Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148701) mexel válasza mexel (#148676) üzenetére


mexel
veterán

Azt legalább meg lehet tudni valahonnan hogy melyik verziófrissítés vagy nagyobb csomag tartalmazhatja a KB5014666 frissítést? Állítólag szét lehet szedni és ki lehet venni belőle és lehet úgy telepíteni, de nem jutok előbbre sehogyan :(

(#148702) codec válasza King Unique (#148700) üzenetére


codec
senior tag

1 darab rendszer meghajtó samsung 970 evo plus.
Alaplapi m.2-n van. Más meghajtóm nincs a gépre kötve.
Még annyit, hogy nem 50-100%-os lemezhasználatról van szó, néha még 1-2% se látszik a feladatkezelőben, de a led jelzi, hogy valamilyen lemezművelet történik.

[ Szerkesztve ]

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#148703) King Unique válasza mexel (#148701) üzenetére


King Unique
titán

A KB5014666 egy 2022. júniusi, vagyis tavaly nyári kumulatív frissítés, amiben ha volt valami hiba, akkor annak már rég javítva kellene lenni háromnegyed (8-9 hónap) év után.
A problémára több ismert javítási módszer is van (példa), nem derült ki, hogy azok ki lettek-e próbálva.
A KB5014666 egy előzetes (preview), "D" körös kumulatív frissítés, amit eleve nem telepít automatikusan a Windows Update, ellenben az abban lévő fejlesztések és javítások belekerülhetnek a következő havi "B" kumulatív frissítésbe (KB5015807), sőt akkor ennyi erővel az utóbbi is lehet a "mumus".
Mivel a Windows 10-nél is már évek óta eleve kumulatív, más néven összesítő frissítések vannak a Windows Update-en, ezért nem lehet úgy külön-külön egyesével szelektálni az egyes kicsi frissítéseket, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt.
Nem világos ez az "Állítólag szét lehet szedni" pontosan hogyan értendő, van-e valami leírás, ami ezt alátámasztja.

[ Szerkesztve ]

(#148704) King Unique válasza codec (#148702) üzenetére


King Unique
titán

"Alaplapi m.2-n van. Más meghajtóm nincs a gépre kötve."

Mármint nincsen SATA HDD sem a PC-ben és USB-s külső HDD-ről van szó, vagy mégis hogyan kell ezt érteni? :F

X perc tétlenség után futhat az automatikus karbantartás, az antivírus szoftver is futtathat vizsgálatot a meghajtókon, ha meg van nyitva a fájlkezelő / feladatkezelő akkor az is intézhet hozzáférést a lemezhez, stb., számtalan oka lehet.

[ Szerkesztve ]

(#148705) Krystal_s válasza mexel (#148701) üzenetére


Krystal_s
addikt

Parancssorból (Rendszergazdaként) futtatva tudod listázni a telepített frissítéseket külön egyesével:
wmic qfe list brief /format:table
majd el tudod egyesével távolítani ezzel a paranccsal.
wusa /uninstall /kb:5014666
utána restart.

[ Szerkesztve ]

(#148706) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Üdv!

Van valakinek ötlete mi történhetett és mi lehet a megoldás? W10 2016 LTSB az érintett, szerdán felrakott frissítést és azóta némelyik file-t nem nyitja meg se duplakattra se menüből megnyitásra se társításra. És mindezt szelektíven teszi, az egyik rar-t vagy zipet megnyitja a másikat meg nem. Nem a file sérült mert ha elinditom a winrart onnan simán kibontja hiba nélkül. Ha átállítom a társítást akkor sem történik semmi, ugyanazt a zipet az intéző sem nyitja. De a pdf is ilyen, vagy megnyílik vagy nem. Ezeket rakta most fel:

2023-03 Cumulative Update for Windows 10 Version 1607 for x64-based Systems (KB5023697)
2023-03 Servicing Stack Update for Windows 10 Version 1607 for x64-based Systems (KB5023788)
Windows Malicious Software Removal Tool x64 - v5.111 (KB890830)
2023-03 .NET 6.0.15 Update for x64 Client (KB5024670)

(#148707) AlyrArkhon válasza codec (#148699) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Windows search indexelő?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#148708) Cs1csó válasza arnyekxxx (#148706) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz kezdésnek egy frissítés eltávolítás? Visszaállítás?

(#148709) mexel válasza King Unique (#148703) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm a választ! nem jól írtam azt hiszem. A frissítés önmagában nem hibás, nem vonják vissza. Egyszerűen csak olyat tartalmaz ami megakadályozza régebbi USB nyomtatók telepítését.

Sajnos ezek javítási módszerek nullák, csak a nyomtató másolatról beszélnek ami a ritkábbik hiba, ha lapolvasós a nyomtató akkor van gond, mert ott egyszerűen nem telepszik a driver.
A többi módszer meg a szokásos: törölje a drivert stb. Ezek semmit sem érnek hiszen nem látszik a port egyszerűen, ezt fedi el a frissítés :(

A szétszedést úgy értem, hogy ez a frissítés sajnos nem látszik külön sehol, azaz úgy nem távolítható el ahogy Krystal_s javasolta hiszen nincs ilyen frissítés a rendszerben külön, ez valószínűleg valamivel egyben érkezett, de nem tudom hogy mivel.

Valahol olvastam, hogy a nagyobb összesítő frissítési csomagot lehet szétszedni, kivenni belőle a KB50146666-ot és utána manuálisan frissíteni. Így a win azt elfogadja és nem telepíti újra, de ezt nem értettem teljesen és semmi egyebet nem találtam erről. De nem tudom hogyan és melyiket kellene.

Az a gond hogy irtó sok régi nyomtató nem működik így használhatatlanná váltak, és csak az lenne a megoldás hogy törölni minden frissítést visszamenőleg a win10-ben és többet nem frissíteni, de ez nem az igazi megoldás

[ Szerkesztve ]

(#148710) mexel válasza Krystal_s (#148705) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm, de sajnos nem lehet így mert nincs külön meg az a frissítés. :(

A KB5015807 sem amit King Unique írt. :(
A telepített frissítéseknél pedig Servicing Stack -ek találhatóak amik nem eltávolíthatóak.

[ Szerkesztve ]

(#148711) arnyekxxx válasza Cs1csó (#148708) üzenetére


arnyekxxx
veterán

eh, eltávolítottam az utolsó biztonsági frissítést, rendbe is jött a megnyitás de már tölti le újra a KB5023697 Cumulative -ot ami gondolom azonnal rakja is fel újra azt ami elcseszte. Ha másodjára is ugyanazt csinálja lehet valamit tenni, hogy ezt ne telepítse újra?

(#148712) King Unique válasza arnyekxxx (#148706) üzenetére


King Unique
titán

How to Uninstall a Windows Update in Windows 10
How to Pause Updates or Resume Updates for Windows Update in Windows 10
How to Hide or Show Windows Updates in Windows 10

Ha más nem használ, akkor adott a lehetőség a KB5023697 számú "B" kumulatív frissítést eltávolítani, majd utána átmenetileg szüneteltetni a frissítést hogy ne telepítse automatikusan újra a Windows Update, stb.

+ Ez ügyben értelemszerűen az adott szervezet (cég, intézmény) IT illetékesénél kellene érdeklődni, jelezni felé a problémát, mivel normál esetben szervezeti szinten reális és legális az Enterprise LTSB/LTSC kiadás használata, nem mezei home user szinten. :))

[ Szerkesztve ]

(#148713) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy tűnik 9 éves corsair ssd-m lassan-lassan beadja a kulcsot, most látok ilyet először élőben. Chkdsk hibákat talált a rendszer (C) meghajtón, de javítás után újra bukdácsolt.
Első gondolatom az volt, hogy kidobom a csudába, de végülis miért ne dolgoztatnám még: átrakom az összes felhasználói tartalmat winyóra, a rendszer meg marad a C-n - ha végleg kipurcanik, akkor kap új rendszert: azt lehet pótolni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#148714) Sztlaci válasza mrbego (#148677) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Köszönöm! :R

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#148715) Graphics válasza t72killer (#148713) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Klonozod bármire. :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#148716) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Bocsi, ha már többször volt, keresőben találtam hasonló eseteket, csak a megoldásokat nem.
Hasonló esetek:
[link]
[link]
[link]

Amit tettem: gép nevet változtattam, nem értem, mit kavar be ez ennyire, de baromi idegesítő...
Azóta duplán szerepel a nevem bal alul.
Ezt írja ki indításkor/újraindításkor.
Ill. ezt, ha jelszó alaphelyzetbe állítására megyek.

Mit tudok tenni, hogy visszaálljon a "rend", és simán bejelentkezzen a rendszer, jelszó és pin nélkül? Ki van kapcsolva mindkettő ráadásul...

Felh. fiókokban 1 userem van, a main, azaz az eddigi:
[link]

Köszönöm előre is.

Malaka!

(#148717) codec válasza AlyrArkhon (#148707) üzenetére


codec
senior tag

Arra rájöttem, hogy a System PID 4 ami a problémát okozza, de hogy innen hogyan lehet az állandó lemezaktivitást megszüntetni, még nem tudom.
Másnál nincs ilyen?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#148718) Okami68


Okami68
csendes tag

Sziasztok! Kérlek, segítsetek. Egyszerű, mezei felhasználó vagyok.
Adott egy Windows 10 Pro asztali gép, 22H2-es verzió.
Pár napja észlelek váratlan lefagyásokat. A merevlemez, WDC WD10EZEX 22MFCA0 felpörög 100%-ra, de közben semmilyen aktivitás nem látszik a Feladatkezelőben.

Olykor percenként történik ez, olykor nagyobb szünetekkel, számomra logikátlanul. Például megnyitom a Facebookot, lefagyás, 1 perc múlva újra megnyitom, nincs fagyás.
Avast lefutott, nincs vírus.
Malwarebytes lefutott, nincs fertőzés.
HDSentinel szerint a lemez tökéletes állapotban van.

Találkoztatok ilyesmivel? Mit csinálhatnék? Előre is köszönöm a segítséget!

(#148719) xy.zsolt válasza King Unique (#148586) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Még egyszer köszönöm a segítséged....most volt időm ismét foglalkozni anyám gépén az srt kiterjesztés visszaállítással alaphelyzetbe. Nos, az itt általad ajánlott 2 link közül az alsó végre tökéletesen megoldotta a problémát :K ....most végre olyan az srt ikon mint volt a kutyulás előtt , amihez idős anyum hozzá szokott :R

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#148720) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Ismét kérdésem lenne. Adott egy cég, kb 10 géppel. Mindegyiken aktivált, megvásárolt win 10 van. A gépek kb egyformák max alaplap gyártó vagy vidkari gyártó tér el.
Szeretnének egy macrium mentést az alap beállított rendszerről, ha egyik gép leáll vagy elszáll a rendszer ( napokban volt ilyen hogy ssd megadta magát) akkor gyorsan vissza tudják állítani.
A kérdés az, hogy az aktiválással ilyenkor mi történik, ha az egyik gépről lementett rendszer másikra kerül vissza? Ez most megtörtént és nem írta hogy nincs aktiválva a win, de vajon ez így jó?

(#148721) Doky586 válasza mexel (#148720) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"A gépek kb egyformák max alaplap gyártó vagy vidkari gyártó tér el."
Tehát a gépek jelentősen különböznek.

(#148722) arcitec válasza sz.j (#148583) üzenetére


arcitec
addikt

Mekkora marketing ez. 1 évig érvényes, utána meg lehet megvenni, ha használni szeretnéd.
Így akkor már nem is ingyenes és így nem is kell...
Még jó hogy megnéztem a License key txt: 1-Year Activation code: ......
Az ellenben érdekes, hogy mailt is küldtek és ott más a kulcs, de két mail címre is letöltöttem és mindkét mailben u.a a kulcs. Szóval ... :U
Egyértelmű az 1 év : [link]

[ Szerkesztve ]

(#148723) sz.j válasza arcitec (#148722) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Mekkora marketing ez. 1 évig érvényes, utána meg lehet megvenni, ha használni szeretnéd."

Nincs ebben semmi különös, szinte mindegyik feltörekvő cég/iroda így csinálja.
Azaz egy évig "ingyenes" a használata utána vagy megveszed vagy nem használod.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#148724) tordaitibi


tordaitibi
veterán

Kb. 2 hete csinálja, előtte sose.
Ha bármilyen Megasync által szinkronizált mappát megnyitok abban a pillanatban odaszögezi a baloldalra a panelre.
Nem tudom ez Mega vagy Win vagy a fájlkezelő baromsága de eddig nem volt.
Hiába törlöm hogy Remove from left panel, megcsináltam már 50x, visszaszögezi.
Nem tudtok erre valami megoldást, most csak ennyi van de amúgy 14 Megasync mappám van és volt hogy mindet kirakta ha megnyitottam a könytárakat.
Nagyon idegesítő.

(#148725) Doky586 válasza tordaitibi (#148724) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet ez nem bug hanem fícsör.. :))

(#148726) mexel válasza Doky586 (#148721) üzenetére


mexel
veterán

Igen, csak ugyanaz a chipset, pontosan megegyezik, a vga is, csak egyiknél pl asus másiknál giga. Alapból ez nem okoz gondot a winnek deriver szinten, ezt így értettem. Azaz nem AMD-s gép az egyik a másik meg inteles, és 6 generációs eltérések vannak.
De igazad van, eltérő gépek ahogy jeleztem is.
A kérdés leginkább a win aktivációjára vonatkozott, ennek fényében is.

(#148727) Doky586 válasza mexel (#148726) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a C: n nincsenek adatok akkor lehet, de ha személyre van szabva (mindenki más programokat használ) akkor inkább minden gépről legyen külön lemezkép mentés.
Cégeknél azonos hálón telepítéshez lemezkép készítéshez megfelelően programokkal feltelepített beállítgatott wint sysprep+anonymizálni kell lemezkép készítés előtt.

(#148728) mexel válasza Doky586 (#148727) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! itt elvileg minden sablon, mindenkinek, ez a lényeg. Elvileg most fut egy Reboot Restore RX progi ami minden induláskor alapra teszi a gépeket, de ez törlésre kerül nem a legjobb megoldás.
Nem tudom ide való téma -e vagy a milyen program topikba, de azt kellene kitalálni majd hogy a gép elég sűrün, max pár naponta adott állapotba viszaálljon automatikusan. Azaz minden amit a használók letöltöttek, változtattak eltűnjön.

(#148729) St3ven


St3ven
addikt

Valami nem kerek. :F

A Microsoft Store-ban egy alkalmazás minimumkövetelménye az alábbi:

Viszont itt nem is látok ilyen Windows 10 kiadást, a 19045.2728 a legfrissebb:
Windows 10 release information

Ellenben Windows 11-nél van 22621-es build.

Elírás lehet a fenti követelmény?
De akkor miért listázná telepíthetőként Windows 10-en a Store?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#148730) _DiEGO_ válasza Okami68 (#148718) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Elsőként nézelődj itt, ha még nem tetted:


Hard Disk Sentinel-el nézted már?

[ Szerkesztve ]

(#148731) Okami68 válasza _DiEGO_ (#148730) üzenetére


Okami68
csendes tag

Kiegyensúlyozott sémában vagyok, ahogy mindig az elmúlt években. Korábban soha nem volt ilyen problémám.
A Hard Disk Sentinel szerint a lemez tökéletes állapotban van. Kondíció 100%-os.

Amia leginkább zavar, hogy ma délelőtt 2 és fél órán keresztül tökéletesen működött minden. Most délután megint fagyások vannak sorozatosan.
Nem tudom, mi ez. :((

(#148732) norba69 válasza Okami68 (#148731) üzenetére


norba69
senior tag

A microsofttól letölthető a sysinternals (Mark Russinovich) féle process monitor, és a diskmon, azokkal meg tudod keresni, hogy mi okozza a problémád.
Érdemes még megnézni ugyaninnen a process explorer-t is.

[ Szerkesztve ]

(#148733) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Hali!
Windows Audio Stack kapcsán lenne egy megoldandó feladatom.
Nvidia Shadowplay-jel szoktam rögzíteni video stream-et és a gondom, hogy a hangot Application Layer szinten rögzíti, viszont én Audio Engine (fx) után szeretnék hangot rögzíteni vele - vagyis azt amit a kimeneti eszközön konkrétan hallani lehet. Az EQ és a Loudness Equalization (Audio Enhancements) kellene nekem. Próbáltam már audio routing szoftvert, mint mondjuk a Virtual Audio Cable és társai, de az a gond ezek is az Alkalmazási rétegben működnek és önálló virtuális hangkártyát kreálnak csak amit ugye ki lehet választani alapértelmezett eszközként és akkor oda kerülnek a rendszer hangok, stb.
Viszont nekem a kimeneti audio eszköz hangját (Audio Engine után) kellene valahogy átirányítani vissza egy bemeneti eszközre mint mondjuk egy virtuális mikrofon, amit utána ki lehetne választani Shadowplay-ben.
Erre létezik vmi mód? Vagy csak hardverből lehet megoldani? (Line-out kábel line-in bemenetre.)
Illetve sajnos VB-Audio Virtual Cable esetén mint lejátszó eszköz, nincsenek hangzásjavító lehetőségek a tulajdonságoknál. Pedig az úgy már megtenné. :(
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#148734) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. Nvme ssd mobil rackban lévő ssd-n található Win 10 op.rendszer bootolható-e, vagy reménytelen a helyzet? Előre is köszönöm a segítséget.

(#148735) Okami68 válasza norba69 (#148732) üzenetére


Okami68
csendes tag

Köszönöm, letöltöm őket.

(#148736) hhgygy válasza Tappancs2001 (#148734) üzenetére


hhgygy
senior tag

A mai gépeken simán indul külső hdd-ről a Windows. Én így tartok egy komplett rendszert külső lemezen backupnak, amit rendszeresen frissítek. Átállítod a BIOS-ban a bootsorrendet, oszt annyi.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#148737) abdulka1 válasza mexel (#148726) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
Egy rokonomnak van 2 gépe, azonos procival, Asus P5K PL AM epu - P5K PL alaplapokkal, (csak felszereltségben térnek el a lapok). Mindkettő retail kóddal van aktiválva.
Mikor egyik gépből átkerült a rendszer SSD a másikba, azonnal jelezte, hogy nincs aktiválva a rendszer, szóval jó eséllyel te is erre számíthatsz, ha egy adott rendszert akarsz másik gépen/gépeken használni.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#148738) Doky586 válasza abdulka1 (#148737) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csakhogy a rokonodnak az egyik Home volt, a másik Prof, ezért jelezte aktiválatlannak. Ha egyformák lettek volna átrakás után is aktiváltnak jelezte volna.

(#148739) abdulka1 válasza Doky586 (#148738) üzenetére


abdulka1
őstag

Nem!
Én telepítettem mindkét gépre a win10 pro-t.

Elgondolkodtattál, és esetleg annyi lehet(ezt sajnos nem ellenőriztem annó), hogy valamelyik kód nem retail volt, ez előfordulhatott a szürke piacon.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#148740) King Unique válasza Tappancs2001 (#148734) üzenetére


King Unique
titán

Ha ez az "Nvme ssd mobil rackban lévő ssd-n" USB-s külső házba tett SSD-t akar jelenteni, akkor az arra történő Windows 10-telepítéshez és utána az onnan történő bootoláshoz normál esetben eleve Windows To Go szerinti telepítés szükséges, vagy a helyi telepítés utólagos átkonvertálása Windows To Go szerintire. Bár jó esetben az USB-s külső házba téve akár automatikusan is átválthat az eredetileg helyi meghajtóra telepített Windows 10 Windows To Go módra, de előfordulhat olyan is hogy nem és akkor eleve szükség van az előbbiek valamelyikére.

[ Szerkesztve ]

(#148741) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Win10 telefon kapcsolat alkalmazásra szeretnék rákérdezni, elnézést, ha ez itt félig off. Ha van témaspecifikus fórum, kérlek, irányítsatok át, de én nem találtam.

Régóta használom, ha PC előtt ülök, az alkalmazás segítségével fogadok, kezdeményezek hívásokat, eddig semmi problémám nem volt.
Nem régen, telefont cseréltem. A régi telefont „kitöröltem”, az újat csatlakoztattam.
Azóta a híváslistám így néz ki:

Egy telefonszámnál van név, a többinél nincs név csak telefonszám, pedig mindenki benne van a telefon névjegyzékében, és a telefon névjegyzék a Google címtárral van szinkronizálva, így a névjegyzékem nem telefonkészülék függő, előzőleg is ugyan ez volt. Nyilván nem hívogattam az összes címtárban lévő telefonszámot, kinél jelenik meg a név és kinél nem.

Szerintetek mi lehet ennek az oka?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#148742) mexel


mexel
veterán

Ismét lenne kérdésem, igaz ez már nem tudom ide tartozik-e:
Win 10-ben a rendszervisszaállítással lehet ütemezni valahogy hogy mindig ( pl minden 2-3 nap után induláskor automatikusan visszaálítsa a rendszert? Valami megoldás kellene hogy amit a felhazsnálók elállítanak, letöltenek az tűnjön el 2-3 naponta, ez lenne lényeg, de nem volna gond ha a frissítések pl megmaradnának

(#148743) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan trükk, amivel, ha egy adott mappába fájlokat másolok/letöltök, akkor magától toljon minden alkalom után egy refresht, és ne kelljen F5/manuális frissítést nyomni?

Igen, nem sok idő, de elég sok másodperctől tudnám megkímélni magam egy ilyen kis dologgal.

Malaka!

(#148744) Csupingo válasza spleenszuru (#148743) üzenetére


Csupingo
veterán

Talán a total commanderben van ilyen automatikus frissítés, ha az jó neked.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#148745) spleenszuru válasza Csupingo (#148744) üzenetére


spleenszuru
őstag

Köszönöm, de azt a céges laposra meg sem engedik telepíteni. :D

Malaka!

(#148746) noidslu


noidslu
csendes tag

Légyszives ha tudja valaki!

Alvó üzemmód után nem kéri a jelszót a bejelentkezéshez!
Friss telepítés Microsoft fiókkal, Windows Helloban minden megadva, pinkód, stb.
Csak új indításkor kér jelszót, alvó üzemmódból nem.

Windows 10 Business Editions v22H2 HUN x64 Build: 19045.2604

(#148748) noidslu válasza King Unique (#148747) üzenetére


noidslu
csendes tag

Előre is köszönöm. Próbálom.

(#148749) efi99 válasza spleenszuru (#148743) üzenetére


efi99
senior tag

Próbáld meg törölni az ebben lévőket, majd restart:
C:\Users\%username%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Recent\AutomaticDestinations

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#148750) seger


seger
addikt

Van arra mód, hogy mindent amit nyomtatok azt egy mappába gyűjtve legyen, és újra lehessen nyomtatni ha kell? Nem a pdf nyomtatásra gondolok!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.