Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) krealon válasza Lenry (#43593) üzenetére


krealon
veterán

"hogy lehetne valahogyan "elsődlegessé" tenni az USB-s netkapcsolatot?"

A route parancs segitsegevel tudod megadni, hogy merre (melyik atjaron keresztul) talalhato az internet.

A route print kilistazza, a route delete pedig torli a paramaeterkent megadott kijaratot.

Vagy
"Control Panel\Network and Internet\Network Connections"
[Alt] lenyomasra elojon a menusor Advanced --> Advanced Settings es a felso listaban sorbarakod az adaptereket.

(#43602) kraftxld válasza Lenry (#43593) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

HP Laptop?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43603) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok, légyszi valaki segítsen:

Eseménynaplóban lévő hiba-keresés eredménye. Vagyis megjelenik a naplóban én meg szerettem volna a bejegyzést javítani a dcom-ban, mielőtt elindul ez jelenik meg 2x

Felteszem valahogy javítható, az tuti h.nem a szolgáltatás letiltásával, mert próbáltam...

(nem adja hozzá a regedit-be a bejegyzést, sejtelmem sincs h.miért...)

Ha valaki tud benne, kérem írjon akár privátot is !

Választ :R

(#43604) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert az unokám gépén a Macrium Reflect progi hibát jelez és emiatt mem működött. Ezt a hibaüzenetet kaptuk:
"Error reading MFT - Error code-
2. Please run 'chkdsk c:/f"

Ennek hatására beírtam a parancssorba a chkdsk c:/f , majd enter, de megtagadta a hozzáférést....
"A hozzáférés megtagadva, mert nem rendelkezik megfelelő engedéllyel.
Ezen segédprogram meghívásához emelt szintű engedély szükséges"

Gondolom ez a rendszergazdai lesz, de azt hogy tudom itt bekapcsolni/engedélyezni?
Valamint azt is megkérdezném, hogy jól gondoltam, hogy a fenti hibát a chkdsk c:/f futtatásával tudom megszüntetni?

Előre is köszönöm a segítséget.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#43605) kraftxld válasza sz.j (#43604) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jobb gomb a parancssorra a kellékekben, futtatás rendszergazdaként.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43606) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Tegnap este kikapcsoltam az asztali gépem, normálisan leállt. Ma kapcsolom be és a windows hiba utáni helyreállítás fogad. Dob be lehetőségeket, hogy csökkentett mód, normál mód stb., de akármelyikre nyomok semmit nem reagál, újraindul.

Mit tudnék ezzel kezdeni? Újrarakást nem szeretnék az adatok elvesztése miatt!

Elég bosszantó, hogy egyik napról a másikra ez történik. :((( Az elmúlt időben semmilyen programot nem telepítettem rá, csak a windows automatikus frissítéseit. Lehet ez lenne a gond?

Előre is köszönöm a válaszokat/segítségeket!

Üdv

M

(#43607) sz.j válasza kraftxld (#43605) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszönöm a segítségedet, sikerült rendszergazdaként lefuttatni a chkdsk C:/f , de sajnálatos mód nem segített, mert a Macrium Reflect-el való op mentésnél továbbra is az "error readingMFT - Error code - Please run 'chkdsk C:/f" hibaüzenetet kapjuk ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#43608) kraftxld válasza sz.j (#43607) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Újra is lett indítva a gép? A C-n csak újraindításkor tudja normálisan ellenőrízni és javítani.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43609) sz.j válasza kraftxld (#43608) üzenetére


sz.j
nagyúr

Igen, újra lett indítva a gép és a betöltéskor le is futott az ellenőrzés, de hibát nem írt ezért javítás sem volt ....

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#43610) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Van egy külső vinyóm. Ismerős gépéről szeretnék adatokat lementeni, de nem szeretném, hogy esetleg vmi vírus miatt az én adataim veszélybe kerüljenek. Van erre vmi egyszerű megoldás? pl a saját mappáimon bepipálom az írásvédettséget a tulajdonságoknál.

Köszi, aki válaszol!

(#43611) beleszólok válasza xcds (#43610) üzenetére


beleszólok
senior tag

Fogsz egy live cd-s linuxot (pl. grml) arról bootolsz, akkor még ha van is vírus az ismerősöd vinyóján, akkor sem fog átterjedni a saját gépedre. Plusz nem kell azzal szórakozni, hogy meghágd a windows jogosultságkezelő rendszerét - feltéve, hogy nincs titkosítva a mentendő anyag.
Ugyanis ha windows alól próbálod menteni, akkor belefuthatsz olyan szépségekbe, hogy nincs jogod egyes könyvtárakhoz még adminisztrátor jogok birtokában sem és magadévá kell tenned a könyvtárakat. Akkor viszont végérvényesen elrontod a meglévő jogosultsági rendszert.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43612) xcds válasza beleszólok (#43611) üzenetére


xcds
őstag

Sztem félreérted vagy nem tudom. A külső vinyómat rá akarom dugni ismerős gépére, rámásolni, ami fontos, rendbetenni a gépet és visszamásolni. Most ehhez minek jogosultság, meg live linux :F

(#43613) beleszólok válasza xcds (#43612) üzenetére


beleszólok
senior tag

Igaz, részben figyelmetlen voltam, de ettől függetlenül érvényes amit írtam: ha tartasz a vírusoktól, akkor legegyszerűbb egy live linuxot indítani, azon keresztül (szinte)biztosan nem tud fertőzni egy windows-os kártevő.
Ha valamit le akarsz menteni az illető gépéről egy usb-s vinyóra, ott tényleg kisebb az esélye, hogy jogosultsági problémába ütközz, bár előfordulhat. (ha két usered lenne a win7-en, akkor látnád, hogy hiába lépsz be adminként, nem férsz hozzá a nem admin jogú usered adataihoz, csak ha a saját tulajdonodba veszed őket)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43614) Atti575


Atti575
tag

Hali mindenkinek :D
Nagy problémával állok szemben
Adott egy gép
amd fenom x4 proci, 4giga ram , nvidia gtx 650 vidikártya
asrock n68s alaplap
Win8 megy rajta de win7 szeretnék rá rakni DVD-ről kék halált ír atikmdag.sys kék halált ír most lesz 1 éves kari és az a furcsa hogy win8 előtt már volt rajta win7 ezzel a karival.
Ha pendrivról rakom addig felmegy amíg újra indítást kér a win7 telepítő utána benyom egy ilyet hogy "A windows telepítő nem tudja konfigurálni ezen számitógép hardverén való futásra."
Ram+ Kari tavaly lett véve
Win8 felmegy gond nélkül nem ír ki semmit nincs is kékhalál

(#43615) Atti575


Atti575
tag

Régi Ramal próbálva kicseréltem ujjakat azokkal is ugyan ez a helyzet

(#43616) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy W7 64bit Pro, Office 2010 Pro 32bit. Kicserélném az Officet 64bitre, vagyis a 32bitest teljessen törölném a gépről.
Oprendszerben ilyen esetben bent maradnak az Office frissítések?

Köszi!
:R

...

(#43617) xcds válasza beleszólok (#43613) üzenetére


xcds
őstag

Értem, köszi a választ! :)

(#43618) quailstorm válasza alfiboy (#43616) üzenetére


quailstorm
nagyúr

dehogy marad, mindent lepucol aminek köze van az office-hoz

(#43619) alfiboy válasza quailstorm (#43618) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Köszi a választ!

...

(#43620) hun005a


hun005a
tag

Hali

A probléma a következő
Windows 7 alatt eddig a hálózati térképen látszott a NAS és még további eszközök.
Tehát pl Total commanderből is el tudtam érni.
Most viszont a hálózati térképen alulra került ilyen címszóval hogy "a következő felismert eszközök nem helyezhetők a térképre" és ha rámegyek csak a webes felületét érem el.Mi történhetett vajon?

köszönöm

(#43621) Fire_Vire


Fire_Vire
tag

Helló!

Visszalapoztam 2014. januárig, de nem láttam említést a problémámra.
Hálózati megosztás és meghajtó csatlakoztatást csináltam otthon. Mindegyik gép (2db XP 2db Win7) látja szervert (Win 7). De van egy harmadik Win 7-es gépem amivel nem tudok csatlakozni szerverhez se IP vel hostnévvel (\\Server).
A probléma az, hogy amikor csatlakozom azonnal visszadob hogy nincs jogosultságom csatlakozni a szerverhez. Pontosabban:

TP-link TL-SG1008D T-home router, DHCP, minden defaulton.
Hálózati felderítéskor látja a 'Server' gépet IP-vel MAC-el. Szóval látja hogy ott van csak a hitelesítéssel lehet valami gond
Amiket végig próbáltam:
- Újra indítva minden gép (Hát, ha csak egy kis biztatás kell neki) .= Nem hozott eredményt
- Windows tűzfal ki, vírusirtó ki. = Nem hozott eredményt
- Készítettem megosztás a kliens gépen, hogy a megosztási beállítások helyreálljanak. = Saját megosztását látja a gép de 'Server'-hez csatlakozáskor továbbra is a fenti hibát írja.
- TCP/IP feletti NetBIOS ellenőrizve, bekapcsolva (Window support) = Nem hozott eredményt
- Regeditben beállítás "LimiBlankPasswordUse" 1 ->0-ra = nem hozott eredményt

Mi lehet a baj?
Előre is köszönöm az ötleteket :R

sajtosszenya.mybrute.com

(#43622) westcoastog


westcoastog
veterán

Csináltam egy vhd partíciót, amit csatoltam is, (win10 techprev számára) de eltávolítható eszköznek mutatja.
Nem lehetne megoldani hogy ne lehessen eltávolítható eszköz? Biztonságos eltávolítás ikon ne legyen kint a tálcán folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#43623) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Újra kell telepítenem a windows 7-et a gépemen, de nem tudom milyet tegyek fel. :(

Mindenképpen magyart szeretnék, csak nem tudom hogy az eredetivel járok a legjobban, vagy egy-egy házilag "fejlesztett" verzióval.

Esetleg tudnátok tanácsot adni? Van olyan 64 bites verzió, amit érdemes feltenni?

Köszönöm

(#43624) westcoastog válasza Pityke78 (#43623) üzenetére


westcoastog
veterán

Milyet milyet, amilyet megvettél. :U
Home premium elég az átlagembernek, tákolt szarokkal meg nem foglalkozik senki.

(#43625) beleszólok válasza westcoastog (#43624) üzenetére


beleszólok
senior tag

Kivéve ha... pl. ha tudja mi az a gpo. Kivéve ha nas-ra akar menteni. Ha... szóval a home verzió nagy kicseszés, ha csak egy kicsit is értesz a windows-hoz :((

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43626) westcoastog válasza beleszólok (#43625) üzenetére


westcoastog
veterán

Akinek speciálisabb igényei vannak azok utánanéznek melyik windows verzió mit támogat.
De a nagy többségnek bőven elég a home premium, köztük nekem is.

(#43627) alfiboy válasza Pityke78 (#43623) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Mindenképpen eredeti. Eredeti MSDN verzióba integrált frissítések még jók, nem tölti rá azt a több száz frissítést, ezzel megakadályozod a lassulást.
Verzió igény függ a hardvertől, egyéni igények/használattól.

[ Szerkesztve ]

...

(#43628) beleszólok válasza westcoastog (#43626) üzenetére


beleszólok
senior tag

Én is úgy vettem a home-ot, hogy nagyjából tudtam, mi hiányzik belőle.
Sajnos csak nagyjából. Hogy normális user management sincs benne, azért az durva :(

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43629) westcoastog válasza beleszólok (#43628) üzenetére


westcoastog
veterán

Ilyen speckó feature-ökkel nem is foglalkoztam megmondom igazán, semmi extrát nem csinálok a gépen, csak netezek, játszok, stb.
Így is drága volt az oem hp 27k-ért, de nem hiányolok egyelőre semmit. :)

(#43630) King Unique válasza westcoastog (#43622) üzenetére


King Unique
titán

Én e szerint a leírás szerint csinálom mindig [link] W8 alatt, de olyat, h biztonságosan leválasztható meghajtóként jeleníti meg, nem tapasztaltam... :N
De alapban, egy restart után, nem is csatolja fel automatikusan a VHD meghajtót, hanem csak az adott VHD rendszer alatt látszik a virtuális partíció. Ahhoz, h a másik rendszert elindítva, abban hozzá tudj férni, lemezkezelőben kell manuálisan felcsatolni, v akár meg lehet oldani parancssorból is. Max, akkor manuálisan válaszd le, aztán nem mutatja.
Lehet W7-ben vmi máshogy működhet ilyen téren, v csak beállítás kérdése-e, azt hirtelen nem tudom.. :F

(#43631) westcoastog válasza King Unique (#43630) üzenetére


westcoastog
veterán

Most ugyan ez alapján csináltam én is, így néz ki jelenleg a dolog...
Régen máshogy csináltam, akkor nem is volt eltávolítható, meg talán nem is látszódott mint új meghajtó.

(#43632) King Unique válasza westcoastog (#43631) üzenetére


King Unique
titán

Nos, megnéztem neked mind2 rendszerben...

Win7: nálam is dettó ugyanaz, mint nálad, eszközök között és leválasztható meghajtók közt is látszik, ha csatolom a VHD lemezképet. Ha leválasztom, akkor nem. Amit nem próbáltam, ha csatolom és restartot nyomok....nálad akkor is :F

Win8.1: ha csatolom a VHD lemezképet, csak lemezkezelőben látszik, máshol NEM, ha leválasztom, akkor meg sehol. Restart után szintén nem látszik, de lemezkezelőben se, ahhoz előtte külön kell felcsatolni.

Tehát ezen probléma forrása, maga a rendszer, a Win7, illetve esetleges "túlbuzgósága" ilyen téren... :D Próbáltam vmi beállítást keresni, de nem igazán találtam erre vonatkozóan. Ha nálad restart után is auto megjegyzi és felcsatolja, esetleg meg lehet próbálni lemezkezelőben "leválasztva --->Offline" opcióra menni, hátha azt is megjegyzi.

amúgy milyen rendszer ez, Win7 a 8 Start gombjával? :)

[ Szerkesztve ]

(#43633) soldi3r


soldi3r
veterán

Szep napot mindenkinek! Hogyan tudnam elovarazsolni a minidump fajlokat? Bluescreenview program nem talal semmit, illetve en sem latom oket sehol.
RAID <-> AHCI valtaskor kekhalalozik a laptopom. Elvileg AHCI driver fenn van, registryben atirtam a HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\msahci\Start bejegyzest.

E30 (oo=[][]=oo)

(#43634) westcoastog válasza King Unique (#43632) üzenetére


westcoastog
veterán

Hát ez van. :)
Kicseréltem a start gombot, mert meguntam. :))

vhd-s telepítés nem világos, ugye ezt írja: imagex.exe /apply e:\sources\install.wim 1 v:\
Nálam meg így nézne ki : imagex.exe /apply d:\WindowsTechnicalPreview-x64-EN-US 1 e:\
Akkor működni fog?

[ Szerkesztve ]

(#43635) Fire_Vire válasza Fire_Vire (#43621) üzenetére


Fire_Vire
tag

Visszalapoztam 2012.07.08.-ig akkor "Zsadi"-nak volt ugyanilyen problémája.
Egy olyan program vagy parancs ami a hálózati beállításokat alaphelyzetbe teszi nekem is jól jönne.
Lenne esetleg ötlete valakinek?
Előre is köszi :R

sajtosszenya.mybrute.com

(#43636) kraftxld válasza Fire_Vire (#43635) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43637) AlyrArkhon válasza Fire_Vire (#43621) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

csak tapasztalati tipp: ellenőrizd a hálózatok besorolását mindegyik gépen (otthoni vs munkahelyi) nálam sima kétgépes hálózat is bebolondul néha, ha valami ismeretlen okból az egyiket átváltja másik típusba, mint amiben a másik van.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43638) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

C meghajtó mérete 30gb és ebből szabad 100mb...

Töröltem minden fis-f0st, lemezkarbantartóztam meg lefuttattam a ccleanert és így is csak 3 gigát tudtam felszabadítani.

De viszont felhasználó fiók mappában a nevem mappa 5,3 gigát foglal és ha megnyitom nincs már bent semmi. Rejtett fájlok lennének? hogy tudom őket láthatóvá tenni?

Lomtár is ürítve...

(#43639) whited


whited
addikt

Sziasztok
Van egy w7 64bit home premium gyári lemez.
Csináltam belőle egy USB boot formát az usb dvd/tool programmal, viszont mikor ezzel akarok telepteni akkor azt írja, hogy nem tud partíciós táblát létrehozni.
Próbáltam, hogy belépek a telepítésbe, és a select disk clean-t végig futtatom, de akkor se.
Viszont ha berakom a dvd-t, akkor megcsinálja, mit tudnék csinálni? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#43640) beleszólok válasza Buster17 (#43638) üzenetére


beleszólok
senior tag

Powershell-ből lehet ilyet:

get-childitem C:\Users\useremneve -Recurse -Force

Ez kilistázza a C:\Users\useremneve könyvtár alatt lévő összes fájlt, beleértve a hidden, a rendszerhez tartozó objektumokat (ezeket alapértelmezetten elrejti az explorer és jobb is, ha nem látszanak), valamint azok nevét, amelyekhez nincs jogosultságod. Igaz, ez utóbbihoz mellékel pár sor hibát is :)

Ha mögé fűzöl egy ilyet:
| measure-object -sum -property length

akkor megkapod, hogy hány objektumot (fájlt, foldert etc) talált és mennyi az összméretük.
Egy gond van: nálam kb. 500MB-tal többet mutat, mint az explorer vagy mondjuk a cygwin-beli du.
(gyanítom, a shortcut-ok duplán számítanak nála, ha olyan helyre mutatnak, ami az adott struktúrán belül van)

Menüs verziót azért nem írom, mert a megmagyart windows-ban egész más van, mint az angolban. :(

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43641) xxxx.x válasza whited (#43639) üzenetére


xxxx.x
tag

Mivel csináltad a telepítőt?

Nekem ez a progi soha nem okozott problémát:
RUFUS

Kb. 2 hete egy Dell gyári lemezt is felvarázsolta az USB-re minden hiba nélkül. Sima WIN7-nél nem látta az SSD-t, de a gyári DVD-ről készített USB kulcs simán feltelepült.

(#43642) Lipton


Lipton
őstag

Windows\Installer könyvtár mérete hogy csökkenthető? Miket lehet törölni?

(#43643) LonGleY válasza Lipton (#43642) üzenetére


LonGleY
veterán

Mondjuk a 2-3 legnagyobb fájlt. A többi maradjon inkább, mert az Office és társai hibába futnak.

(#43644) Pityke78


Pityke78
őstag

Halihó!

Ha a windows 7 ultimate-t teszem fel sima hétköznapi felhasználóként a gépemre, akkor ez lassabb lesz, mintha a "sima" home-t tenném fel, vagy nem releváns?

Illetve 4 GB RAM mellé mehet a 64 bites verzió?

Köszi

(#43645) LonGleY válasza Pityke78 (#43644) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem lesz lassabb. Mehet, így a videokártya RAM nem abból vonódik majd le.

(#43646) tomo05


tomo05
csendes tag

Sziasztok!

Valaki már találkozott ilyen típusú kékhalállal?

A gépem:

ASRock Z77 Extreme4-M
Intel Core i7 2600 @3,9 GHz
Cooler Master Hyper TX3 EVO
8GB Corsair Vengeance LP Blue 1600MHz
Asus HD 7970 DirectCU II 3GB
Kingston HyperX 3K 120 GB SSD
WD 500GB SATA3 Blue
WD 1TB SATA3 Blue
Chieftec 500W CTG-80P
Windows 7 Pro x64
Samsung SyncMaster P2370HD
Corsair Carbide 200R

Random időpontban jön elő: netezés közben, konvertálás közben, játék közben.

Amiket próbáltam eddig: víruskeresés, VGA driverből visszatettem egy régebbit, alaplapi drivereket is frissítettem, HDD-ket ellenőriztettem és tökéletesek, a memóriával sincs baj, mert 10 órán át ment a memtest és nem volt kékhalál, frissítettem a windows-t, újratettem a windows-t. A windows support-os nő szerint 99%, hogy egy driver okozza. Laza 17000 Ft-ért megcsinálnák nekem azt mondta a nő, de azért ezt ő sem gondolhatta komolyan. :)

Küldöm a programlistát segítségképp.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, sajnos már elég régóta küzdök vele, de valahogy mindig előjön.
Üdv tomo05

(#43647) Pityke78 válasza LonGleY (#43645) üzenetére


Pityke78
őstag

Köszi!

Még egy kérdés!
Az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy mikor töltögetek le otthon, akkor a memória használat szépen, folyamatosan el kezd nőni. Alapból olyan 25% és felfut egészen 75%-ra és ott kifagy a utorrentem, hogy a memória kifutott a tartományból.

Ennek mi lehet az oka? utorrent-et már újratelepítettem, de nem oldotta meg a problémát.
Még annyi változott, hogy a neten gyorsabb lett és most ~23 MB/sec-el jönnek a cuccok a régi 10 MB/sec helyett.

Vélemény?

(#43648) LonGleY válasza Pityke78 (#43647) üzenetére


LonGleY
veterán

Szar az uTorrent, ez a véleményem. De sajnos még mindig a leghasználhatóbb... Esetleg térj vissza a 2.2.1-és verzióhoz!

(#43649) xxxx.x válasza Pityke78 (#43647) üzenetére


xxxx.x
tag

A egyik magyar oldalon ezt írják:

Kedves Felhasználók!

A holnapi naptól 2014.09.08-tól az uTorrent 3 és feletti kliensek tiltva lesznek az oldalról mivel hibásak! A kliens többek közt aránycsalást generál!
Aki ezek után is ezt a klienst használja és csaláson kapjuk azt automatikusan tiltjuk az oldalról!
A 2.2.1-es kliens stabil azt javasoljuk.

Sok a hiba az új verziókkal.

(#43650) whited válasza xxxx.x (#43641) üzenetére


whited
addikt

windows 7 usb dvd download tool

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.