Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) V.Stryker válasza sqpp (#43200) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nem sietted el. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#43202) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok. Meg tudna valaki mondani, hogy egy 128 GB-os ssd-n, miert csak 17 GB szabad hely van. Nehany program van rajta, meg maga a rendszer. A hely meg egyre fogy:( Kiprobaltam, letoroltem egy par dolgot az ssd-rol azutan kitoroltem a kukabol de nem szabadult fel hely. Lehet evvel valamit kezdeni? Koszonom.

(#43203) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

A probléma: Win7 alatt két internet kapcsolódási lehetőség van egyszerre. Egy a modem/routerről vezetéken, egy másik pedig egy USB-s mobilnet. Hogyan lehet beállítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett?
Állandóan elsődlegesnek veszi a "vezetékest", holott azon csak a belső hálózatnak kellene menni.

Köszönöm a válaszokat.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#43204) AlyrArkhon válasza fojtviki (#43202) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

pl: virtuális memória beállítása (nem, ne a win kezelje, legyen fix méret, az vitatott, hogy egyáltalán az ssd-n vagy az adatvinyón legyen), ugyanígy az összes használt böngészőben a cache, letöltés stb könyvtár mérete értelmesen legyen korlátozva és kerülhet az adatvinyóra, és persze a mindenféle 'dokumentumok' alatt lévő cuccok is (képek, videók, zenék) bőven jó helyen vannak adatvincsin.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43205) sqpp válasza V.Stryker (#43201) üzenetére


sqpp
őstag

Minek siessem :DDD

Nekem tetszett az XP, stabil volt, szép, gyors.. Csak hát már régi és jó sok program nem megy vele. Aztán vártam amíg lehetett... De most már leváltottam, bár még visszasírom :O :D
Amúgy tetszik a Win 7 is nagyon, csak hát lassan ez is már réginek számít, ha jön a Windows 9 hamarosan ugye... :D na mindegy.

(#43206) AlyrArkhon válasza Picturemaker (#43203) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

elvileg minden böngészőben is meg lehet adni, hogy mi az ő internetkapcsolata, de ha jól értem a problémád, kapcsolódva vagy egy routerhez (belső hálóhoz) és egy mobilnethez (stick-kel), és az a gond, hogy az internetes kérések a router felé mennek el, pedig te a sticken szeretnéd intézni (ugyanakkor a belső hálónak is mennie kell közben), és nem, vagy nem csak böngészésről van szó.
ha ennyi a történet, akkor szerintem pl.a route parancs a barátod.
itt egy elég jó szemléltető példa

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43207) idevele!


idevele!
csendes tag

Nem találtam erre külön topikot. Ha valaki tud megfelelő topikot, ami még most is aktív, akkor szóljon.

Van egy nem PC alapú eszközöm, aminek VGA dsub 15-ös képkimenete (csak ilyen van), és sztereo 3,5 mm jack hangkimenete (csak ilyen van) van.
Hogyan lehetne rögzíteni a kép és hangjeleit egy értelmes videóformátumban? Milyen felvevőeszközt lehetne az eszközöm és a VGA monitor közé kötni? Végig látnom kell a képet a monitoron, mert csak így lehet használni az eszközt. Van VGA apa-VGA apa és jack apa-2RCA apa kábelem.

[ Szerkesztve ]

(#43208) AlyrArkhon válasza idevele! (#43207) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Ez a keresett topik :)
Laikusként azt mondanám, leosztom a vga jelet, és az egyiket beküldöm akár egy sima videomagnóba, vagy bármilyen neked megfelelő eszközbe egy vga-rca átalakítóval.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43209) idevele! válasza AlyrArkhon (#43208) üzenetére


idevele!
csendes tag

Köszi. Csak "videó"-ra kerestem rá az egész fórumban.
Van egy VGA Y 1 apa-2 anya kábelem is. De akkor sem tudom milyen hardverrel és szoftverrel lehetne rögzíteni a kép és hangjelet pl. avi formátumba, amit valahogy a PC SSD-re átvíve fel lehet tölteni pl. youtube-ra. Nem tudom bevezetni a jeleket a PC-be, hogy pl. a camtasia programmal rögzíthessem.
Videomagnó 2014-ben? Ez érdekes lenne. :D Nem analóg, hanem digitális videó kell.

[ Szerkesztve ]

(#43210) krealon válasza Picturemaker (#43203) üzenetére


krealon
veterán

"Win7 alatt két internet kapcsolódási lehetőség van egyszerre. Egy a modem/routerről vezetéken, egy másik pedig egy USB-s mobilnet. Hogyan lehet beállítani, hogy melyik legyen az alapértelmezett?"

A routnig tabla modositasaval tudod elerni, hogy merre keresse a gep az internetet.

(#43211) #19617792 válasza A_ScHuLcZ (#43198) üzenetére


#19617792
törölt tag

Four Best Network Profile/Connection Manager For Windows 7, tűccsed le valamelyiket, vagy mindet oszt' nézzed mögfele őketet. :D
de nem szükséges program hozzá, meg tudod tenni cmd-ből is (amihez csinálsz batch fájlt, vagy parancsikont, sétabot), pl. így:
Using Netsh to Configure Windows Networking from the Command Line (XP / 2003-at említi a leírás, de 7-tel is működhet)

[ Szerkesztve ]

(#43212) Picturemaker válasza AlyrArkhon (#43206) üzenetére


Picturemaker
őstag

AlyrArkhon, krealon: Köszönöm a választ.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#43213) AlyrArkhon válasza idevele! (#43209) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

veszel egy sima digitalizáló ☺ /akár egy olyan tv dongle is lehet, amin van rca stb bemenet/. megvan ugyanannyiból, mint egy videó.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43214) idevele! válasza AlyrArkhon (#43213) üzenetére


idevele!
csendes tag

Beírtam ezt a topikjába, de nincs ott semmi mozgás.
Valami olcsó jó minőségű VGA-kompozit konverter kéne, postával lehetőleg kevesebb, mint 5e-ből.
Használt is jó. Tudsz valahol ilyet?
Mi az a TV dongle?

[ Szerkesztve ]

(#43215) fojtviki válasza AlyrArkhon (#43204) üzenetére


fojtviki
senior tag

Hat ez az. Minden fontos dolog az adat hdd-n van. Ugy fogalmazok, hogy majdnem uresnek kellene lennie az ssd-nek. A programok max 5 GB-ot foglalnak. Ezzel szemben 17 GB van mar csak szabadon. De hiaba keresem nem talalom mi foglal ennyit:(

(#43216) kraftxld válasza fojtviki (#43215) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43217) degu


degu
senior tag

Hát nem hittem volna,hogy az *agyondícsért* win7 ennyire kezelhetetlen hulladék! :W
Lassú volt egy wifis-gépen a net,és azt a tanácsot kaptam,hogy lehet-a win7*beépített* wifi-stick drivere gyengus,ezért használjam a win7 *beépített* driverkeresőjét,ami megkeresi a neten a legújabb/legjobb/gyári drívert.
Ezután eltünt a hang,eltünt az x86-os ősszes USB-vezérlő,és az *új*feltelepített wifi-t jelzőszöveg alá /a device managerbe/felkerül egy teljességgel ismeretlen valami! Mint ha egy másik wifi,vagy akármi eszköz lenne?! :F
Ezt uninstalláltam,de semmilyen módszerrel nem tudtam *visszavarázsolni sem a hangot,sem az USB-vezérlőket.Lett egy csomo sárga kérdőjeles sz*r,és 200-as vérnyomás.
/A win7 update sem segített,pedig felrakott vagy 600 megát/
Most akkor ilyen béna a win7,vagy nem szabad a *keresőjét hagyni garázdálkodni,és ha hozzányúlok bármihez az oprendszerben,akkor újra kell installálni az egész szemetet?

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#43218) kraftxld válasza degu (#43217) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Még mindig mindenki szembe jön az autópályán? :)
Konfigleírás, akármi, a nyers fröcsögés helyett?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43219) AlyrArkhon válasza fojtviki (#43215) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

ha azt mind eljátszottad, amit írtam, akkor 99% hogy vagy a visszaállitási pontok, vagy a win frissítések tárolt változata. egyébként állíts be egy totált, kérd minden megjelenítését és meglátod melyik könyvtár mekkora

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43220) AlyrArkhon válasza idevele! (#43214) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

ez ugyan nem fér bele az ötbe, de ilyesmit keresel :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43221) AlyrArkhon válasza AlyrArkhon (#43220) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

bocs, kicsusztam a szerkesztés alól. a másik kérdésre : egyes USB tv tunereken van kompozit bemenet is. erre gondoltam mint alternativa

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43222) beleszólok válasza kraftxld (#43218) üzenetére


beleszólok
senior tag

Kár köteked, a Windows világ a mai napig ilyen. :(
Nekem is van vele rengeteg bajom, senki sem tud segíteni.
És hasonló "megoldásokat" találtam én is régebben.

Nekem egy dell latitude notebookom van.
Miután felrakom az összes drivereket, egyéb szoftvereket és kivárom a 150-160 win7 update telepítését, kapok egy rendszert, amiben vagy a kijelző fényerejét nem tudom szabályozni vagy a fényerő változik, de a visszajelzés (OSD) nem megy. Néha pár nap elteltével rendbejön anélkül, hogy hozzányúlnék. Legutóbb három nap után sem kezdett működni, leszedtem a DFEP csomagot, újra vissza, most jó. De volt régebben olyan is, hogy a telepítéshez használt userrel működött, a később, napi használatra szánt userrel nem. Két napra rá, a sokadik reboot után mégis... természetesen dell és ms egymásra mutogattak, mikor végre válaszoltak. :)
Ez egy három éves történet.

Friss: comodo víruskereső nem keres hálózati drive-on. Kivéve ha safe+networking módban bootolok. Comodonál régen jelezték (valójában már a korábbi verziónál is, még tavaly-tavalyelőtt, de csak idén júniusban lett belőle bug report), de úgy tűnik nem tudják megoldani. Mivel safe módban működik, gyanús, hogy inkább windows hiba lehet a háttérben. (DVD-ről telepítve, csak a CIS-t felrakva úgy, hogy még win update sincs rajta, ugyanez a helyzet)

Szóval én meg tudom érteni, ha valaki csak - a szavaiddal élve - "fröcsög", mert nem boldogul a rendszerével.

Azt meg sem említem, hogy a Samsung Kies is kiakad rajta, ha a mobilom fw-ét próbálom frissíteni, pedig máshol működik ugyanez. :)
Mintha a Windows telepítésekor felkúszna egy bugos driver, ami valamennyire gépspecifikus, ezért csak kevés embernek okoz gondot. (Win telepítő eredeti, mielőtt még... :) )

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43223) Kékes525 válasza V.Stryker (#43199) üzenetére


Kékes525
félisten

Szívesen! :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43224) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy Win 7 Professional N x64-es rendszer. (Azért N-es, mert így abban reménykedtem, hogy egyzsersmindenkorra megszabadulok a WMP és a Media center és midnen mindig mindenkivel akar szinkronizálni - mizériától). Remélem a jó topicba írok, a kérdésem a következő:

Szükségem lenne egy videó és egy zenelejátszóra. Eddig a BS Playert használtam, mert szerintem hasznos a feliratletöltő funkció, de most az AV-m ráugrik a telepítőre, és nem engedi.
Ezért kérdezném a tapasztalt kollégákat, hogy milyen programot ajánlotok? (amennyiben kell, codec pack is)
Előre is köszi :R

(#43225) #19617792 válasza Yiggdrasil (#43224) üzenetére


#19617792
törölt tag

zenére: AIMP3, nagyon süti.
videóra: MPC-BE, szintén jó.
mindkettő kicsi, gyors, sokat tud, codec packok nem kellenek hozzájuk.

[ Szerkesztve ]

(#43226) Bacusuz válasza Yiggdrasil (#43224) üzenetére


Bacusuz
őstag

A legjobb a media player classic home cinema azaz mpchc
Forum is van rola itt a phn.

[ Szerkesztve ]

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#43227) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Van nekem 1 W7 telepítőm (.iso) amiben benne van az összes verziója, de mivel csak a pro-t használom, így szeretném a többit kipucolni vele és ha már pimpelek akkor szeretnék egy olyan usb-t telepítőt csinálni amiben benne van ez, meg egy win 8.1 telepítő is. Az is jó volna ha vele tudnám integrálni az eddig update-eket (ha lehet ilyet). Tudtok ilyen programot mondani?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#43228) Yiggdrasil válasza #19617792 (#43225) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Köszi! A zenelejátszó kiváló :)
A videólejátszóval pedig csak 1 gondom van, mégpedig, hogy nem enged feliratot lejátszani. Ha rámegyek a load-ra, akkor kiírja, hogy állítsam át a renderer type-ot, majd töltsem be újra, na én hiába állítom sehogyse engedi.

@Bacusuz: A HC jobb a BC-nél? Ahhoz kell valami codecet feltennem? (N-es win, szal semmi multimédiás dolog nincsen fennt rajta)

[ Szerkesztve ]

(#43229) AlyrArkhon válasza Yiggdrasil (#43228) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

a feliratproblémákat a vobsub korrektül meg szokta oldani. felteszed, müködik, leszeded és továbbra is működik ☺

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43230) Bacusuz válasza Yiggdrasil (#43228) üzenetére


Bacusuz
őstag

En a hct hasznalom,nem tettem fel hozzá semmit,minden mediat eddig lejaccott nekem hibatlanul.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#43231) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Telepitenem ujra a gepem pendriverol, de nem megy. A pendriveon van egy mappa, meg a lemezkepfajl.
Atallitom h innen bootoljon, de azt irja h valami bootos valami hianyzik es h ctrl+alt+del ujraindithatom.

(#43232) Yiggdrasil válasza 2csi (#43231) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Szia!

Próbáld meg ezzel a progival rátenni azt a képfájlt a pendrive-ra, én is mindig így szoktam, eddig sose volt gondom vele.

(#43233) TheProb válasza 2csi (#43231) üzenetére


TheProb
veterán

az csak úgy nem fog menni, csinálni kell bootolható pendrive-ot. Én rufus-t ajánlom, ezzel tudsz UEFI telepítőt is csinálni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#43234) degu válasza kraftxld (#43218) üzenetére


degu
senior tag

Mindenesetre érdekes,hogy a win7-el CSAK nekem van gondom,mindenki másnál kitünően üzemel.
Ezért azután úgy tűnik,hogy én megyek szembe a forgalommal az autópályán....
Kitünő munkát végzett a Microsoft fejlesztőgárdája,hogy az új opredszerrel csak 1 embernek van gondja.
Nincsenek a rendszerben érthetetlen történések,hiszen aki érti a számítástecnikát,és az egész oprendszer felépítését,annak nincsenek ilyen gondjai.
A Szőke Gizike,meg feláll a gép mellől-ha hiba van,és hívja a...rendszergazdát...
Én meg csak *nyersen fröcsögök*...
/A kínai nyelv is roppant egyszerű,hiszen több,mint egymilliárd ember érti,és használja/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#43235) beleszólok válasza degu (#43234) üzenetére


beleszólok
senior tag

Nem, nem csak neked van vele bajod, viszont a többség, ha végképp nincs mit tenni, feladja és még csak le sem írja, hogy bizony gondja volt és évek óta megoldatlan.
Ez egy ilyen világ.
Ha leírod, akkor előbb-utóbb megjelenik néhány törzstroll és addig piszkál, míg végül elszakad a cérna, elküldöd őket valahova és téged tiltanak ki.
Ez ismerős sok hazai fórumról.
(nem csak saját tapasztalat, rengeteg ilyet láttam már külső szemlélőként indexen, a néhai origon, itt, fotós fórumokon stb.)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43236) 2csi


2csi
aktív tag

Köszi!!

(#43237) 2csi


2csi
aktív tag

Mi annak a programnak a neve ami megmondja hogy milyen illesztoprogramok kellenek a gephez?

(#43238) VoidXs válasza 2csi (#43237) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Létezik egy DriverScanner nevű cucc, de az erősen adware.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#43239) 2csi válasza VoidXs (#43238) üzenetére


2csi
aktív tag

Mi az h erosen adware?

(#43240) TheProb válasza VoidXs (#43238) üzenetére


TheProb
veterán

sztem ilyeneket ne emlegess itt, mert ezek a driver kereső appokat szart se érnek, sőt...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#43241) idevele! válasza AlyrArkhon (#43220) üzenetére


idevele!
csendes tag

Arról sok rosszat hallok, hogy hulladék, meg kb. féláron is van máshol. Max. pár 1000-ért érdekel, inkább használt, mint új, mert csak 1 hétre kéne. Kár hogy nem lehet kölcsönözni. Csak azok az eszközeim vannak, amiket írtam.

(#43242) AlyrArkhon válasza idevele! (#43241) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

adj fel aprót, hogy egy hétre kölcsön vennél ilyet

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#43243) beleszólok


beleszólok
senior tag

Windows 7 Home Premium - hogyan tudnám kilistázni a rendszerben lévő usereket, groupokat egyéb, hasonló elemeket?
Ha professional lenne, akkor nem okozna gondot, de a home-ban a szükséges mmc plugin nem hajlandó elindulni. :(
(ilyenkor szívesen letördelném a MS mérnökök némelyikének pici kezecskéjét)

Konkrét gondom, hogy van egy ismeretlen eredetű fájl a C: gyökerében. Szeretném rajta bekapcsolni az auditálást, hogy logolja, ki és mikor használta, de a gépem\Users csoportot hiába állítottam be, nem kerül semmi a logba amikor wordpad-del megnyitom a fájlt.

Tovább megyek: hogy lehet figyelést bekapcsolni Home verzión egy-egy fájlra, ha egyáltalán lehet?
Már a saját useremet is beállítottam az Audit-ban, de tojik a fejemre. :(

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43244) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem tudom telepíteni a Atheros_Bluetooth_V72065_XPVistaWin7 csomagot. Ezt adták az alaplapomhoz (régebben fenn volt, működött, aztán leszedtem). Az installálás végén a Windows updateról próbál egy drivert keresni, de mindig sikertelen a telepítése (többször is próbálja egy install során).

Mit lehet ilyenkor tenni? Az uninstall és a Wise Registry Cleaner-en már túl vagyok, nem használt.

Más:
Van egy usb bluetooth adapterem, amelyet sikeresen felismer, az eszközkezelő, a drivert jól működőnek mutatja, csak nem tudom, hogy hogyan kell a bluetoot-os hangszóróhoz csatlakoztatni, párosítani? A hangszóró jó, mert a telefonról tökéletes (Galaxy S2 -i9100).
Az eszközök és nyomtatóknál az eszközök hozzáadást próbáltam, de nem látja a hangszórót. Tehát a felismerésnél már elakad, nem jutok el a párosításhoz. Be van kapcsolva, és közel van a géphez (kb 20cm-re).

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43245) beleszólok válasza beleszólok (#43243) üzenetére


beleszólok
senior tag

Az első kérdésemre még nem találtam választ, az auditálással kapcsolatos problémámra viszont válaszolok magamnak: alapjáraton a windows 7 (legalábbis a home premium) nem auditálja a fájlrendszert, hiába állítom be az auditálandó műveleteket és azok gazdáit a fájlon (properties, Security, Advanced, Auditing, Add...)
Külön be kell kapcsolni, amit egyéb eszköz híján adminként futtatott cmd.exe-ből lehet megtenni így:

auditpol /set /subcategory:"File System" /success:enable

Kikapcsolni (eredeti állapotot visszaállítani) ugyanígy kell, csak enable helyett disable.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#43246) TheProb válasza TheProb (#43227) üzenetére


TheProb
veterán

erre valaki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#43247) degu válasza beleszólok (#43235) üzenetére


degu
senior tag

Igazad van! Kis agyalás után rájöttem magam is,hogy ez teljesen felesleges volt leírnom.Ez az én problémám,és nem jó ötlet,feladni egy ilyen magas labdát a... trolloknak :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#43248) Bacusuz válasza 2csi (#43231) üzenetére


Bacusuz
őstag

Ez egy "Universal USB Installer"nagyon jó progi, én ezt használom.Sosincs vele gond,Nekem a win usb toollal sokat bajlódtam.

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#43249) 2csi válasza Bacusuz (#43248) üzenetére


2csi
aktív tag

Köszi!!

(#43250) beleszólok válasza degu (#43247) üzenetére


beleszólok
senior tag

Engem jobban zavar, hogy (magyar) fórumokon az ember nem írhatja le a véleményét az említettek miatt. :(

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.