Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146812) mexel válasza King Unique (#146810) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm! Sajnos nem megy el 19042.2251-ig, nálam a 190421706 után semmit nem ad fel, és nem tudok tovább lépni.
Azt írtam fentebb hogy a KB5015684-et már megtaláltam de nem oldott meg semmit. A többi linkelt megoldásnál nem jutok előbbre, mindig hivatkoznak valamire és a végeken nem találok semmit. :(
Hibakód nincs semmi, illetve azt mg megnézem hogy amit a MCT dob az mi, csak nem volt ma rá időm.
Az a fura hogy több típusú gépen is ez van, igaz ugyanaz a win az alapja mindnek.

egyébként ha regisztrált rendszert klónozok más gépre, akkor lehet valahogy törölni a regisztrációt, illetve számít-e egyáltalán valamit, simán nem lesz regisztrált a többi gépen awin és azokon a saját termékkulcsukkal regisztrálhatom? Mert akkor a másik típuson is regisztrálom a wint és megnézem ott mi lesz.
Köszönöm mégegyszer a kitartó segítséget és tényleg nem tudom mit nem csinálok jól vagy értek rosszul, mindenen végigfutottam, mindet elolvastam stb. Talán a magában a rendszerben lett valami elállítva, kikapcsolva ami kellhet a frissítéshez, nem tudom, ennek is utánanézek majd

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.