Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) Malibutomi válasza CHaooSS (#6800) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ami a rohejes a KV-1B ELVILEG a legritkabb gep a jatekban. Megis 4.0 korul jatszva minden meccsben van egy. Ha ketto van akkor nyernek es kesz. Csalobb gep mint az IS-6

Ezert szerettem meg az ARL-44-et a franciaknal. Az be tudja loni.

[ Szerkesztve ]

(#6802) CHaooSS válasza Malibutomi (#6801) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ki mondta, hogy a legritkább?:D biztos nem az aki látja a statisztikát

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6803) SP4C3 válasza CHaooSS (#6796) üzenetére


SP4C3
veterán

Ontos - Csak a spawnkillerek ellen jó...
T92 - Folyamatos uptier-t fog élvezni, csak el kell találjon valami, máris halott vagy...
M103 - Szép újratöltési idő, T54-el szemből ki lehet lőni a torony tetején.... EZ!
M4A3E2 75mm-es jumbo sűrűn fog találkozni T-34-85-tel és T-34-57-tel, lent a lánctalpnál be lehet lőni, sőt 85mm-es volt, hogy szemből oneshot-olt. Amúgy ezzel a tankkal még akkor játszottam, amikor még talán 5.3-ban volt? A 76-os meg 6.0-ban. Azért kapott sárga jelzést, mert az M3-as ágyú 4.7-ben szívás, akkor inkább már M6A1♥... Az M18 is mehet 4.7-be kapott egy rakat nerfet mióta felrakták 5.3-ba (optika, HULLBREAK)...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6804) Malibutomi válasza CHaooSS (#6802) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Hat csak egy eventen lehetett megszerezni elvileg valamikor regen.

(#6805) CHaooSS válasza Malibutomi (#6804) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tudtommal ugyan annyi számban van mint E100 vagy más ritkább event tank és akinek megvan az használja is szépen

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6806) SP4C3 válasza Malibutomi (#6804) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem van a legritkábban látott tankom:

:) :)) :DD :DDD :N :( :(( :((( :O

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6807) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mindjárt megvan heat-fs.. elég szenvedős arcade-ban játszani, nem is emlékeztem ,hogy ennyire szar.. m1, hogy mit lövök feketére az ugyan úgy működőképes :W Azért arcadetól sem várnám azt, hogy szétlőtt csővel vagy fekete závárzattal egyből kilőjön..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6808) milkabrams válasza SP4C3 (#6795) üzenetére


milkabrams
őstag

Szerintem azért a T32 igen durva, ha megfelelően használják, legalábbis én nagyon szeretem.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6809) Laszmen válasza SP4C3 (#6806) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Ennél már csak az RBT-5 a ritkább :)

[ Szerkesztve ]

(#6810) CHaooSS válasza milkabrams (#6808) üzenetére


CHaooSS
őstag

Elég sok jó amit pirossal jelölt csak speciálisan kell használni őket.
Na meg elég sok csak akkor szar, ha stock..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6811) Francia91 válasza SP4C3 (#6795) üzenetére


Francia91
veterán

Walker Bulldog egészen jópofa gép, szeretem használni, abszolut nem értem a piros jelölést... M36-ost szintén szeretem, tudni kell használni, és akkor nagyon fasza
A T26-ossal egyetértek, a 76-os Sherman-ból csak az elsőt szeretem, a többit feleslegesen cseszték fel magasabb BR-be

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6812) SP4C3 válasza Francia91 (#6811) üzenetére


SP4C3
veterán

Hát én nemtudom, hogy hogy a fenébe tudtok sikerélmény elérni ezekkel a tankokkal.

Walker Bulldog nem lenne rossz, de messze nem olyan gyors és mobilis, mint amit várna az ember, meg apds nélkül semmit nem ér, az meg drága etc. T3485-tel röhögve megöltem, pedig gyorsabban újratölt...

M36? Síkítva röhögök, ha meglátom és csak point and click bármelyik német tankkal.

(#6808) milkabrams - Hogyan kell megfelelően használni? Alig van olyan map ahol van 1-2 hely, ahol csak a tornyod látszik ki, az ágyú meg egy nagy hulladék a maga AP shelljével, csak lepattan és lepattan és besárgít és lepattan...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6813) Francia91 válasza SP4C3 (#6812) üzenetére


Francia91
veterán

"T3485-tel röhögve megöltem, pedig gyorsabban újratölt...
M36? Síkítva röhögök, ha meglátom és csak point and click bármelyik német tankkal."

Esetleg figyelembeveszed, hogy mindkettő papír, nulla páncéllal? :D
Ru 251-est is szétszeded M2-es Browning-gal is, ettől függetlenül egy nagyon jó tank ;)
Valamint nemtudhatod, milyen legénysége volt a Walker Bulldog-nak, amit kiszedtél, milyen játékos játszott vele

A P-51D egy nagyon szar repcsi szerintem RB-ben, és mások szerint is. Haverom mégis úgy tudja használni, hogy 5-6 killeket nyom vele RB-ben. Tipikus esete annak, mikor nemcsak a jármű, hanem annak használója is sokat nyom a latba

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6814) SP4C3 válasza Francia91 (#6813) üzenetére


SP4C3
veterán

Minden véleményem saját tapasztalaton alapul, saját magamhoz mérten.

Ezért szar az összes pirossal jelölt tank, mert ha saját magammal találkoznék a harcmezőn, akkor biza tudom melyik tank élné túl és melyik nem.

Walkerrel énis szedtem már össze 5 kill egymás után, szerencsém volt, hogy nem vettek észre, és apds-em is volt. Ettől még nem lesz jó tank. Ru251 meg cheatfs nélkül nulla ha kap egy kis uptier-t. IS-6-okat szerettem látni 8.0-ban és kapta a szidást + a killt a T95-ömtől. De ettől mégsem lessz szuper tank a t95...

A lényeg a lényeg: Az amcsi tankok nagyon nagy része szándékosan el van baccva / el van nyomva. Ez látszik, ne mondja nekem gaijin, hogy ez így fair. Csak akkor verik meg a németeket meg a soviet-eket, hazok büdös noob-ok (mint általában a német csapat), mivel OP gépek, nem kell hozzá skill, a fogyatékos is tud ölni vele, ezért használja azt.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6815) Francia91 válasza SP4C3 (#6814) üzenetére


Francia91
veterán

Oké, de kár hangoztatni, hogy a papír tankot (Walker Bulldog, M36) 1 lövéssel kiszeded, mert azokat a 15-20 mm-es légvédelmek is lazán viszik. Amúgy meg már rájöttem én is, hogy a páncél nem érdekes, mobilitás és tűzerő a lényeg. Ezért játszok papír tankokkal sokszor, Ru 251-essel is hozható lazán 6-7-8 kill, ha tudod helyén kezelni a tankot, és uptierben is helytáll a lőszere miatt. Azon meg ne gondolkozzunk, hogy mi lenne vele HEATFS nélkül, mert van neki és kész, azért használják

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6816) Laszmen válasza Francia91 (#6813) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Mustang nagyon jó gép szerintem, én szeretem

(#6817) Francia91 válasza Francia91 (#6815) üzenetére


Francia91
veterán

Én utálom, de nem írom le, mert tudom, hogy haverom pl mire képes vele. Ellenben Ő az LF Mk. IX-est szidja, nem jön be neki, és Ő azzal nem tud úgy repülni, mint én :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6818) Laszmen válasza Francia91 (#6817) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Nem szeretek ellene menni a Spitinek, mert nagyon jól manőverezik, és jól fordul, ha nem tudok mögé osonni, akkor minden esetben alul maradok, headon-ban azért párszor elpicsázom őket, de 15seces fordulással nehéz szembeszállni...

(#6819) milkabrams válasza SP4C3 (#6812) üzenetére


milkabrams
őstag

Úgy hogy nem mutogatod a hasát, nagyon ritkán lőnek kis szemből. Ágyúról meg annyit, hogy M82-vel nem okoz nagy gondot kilőni a tankok nagy részét.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#6820) Francia91 válasza milkabrams (#6819) üzenetére


Francia91
veterán

Az M82-es lőszer tényleg jó, szeretek vele lövödlözni, szinte csak azt használom az M36-osnál

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6821) Malibutomi válasza milkabrams (#6819) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ha nem vagy uptierben. Ha Tiger II, IS6 meg hasonlok ellen mesz akkor mar harmatos.

(#6822) Francia91 válasza Malibutomi (#6821) üzenetére


Francia91
veterán

Tiger II-es ellen még boldogulsz az M36-ossal, az IS-6 meg külön kategória

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6823) maximilian4


maximilian4
addikt

Vissza az alapokhoz. :D
Meguntam hogy magasabb szinten hiába van 6-8 killem, foglalásom stb., még így is mínuszba jövök ki sokszor, mert annyiba kerül a javítás, meg a lőszer... Szerintem prémium nélkül nem is nagyon lehet fejlődni egy bizonyos szint felett. Nekem megvan mind3 T-54, de igazi gazdasági totálkár velük játszani. Gyengék is lettek, az alap lőszer szar, amivel meg tudsz normálisan játszani az méregdrága (500 ezüst oroszlán/ lőszer)
Viszont boldogan konstatáltam hogy a t-34-ek még mindig nagyon adják, főleg ha ki tudod használni hogy gyorsak, aránylag nem papírból vannak és hatékony a tűzerejük. 10 kill alá nem is nagyon adom mióta újra ezekkel játszok.


[ Szerkesztve ]

Maxi

(#6824) SP4C3 válasza Francia91 (#6815) üzenetére


SP4C3
veterán

Itt most arról volt szó, hogy szar tankok, nem arról hogy papír, meg cheatfs (amit nem használok)... Nem hangoztattam, de tény, hogy röhögök, amikor jönnek a kis görcs játékosok... Szalad felém M36-tal szemből.

A kis Ru-k is olyanok, mint a pockok. Csak rájuk kell nézni és már szalad is fedezékbe. :C Aztán ha már
elsütöttem az ágyum, akkor kimászik a kis patkány és lő a drága cheatfs-sel... :N

(#6823) maximilian4 - Ugyanezt real-ban please. ;)

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6825) CHaooSS válasza milkabrams (#6819) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ezer éve arra várunk, hogy végre megkapja a jobb lőszert, na meg, hogy jöjjön az E1 verzió.. M103-ból is jöhetne az a1 vagy a2 aminek 12-15 körüli lövegsüllyedése van

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6826) Francia91 válasza SP4C3 (#6824) üzenetére


Francia91
veterán

A kis Ru-k is olyanok, mint a pockok. Csak rájuk kell nézni és már szalad is fedezékbe. :C Aztán ha már
elsütöttem az ágyum, akkor kimászik a kis patkány és lő a drága cheatfs-sel... :N

20 mm-es páncélzattal mit vársz, hogy majd kiáll eléd, mintha Maus-szal lenne? :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6827) CHaooSS válasza Francia91 (#6826) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát a Ru nem egy MBT szóval nem értem mi a baja azzal a taktikával.. ellenfél mögé kell osonni meg akkor támadni amikor nem tud lőni.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6828) SP4C3 válasza Francia91 (#6826) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem várom, hogy kiálljon elém, de a sok gyáva fhéreg addig meg nem mozdul, csak ül és jelentgeti a helyzetet, amíg tudom magam védeni, amint lőttem, már mászik is elő. Pontot szoktak vele rusholni, amivel mondjuk nincs semmi bajom. Az imént az Obj 906 akasztott ki sim-ben. Kamu szar.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6829) maximilian4 válasza SP4C3 (#6824) üzenetére


maximilian4
addikt

Ugyanezt arcade-ban please. ;)

Maxi

(#6830) Francia91 válasza SP4C3 (#6828) üzenetére


Francia91
veterán

A Ru 251 kb erre való, ugyanazt a játékmódot igényli, mint az M18-as és Object 906-os. Osonni, bújni, és hátbatámadni az ellenséget, amennyire az adott pálya engedi. Akár bajod van vele, akár nem. Nyilván egy Tiger II-es, Maus másra való, mint egy Ru 251-es

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6831) gabro0 válasza maximilian4 (#6829) üzenetére


gabro0
őstag

Ferdinanddal lehet hozni árkádban a 6-8 killt, jobb körökben 10-et is. Nekem nagyon bejön, ajánlom neked is. RU-val elég jó páros serintem. És ugye akkor ez 6.7, keresni is szépen lehet, ha nem lőnek szét (a ferdit nagyon drága javítani).

[ Szerkesztve ]

(#6832) maximilian4 válasza gabro0 (#6831) üzenetére


maximilian4
addikt

Az oroszokon kívül kb. mindenhol nulláról kéne kezdeni a fejlesztést. Egyedül az amerikaiak vannak 4,7-ig még kifejlesztve, meg az angolok 3,7-ig

Maxi

(#6833) SP4C3 válasza Francia91 (#6830) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem hátbatámadni, hanem esetleg oldalba, azzal még annyira nincs is bajom, mert m18 a tigrisekkel meg a pantherekkel találkozik, ott más esélyed nincs is, csak a közelharc, lerohanod és oldalbalövöd, márha nem pattan le ugye. Örülök, hogy ru fan vagy, de azért te sem lennél boldog, ha kapnál egy uptiert és ez még ott szivat...

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6834) Francia91 válasza SP4C3 (#6833) üzenetére


Francia91
veterán

Egy éve folyamatos +1.0-ban vagyok kénytelen tankozni, nem ismeretlen az uptier számomra, meg megyek sokat Ru 251 ellen. Ettől függetlenül ternészetesnek tartom még mindig, hogy papírt tankkal nem mutogatjuk magunkat az ellenfélnek. Ru 251-ezek én is sokat, muszáj vagyok így játszani vele, mert csak a 12,7 mm-essel is szednek ki a Ru 251-esből embert. Csótánykodok vele én is, máshogy nem lehet vele jó eredményt elérni

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6835) Laszmen válasza Francia91 (#6830) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Egyetértek :K

Könnyű,gyors tankokkal így kell játszani, cigánykodni kell vele, mert arra való, emberkedni nehéz tankokkal kell,mert az meg pont arra való hogy támadj vele, minden járműnek megvan a maga opciója a játékban, csak sajnos sokan keverik, és amivel előre kellene menni harcolni azzal kempelnek, amivel pont hogy kempelni kellene azzal meg mennek előre, és csodálkoznak hogy kivágja őket egy arty,mint kb engem minden alkalommal, én nem is megyek pontot foglalni, mert egy kavicsdarab szétrobbantja a tankomat...

[ Szerkesztve ]

(#6836) Tactical


Tactical
tag

Ma reggel valami psziho tesztet végezhetett rajtunk a kedves játékfejlesztő. Arra volt kíváncsi valószínűleg, hogy mekkora orbitális szopatást bír ki a kedves játékos.

Árkád tankcsaták.

A mi csapatunk zöme 8.0, 7.7.
Az ellenfélé többnyire 9.0, 8.7, 8.3

Nálunk 10 játékos (valójában csak 9, mert egy azonnal feladta, be sem jött)
Náluk 11 játékos (van róla képernyőmentés).

Ez így ment több körön át. Nem volt vicces.

(#6837) Laszmen válasza Tactical (#6836) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Figyelj, mikor megkérdezik hogy milyen br-ben játszom, mindig úgy írom hogy 7.0-8.0, meg 6.7-7.7, mert az q***isten hogy a kisebb br én vagyok, a nagyobb meg az enemy, de milyen érdekes dolog hogy ha uptier van, az mindig az enemy, és soha nem a saját csapatom...

(#6838) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Amúgy most kinek a discordján fogunk játszani? mert jó lenne belinkelni aztán aki online az felmenne.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6839) Tactical válasza Laszmen (#6837) üzenetére


Tactical
tag

Az uptier-t megszoktam, azért már nem is sír szám. Nekem a létszámfölény volt újdonság. Még ha azt súlyozták volna, hogy a kisebb tierben legyenek többen, az érdekes kísérlet lehet. Így viszont csak sima szopatás.

(#6840) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ize lehet a multkor felreertheto voltam, a ritka KV1B-vel nem erre gondoltam:

Hanem erre:

105 mm pancel 4.0 BR...es ugye nemet, ugyhogy csak 1-2 angol agyu van ami igazan artani tud neki.

[ Szerkesztve ]

(#6841) SP4C3 válasza Malibutomi (#6840) üzenetére


SP4C3
veterán

Pedig a felső a p2w, az alsó meg sim-ben jó, ha nem öl meg a saját csapatod... :C

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6842) CHaooSS válasza Malibutomi (#6840) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tudjuk. Meg mondtam is, hogy ugyan olyan ritka mint az e100 vagy más ilyen event tank.
Vagy tévedek?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6843) Malibutomi válasza SP4C3 (#6841) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az also az amit altalaban korbeall 4 tank es meg ugy is 1-2 perc mire le tudjak gyozni nagy nehezen.

(#6844) SP4C3 válasza Malibutomi (#6843) üzenetére


SP4C3
veterán

Jaja, de lópikula az ágyúja, ezért a felsőt venném. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6845) maximilian4 válasza Laszmen (#6835) üzenetére


maximilian4
addikt

És mondjuk egy könnyű páncélvadásszal hogyan kell játszani, mint pl. az asu 85? :D

Maxi

(#6846) Francia91 válasza maximilian4 (#6845) üzenetére


Francia91
veterán

Az való pl campelésre

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6847) Laszmen válasza maximilian4 (#6845) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Nagyon szépen ki lehet pukkantani 1000-1500 méterről is a tanokat azzal a 85mm-es ágyúval, igazi kis sniper tank, olyan ágyúja van mint az object 906-nak, mondjuk én az asu-85-t pont nem szeretem,mert lassú, nem értem hogy könnyű páncélvadász, és olyan lomha mint egy T95..... De én régen úgy használtam mint kemper tank, beállni egy szikla mögé,vagy esetleg egy magas dobra, és onnan osztani az áldást...

(#6848) maximilian4 válasza Laszmen (#6847) üzenetére


maximilian4
addikt

Tegnap vettem meg, eddig nagyon bejön és nem is szívok annyit vele mint a pt-vel, mert annyira azért nem papír tank. Általában minden 1 shot 1 kill. Viszont tényleg iszonyat lomha ahhoz képest hogy egy könnyű tank. Főleg hátra fele. Egy igazi örökké valóság. Először ki akarom fejleszteni arcade-ban, aztán vinni reálba. Ott elég jó lehet.

Maxi

(#6849) Francia91 válasza maximilian4 (#6848) üzenetére


Francia91
veterán

Az Object 906-os nekem tetszik, kb 2 hete van meg. Minimum 3 kill megvan vele Reálban, mielőtt kiszednek :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6850) SP4C3 válasza Francia91 (#6849) üzenetére


SP4C3
veterán

@CHaooSS???

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.