Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) Francia91 válasza PAtr0n (#6700) üzenetére


Francia91
veterán

Tegnap is egy elég húzós meccsem volt, majdnem vért izzadva sikerül megnyerni...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6702) Malibutomi válasza PAtr0n (#6700) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat most mit mondjak, kicsit tulzasba viszik de komolyan.

(#6703) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Valaki nem tud valamilyen lehetőséget, amivel 100-150 Golden Eagle-t lehet szerezni ingyen? Csak ennyi kéne, mivel 75%-os akció egy repülőre.

(#6704) Francia91 válasza IMIIKE1998 (#6703) üzenetére


Francia91
veterán

Golden Wager, ha van Neked :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6705) IMIIKE1998 válasza Francia91 (#6704) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Nincs. :/

(#6706) Francia91 válasza IMIIKE1998 (#6705) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem van 21 db, csak időm nincs rá :D
Régebben volt vmi Android-so alkalmazás, amivel lehetett szerezgetni ilyen 100-150 Aranysasokat, szép apránként. Majd vmelyik fúrumtag válaszol, ha tudja miről van szó, én WP-s vagyok

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6707) Malibutomi válasza Francia91 (#6706) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Free eagles kereses a mobile storeban

(#6708) IMIIKE1998 válasza Malibutomi (#6707) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi neked és Francia91-nek is. Megpróbálom, hátha összejön annyi. :R

(#6709) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szokasos

(#6710) PAtr0n válasza Francia91 (#6701) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mert most nálatok is volt jópár normális játékos. Ritka mi? :D

Malibutomi:
Mondtam én. Ez már nem placebo hatás :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6711) Francia91 válasza PAtr0n (#6710) üzenetére


Francia91
veterán

Ritka, mint a hintalószar :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6712) CHaooSS


CHaooSS
őstag

M103 hosszú idő után megvéve, elég nagy hiba volt.. megszokott uptier és ráadásul elég sokszor ruszkik ellen megyek.. gondolom nem kell mondanom, hogy 25% körül van a win.....

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6713) SP4C3 válasza CHaooSS (#6712) üzenetére


SP4C3
veterán

T64A megvan valakinek? Milyen statjaid vannak vele? :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6714) CHaooSS válasza SP4C3 (#6713) üzenetére


CHaooSS
őstag

50% win , 105kill 63halál. nem valami sokat játszottam vele

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6715) Tactical válasza SP4C3 (#6713) üzenetére


Tactical
tag

Jó kis tank, ha nem mutogatod a hasát szemből elképesztő, hogy mit kibír, de a tolatás borzalmasan lassú. Ha kijössz egy szikla mögül jobb ha kilövöd az ellenfelet, mert vissza már nem mész. :)

(#6716) Laszmen


Laszmen
aktív tag

M103-at szeretem, természetesen ha én megyek vele akkor első lövésre vagy a csövet lövik el, vagy a závárzatot, de 1-2 lövésnél többet nem szoktam kibírni, bezzeg ha ellene megyek lövöm minden fajta lőszerrel, minden szögből, általában 12 HEATFS lőszert viszek magammal egy csatába, ami meg is szokott maradni(nagyon ritkán használom) de ha M103 az ellenfél akkor az el is durran gyorsan, mert ha fedezékben van, akkor mással nem sebzem meg, piszok erős szemből!

(#6717) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Sosem panaszkodom ingyen dolgok miatt, de azért megjegyezném hogy az elmúlt 3 és fél évben mindenben kivettem a részem amit Gaijin elénk rakott, minden event, minden eseményen részt vettem, teljesítettem(E-100 kivételével) de soha nem kaptam egy értelmes ládát, csak fokozó,lowtier camuflage, töménytelen mennyiségű back-up(kb 500db) és "Parancsok" amiből szintén van összesen 200 db, de amikor nézegetem a Wt fórumát, tele van képekkel hogy egyik nap ilyen T4-es talizmán, ilyen 75%-os kedvezmény stb... hangsúlyozom soha nem érdekelt hogy más mit kap, se a játékban,se a magánéletben, csak már kurvára idegesítő hogy a mostani eventen is duálban csinálom a tankos és a repülős részét, plusz az egyéni feladatokat is figyelem,és csinálom, de 20 ládából semmi mást nem kaptam csak back up-ot, 3 és fél évem alatt 1x kaptam egy Talizmánt azt is a Zis-30-ra...

(#6718) Tactical válasza Laszmen (#6717) üzenetére


Tactical
tag

10 hónapja játszom. Ezekre nyertem talizmánt:

USA: M8
Orosz: T60, SU-5-1, 4M GAZ-AAA, T-34 (1940), T-34 (1942), 29-K
Német: Pz.38 (t) F, Sd.Kfz. 6/2, Marder III, PZ.III J1, Pz.IV F1, Pz III L, Pz III M, 8,8 cm Flak 37 Sfl, StuG III F, StuH 42G

Mindezt 1-2 hónap alatt. Akkor nyertem egy milliót is. Utána már csak parancsokat és egyéb marhaságot.

A talizmánokat mindig akkor adta, mikor már rég túlhaladtam azt a kategóriát, úgyhogy teljesen felesleges volt ha ez vígasztal.

(#6719) Laszmen válasza Tactical (#6718) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Hát mint a back-up is, olyan járműre adja, amit soha nem használok, vagy csak kifejlesztettem, de még meg se vettem, legalább olyanra adná amivel játszom... azt nem értem hogy ez mi alapján megy, mert azt tudom hogy a "pörgetés" csak egy animáció, mert ha te állítod meg,vagy magától áll meg az ugyan az úgy is.. 1M már volt nekem is tavaly, bár anyagi problémám nincs a játékban, de azért jól jött..

(#6720) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

en evek alatt osszesen az LVT-re meg a Panzer III L-re nyertem, most viszont miota a franciakat tolom kettore is jott talizman (S35, B1 bis)

(#6721) Tactical válasza Laszmen (#6716) üzenetére


Tactical
tag

Az M103 (7.7) nálam nagy kedvenc, most is azzal tolom.

Mellé beraktam Az M48A1-et (7.7), ami a statisztikákat elnézve nem igazán népszerű. Kezdetben a semmire nem jó alaplőszerrel csak hosszas vergődés után tud az ember eljutni valami hatásosabb lőszerig (HEATFS, M82), de utána kap az ember egy mozgékony, használható, aránylag jól páncélozott kis dögöt.

Bent van még az M60 (7.7) is, de azért nem vagyok annyira oda. Vékonyabb a páncél és túl magas (sokszor lövik ki a kupolát, mikor a megszokott helyekre rejtőzöm).

Mellette bent van a kimaradhatatlan bosszúálló törpe, az M50 Ontos (6.7). Ezt kizárólag egy célra használom: mikor már az ellen mindenkit kinyírt a csapatból és az éledési pont körül keringenek agyatlanul, na akkor behozom és mire észbe kapnak lelakok vele pár tankot.

És végül a kis varacskos disznó, a T114 (6.7).... a nagy kedvenc. Imádom! Kilométerről szed ki bármit, nincs olyan tank, amit ne lehetne kicsinálni vele. Sok Maus és Fosch tulajdonos miatt csuklott már az anyám. :) Szerintem lényegesen jobb, sokoldalúbb mint az Object 120. A tűzgyorsasága remek. Kicsi, nehéz eltalálni. Kétéltű, lehet vele a vízből is meglepetést okozni. Domb mögül is simán ki lehet lőni vele az ellenséges tankokat. A hátránya, hogy csak a játék elején érdemes behozni, mert szinte mindig a később megjelenő repülők nyírják ki.

Még 30.000 pont kell a T95E1-hez, azt ma megcsinálom és beteszem az M60 helyére. Szerintem ezzel ütőképesebb lesz ez a készlet.

(#6722) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En miota nincs premiumom hanyagolom a top tiert mert csak viszi az ezustot.

[ Szerkesztve ]

(#6723) SP4C3 válasza Malibutomi (#6722) üzenetére


SP4C3
veterán

Mint az állat! :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6724) Laszmen válasza Tactical (#6721) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Hát én csak az T95E1-ig mentem el(kezét törtem volna el aki nem rakott erre a tankra lövegstabilizátort, főleg ezen a szinten), az M26-tól nem húztam semmit, szóval azokról nem tudok mondani semmit, de az Ontos tényleg arra jó amire te használod, én szeretem, csak kevés a lőszer...Én 1tank 2 repülő combó-val tolom, vagy 2 tank 1 repülő, de a második jármű az mindig légvédelmi, szóval én csatába csak 1 tankot viszek, aminek van előnye, meg hátránya... Nekem az Amcsiknál az "M" széria nem jön be, nem is fejlesztettem őket, sőt egyenlőre az amcsikat se fejlesztem már egy jó ideje, T34-el szoktam csapatni ha kedvem van, de Ivánék ledarálnak minket, legalább is pár hete még így volt, most kisit fordult a kocka...

T114 nálam fekete bárány, nem illik valahogy a War Thunder mezőnyébe, géppuskával ki lehet szedni, nincs meg, és nem is lesz, majd ha kapok rá egy 90%-os leárazást(haha) akkor megveszem..

(#6725) Laszmen válasza Malibutomi (#6722) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Nagyon sok a javítási költség, most nekem van pár nap Prémiumom, bementem a Ho-ro Talizmános tankkal, 1 tankot kiszedtem, aztán a prém fókával leszedtem egy Jetet, vesztettünk, de még így is kaptam 35ezer ezüstöt, meg 8k fejlesztési pontot, kb 45%-os harci aránnyal, ellenben prémium nélkül 7.0-ban 12 kilőtt tank, 4 kill+6k pont után kaptam 1200 pontot a fejlesztésre, meg 880 pontot a modulokra, ez a pofátlan!

(#6726) Tactical válasza Tactical (#6721) üzenetére


Tactical
tag

M103, tegnap. Szerintem a töltési időt leszámítva jó kis tank:

[link]

(A War Thunder saját videofelvevőjével vettem fel, sajnos nincs hang. Nem tudjátok hogy lehet ebbe hangot csiholni?

(#6727) Francia91


Francia91
veterán

Még mindig szeretek 6.7-ben játszani.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6728) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Bazki ez hihetetlen...francia tank ugye solid shotot lo, ugyhogy tobbnyire nem one shot kill, csak kriteket lovok rajuk. Na most ugy lettem harmadik a csapatban hogy 00000 az eredmenyem, mert senkit nem tudtam megolni, de a csapat annyira SZAR volt,hogy mire en eloszor meghaltam kb negyen maradtunk...nem spawnoltam mar be mert semmi ertelme nem volt.

(#6729) CHaooSS válasza Tactical (#6726) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ruszkik ellen.. és még párszor a németeket is hozzájuk rakta, hogy tuti ne nyerjünk.. M103 amúgy rohadt jó, tetszik nagyon viszont szar hull break rendszer meg a stalinium kicsit felbaszott tegnap...

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6730) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Amúgy ha valaki gondolja akkor szívesen csatlakozok hozzá, délutánonként 6-21 között szoktam játszani, ts nem megoldható, de hátha javulna a winrate :)

(#6731) CHaooSS válasza Laszmen (#6730) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én mennék veled. ( Tegnap rád is írtam csatába, de nem vetted észre aztán meg repcsivel kiszedtél m103-ba ülve :D )

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6732) Laszmen válasza CHaooSS (#6731) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Utólag is elnézésed kérem :) Általában mindig reagálok,de ha repülők akkor sajnos nem igen figyelek, de valami rémlett mikor meghaltam és láttam a nevet, de nem ugrott be, de akkor bocsánat! :R Akkor majd írok ha látlak fent!

(#6733) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Csapatozas amugy nem rossz otlet. Ha egyik oldalon van 3-4 osszedolgozo jatekos akkor gyakorlatilag el is dolt a meccs.

(#6734) Laszmen válasza Malibutomi (#6733) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Jó is lenne, csak "véletlen" hogy az enemy-nél is van egy squad, vagy ha nincs, akkor olyan pro++++ játékosok az ellenfelek, hogy esélyed nincs..de több haszna van az tény, mint solo-ba..

Volt MDV tagként megjártam a cw minden bugyrát, illetve ha wagerezni kellet 4-es squadba nem volt probléma, de már jó ideje egyedül tolom én is, azért gondoltam hogy hátha lehetne valamit alakítani itt páran...

[ Szerkesztve ]

(#6735) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En mondjuk most a franciakat huzom, es vele egyutt ugye a repcsiket is kell.

Oh LOL most nezem hogy mar reg ki van fejlesztve nekem az M48 az amcsiknal csak meg nem vettem meg :)

[ Szerkesztve ]

(#6736) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Amugy mar csak annyiban jobb lenne csapatozni, hogy nem doglenek meg ugy mint most legutobb, hogy kigyujtott valaki akire nem tudtam visszaloni, a csapattarsam tolem 10 meterre all a szikla tuloldalan, spammelem hogy "need cover" meg jelolom mint allat a terkepen, a csapattars meg szepen megfordul es elbaktata a cap iranyaba. Az ilyen tajparasztokat kellene kiirtani (a jatekbol)

(#6737) Laszmen válasza Malibutomi (#6736) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Ahhoz hogy összeszokj egy társasággal, nagyon sok csatát kell mennetek, kommunikáció nélkül meg szinte lehetetlen összedolgozni, maximum annyit tehetünk hogy mindenki a saját stílusában játszik...

(#6738) CHaooSS válasza Laszmen (#6737) üzenetére


CHaooSS
őstag

Már azzal sokkal elérőbb vagyunk, ha van aki védi a segged és segít javítani.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6739) Malibutomi válasza CHaooSS (#6738) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Pontosan. Meg ha te esetleg nem is tudsz beszelni TS-en, hallgatni azert lehet, es ugy tobb szem tobbet lat, tobb agyu tobbet lo alapon sikeresebbek leszunk.

En is mindig ugy szivom be maganyos farkaskodassal hogy ellovik az agyut, aztan annyi, nem nagyon varjak meg amig javitasz. Meg ha egy ellent kinyirok tuti van ott meg ketto mogotte..

A masik dolog, hogy ha tobben jatszunk, akkor talan inkabb eloterbe kerulne az egyutt hulyeskedes mint a "szetverem az asztal emiatt a sok balfasz miatt" erzes :DDD

En amugy MTom neven vagyok. (nagy T)

[ Szerkesztve ]

(#6740) Francia91


Francia91
veterán

Ápolom a magyar kapcsolatokat :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6741) gabro0 válasza Laszmen (#6737) üzenetére


gabro0
őstag

Gondolom a realisztikus módról beszéltek. Én csak árkádozom, ha elérek egy szintet, majd reálban is többet akarok menni.
Na de múltkor ferdivel mentem az egyik sivatagi pályán, ahol a bal oldal szinte teljesen sík (nevét nem tudom). Azt hiszem szakaszban volt másik 2 ferdi. Szó nélkül össze tudtunk dolgozni, és hárman lehoztuk a meccset. Egy szót nem váltottunk, mégis a mozdulatokból látni lehetett ki mit fog csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#6742) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Kb úgy éreztem magam ma a 20 csatámban összesen,mikor egy feketékkel teli börtönbe beraknak egy fehér bőrű embert... Csak hogy más megnyugodjon, én is felhúzom nap mint nap a szopó álarcot..

Ha gondoljátok, akkor hétvégén tudunk egy kis tesztet csinálni, addigra veszek átalakítót, discord jó valakinek?

(#6743) Francia91 válasza Laszmen (#6742) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem jó, van Discordom is, meg ha jól tudom, egy PH-s Discord csatorna is van, Csongi csinálta a repcsis WT topikból

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6744) Laszmen válasza Francia91 (#6743) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Oksa, ts is megoldható, de azért akartam a discordot, mert az free, és nekem van még a volt klánom discordja volt

(#6745) Malibutomi válasza Laszmen (#6742) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Discord jo, csak idopontokat kell egyeztetni

(#6746) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amx 13-90el lőttem Ru251 lőszerét és a 3 sort b+ egymás után lőttem feketére majd tűnt el.. mi a f@sz volt ez?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6747) Malibutomi válasza CHaooSS (#6746) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ezt csinaljak a francia tankok.

(#6748) CHaooSS válasza Malibutomi (#6747) üzenetére


CHaooSS
őstag

nem csak franciákkal vettem már észre, de eddig ez volt a legkomolyabb eset.. legalább ilyenkor rendesen eltűnik a lőszere vagy neki megmarad csak nem látszik?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6749) Malibutomi válasza CHaooSS (#6748) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nekem volt olyan hogy meglottek, nem haltam meg, de kiirta hogy ammunition lost, es eltunt vagy 5-10 darab.

(#6750) CHaooSS válasza Malibutomi (#6749) üzenetére


CHaooSS
őstag

akkor fícsör. Gondolom egyik patch-ben sem tüntették fel..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.