Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Francia91 válasza SP4C3 (#6500) üzenetére


Francia91
veterán

Na ja, Ő volt a másik, aki érdemben hozzátett még a meccshez, de kb ennyi is volt a teljes csapat....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6502) BogyóBP válasza SP4C3 (#6498) üzenetére


BogyóBP
addikt

JA van itt olyan aki már nyitott ilyenből tervrajzot nem is egyet. Nekem se sikerült még.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6503) Francia91


Francia91
veterán

Ma jön az 1.75

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6504) Malibutomi válasza Francia91 (#6503) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Az jo, van is benne ket reserve francia tank, a tobbi "closed beta"

(#6505) CHaooSS


CHaooSS
őstag

You have purchased "B1ter Pack".
You have purchased "10000 Golden Eagles".

Én állat! Nem bírtam magammal

-----
Malibutomi: mindig így van, viszont 12 plecsnit vagy valami érmet kell összeszedned. napi 5 win 70%-al és ennyi.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6506) Malibutomi válasza CHaooSS (#6505) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja es mire osszeszeded mar mindenkinek elerheto :)

Fasza amugy tobb mint szazan varnak meccsre a kis tierben, es nincs meccs..5 perce varok

[ Szerkesztve ]

(#6507) CHaooSS válasza Malibutomi (#6506) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mikor oldják is fel? 2hét?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6508) Francia91


Francia91
veterán

Ezt már tényleg nemtudom, minek nevezhetném.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6509) SP4C3 válasza Francia91 (#6503) üzenetére


SP4C3
veterán

Szuper, jöttek a francia tankok ez nem baj, hiszen új content, DE.

Mégis meddig tart mire kimászom az egészet? Még így is mire eljutottam 8.0-ig, addigra 9.3-ra nőtt a BR és sosem leszek top tier-ben, főleg úgy, hogy nem vagyok se wehraboo se wapanese, szóval minden ágat szeretnék húzni, de egyszerűen kevés az RP és így lehetetlen egyről a kettőre jutni.

A másik meg, hogy a csiga és baguette evők előtt kellett volna jönnie az olasz harcvödröknek, nem?

Túúúl sok jármű, túlon túl kevés RP és idő. :(((

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6510) Francia91 válasza SP4C3 (#6509) üzenetére


Francia91
veterán

Nincs egy értelmes csapatom egy meccsen sem, de fejlesszek....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6511) Laszmen válasza Francia91 (#6499) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Egy hete nálam is ugyan ez, Orosz 7.0 instant vereség minden nemzet ellen, most vagy azért mert a tapasztalatlanok az utóbbi rp csökkenés végett ellepték a T4-5 szintet,vagy egyszerűen noobokkal rak össze, de úgy érzem minden csatában egyedül vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#6512) Francia91 válasza Laszmen (#6511) üzenetére


Francia91
veterán

Az RP-ről meg annyit, hogy szánalmas. ahol nincs prémium tankom, ott már nem is játszok, mert szánalmas, amilyen kevés RP-t ad egy jó meccsre is. A 8 kill/0 halálos nyertes meccsre kapok 1.900 - 2.000 RP-t... Prémium tankkal ugyanez 4-5 ezret jelent... :U
Németet és ruszkit fejlesztem, mert ott van prémium tankom (Ru 251 és T-44-122), de anélkül örökkévalóság... A T34 miatt már félig ki van fejlesztve az M26-os, de megálltam, mikor meccsenként átlagban 1.200 - 1.500 Rp-t tudok összekapirgálni... Ru 251-essel vagy T-44-122-essel 1 killel szerzek ennyit....

Szerk.: SP4C3-nek akart menni :B

Jaja, találkoztunk meccsben, emlékszem, hogy ott is írtad chatben. De nekem némettel is ugyanez megy, én behúzok 1-2 pontot, kiszedek 6-7 tankot, de akkor már csak én élek, aztán megb*sznak egyszerre 5-6 tankkal...

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6513) Laszmen válasza Francia91 (#6512) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Régebben én is vettem prémiumot, de már kb fél éve nem, ez meg is látszik, csiga lassan megy a fejlesztés, pedig odateszem magam minden csatában, és ha az első 5 percet túlélem akkor a top3 mindig megvan, és a végén kapok 1-2ezer pontot, tegnapi 6k feletti vesztes csatáért kaptam 880 pontot a repülőre, és 990 pontot a tankra, nevetséges, értem hogy fizessek, na de azért legyen már látszata annak ha az ember kihajtja a belét egy csatában, azt vettem észre hogy kb ugyan annyi a jutalom 2 tank kill után mint 20 tank kill után, ezen kellene változtatni,mert ez így jelenleg vérszegény....

Nézzünk meg egy példát, Object 906 alap hangon 8-9k javítási értékkel bír, beviszed a csatába alap lőszerrel, egy tank killért jó esetben kapsz 1500-2000 ezüstöt, ha 4 tankot kinyírsz egy halállal akkor is éppen a pénzednél vagy, és akkor nem beszéltem a heatfs lőszerről ami szintén pénzes dolog, tehát ha bemész a csatába és kiszednek rögtön az 9 ezer mínusz, ha vissza tudsz menni repülővel, ami egy Yak 9UT esetében 12k, tehát már mindjárt 20k mínusz a csatád ha vesztesz, ha win akor is 1-2 ezer, nem látom benne a realitást...

[ Szerkesztve ]

(#6514) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Gezsi modi szokas szerint.

Unlockolhatod a francia tankokat ha megveszed a premiumokat, vagy ha megcsinalsz par egyszeru napi kuldetest (de nem mondjuk meg mik azok HAHA)

(#6515) Francia91 válasza Laszmen (#6513) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem csak prémium tankom van. Prémium tagságot sosem vettem. A T-44-122-esre egyszer 75%-os leárazást pörgetett ki meccs után, a Ru 251-est pedig szintén Aranysasból vettem 50% kedvezménnyel. Az aranysasok pedig Golden Wagerből voltak, kvázi ingyen van mindkét prémium tankom, egy forintomba sem került ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6516) Laszmen válasza SP4C3 (#6509) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Azért hozták előre a Franciákat, mert idén ott volt megtartva valami esemény(Gamescom asszem) és evvel akartak "tisztelegni" vagy a franc se tudja, de a lényeg hogy az Olaszokhoz beraktak 2 tankot hogy mindenki fogja be a száját, és majd olyan február környékén várható kisebb tankáradat, de ez sem biztos....... SOON ahogy a Gaijin szokta...

(#6517) Laszmen válasza Francia91 (#6515) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Nekem meg prémium tankom nincs, vagy is most leárazásnál vettem meg a Japó féle Tigrist, hogy ki tudja húzni a Tier3-4-et, de ezen kívül csak eventes prém tankjaim vannak, prémet vettem ugyan, de nagyon régóta nem, és nem is szándékozom ezek után sem, a Chart megvettem ugyan, de csak azért mert a Gazsi még ezen is nyerni akar pénzt hogy aki nem fizet, az nem fejleszthet csak 1-2 tankot a franciáknál...

(#6518) CHaooSS válasza Malibutomi (#6514) üzenetére


CHaooSS
őstag

"de nem mondjuk meg mik azok HAHA"

Immediately after the release of update 1.75 "La Résistance" you will be able to complete daily tasks at rank 3-6 ground vehicles with an activity of 70% or more and for each task you will receive an “Armoured Forces badge”.

For 12 badges from the 40 available you will will get access to the testing team."

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6519) Malibutomi válasza CHaooSS (#6518) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Aha pont ezt irtam daily tasks rogton patch utan.

Amirol nulla info lelheto fel hogy mi is lenne az.

(#6520) CHaooSS válasza Malibutomi (#6519) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát nekem ez így teljesen világos

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6521) Malibutomi válasza CHaooSS (#6520) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Jahogy az a norma hogy nem irjuk ki sehova, kettingass be a profilodba hogy lasd csinalod-e?

(#6522) Urna válasza Malibutomi (#6521) üzenetére


Urna
tag

Hát ezt egyébként külön cikkben szokták leírni minden patch után 1 max 3 nappal hogy hogy és mint lehet framolni a CBT acces-t, igaz hogy még nincs kint. Szóval jogos a felháborodásod.
Viszont ha követted az eddigi fejlesztési fák megjelenését már nem új keletű hogy ott vannak a profil-eredmények-****CBT fülön, és a követelmények is évek óra ugyan azok: 5 győztes csata /nap , ami 3-mas vagy nagyobb rank és 70% aktivitás. Ha repülős fa akkor repülővel ha tankos tankkal.
És nem bántásból de az amerikai tankok óta ez a módi (legalább is én így emlékszem).

S10 + Galaxy Watch 3

(#6523) CHaooSS válasza Malibutomi (#6521) üzenetére


CHaooSS
őstag

Két kattintásba szerintem nem hal bele senki.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6524) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Eleg vicces hogy mindenki a franciakat nyomja, es ilyen 6v6 meccseket rak ossze a szerver olyan keves az aki ellenuk jatszik.

Viszont egy ilyenen volt a legviccesebb meccsem most Marderrel mentem es egy masik Marderes sraccel gyakorlatilag ketten lehoztuk a meccset az Abandoned factoryn. O begurult cappelni es en meg hatulrol fedeztem ha jott valami jelezte honnan, en meg csapkodtam kifele sorban a B1 ter-eket :)

A kifarmolos temahoz: Abba sem tort volna le a kezuk ha annyit irnak a hirbe hogy "reach 5 wins in tier III-VI daily" ahelyett hogy "able to complete daily tasks"

Nem olyan nehez am...es akkor az ember nem varja hogy na mondjatok mar meg mik lesznek a daily taskok, hanem egybol tudja mi kell.

[ Szerkesztve ]

(#6525) CHaooSS


CHaooSS
őstag

lol fel sem tűnt, hogy a Foch 7.3 lett. Ejj micsoda jó meccsek lesznek itt :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6526) Máté94


Máté94
addikt

Mindig is szerettem volna, vele, ellene játszani és végre sikerült. Bár nem úgy, ahogy szerettem volna. Szegény slick, kicsit felbosszantottam a kommentemmel, miután kilőttem. :DDD :B

Én lennék az Emil, 2:36 körül jön az "izgalmas" rész. :DDD :))

(#6527) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Én megvettem anno a chart, gondoltam megyek vele pár kört reálban, 40 perc alatt sikerült 2 csatát mennem azt is Árkádban, és 5vs5 ellen, teljesen felesleges volt a megvétele, most az a terv hogy arannyal kihúzom 4.0-s tankig, az kb 800-1000 arany, és ott talán berak majd csatába... röhej...

(#6528) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Most jutottam el odáig 3 év után, hogy a Wehraboságomat félretegyem, és próbáljak más nemzetet is tank reálban. USA-t kezdtem húzni pár napja, ritka szarok az AP lövedékeik. A kis tejeskávét is húzom most, szerencsére ehhez már kifejleszthető az APCBC lövedék, most lett meg, meg is lett az eredménye:

Jó meccs volt, igazi adok-kapok, végül megnyertük. Most érzem igazán, hogy az amcsikank ezen a szinten egyáltalán nem könnyű. Több a vesztes csatám mint a nyertes, főleg ilyenek miatt, hogy az AP lövedékkel egy tetves Panzerjager 5 lövés után se képes megdegleni, aztán persze vígan javít és kilő. Persze 1-2 instant kill azért van AP-val is, de rohadt ritka.
Aki Wehrabo mint én, áldja csak meg a németek eszét, hogy APCBC az alap lőszerük sok helyen, jó sok robbanóanyaggal. Tudom, az USA-nak is lesz fasza Tier-je, de ott legalább már tényleg "pihenhetek" és kattingathatok össze vissza :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6529) Francia91 válasza PAtr0n (#6528) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem a Walker Bulldognál kezdődött a használható amcsi tankmeccs korszak, meg előtte az M18-ast tudom még említeni. Azelőtt tényleg szenvedés rendesen. De most már azért untam rá, mert ritka szar RP-t ad 8 killes nyertes meccsekre is, belefáradtam, hogy 1.500-1.700 RP-kér kinlódjak, mikor németnél és ruszkinál ugyanilyen meccsekre kapok prémium tankkal 4-5 ezer RP-t....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6530) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Elmegy a gazsi a tudjatok hova...500 meccset kell jatszani hogy megadja azt a napi 5-ot a badge-re.
Most is csata, szerzem a killeket, harcolok vegig, a vegen kikopi hogy 60!!!%-os volt az activitym....hat elmehetnek a lonak a turos......oda.

Erdekes amig ez nem volt addig mindig ilyen 97% meg hasonlok jottek ki.

[ Szerkesztve ]

(#6531) Tactical válasza Francia91 (#6510) üzenetére


Tactical
tag

Uptier, ahol senkit nem tudok megkarcolni sem, ahova csak megdögleni küld be a program. De legalább ad pár pontot a látványos halálomért...

(#6532) Malibutomi válasza Tactical (#6531) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En elkovettem azt a hibat hogy aktivaltam egy gold wager-t.

Jottek is az ilyen mokak hogy a mapon a ket spawnbol en egyedul voltam az egyiken, a csapat tobbi tagja mind a masikon.
Mentem kb 500 metert mikozben probaltam tiz iranyba figyelni aztan pukk ki is lottek.

(#6533) Francia91


Francia91
veterán

20-25 évvel későbbi tetvek ellen kell szopni minden meccsen.... :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6534) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Komolyan ilyen szánalmasan gyengén adja a legénységi pontokat? kész rémálom.. olyan k**va szarul ad, hogy 60 csata után kénytelen voltam 1000 aranyért venni 17.500 pontot mert szánalmas

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6535) Francia91 válasza CHaooSS (#6534) üzenetére


Francia91
veterán

Simán tankozással szart sem ad, évekig tartana összegyűjteni használható mennyiségű legénységi pontot... Prémium tankkal még úgy ahogy jobban adja, de még az is nulla... :U
De ha nincs prémium tankod, akkor még a fejlesztési pontot is nagyon sajnálja a Gaijin, egy normál 5-6 killes nyertes tankmeccsre kapsz 6.0-ban 1.400 - 1.500 RP-t járrműfejlesztésre... Prémium tankkal 3-4 ezer RP-t kapok ugyanezért átlagban... Ahol nincs prémium tankom, ott már nem is szenvedek, szaros 1.000 - 1.500 RP-kér kínlódjak minden meccsen agyhalott csapatokkal... :(

Minden nemzetnél, majdnem minden meccsem kifogom a legagyhalottabb idióta csapatot... És ilyen meccseken szenvedjek 1.000 vagy legjobb esetben 1.500 RP-ért?....

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6536) CHaooSS válasza Francia91 (#6535) üzenetére


CHaooSS
őstag

Prémium +talizmánnal meglátjuk mennyit hoz a Lorraine.

6.3-ba nem akarsz amúgy jönni játszani?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6537) Francia91 válasza CHaooSS (#6536) üzenetére


Francia91
veterán

Ruszkival szoktam 6.3-azni (T-44 / T-44-122 / IS-2 / PT-76B felállással), csak időben annyira összevissza, random. Szólhatok, ha látlak fent. Vegyél fel WT-ben barátlistára, akkor látlak és Te is látsz, hogy mikor vagyok/vagy fent

Pontosítok, ez a 6.3-as felállásom :B

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6538) CHaooSS válasza Francia91 (#6537) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ez így két erős felállás :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6539) SP4C3


SP4C3
veterán

:U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#6540) BogyóBP válasza CHaooSS (#6538) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ezzel is szétlőnek majd kár volt rá pénzt pazarolni, bár úgy látom neked mindegy mert bőven dobálod rá a zsozsót :U Az ilyeneken gazdagszik ez a szemétláda játékfejlesztő cég

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6541) CHaooSS válasza BogyóBP (#6540) üzenetére


CHaooSS
őstag

Új kedvenc tank

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6542) CHaooSS válasza BogyóBP (#6540) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja meg azt is tedd hozzá, hogy miattunk játszhatnak azok akik nem fizetnek.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6543) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Reál 7.0 oroszt nyomom már jó ideje, egyszerűen kb másfél hete ha Amcsi/Brit duó ellen megyünk az mindig instant vereség, minden pont a miénk elsőre, védjük, és az utolsó 5 percben ledarálják a csapatot, hiába spotolom az enemyt, leszedem az enemy repülőit, egyszerűen csak azt látom hogy minden csapattársamat kilövik egyenként, nem értem, és csatáról csatára ez van, 8-10 killeket csinálok, és minden csata bukó, nem tudom mit kellene csinálnom, egyedül tolom, ha squadba nyomom akkor meg folyton 4-es squadok ellen dob 1.0br-el fentebb...nem értem mit kellene csinálnom, ha én megyek amerikaiakkal az instant vereség, oda vissza nem játszik...

Hiába a Talizmán, nem gyűlik a pont, mert minden csata bukó...

(#6544) Francia91


Francia91
veterán

Szeretek 6.0-ban tankozni, mondtam már? :U

Pedig a presetem nincs elbaszva, max 6.0....

Mit találnak még ki, hogy szopassanak? Mert már lassan letörlöm az egészet a f*szba... Mikor a jó anyjukba jönnek már rá, hogy a +/- 1.0 BR egy határtalan baromság? 10-ből 10 meccsen +1.0-ban kell szopnom, majdnem minden meccs csak nyeli a Liont.... :(

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6545) gabro0


gabro0
őstag

Sziasztok!

A holnaptól kezdődő akcióban szerintetek érdemes megvenni az amerikai T28-at? Még mindig van a promóciós aranysasomból és még maradna is egy kevés, ha megveszem.

Az amerikai ágat akarom kihúzni vele, eddig kb. semmit nem mentem amerikaiakkal. Érdemes egyáltalán nekiállni? Eddig csak a németeket húztam, 6.7-en állok, innen kezd egy kicsit monotonná válni úgy érzem. Az orosz SU-100Y-t megvettem tegnap akciósan, eddig tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#6546) CHaooSS válasza gabro0 (#6545) üzenetére


CHaooSS
őstag

Megéri

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#6547) Urna válasza gabro0 (#6545) üzenetére


Urna
tag

Lehet egy sherman jumbo + T29 el jobban kijönnél, de most nagyon jók a t-28 ak is.

S10 + Galaxy Watch 3

(#6548) gabro0 válasza Urna (#6547) üzenetére


gabro0
őstag

A T29-et nem lehet arannyal megvenni, csak csomagban. Mint írtam promócióból maradt, venni nem szándékozom :)

(#6549) BogyóBP válasza gabro0 (#6548) üzenetére


BogyóBP
addikt

Mondjuk úgy hogy VGA vásárláshoz járó kuponból :D

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#6550) gabro0 válasza BogyóBP (#6549) üzenetére


gabro0
őstag

Végül is, mondhatjuk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.