Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) gabro0


gabro0
őstag

Én itt untam rá, ilyennel még nem találkoztam, hogy legalább 10x egymás után bukó legyen hasonló csatákkal:

(#6902) laskr99


laskr99
addikt

Mi a kódos végtelen lőszeres tank tesz pályának a neve? Nekem tankpolygon van de azon semmi cheat..

(#6903) donmackó válasza laskr99 (#6902) üzenetére


donmackó
őstag

Az egyéni csaták között keresd. Valamelyik olyan aminek csak egy link a neve. Általában tma vagy blackpanther szokta indítani.

Release the cable hounds!

(#6904) laskr99 válasza donmackó (#6903) üzenetére


laskr99
addikt

Közbe valahogy előhoztam. Nekirammoltam egy tanknak erre fast reloading enabled. Ez lett a vége:[link] Nem kell ide nagy pen csak nagy tűzgyorsaság.

[ Szerkesztve ]

(#6905) maximilian4


maximilian4
addikt

Ha már annyira reál őrület van, én is mentem már egyet (t-44). Nem sikerült olyan rosszul ahogy vártam...sőt! :D

Maxi

(#6906) Tactical válasza laskr99 (#6893) üzenetére


Tactical
tag

Sajnos csak most olvastam, de köszi szépen, hogy segítettél volna! Végül meglett....

(#6907) Tactical


Tactical
tag

""Próbálj ki valami újat" - nyerj csatákat árkád, realisztikus és szimulátor módban."

Mától tele lesz tapasztalatlan árkádossal az RB és az SB. Aratni fogtok. :)

(#6908) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nem is tudtam, hogy van ilyen :D Share your achievements!

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6909) Malibutomi válasza CHaooSS (#6908) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez jo...nem is emlekeztem hogy volt 15 killes AB tank meccsem.

Amugy nem pontos AB repulosben volt mar 11 killes meccsem, ez meg maxnak 8-at ir

[ Szerkesztve ]

(#6910) Laszmen


Laszmen
aktív tag

(#6911) CHaooSS válasza Laszmen (#6910) üzenetére


CHaooSS
őstag

Wow több mint 2x annyi csatád van mint nekem. Megnyugodtam, hogy mégsem játszom olyan sokat :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6912) laskr99


laskr99
addikt

(#6913) Malibutomi válasza CHaooSS (#6911) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja megsem, ez csak az az unnepi dolgokra vonatkozik ugy latom

[ Szerkesztve ]

(#6914) laskr99 válasza Malibutomi (#6913) üzenetére


laskr99
addikt

Nem, mivel nem repülőztem meg nem is nagyon játszottam a játékkal egész ünnep alatt, és úgy nem lehet 1000+ csatám. 10 kill se volt repcsivel mivel nem mentem tankkal meg mostanság max 8-9 kill volt.

(#6915) Malibutomi válasza laskr99 (#6914) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Akkor meg baromsag az egesz, nekem 1709 csatat ir, ha a jatekban megnezem a statokat RB befejezett mission valami 6000, AB meg 3000 felett

(#6916) laskr99 válasza Malibutomi (#6915) üzenetére


laskr99
addikt

1700/576/65 nekem.

(#6917) CHaooSS válasza Malibutomi (#6915) üzenetére


CHaooSS
őstag

Na várjunk csak tényleg nem stimmel valamit.. de most akkor pontosan mit is néz?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6918) laskr99 válasza CHaooSS (#6917) üzenetére


laskr99
addikt

Cheat nélküli csatáid ;]

(#6919) Laszmen válasza CHaooSS (#6911) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Örülök hogy megnyugodtál :D :DDD

(#6920) SP4C3


SP4C3
veterán

Nem találom a tavalyit, valakinek ötlete, hogy hol lelhetném meg?

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6921) Urna


Urna
tag

Jó kérdés hogy mit és hogyan is számol .. szerintem nekem is volt 15+-os killem AB -tankban főleg kis szinteken a T-34(1940) - (1942) , és társai , de a többi stimmelni látszik. Fura..

[ Szerkesztve ]

S10 + Galaxy Watch 3

(#6922) laskr99


laskr99
addikt

:DDD :C

(#6923) Francia91


Francia91
veterán

Még mindig szeretek 6.7-es presettel tankozni.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6924) SP4C3 válasza Francia91 (#6923) üzenetére


SP4C3
veterán

5.7 is ilyen amcsiknál.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6925) Francia91 válasza SP4C3 (#6924) üzenetére


Francia91
veterán

Meg a németnél is... Szegény Tiger I-essel T29 és T34 ellen ad be kizárólag....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6926) laskr99


laskr99
addikt

Valaki ráér most csapatni?

(#6927) SP4C3 válasza Francia91 (#6925) üzenetére


SP4C3
veterán

Tákolhatnának valamit a matchmaker-en, mert ez így gáz ám. :(

(#6926) laskr99 - Kicsit később? :B

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6928) laskr99 válasza SP4C3 (#6927) üzenetére


laskr99
addikt

Egész nap fent vagyok ,de ha nem dobj PH! pü-t.

(#6929) milkabrams válasza Francia91 (#6923) üzenetére


milkabrams
őstag

Az M103-at mostanában nem szokta feldobni, lehet azért mert még nincs meg a modifikációk nagy része.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6930) CHaooSS válasza milkabrams (#6929) üzenetére


CHaooSS
őstag

7.7-et nem is dobja fel nagyon csak néha 8.0-ba mivel 7.7 a fekete lyuk ami 6.7-7.3-ig beszippant mindent

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6931) Francia91 válasza milkabrams (#6929) üzenetére


Francia91
veterán

IS-4M - T-54 presetemet is átlagban 8.0-ig dobja fel. De ha 6.3-ban, 5.7-ben, 7.0-ban vagy 6.7-ben megyek meccsbe, akkor only +1.0 :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6932) CHaooSS válasza Francia91 (#6931) üzenetére


CHaooSS
őstag

ahogy előbb is említettem 7.7 a fekete lyuk ami 6.7-től 7.3-ig beszippant mindent.. komoly gondok lesznek, ha valamit nem kezdenek ezzel

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6933) Francia91 válasza CHaooSS (#6932) üzenetére


Francia91
veterán

Nem lesznek, már vannak bajok

A T34 is, ha max 7.3-ig dob fel, egészen használható. Ha viszont 7.7 ellen megyek, nulla...

Tessék, itt 7.3-ig dobott fel, egyből tudok vele értelmes meccset menni...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6934) Laszmen válasza Francia91 (#6933) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Hát a T34 az meg is állja a helyét még 8.0-ban is, itt egy dolog a fontos, a csapat, lehetsz te 8.0-ban az enemy meg 7.0-ban ha a csapatod egy nagy fos, gondolom azért ennél a csatádnál a csapatod produkált valamit...

(#6935) Francia91 válasza Laszmen (#6934) üzenetére


Francia91
veterán

Hát mondjuk ilyen csapattal b*szhatom, az biztos....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6936) Laszmen válasza Francia91 (#6935) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Ne csodálkozz, 3 nap alatt el lehet jutni egy Tigris tankig, a Gaijin jól kibaszott az olyan játékosokkal mint mi, akik mögött van pár ezer csata, és a társai meg szűz kislányok...

(#6937) Francia91 válasza Laszmen (#6936) üzenetére


Francia91
veterán

Amikor 12-es szintű játékost látok egymás után IS-6-tal majd Object 120-assal menni, nincs több kérdésem.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6938) Laszmen válasza Francia91 (#6937) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Igen, és ez nagy probléma,de hát a Gaijinnak mind1 csak dőljön a lóvé, játszottam egy hasonló játékkal még az őskorban, ott úgy volt hogy szintet kellett elérni(bizonyos mennyiségű csatának meg kellett lennie) hogy újabb,erősebb járművet vehess, itt is lehetne hasonló, de a Gaijin biztos hülye lenne bevezetni,mert így elesne egy csomó pénztől... Ha most kezdi valaki a játékot, vesz egy Object 120-at, és bénázik össze vissza, ott a V.szintet tanul meg játszani a többi társa kárára....

(#6939) Urna válasza Laszmen (#6938) üzenetére


Urna
tag

Pontosan , mióta van tier V prém még rettenetesebb a dolog , a 12-es szintű mKpz -vel jön a társ "segíteni" 7,7-ben , mellette ott a kis pz 3 , én meg ne kapjak agyérgörcsöt.... az legviccesebb amikor ott is a tier 1 -et játssza a két majom, az egyik az obj. 120-szal a másik meg mondjuk a T-114-el mennek frontharcolni ...

S10 + Galaxy Watch 3

(#6940) Alg válasza Laszmen (#6936) üzenetére


Alg
veterán

3 nap alatt el lehet jutni egy Tigris tankig

Ezt hogy? Ennyit dob a prém? Mert én tankoknál csak azt látom hogy baromi lassú az RP grind... legalábbis repülővel nekem sokkal gyorsabban megy.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6941) laskr99 válasza Urna (#6939) üzenetére


laskr99
addikt

Na az ilyeneket szoktam reportolni. Van egy csomó 4-es tankja br 5.7 de behizza a pz2-őt vagy a pz38t-t én meg lesek.

(#6942) Francia91 válasza Alg (#6940) üzenetére


Francia91
veterán

Prémiummal elég szépen adja az RP-t tankra, hátha még van prémium tankod mellé, akkor a kettő együtt 8-9 k RP meccsenként

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6943) Laszmen válasza Alg (#6940) üzenetére


Laszmen
aktív tag

3 nap alatt prémium tankkal(mondjuk egy tier3-al) meg prémium fiókkal csatánként 6-15k pontot kapsz, 10 vesztes csata is 60.000 fejlesztési pont, 3 nap alatt röhögve kihúzok neked egy T3 szintet,de még belefejlesztenék a T4-be is, és nem nonstop játékkal.... ennyit számít a prémium!!!!

(#6944) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Egy példa, nekem még megvannak azok az 50x50%-os fokozók amiket valamelyik évben kaptunk Gaijintól, van 10 nap prémem, prémium járművem, meg beaktiválom a fokozókat, Pénteken már a Franciáknál a Vautour-al fogok repülni :D

Itt tartok most pár csatával stock repülővel tank reálban fejlesztettem..de Pénteken már az egész ág kész lesz, csak hogy mutassam mennyit ér ha "prémezel" persze ez nem azért csinálom hogy rávegyelek a prémium előfizetésre, csupán csak az érdekesség kedvéért..

(#6945) Urna válasza laskr99 (#6941) üzenetére


Urna
tag

Igen lehet reportolni, de akkor nekem mivel lesz más ? Mármint érted , nem ? Nekem is púpok a hátamon az ilyen "társak" , de ha most kap egy - két nap ban-t vagy nem tudom , akkor se fogja abbahagyni , mert most vett pakkot 40-50 euróért. Értelmes megoldás a skill alapú mm lenne talán ha a player probémát nézzük. Sok sírást hallok amiatt amúgy RB repülő felől is, de ott én nem sokat ténykedek.

Alg
Igen nagyon lehet prém gép + acc combóval , most a francia shermannal megnéztem , kevesebb mint 20 csata alatt megvolt az eslő két tier minden járműve, szóval simán megvan a 3 napos dolog , prém nélkül is.

S10 + Galaxy Watch 3

(#6946) Francia91 válasza Urna (#6945) üzenetére


Francia91
veterán

180 napos prémium tagságot vettem 50%-os leárazással, Ru 251-essel szoktam menni, 5-6 killre kapok 8-9 ezer RP között

Prémium tank + prémium account

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6947) Urna válasza Francia91 (#6946) üzenetére


Urna
tag

Sőt , ugye azt még ne felejtsük el, hogy most hogy bejött a 6-os rank, az alatta lévő járművek fejlesztési költsége is igazodott, helyenként feleződött rank 3- tól felfelé. Ami repcsis rank 4-5 fejlesztéshez képest hatalmas előny azoknak akik eddig nem tették.

Ahj a kis dög :D én is szeretem , habár nem vagyok vele olyan jó még mint lehetne, nem tetszik a leo-stílus, de majd idővel.

S10 + Galaxy Watch 3

(#6948) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Német Air reál 4.7, csapatban 2 vadász, 10 bombázó, enemy-nél 10 spitfire meg 2 bombázó...de még ez hagyján, de hogy az ellenség hamarabb ott van a pontokon vadászgéppel amivel fel kell szállni mint én aki a levegőből kezd azért az már vicc... Mi a francot lehet a spitik ellen kezdeni? Társaim gépe egyik se olyan szinten van mint a spiti, simán lefordulja az összes gépet, hogy lehet így sikeres az ember ha ezek a tetvek folyton levadásznak mindenkit???

He219-el mennék de egyszerűen a spitik folyton leszednek, azt nem is kell mondjam hogy itt is 1 nemzet megy 5 nemzet ellen, és persze hogy a Németek ellen van mindenki....

(#6949) Alg válasza Laszmen (#6948) üzenetére


Alg
veterán

Ugyanez US 5.0-tól felfelé ahol ezerrel megy a B17 meg AD2/4 spam, 2-3 vadász van a szövetséges oldalon rendszeresen...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6950) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Történelmi pillanat, megvan az első talizmán nyitás:D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.