Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) CHaooSS


CHaooSS
őstag

120mm-es APDS-t felfogja, 90mm-es heatfs-t viszont nem mindig. Ha nincs 8.0+ uptier akkor rohadt jó:D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6552) Francia91


Francia91
veterán

Mily' érdekes... Amint Booster nélkül megyek, egyik pillanatról a másikra "megtanulok" játszani... :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6553) maximilian4


maximilian4
addikt

Hosszú kihagyás után megint elkezdtem játszani. Ami elsőre feltűnt hogy mikor abbahagytam az általam birtokolt legnagyobb br-rel rendelkező trió (T54 47', 49', 51') egészen a ranglétra legtetején volt, most viszont nem kicsit lejjebb csúszott, illetve csatában sem egyszerű, mert úgy tűnik mintha kva gyengék lennének már ezek a tankok, vagy csak én jöttem ki a gyakorlatból (na de ennyire?! :D). Pénzt is szeretnék gyűjteni, mert nem tudok javítani sem, és fejleszteni sem, nemhogy új tankot vásárolni. Melyik orosz trió ajánlott most, amivel könnyebb dolgom lenne és ki tudnék termelni egy kis ezüst oroszlánt? A t-54 hármastól lefele az összes orosz tank ki van fejlesztve szinte, kivéve az újakat.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#6554) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Tessék Francia, átérzem a helyzeted:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6555) Francia91 válasza PAtr0n (#6554) üzenetére


Francia91
veterán

Mikor hozod amit csak tudsz, de szart sem ér, mert egyszemélyes hadseregként nem mész semmire... :(

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6556) PAtr0n válasza Francia91 (#6555) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van. Átérzem sokszor én is, bár nekem nincs annyi szar csatám mint neked.

Ez meg dikk:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6557) SP4C3 válasza PAtr0n (#6556) üzenetére


SP4C3
veterán

Szintén ezt kaptam. Khöcshög gaidzsin. :(((

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6558) BogyóBP válasza SP4C3 (#6557) üzenetére


BogyóBP
addikt

Menjetek Tier 1 be ez azt akarta sugallani burkoltan :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6559) PAtr0n válasza BogyóBP (#6558) üzenetére


PAtr0n
addikt

Van benne valami ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6560) Tactical válasza maximilian4 (#6553) üzenetére


Tactical
tag

Szia!

T34 STZ, T34 57, KV1.
Ha ki van fejlesztve az amerikai ág, ott 4.7- ben ömlik a "pénz".

(#6561) Francia91


Francia91
veterán

Látom Gazsiéknál nem sok fizikát tanultak...
Egy huszontonnás szart felborít a szalagkorlát... Na persze

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6562) CHaooSS válasza Francia91 (#6561) üzenetére


CHaooSS
őstag

bug :D 40-50-60 akár Maus is lehetsz, ha az oszlop v korlát bebugol felborít....

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6563) Francia91 válasza CHaooSS (#6562) üzenetére


Francia91
veterán

Ez meg a szokásos agyfasz.... :U
10-ből 9 meccsen ilyen csapattal kell szopni minden meccsen, aztán mikor beéledek másik tankkal, csak 5-6 spawncamper vár a spawnon.... :U
Mert a másik csapatban tudnak játszani, én meg vérpistikéket kapok, aztán csodálkoznak, ha az ember kedve elmegy az egésztől.... Mert még néha oké, de hogy minden meccsen ezzel kell szembesülnöm, azért nekem már többnek tűnik, mint véletlennek... Haverom aki prémiumozik a kezdetek óta, sosem látott ilyen csapatokat, 80%-os Win Rate-ja van... Érdekes....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6564) BogyóBP válasza Francia91 (#6563) üzenetére


BogyóBP
addikt

Franca mostmár játszanom kell veled szakaszba hallani akarom hogy dühöngsz. :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6565) milkabrams


milkabrams
őstag

Örülök ennek a frissítésnek, van hogy az egér nem működik, van hogy a billentyűzet vagy épp hang nincs.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6566) CHaooSS válasza Francia91 (#6563) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én millió napnyi prémiumot vettem meg csomó prém gépet, de ugyan úgy szarrá szopat

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6567) Francia91 válasza BogyóBP (#6564) üzenetére


Francia91
veterán

Legyek boldog? Ez a legutóbbi meccsem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6568) milkabrams


milkabrams
őstag

Ezért van az, hogy én 0 forintot költök erre a játékra.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6569) Francia91


Francia91
veterán

Egy helyben állok tök mozdulatlanul, ház mellett, és telibebasz.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6570) Francia91


Francia91
veterán

Na, ezt éppen lehoztuk, de nem volt egyszerű menet.... 2-3 értelmes user összejött szerencsére

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6571) Francia91


Francia91
veterán

7 perc alatt lose... Grat...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6572) Francia91


Francia91
veterán

Egyre jobb....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6573) CHaooSS válasza milkabrams (#6568) üzenetére


CHaooSS
őstag

Félreértés ne essék sokat segítettek a prémium járművek és a prémium is-
jobb lett? igen! megérte? igen!! :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6574) milkabrams válasza CHaooSS (#6573) üzenetére


milkabrams
őstag

Kinek mi éri meg. Nekem nem éri meg arra a napi 5-10 csatára, míg annyira felb...om magam, hogy az agyvérzés keülget.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6575) Francia91


Francia91
veterán

A mai napig nem tudom felfogni, hogy a spawncampelést miért nem lehet felszámolni...
Voltak olyan pálkyák, ahol az első verziós spawnvédelmi zóna ért valamit, tényleg volt gyakorlati haszna. Aztán megszüntették, 10-15 m-es körök lettek helyette, azóta egyik mapon sem ér lóf*szt sem....
Vérpistikék miatt van, hogy legalább a prémium belőhetetlen tankjaikkal tudjanak killt szerezni, ha már tankozni nem tudnak?
Mert az esetek többségében a prémium tankosokat észlelem a spawnponton heavy tankokkal campelni.... :U
Erősen kétlem, hogy nem lehetne egy értelmes rendszert kidolgozni ez ellen, csak éppen a Gaijin magasról sz*rik rá, nehogymá' ne kedvezzen a prémiumosoknak
Ahogy sok pályán pl megszüntettek jó feljárókat fasza campelő helyekre (Korea pl, a hídra fel lehetett menni, odabasztak sziklákat, azóta kuka)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6576) BogyóBP válasza Francia91 (#6575) üzenetére


BogyóBP
addikt

Igen mondjuk nem ártana ha újraéledés után 15mp sérthetetlenséget kapna az adott tank (átmegy rajta a lövedék 15mp ig). Csak az a baj ugyebár hogyha az egyik csapat kurva jó meg sem áll az ellenség bázisáig, addig nyomja vissza a másik csapatot. Így pedig úgy tűnik nem lehet akkora spawn zonát létrehozni hogy ne lehessen belőni.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6577) Francia91 válasza BogyóBP (#6576) üzenetére


Francia91
veterán

Én azt csinálnám, hogy ha egy bizonyos zónán belül van a killje a spawncampelő tanknak (tehát a spawnon lövi ki az ellenséget), akkor kibaszni abból a meccsből.
De 2-3 pályán pl nagyon is ért valamit a spawnvédelmi zóna (Finland, Advance to the Rine), ott tényleg nem tudtak spawncampelni a kialakított zóna miatt. De gondolom elkezdtek sírni sokan a ruszki prémiumosok között, és megszüntették ott is, ahol tényleg 100%-osan ért valamit... :U

De az biztos, hogy mikor beállnak 5-6 Heavy Tankkkal spawncampelni, a legundorítóbb-és gyávább dolog

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6578) Malibutomi válasza Francia91 (#6577) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem azzal semmi bajom mikor a meccs vegen eljut egyik csapat a masik bazisaig, ez termeszetes dolog.

Amikor valaki az elejetol szepen sunnyog a terkep szelen csak hogy beulhessen spawncampelni az egy szemet dolog.

(#6579) Francia91 válasza Malibutomi (#6578) üzenetére


Francia91
veterán

Igaz, nem a spawnig, de Ru 251-essel, Walker Bulldog-gal és M18-assal én is a pálya szélén sunnyogok, hogy aztán hátbatámadhassam az ellenséget

A spawncampelés szerintem akkor is szemét dolog, más értelmes jétékban (Battlefield 3 és 4) sincs engedve, és meghalsz, ha spawncampelsz, vagy csak a spawn több száz m-es közelébe is merészkedsz

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6580) PAtr0n válasza Francia91 (#6575) üzenetére


PAtr0n
addikt

Leírom az én álláspontomat is erről a spawnvédelmi, meg prémium dologról:

Spawnvédelmi zóna:

Az ötlet jó, kisírták a játékosok maguknak, kellene valami ilyesmi. A spawnvédelmi zóna mérete, koncepciójának kivitelezése már korántsem ilyen egyszerű, több okból kifolyólag. Akármekkora zónát hülyeség kijelölni, mert a hasznos játékteret csökkenti. A mapok nagy része topográfiailag olyan, hogy nincs is értelme ilyesminek, pl. japán, karelia, kurszk, és még sorolhatnám. Egy egyszerű példával élve: tegnap japán mapon csak "A" pont foglalási zóna volt, az is a legalacsonyabb részen, a faluban. Wolverin-el (pedig nem a leggyorsabb cabrio az amcsiknál), felmásztam a domb közepére az úton kábé a képzeletbeli "B" (nagy pagoda), ás ugye "A" falu közé. Onnan gyönyörűen ráláttam a kersztbe A-t rusholó német seregre, 1 perc alatt 4 kill. Onnan még pár 100 méter, és szintén dombról a spawn egy nagy mező házakkal, ingyen kill innentől kezdve minden újjászülető enemy. Ahol nagy a tér a spawnnál, és magasabb pontról rálátni, halott a koncepció.
BogyóBP itt jegyezném meg, hogy újraszületés utáni sérthetetlenség most is van, ha nem mozdulsz meg és nem lősz. Ennek az idejét kitolni is hülyeség, mert az megint igazságtalanság a másik csapattal szemben.
A mapokat áttervezni úgy, hogy mindenki védett helyről induljon (mint pl finland), szintén hülyeség, mert bár lenne pár olyan map ahol kivitlezhető lenne, a többségénél nagyon rondítana az összképen. Persze voltak már erre példák, pl. Poland, ahol a tó mellé bedobták a házakat, ott meg lehetett emészteni, meg oda illik is. De pl Kurszkot telekúrni házakkal csak ezért, már barmoság lenne.
Be kell nyelni, hogy ha elérték a spawnt, akkor bizony vége a dalnak. Olyasmit tudok elképzelni, hogy a spawn kör egy buborék lenne, amiből se ki se be nem jutna lövedék, de csak egy adott ideig. Ez csak az én ötletem, de ez is sok gondot felvet.
Szóval ez a spawnvédelmi mizéria sose lesz mindenki ínyére való.

Prémium tagság, prém járművek :

Régebben írtam, én azért fizetek a játékért, hogy haladjak, és ne rabolja az időmet annyit. (igen, hülyén hangzik, de van mögötte igazság). Ha nem fizetsz, lassabban haladsz, nagyobb eséllyel tesz agyhalott csapatokba (instant agyvérzés). Én nem használok sokszor prémium járműveket, pedig van jó sok, ha farmolni kell beviszek egyet-egyet, meg funolni jó velük. Igen, van az a szint, ami már pay to win (pl T29 aminek egy jagdpantherrel 90 fokból nem sikerült a tornyát oldalról belőni nem egyszer 100 méteren belül, a fejlesztők szerint ez a magyar net miatt van....WTF), de vannak nagyon jó, és viszonylag olcsó préimum járművek. Meg kell fogni az akciókat mint most, 50%-al ócsóbban megvenni, mitöbb tessék prém tagságot is venni szintén féláron (most kb 3500Ft 3 hónap, más a WoW-ért fizet 4000-et havonta!) Arra nem tudok mit írni, ha a szórakozásásra nem hajlandó az ember havi kb 1200Ft-ot fizetni. Ennyibe kerül 1 doboz cigi, 4db jobb minőségű sör, de aki nem él ilyenekkel, írhatnám azt is, hogy 10db óriás túrórudi ára, aki édesszájú azt is beveri 2 nap alatt. És jól érezte magát...2 napig. A cigiből rosszabb esetben 1 napig, a sörből úgyszintén. Nem ösztönzök senkit, hogy költsön a játékra, de aki minőségibb játékélményt akar, meg élvezni szeretné ezt a szart, akkor költsön. Nincs semmi ingyen, ezek a riherongy alkotók ebből élnek, ha tetszik, ha nem. Ha nem fizet senki, akkor se te, se én nem fogunk vele többet játszani a jöbőben, mert fogják és lelövik az egészet, semmi sem tart örökké, pár online játék már rég a digitális temetőben pihen.
Tessék más oldalról is megközelíteni a témát.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6581) Francia91 válasza PAtr0n (#6580) üzenetére


Francia91
veterán

Én tegnap vettem 180 napos prémiumot (50% leárazás volt rá), mert az amcsikkal is haladni kéne tankok terén, és prémium tank híján valami iszonyat sajnálja adni az RP-t
Így aránylag gyorsan kihúztam az T26-osból a maradák 30 ezer RP-t, most pedig a T34-est húzom, aztán a többi amcsit

A spawnvédelmi zónához annyit hozzáfűznék, hogy amelyik pályán volt tényleg értelme, ott nyugodtan meghagyhatták volna (Finland, Advance to the Rhine). Mert semmi sem indokolta, hogy legalább ezen a 2 mapon ne maradhasson, a hasznos területből nem vett el semmit sem

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6582) BogyóBP válasza Francia91 (#6581) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nemtudom én A tiger 2, ostwind ot is kifejelsztettem már annyit farmoltam a szürke liont de egyiket se tudom megvenni annyira nem adja a liont. Prémiummal biztos könnyebb lenne. Szóval ezen látszik mennyire Pay2win game ez is. Wotban 7 órát toltam a spanommal szakaszban, nyerés vesztés vegyesen tizes tierben, nem bírtam 100.000 nél többet összeszedni..Spanom 1 millát bukott :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6583) Malibutomi válasza PAtr0n (#6580) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

"Be kell nyelni, hogy ha elérték a spawnt, akkor bizony vége a dalnak."

Csak nem mindegy hogy a meccs vegen, mikor mar nyertek, vagy 5 perccel kezdes utan mar ott all egy b*uzigyerek M18-al, RU-val vagy hasonloval mert semmi mas celja,nincs mint odasunnyogni es spawncampelni.

Egyebkent ugyanez kb a velemenyem azokrol is akik csak arra hasznalnak valami gyors tankot hogy rohanjanak a,caphez aztan direkt "leave vehicle" es mar ugranak is valami attacker repcsibe bombazni meg raketazni. Azilyen minek jon tankcsataba?

[ Szerkesztve ]

(#6584) CHaooSS válasza PAtr0n (#6580) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem olvastam el, de majd elfogom.

Én véleményem: zónán belül, ha ellenség rád lő és talál akkor ő hal meg és nem te.. ennyi! több alkalom után meg instant kick

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6585) PAtr0n válasza Francia91 (#6581) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nahh csak beláttad, hogy megéri ha haladni is akarsz. ;)
Aki ennyit játszik ezzel a játékkal mint te vagy én, annak ennyit meg kell hogy érjen. Meg figyeld meg, kevesebb agyhalott csapatot kapsz majd. Még az is lehet, hogy kevesebb uptiert.
Aki csak ritkán játszik, annak nyílván nem éri meg az előfizetés. Az amcsikat húzom most én is, azt hittem ez a Wolverine kínlódás lesz, de akkora fun meccseket megyek vele, hála a jó APCBC lövedéknek. Eddig 11 csata és 30 kill, már csak 1 modul kell és fullos. A többi tank eddig mondjuk elég kínlódós, főleg a fos lőszerek miatt. Az M8 Scott-nál aszittem kitépem az összes hajam, kábé légvédelemnek használtam, több repülőt öltem vele mint tankot, de azt se sokat. :DDD A Locustot imádom, a kis Chafee-t is. Lesznek itt jó dögök (OP dögök is).

Malibutomi:
Persze, az ilyenek ellen nem is tudom mit lehetne csinálni, de nem is ezekre értettem a be kell nyelni dolgot.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6586) Francia91 válasza PAtr0n (#6585) üzenetére


Francia91
veterán

Nemtalált, a T26E-re meglett a javítókészlet, Leopard 1, M103 és Maus..... 6.7-es tankkal
Ma 25 meccsből 21 lose, mert 5 perc után nincs csapat, a spawnon meg ott campelnek nálunk vagy minimum hárman :(

De most hogy már megvan pár fejlesztás a T26-osra, jobban alakulnak a meccsek. Viszont ezek a franciák valami mocskos módon buffolva vannak, percek alatt ledarálják a csapatunkat... :U

De csak azért vettem prémiumot, mert a 180 napos féláron volt. máskülönben meg sem fordult volna a fejemben

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6587) PAtr0n válasza Francia91 (#6586) üzenetére


PAtr0n
addikt

Csak alakul ha fizetsz, lásd be :D
Amúgy eleve ilyen nyomott áron kellene árulni a játékban mindent, többen szánnák rá magukat a vásárlásra.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6588) maximilian4 válasza PAtr0n (#6580) üzenetére


maximilian4
addikt

Én legelőször is a repülőgépeket venném ki a tank csatából. Ma mentem pár menetet és egyszerűen m10, m18, PT-76-tal érdemben nem tudtam tankok ellen menni (egy tank csatában), mert a levegőből simán szétlőttek. Nem lebombáztak, hanem szétlőttek. Bár nekem a bombázós dolog sem szimpi. Illetve a franciák...nevetségesen erősek.

Maxi

(#6589) milkabrams


milkabrams
őstag

Szerintetek megér egy prém jumbo kb. 750 aranyat?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6590) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Valaki megmagyarázhatná hogy lövik le mindkét szárnyamat egyszerre egy sorozattal..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6591) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Meglett nekem is a T34 (usa)...elso menet ahogy varhato pattognak le a lovesek rola, en meg pukkantom az ellenfeleket...aztan kinyir egy...Ostwind...legalabb 500meterrol, a kerekrol lepattanva oldalrol bejon a lovese es felrobbantja a loszerem. :U

[ Szerkesztve ]

(#6592) CHaooSS válasza Francia91 (#6586) üzenetére


CHaooSS
őstag

Erősek a Franciák, de skillt igényelnek.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6593) Tactical válasza PAtr0n (#6580) üzenetére


Tactical
tag

"Be kell nyelni, hogy ha elérték a spawnt, akkor bizony vége a dalnak."

Akkor kezdődik csak igazán. Mikor már egy tankunk sincs bent és ott vannak a zászlónk körül egy kupacban, akkor szoktam behozni az Ontos-t. :)

(#6594) Tactical válasza milkabrams (#6589) üzenetére


Tactical
tag

Igen. Nagyon sok ezüstoroszlánt tudsz vele termelni, ha kiállsz a placcra és löveted magad (persze nem uptierben).

(#6595) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Sracok most igy par menet utan...a T34 agyucsove, zavarja nektek is vajbol van?

Minden csataban ahogy valaki ramnez huss oda az agyu...ami okes lenne elfogadom hisz elek, de javitoszett nelkul cseppet szopo.

(#6596) Francia91 válasza Malibutomi (#6595) üzenetére


Francia91
veterán

T26E1-1-gyel én is így voltam amíg nem volt javító, azóta viszont nem lőtték el a csövemet
Poroltóval ugyanez a helyzet: amíg nem volt, addig minden meccsen kigyújtottak, mióta megvan, nem voltam kigyújtva... :U

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6597) Malibutomi válasza Francia91 (#6596) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egy meccs 2/3-at ugy toltottem, hogy az elejen ellotte egy fasz sniper a csovemet 2 perc utan, hatratolattam javitani de a lanctalp elso csucske kilogott es azt lovoldozte folyamatosan, en meg javitottam. Igy alltam kb 10 percig

(#6598) maximilian4 válasza Malibutomi (#6597) üzenetére


maximilian4
addikt

Jó sok lőszere volt akkor. Csak reméld hogy a nyomorult a legdrágább lövedékkel lőtte.

Maxi

(#6599) SP4C3 válasza Francia91 (#6596) üzenetére


SP4C3
veterán

T26E1-1 = 💩, a T32 is, a T92 is (értelmes lőszerért fizetsz + magas BR), M26, T25 meg minden ami tier 4 felett van. MBT-t nemtudom az majd 2018-ra meglesz, ellene szívás volt játszani, de nerfelték a loader-t, a T64A meg simán getszi OP.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6600) Francia91 válasza SP4C3 (#6599) üzenetére


Francia91
veterán

Tudom hogy szar a T26E1-1, de a T34-hez azon át vezet az út
De már 1, max 2 meccs, és megvan az is
Báár ahogy mennek a fejlesztések a T26-osra, és ahogy szokom megfele, egyre használhatóbb

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.