábbi. A háromujjas előre-hátra simogatás azért hiányzik. Szintén hiányzik a klasszikus óra, AU előtt meg lehetett buherálni a regiszterekben, most már nem.

[ Szerkesztve ]

(#44646) S-IW válasza Winner_hun (#44641) üzenetére


S-IW
tag

(#44647) King Unique válasza Barthezz2 (#44643) üzenetére


King Unique
titán

8.1 ISO nincsen meg, pendrive-ról nem tudod telepíteni? Maga az ISO letölthető MCT-vel az MS oldaláról.

(#44648) Barthezz2 válasza King Unique (#44647) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindjárt lesz iso, csak most megy vissza épp a 10 backup. Azt hiszem laposon van sima 10 iso is. Másik gép most épp nincs, csak a htpc, de azon inkább nem szenvedek.

Amúgy..
Alapból merevlemezen volt a 10, macriummal tettem át ssd-re vagy fél éve. Minden pöpec, de merevlemezen maradtak a windows által létrehozott egyéb partíciók. Na azt miért nem tudom törölni? Win alól értem, de se win telepítő sem bootolható partíció kezelő nem tudja..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#44649) arcitec


arcitec
addikt

Sziasztok

Az új WIN10 évfordulós updattel nekem is van pár apró gondom.

1.) Az EDGE kedvencek kezelése eddig sem, most meg pláne nem ok. Itt egy leírás, hogy hogy lehetett aktíválni az új helyen lévő könyvtárat, - mert a "régi hely" maradt a régi böngészőnek.
Hogy miért kellett az új helyet így megbonyolítani, érthetetlen főleg úgy, hogy a regisztriben is be van jegyezve függőségre a működése. Nos a leírás az aktíválására, ha a régit az új helyre másolom.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Local Settings\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\AppContainer\Storage\microsoft.microsoftedge_8wekyb3d8bbwe\MicrosoftEdge
kulcshoz, melyet szintén nyiss le.Nyomd le és tartsd hosszan vagy kattints jobb egérgombbal a FavOrder alkulcsra - és delete.

Az útvonal pedig.
c:\Users\Cube\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites\

Húúú de bonyolult...

Nos az a baj, hogy a fentiek most már nem működnek. A Favorite könyvtárat kitöröltem, némi tartalommal ellenben működik a kedvencek,azt nem tudom honnan vesz.
Kérdésem mi a megoldás...?

2-) Defendert már régóta nem tudja frissíteni, most sem és kikapcsolni sem tudom mert nem aktív az épp fentebb jelzett gomb.

Negatív kritikát nem írok,mert hosszan tartó sípolás kellene ide akkor... :(((

Köszönve a segítséget....

[ Szerkesztve ]

(#44650) Bogyó bá' válasza arcitec (#44649) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Lehet hogy én nem vagyok eléggé "pro user", de - bár "magától" nem jött, így segédlettel kellett frissítésre kényszerítenem - az égvilágon semmilyen gondom nincs a frissítés óta. Edge is jó, miután már lehetett az ABP-t telepíteni hozzá (még a végén átszokom FF-ről). Minden külső eszközömet hibátlanul kezel, nem omlik össze, nincs kékhalál. Bennem lehet a hiba?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.