Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Shad0w


Shad0w
senior tag

(#7302) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

Egy srác a discoban fel akart szedni egy szőke nőt. Meg is hívja egy üdítőre, elkezdenek beszélgetni. Egy idő után a srác megkérdezte a szőkét:
- Mónikám, te ugye nem vagy olyan suta, mint a többi szőke nő?
Mire Móni:
- Suta? Mi az hogy suta?

Szülő szöszit visznek mentőautóval. Az orvos megkérdezi:
- Hányadik gyerek?
- Második.
- Az elsőt hüvelyi úton szülte?
- Nem, a Tétényi úton...
:DD

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7303) stangli


stangli
senior tag

Három férj verseng egymással, hogy kinek hülyébb a felesége. Így az első
- Az én feleségem olyan hülye, hogy két héttel ezelőtt vett egy autót
magának, pedig nincs is jogosítványa.
- Uuuu, tényleg elég hülye - jött a válasz a másik kettőtől.
A második férj:
- Az én feleségem olyan hülye, hogy a múlt héten vett egy repülőgépet,
pedig, se hangárunk, se repülőt vezetni nem tudunk!
- Bakker, a te feleséged tényleg hülyébb - állapították meg a többiek.
Végül a harmadik férj következett:
- Az én feleségem annyira hülye, hogy elment két hétre nyaralni, vitt
magával két doboz kotont, pedig nincs is farka!

(#7304) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

birodalmi pénz :D

A rendőr szomorúan ballag az utcán.
- Veled meg mi van? - kérdezi a barátja.
- Ne is mondd, a feleségemet kórházba vitték.
- És melyik osztályra?
- Azt nem mondta. De azt hiszem, hogy a méhészetre. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7305) Arnold2


Arnold2
őstag

A qdb.hu -t olvasgatom manapság és ez a gyöngyszem került szemem elé:

fiú: nemtom..én annyi szívet meg mindent látok, nekem se tünne fel...azért ne feledd mi férfiak vagyunk,nem nagyon látunk meg ilyeneket
lány: de a többi az bnőknek szól
fiú: OMG a cééép szemű bogaram is?
lány: igeen :D
fiú:Pe súlyos cukiságban szenvedsz:D...ezt gyógyítandó napi 3 x 1 óra death metalt írok fel
lány: no thanx?
fiú: :O ...szivatsz?
lány: most méér?:D tokio hotel? én csak ezeket ismrem akik rokerek
fiú: meg fogsz halni...
(forrás:[link])

U.i: Én is rock-metál vonalon mozgok, valamint én sem szeretem az említett két "együttest".

(#7306) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Két kutya beszélget a háztetőn:
- Hogyan jussunk le innen? - kérdi a tacskó.
- Szerintem ugorjunk le! - mondja a bulldog.
- Persze, hogy nekem is így belapuljon az orrom, mint neked

(#7307) Fáraó


Fáraó
őstag

Szomorú, de megmosolyogtat: klikk.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#7308) bambano válasza Shad0w (#7294) üzenetére


bambano
titán

- a kutyám neve Xuy7zwi és három havonta cserélem...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7309) Zanik


Zanik
addikt

Hülye öcsém csinált egy vicces reklámot a haverjaival erre a Pepsi-s reklámpályázatra.

http://zizz.hu/15mphirnev/video/11284

Ha nektek is tetszik, akkor szavazzatok rá! Köszi.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#7310) Csakénvagyok válasza MR. Anderson (#7266) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Boncz Géza: Orosz mese

A történetet Jevgenyij Izotóptól hallottam, aki elesett a nagy honvédő hátizsákban. A történet:

1938, Moszkva. Sztállingózik a hó. Az ellenség megfújja a gyári szirénát - holnap közösen újat vesznek - és elindulnak haza a munkások a szerjózsa minden irányába.
Hazafele tart Olga és Szergej is. Egy téren átmenve hallják, hogy egy kocsma ablakán halk muzsikok szűrődnek ki, fejenként hat kabáttal régi orosz szokás szerint.
Odabent a tükrön fekszik hason Mása, és Trotyakov, a nagy festő egy jelmondatot ír ki a falra: aki másnak ermi-tázs, maga esik bele.
Végül hazaérkeznek, ekkor Olga odalép az ablakhoz támasztott szekrényhez, a fiókot kihúzza, és keresgélni kezd a kitüntetések között. Majd megáll a keze, ránéz Szergejre, mondja: Válassz csillagot! Aztán bekövetkezik az, amit már nagyon régen várnak, egymáséi lesznek.
Szergej fölkel, magára rántja gránáttépte tangóharmónikáját, és trojka szakadtából, és kibomló hajjal elindul haza, mint aki jól végezte Olgát...

(#7312) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Számold ki x-et, avagy hol is van? :DDD

(#7313) PELLE


PELLE
tag

Az öreg székely fohászkodik az Úrhoz:

- Én Istenem, jó Istenem, én olyan nagyon szeretem az asszonyt, hogy arra kérlek, sose fájjon neki, fájjon inkább nekem, sose sírjon életében, sírjak inkább én, sose legyen özvegy, legyek inkább én!

(#7314) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Fiam az a német haverod megint eldugta valahová a távirányítót...

- Alzheimer apa Alzheimer. :D

[ Szerkesztve ]

(#7315) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az második magyar űrhajó indulásra kész. Felsorakozik a legénység, ami három malacból és egy rendőrből áll.
Jelentést tesznek a parancsnoknak:
1.: Röf-röf Cucu malac jelentkezem!Feladatom az űrhajó vezetése!
2.: Röf-röf Kunkori malac jelentkezem! Feladatom a földi központtal való kommunikáció!
3.: Röf-röf Pötyi malac jelentkezem! Feladatom az űrlényekkel való kommunikáció!
4.: Kovács Zoltán rendőr zászlós jelentkezem! Feladatom a gombokhoz nem nyúlni, malacokat etetni!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7317) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Autóval utaztam Montreálból Quebec Citybe, a 20-as országúton, amikor megálltam egy pihenőnél, hogy használjam a WC-t. Az első fülke használatban volt, betértem a másodikba.
Alig ültem le, amikor a szomszédból egy hang megkérdezi:
- Hogy vagy?
Nem tartozom azok közé, akik beszélgetésbe elegyednek egy férfi WC-ben mindenkivel, de ez alkalommal nem tudtam megállni, kissé zavartan válaszoltam:
- Elég jól!
Mire a szomszédos férfi megkérdezi:
- És, mit csinálsz?
Micsoda kérdés! Arra gondoltam, ez a beszélgetés határozottan kezd bizarr lenni, ezért csak annyit mondtam:
- Mint Ön is, kelet felé utazom!
A szomszéd idegesen megszólal újra:
- Te, ide figyelj! Később visszahívlak, a szomszéd fülkében van egy hülye, aki minden kérdésemre válaszol...

(#7319) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Öreg bácsi beleharap az almába, mire ott marad a felső fogsora.
Beleharap még egyszer, mire ott marad az alsó is. Eldobja az almát:
- Nesze vazzeg, edd egyedül!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7321) EmberXY válasza Sirpi (#7320) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát igen, a régi jó NDK-s étrendkiegészítők.... :)

- Pistike, hány lába van a lónak?
- Tizenkettő.
- Hát ezt hogy számoltad ki?
- Elöl kettő, hátul kettő, bal oldalon kettő, jobb oldalon kettő, és még mind a négy sarokban egy-egy.

Up the Irons!

(#7322) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

Három bagoly ül a fán az egyik megszólal: Vettem egy új órát! Erre a másik:
Én meg 64 különféle baromfit! És mind a hárman elrepültek! Másnap találkoznak. Megszólalaz egyik: ellopták az órámat! Erre a másik: Nekem meg az állataimat!
Erre megszólal a harmadik ránéz az új órájára
és felrikkant: ÚÚ MÁR ENNYI AZ IDŐ MEGKELL
ETETNEM AZ ÁLLATOKAT!!!!!!

-Jena, nyissa ki az ajtót!
-Minek, uram?
-Megjöttek a gondolataim. :DDD

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7323) Kasza08 válasza MR. Anderson (#7322) üzenetére


Kasza08
őstag

:O

sorry, de nem tudok viccet., ezek olyan rosszak, hogy leszívták az összes viccet a fejemből.

csak egy hasonló kategóriájú fél vicc jutott eszembe, neked való:

Akarsz sokat keresni?
Igen!
Akkor jól elbújok :O

[ Szerkesztve ]

(#7324) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Barátok közt - Feltámadás
:DDD :D

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#7325) nyunyu válasza Kasza08 (#7323) üzenetére


nyunyu
félisten

Akarsz sokat keresni?

[link]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7326) bagyulajuve válasza G@bi90MR (#7324) üzenetére


bagyulajuve
addikt

[link]rollin'

Resistencia eterna

(#7327) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Allah Osama bin Ladenhez szól:

- Te barom! NEM azt mondtam, hogy térítsd el a gépet, hanem azt, hogy térítsd meg a népet...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7328) EmberXY válasza z0d1AK (#7327) üzenetére


EmberXY
addikt

Két tálib sakkozik:
--Lépjél már, te jösz!
--Lép a fene....

Up the Irons!

(#7330) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Brezsnyev megtalálja a csodalámpát. Megdörzsöli, kijön a dzsin:
- Mit kívánsz kis gazdám?
- Kisgazda az anyád!!!

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7332) Creative997


Creative997
őstag

Vizsgatételek…
Minden kérdést olvasson el figyelmesen.
Válaszoljon az összes kérdésre.
Munkaidő 45 perc, amiből 10 már letelt.

TÖRTÉNELEM
Jellemezze a pápaság történetét a kezdetektől napjainkig, koncentráljon különösen, de nem kizárólagosan a szociális, politikai, gazdasági, vallási és filozófiai hatásán Európára, Ázsiára és Afrikára. Legyen tömör, velős, egyedi.

ORVOSTUDOMÁNY
Az asztalon talál egy borotvapengét, egy csomag gézt és egy üveg skót whiskyt. Vegye ki az egyik veséjét majd cserélje ki a másikkal. Ne varrja össze, amíg a munkáját ki nem értékelik. 15 perce van.

RETORIKA
2500 lázadó, őrült benszülött tombol a szomszédos teremben. Nyugtassa meg őket. Bármely ősi nyelvet használhat, kivéve a latint és a görögöt.

BIOLÓGIA
Hozzon létre szilícium alapú életet. Becsülje meg az eltéréseket az elkövetkező emberi kultúrákban, ha ez az életforma 500 millió évvel ezelőtt kifejlődhetett volna. Állításait tényadatokkal bizonyítsa is.

ZENE
Írjon zongorakonchertót. Hangszerelje, majd adja elő furulyán és dobon. Segítségképpen a széke alatt talál egy zongorát.

PSZICHOLÓGIA
Munkásságukról szerzett tudása alapján értékelje az érzelmi stabilitást, az alkalmazkodóképesség fokát és az elfojtott frusztrációkat a következő személyeknél: Nagy Sándor, II. Ramszesz, Hammurabi. Az alanyoktól vett idézetekkel támassza alá értékelését, a megfelelő hivatkozásokkal. A fordítás nem kötelező.

SZEXUÁLPSZICHOLÓGIA
Mutassa be a nemi eltévelyedéseket és az enyhébb betegségek tüneteit. Szégyellje magát.

KATONAI SZAKÉRTELEM
Egy nagy kaliberű lőfegyver darabjait találja az asztalán. Mellettük fekszik egy nyomtatott használati utasítás bantu nyelven. Tíz perc múlva egy éhes bengáli tigris csatlakozik Önhöz. Tegye meg az Ön által szükségesnek ítélt lépéseket. Legyen kész utólag felülvizsgálni döntéseit.

ESZTÉTIKA
Érveljen a tudományág fontossága mellett.

ATOMFIZIKA
Létesítsen láncreakciót vagy atommáglyát, tetszés szerint. Vázolja egy magfúziós erőmű tervét.

KÉMIA
Szubtrópusi körülmények között állítson elő szupravezetot. Állítson elő kénessavat. Vágja ketté majd illessze össze újra. Mit lát?

MATEMATIKA
Alkosson hiperkomlex számokból konkáv halmazt, amely a recipriverexkluzív (önmagán kívül bármely más számmal egyenlo) számok halmazának részhalmaza. Ábrázolja 5 dimenziós koordináta-rendszerben. Kösse össze a pontokat úgy, hogy a kialakuló geometriai alakzat a szögfelezőivel együtt Tapsi Hapsi képét adja ki.

FÖLDRAJZ
A kőolaj és a koszén keletkezésének folyamata, mérföldkövei - összehasonlítás. Mutasson példákat (saját gyűjtés), játssza le a folyamatokat. Kőzet- és anyagfelismerés: U236, ózon, deutérium, kurcsatóvium, neodézium. Mutassa be, elemezze.

PARAPSZICHOLÓGIA
Ragassza a következő tárgyakat a testére: pogácsa, bélyeg, működő hősugárzó, tojáshéj. Egyéb feladatok: távolbalátás, távgyógyítás, elrejtett tárgyak megtalálása, mozgatása, levitáció, asztrálutazás. Teleportálja magát a Jupiterre, az ott készült polaroidképekkel igazolja magát.

PEDAGÓGIA
Oktassa ki vizsgáztatóit.

ALKALMAZOTT MÉRNÖKI TUDOMÁNYOK
Kössön sorba 1 izzót. (Pluszpontért ugyanezen izzót párhuzamosan is kötheti)

ISMERETELMÉLET
Foglaljon állást az igazság mellett vagy ellen. Bizonyítsa állásfoglalását.

FIZIKA
Magyarázza az anyag természetét. Hozzon létre egy zongorányi antianyagot, egyesítse az anyaggal (zongora). Írja le a látottakat.

FILOZÓFIA
Vázolja az emberi gondolkodás fejlődését. Mérje fel ennek jelentőségét. Hasonlítsa össze valamely más gondolkodás fejlődésével. Térjen ki a lét tarthatatlanságát igazoló elméletekre. Adjon kézzelfogható megoldást ( ne kövessen el öngyilkosságot a vizsga végéig).

JOG
Írja meg Hitler védőbeszédét. A védelmet építse a Berlin-Sztálingrád útvonalon elkövetett közlekedési kihágásokra, kérje a helyszíni bírság utólagos kiszabását.

CSILLAGÁSZAT
Bizonyítsa be az Ön által ismert elméletek segítségével hogy a pulzáló világegyetem konvex. Válaszát 4 dimenziós rajzokkal illusztrálja. Modellezze egy kvazár működését a fiókban található protonok és fotonok segítségével. Egyéb segédeszközök (quarkok, logarléc, építokocka, stb.) nem használhatók.

VALÓSZÍNUSÉGSZÁMÍTÁS
Abakusz segítségével határozza meg min. 99.24167 %-os konfidenciaszint mellett a jövő heti lottószámokat.

IRODALOM-VILÁGIRODALOM
Elemezzen egy szabadonválasztott X-XI. századi amerikai verset.

MAGYAR
Ady optimista világfilozófiája. Kép, forma és jellem szintézise a kortárs alföldi irodalom kifejezésvilágában.

KÉPZOMUVÉSZET
Hozza létre a Parlement épületének 1:1 arányú modelljét a fiókban található 3 csomag gyurma segítségével. Ügyeljen az épület belső részeinek kidolgozottságára.

KÖZGAZDASÁGTAN
Készítsen realisztikus tervet a következő problémák globális megoldására: elszegényedés, túlnépesedés, adósságproblematika, fenntartható növekedés, munkanélküliség, infláció. Válaszában szintetizálja a neoklasszikus, keynesi, monetarista elméleteket. Mutassa meg a szintetizált elmélet hiányosságait. És végül jellemezzen egy olyan elfekvő eszközt, mely a fennálló tőkéből kifolyó hasznot élvezi.

SZÁMÍTÁSTECHNIKA
Írjon BASIC nyelven egy grafikus alapú multitask operációs rendszert, amely kivédi a Windows 98 potenciális hibáit.

NYELVTUDOMÁNYOK
Az összehasonlító nyelvészet eredményeinek felhasználásával mutasson ki fonetikai hasonlatosságokat az óegyiptomi és szanszkrit nyelv köznapi beszélt változataiban.

SZOCIOLÓGIA
Becsülje meg a szociológiai problémákat, amik a világ végén felmerülhetnek. Tervezzen kísérletet elmélete igazolására.

FILMMŰVÉSZET
Írjon forgatókönyvet az Anjou-ház életérol majd forgasson ebből rajz- vagy rövidfilmet (max. 351 kocka).

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7333) EmberXY válasza Psychonaut (#7329) üzenetére


EmberXY
addikt

"Lép a fene"=="lépfene, anthrax, stb" A tálibok ezzel a vírussal fenyegetőztek még a fénykorukban, az az ominózus fehér por a postai küldeményekben, stb.. Ez lett volna a poén.... :)
Bővebben

Írok egy viccet is, nehogy off legyen:

A tömött villamoson mindenki igyekszik hazafelé a munkából. Egy szakadt fazonnak csörög a telefonja. Előkapja, előbb bután nézi a kijelzőt, majd szolíd hangerővel beleszól:
- Halló. Halló. Ki vagy? Szólj bele, ki vagy?
Mire egy hang a tömegből:
- Akitől loptad, b' meg!

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#7334) MR. Anderson válasza Kasza08 (#7323) üzenetére


MR. Anderson
tag

ezektől én is lezsibbadtam

Akkora paraszt, hogy azt hiszi a napról, hogy egy hatalmas világító vöröshagyma!

Akkora paraszt, hogy most ért el a híre Sztálin halálának.

Akkora paraszt, hogy a hullámvasút felfelé megy és akkor sikít.

Akkora paraszt vagy, hogy még a tequilát is hagymakarikával iszod...

Olyan hülye vagy, hogy az aranygaluskára is vámot akartál fizetni.

Akkora a segge, hogy a platós Kamaz kézifékes fordulót csinál rajta. :O :O :DDD

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7335) Psychonaut válasza macilaci78 (#7331) üzenetére


Psychonaut
addikt

Köszi. :O
EmberXY: neked is.

Na, itt egy, remélem nem volt még:

Nyuszika borzalmas állapotban ül a folyóparton. Egyik szemében ceruza, bal lába tőből kitépve, vérzik mindenhol. Arra megy a medve.
-Úr Isten, nyuszika, mi történt veled?
-Brühühühühü...fogadtam a farkassal az egyik lábamban, hogy nem meri a szemembe döfni a ceruzát.

(#7336) zsolt1129


zsolt1129
addikt

A tökéletes férj
A pap mise közben belemelegszik a beszédbe, és egy kérdést intéz a hívekhez:
- Van köztetek olyan, testvéreim, aki még sosem esett bűnbe?
Néma csend, senki sem áll fel.
- És olyan van-e köztetek, akinek nincsen semmilyen hibája?
Erre feláll egy vékonydongájú kis ember, aki a vaskos felesége mellett üldögél.
- Te teljesen tökéletes vagy?
- Nem atyám, én a feleségem előző férjének nevében álltam csak fel!

(#7337) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Fanoknak:

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7339) 7


7
addikt

(#7340) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A részeg épp hazafelé ballag, de egy lámpaoszlopnál elkezd hányni. Arra megy egy kutya, és megáll a részeg előtt. Erre a részeg:
- A tojás igen, a kenyér is, de a kutyára nem emlékszem...

A kis jegesmedve kérdezi az Anyukájától:
- Anyu, én jegesmedve vagyok?
- Igen, kisfiam, te jegesmedve vagy.
- És te is és Apu is jegesmedvék vagytok?
- Igen, kisfiam.
- És a nagymami es a nagypapi is jegesmedvék?
- Igen, kisfiam.
- És minden ősöm jegesmedve volt?
- Igen, kisfiam. De miert kérdezed?
- Kicsit fázom...

Erőszakos nemi közösülés a vád. A bíró megkérdezi a panaszos nőtől:
- Nem értem, hogy egy ilyen mélynövésű férfi hogyan tudott megerőszakolni egy ilyen magas lányt, mint ön? Megmagyarázná?
- Hogyne, bíró úr... Egy kicsit leguggoltam...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7341) Creative997 válasza z0d1AK (#7337) üzenetére


Creative997
őstag

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#7342) Csakénvagyok válasza EmberXY (#7328) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

yetike :C

Matematika:
- Milyen szabályt használsz egy ötszög négyszöggé alakításához?
- Ben Laden tételét!

[ Szerkesztve ]

(#7343) LOTR


LOTR
addikt

10 drog amit ne fogyassz vezetés közben :D

One Ring to rule them all

(#7344) MR. Anderson válasza Creative997 (#7341) üzenetére


MR. Anderson
tag

ha már star-wars

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7345) whitezo88


whitezo88
nagyúr

by puruttya

(#7346) puttputt


puttputt
őstag

Safety car vs. Medical car /// F1 :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7347) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Hasfelmetsző Jack kedvenc mondása:
- "Az igazi szépség belülről fakad!"

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#7348) MR. Anderson


MR. Anderson
tag

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

(#7349) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Az anya nyulat készített az újévi ebédre, amelyet az apa saját maga vágott le. A gond csak az volt, hogy a gyerekek nagyon szerették a nyuszikat, így nem mondták meg nekik az igazat. Ebéd közben a kisfiú, aki nagyon jóízűen eszi a nyulat, megkérdezi:
- Apa, milyen hús ez?
Az apa büszkén mondja:
- Találd ki... adok egy tippet... az anyátok néha szokott így becézni engem!
Ekkor a kislányuk mindent kiköp a tányérba, és azt mondja a testvérének:
- Úristen, nehogy megedd, ez egy f*sz!

Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és megszólítja:
- Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!
- Bocsásson meg érte, nővér! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.
- Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a problémádon. Mi a neved?
- Karcsi.
- Nős vagy?
- Nem!
- Akkor rendben.
Azzal megesik az aktus. Miután végeztek:
- Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.
- Hazudtam, nővér! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.
- Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok az álarcosbálról!

MR. Anderson: buta oroszok. :D

[ Szerkesztve ]

(#7350) MR. Anderson válasza Psychonaut (#7349) üzenetére


MR. Anderson
tag

ezt nézd:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha szép nem vagy legalább hülye ne legyél" Az intellektusukat csillogtatni vágyók, ne nekem bizonygassák szellemi fölényüket...engem nem érdekel...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.