Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) megema válasza sugarforce (#1250) üzenetére


megema
őstag

Köszi! Kipróbálom valahol. :) Az E50 nem is tűnt gagyinak, csak az E55.

(#1252) tecsu


tecsu
addikt

Van olyan vezetéknélküli fülhallgató (sportoláshoz), aminek a jelátvitelhez nem baj, ha mondjuk a testem takarásában van? Mert ahogy olvasom, a legtöbbel van ilyen probléma. :F

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1253) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Mit ajánlanátok?
1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Kizárólag otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
20% film - 20% zene - 60% játék xboxon
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Max 20.000 Ft.
4.) Új vagy használt?
Használt is jó
6.) Zárt vagy nyitott?
Mindegy
7.) Honnan vásárolnál?
Jófogás, hardverapró
10.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Xbox One , Samsung H6400, Galaxy S8+

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1254) sugarforce válasza Leonardo91 (#1253) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha 60% xbox, az elegge leszukiti a kort vezeteknelkul fejhallgato temaban, ugyanis nem jo barmilyen wifis fules.
Ha nincs mondjuk egy fules kimenetes erositod, amire minden ra van kotve, akkor nem olyan egyszeru a kerdes.

(#1255) Leonardo91 válasza sugarforce (#1254) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Akkor mit javasolsz?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1256) mattianson


mattianson
csendes tag

Sziasztok,

Mi a véleményetek a JBL Everest Elite 750 NC-ről? Mindennapos használatra szeretném ( utazás, utca, otthon stb). Szerintetek megéri a befektetést vagy esetleg tudtok hasonló árkategóriában másik fülest ajánlani?

Előre is köszi, :K :C

(#1257) szami777


szami777
addikt

Sziasztok,
15 ezer környékén szeretnék vezetéknélküli fejhallgatót venni.
Csak otthon használnám, és 80%-ban filmnézéshez, 20%ban játékhoz, ebből adódik, hogy olyan lenne jó, ami körül öleli a fülem, tehát relatív kényelmes.
Nincsenek hatalmas elvárásaim, tudom, hogy a vezetéknélküli technológiánál mélyebben kell zsebbe nyúlni, ha jó hangzást akarok.
Amit nem bánnék, ha valamennyi basszusa azért lenne, tehát a mélyebb profilú fejeseket preferálom.

Mit ajánlanátok? Néztem, hogy a Sonynak, a Philipsnek és a JBL-nek van jó pár darabja ezen az áron, van esetleg 20 alatt best buy ár/érték arányban?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#1258) sugarforce válasza Leonardo91 (#1255) üzenetére


sugarforce
őstag

A megadott feltételek szerint semmit nem tudok ajánlani, 20 ezerből olyan cuccot, ami Xbox One, Samsung H6400, Galaxy S8+ -al is kompatibilis. Xbox one-hoz saját, mások által gyártott kompatibilis megoldás van(jellemzően usb-s adó-vevővel, saját külön frekvencián, nem BT), s8-hoz feltételezem bluetooth, a samsung h szériás tv meg bt-n nem tudom kezel -e nem samsung füleseket.
Így maradna az a megoldás, hogy a tv, az xbox rá van kötve valami házimozi erősítőre (vagy soundbarra), amire lenne kötve a vezeték nélküli füles. Ha ez megoldható, akkor 20 ezerből már vásárolható használható megoldás.

(#1259) xviktorx


xviktorx
tag

Üdv mindenkinek!
A mai napon betértem egy edigital üzletbe hogy vegyek egy JBL T450BT fejhallgatót 13990 Ft-ért, de megláttam egy JBL T460BT fejest 11990 Ft-ért. Kérdeztem is az eladót hogy mi a különbség a kettő között és azt a válasz kaptam, hogy a 450-est lehet vezetékkel is használni.Ezért az olcsóbbat ( 460 ) vettem meg. A kérdésem az lenne hogy a kettő között tényleg csak ennyi a különbség?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Amúgy nagyon királyul szól a 460-as, pillanatok alatt kapcsolódik a telcsihez ( Samu J5 2016 ).

(#1260) tecsu válasza xviktorx (#1259) üzenetére


tecsu
addikt

És ha mondjuk a farzsebedben van a "telcsi", közben mozogsz (sétálsz, előrehajolsz), nem szakad meg egy-egy pillanatra az átjátszás (zene)?
Mert sznte minden BT fejesre azt írja valaki, hogy rossz az átvitel, ami gondolom a BT sajátja lehet.
Ez gondolom függ az adott protokolltól is, engem az AptX és az AptX HD érdekelne.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1261) galocza válasza tecsu (#1260) üzenetére


galocza
aktív tag

lehet zsebedben, táskádban...
nálam 3-4m + két vékony téglafalnál még ok, ~6m + 2 falnál már akadgat (lakásban használom).
ha személyeden van a forrás, gond nem lesz.

(#1262) tecsu válasza galocza (#1261) üzenetére


tecsu
addikt

Köszi!

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1263) Dapro


Dapro
senior tag

Sziasztok, nem látok topik összefoglalót/ajánlást úgyhogy lenne egy átlag kérdésem.
wireless fülest keresek, hasonló legyen tudásban/kényelemben mint a mostani hyperx cloud 1-em, tudjam TV-re kötni/váltani gyorsan PC ről (LG webOS, lg 55lf652v). utcán nem lesz hordozva. legyen szép basszusa (mint a hyperx cloud), nem kell 7.1. circumaural.
Hyperx flight ot néztem de elég sok negatív értékelést kapott (kényelmetlenebb mint a cloud 1 stb). nem a legolcsóbbat keresem, olyanl 50k ig vagy hasonló (flight most ennyi). UK vétel lenne (amazon.co.uk ilyenek)
:R

[ Szerkesztve ]

(#1264) SteeWe válasza Dapro (#1263) üzenetére


SteeWe
aktív tag

JBL E50BT szimpi azt itt leírtak alapján, mert hiába nagyon jó a Bose QC35ii, annyit nem akarok kiadni.

- Munkába használnám win 10-es laptophoz. Írtátok, hogy azzal okés.
- Open office miatt zajszűrős kell. Ez is rendben van.
- Zenei hangminőség másodlagos, de arről sem találtam rosszat. Ezért az árért rendben van.
- Sokat használám telefonálásra pl. Skype-on kersztül.

A kérdésem: milyen a mikrofon hangminősége?
Fontos hogy tisztán halljon a másik fél.

(#1265) lamazonia


lamazonia
tag

beoplay h5/8/9 valaki próbált?
ott is van lag?

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#1266) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Ilyesmi fülest keresek tömegközlekedésre ajánlanátok jobbat, ha tudtok? :) [link]

Jó lenne minél hamarabb mert holnap lightning Deal! :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#1267) sugarforce válasza SteeWe (#1264) üzenetére


sugarforce
őstag

Azok alapjan amit masok mondtak rola, jo a mikrofon hangminosege.

(#1268) BB9360


BB9360
aktív tag

Üdv!

Gondolkodom vmi vezeték nélküli fej/fülhallgatón. Vettem egy bedugós olcsót, de nem jött be, viszont otthon néha jól jönne.
Elsősorban Raspberry Pi3-ról zenét (flac, mp3) vagy filmet hallgatnék, esetleg a tv adást (tv-ben van bluetooth).
Hab lenne a tortán, ha a hagyományos (semmilyen digitális kimenettel nem rendelkező) hifimet is bevonhatnám a körbe, de messze nem szánok rá annyit.

Ezt és ezt néztem ki.
Az elsőről jót írnak ugye a magyar oldalon, de nem a legjobbakat az amazon.com-on (összesen 26 értékelés), bár az amazon.de-n mind az 5 értékelés pozitív; hamar itt lenne, zajszűrős, ami néha jól jöhet.
A másikról sokkal több értékelés van, nagyrészt pozitív, olcsóbb, de nincs zajszűrő (elvileg nem kell, de ugye bármikor jól jöhet), 2/3-a az ára, viszont várnom kellene bő két hetet (arra, aki elhozza Angliából), de ez nem szempont. Az viszont igen, hogy a bemutató videón azt írják, hogy tv-hez és pc-hez kell külön adapter...
Azt sem tudom eldönteni, hogy az aktív zajszűrés elvileg negatívan hat a hangminőségre, ez ok, de vajon ha nincsen bekapcsolva, akkor is? Az első ugye aktív (kapcsolható), a második passzív...

Vajon hangminőségben melyikkel járhatnék jobban? Előre is köszönöm a segítséget!

Vagy legyen vmi JBL, mondjuk a T450BT?

[ Szerkesztve ]

(#1269) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Pro - Kontra érveket kérnék e két típus közt
AKG K912 és Sony MDR-RF811RK

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#1270) Tangerine válasza xviktorx (#1259) üzenetére


Tangerine
senior tag

Nekem T450BT van kettő is, és nincsen ezeken sem 3.5-ös bemenet. Szóval ezt sem lehet használni vezetékkel.
Sajnos én sem tudom, hogy mi a különbség.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#1271) Highground


Highground
aktív tag

Sziasztok!
90% zene 10% játék hallgatáshoz szeretnék fülest venni. Ár: Max.: 30e
Elvárások:
1. Kényelem!!! (legfontosabb)
2. Hangzás
3. Hangerő (szeretek hangosan zenét hallgatni)

Eddig volt egy Roccat Kave 5.1-em (jelenleg pár hónapja már szekrényben pihen)
És amit jelenleg is használok és szeretek egy Kingston Hyperx Cloud. A Cloud hangzása nem egy bajnok (nem is olyan rossz), de viszont könnyű és egész kényelmes hosszú távon is. Viszont a vezeték néha nagyon idegesít. :/ Mindenképpen zárt füles kellene. :R Köszönöm a segítséget előre is! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#1272) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Van két jó vezetékes fejhallgatóm. Egy ilyennel szeretném használni őket. Ez a típus ajánlott? Esetleg helyette mit érdemes választani.

[ Szerkesztve ]

(#1273) galocza válasza lamazonia (#1265) üzenetére


galocza
aktív tag

b&o beoplay h8/h9 aptx ll-t használ, észlelhető késés nem lehet.
aptx ll

[ Szerkesztve ]

(#1274) Veron


Veron
őstag

Még mindig ingázásra használható fejhallgatót keresek, amivel hangoskönyvet és zenét lehet hallgatni a buszon. Fontos, hogy kényelmes legyen szemüveg használata mellett is 2-3 órás időtartamban. Három ANC-s darabot néztem ki 100-140 EUR körül, ezekkel kapcsolatban érdeklődnék a tapasztalatokról.

Sony MDRZX770BN
Sennheiser HD 4.50 BTNC
Plantronics BackBeat Pro 2

A Sony a legolcsóbb, a Plantronicshoz mázli kell, hogy beleférjen a keretbe. Mit gondoltok ezekről, melyik érné meg a legjobban? Vagy egyik sem nagy durranás és vegyem meg a TaoTronics ANC-s fülesét és kész (erről azt írják, hogy nagyon hangos, ezért nem tetszik feltétlenül)?

Kösz!

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1275) tecsu válasza galocza (#1273) üzenetére


tecsu
addikt

Nem aptX HD-re gondolsz?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1276) pkaresz válasza Veron (#1274) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Nálunk van két Sony, én ajánlom.
A többieket nem ismerem!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#1277) Veron válasza pkaresz (#1276) üzenetére


Veron
őstag

Köszi. Van egyéb tapasztalat a fentiekkel?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1278) Veron válasza pkaresz (#1276) üzenetére


Veron
őstag

Az ANC funkciót mennyire találod hatékonynak? Buszon szoktad használni, kiszűri a zajok jelentős részét?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1279) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!

Meg szeretnék szabadulni a vezetéktől ezért gondoltam vennék egy JBL E50BT amit itt nagyon dicsértetek. Telefonról menne többnyire web rádió komolyzene. Ezért a jó hangminőség mellett a kinti zaj (BKK) kiszűrése is fontos lenne. Így is ajánlott?

Egy amatőr kérdés. Ha kábeles fülessel kicsit kevésnek érzem a hangerőt ugyan csak telefonról akkor egy rádiós típusnál lehet hogy hangosabb lenne?
Hiszen ott van beépített erősítő.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1280) tecsu válasza < CyberBob > (#1279) üzenetére


tecsu
addikt

Első 10 másodpercben, ami látszik Google-keresés nyomán, hogy a legtöbb helyen lehúzzák azt a fülest, még a JBL weboldalán is. :U

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1281) < CyberBob > válasza tecsu (#1280) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Pedig itt annyira dicsérték. :U

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1282) Veron válasza < CyberBob > (#1279) üzenetére


Veron
őstag

Akkor lehet neked is ANC-s darab kellene, mint nekem, mert hasonló környezetben használnám. De még én sem tálaltam meg a tutit.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1283) < CyberBob > válasza Veron (#1282) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Az milyen?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1284) Veron válasza < CyberBob > (#1283) üzenetére


Veron
őstag

aktív zajszűrős

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1285) sugarforce válasza < CyberBob > (#1281) üzenetére


sugarforce
őstag

Mert jo. menj el egy media marktba és probáld ki, kb mindenhol van. Vagy berendelsz egyet online pl egy edigitalban és ha nem tetszik még mindig élhetsz a 15 napos elállással.

[ Szerkesztve ]

(#1286) MineFox54


MineFox54
őstag

Sziasztok!
Haver szeretne venni egy wireless fejhallgatót...
Skullcandy Grind (az ő választása)
vs
Audio Technica ATH-S200BT (az én tippem)
Ti melyiket vennétek?

(#1287) iceQ! válasza Veron (#1278) üzenetére


iceQ!
addikt

Én buszon, metrón...mindehol lököm neki a ANC-t. Nagyon jó, semmi mást zajt nem hallok :) Just music!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1288) Veron válasza iceQ! (#1287) üzenetére


Veron
őstag

a ZX770BN-t mondod ugye? :R

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1289) iceQ! válasza Veron (#1288) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem, én kokértan az ANC-re mondtam h jó! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1290) Veron válasza iceQ! (#1289) üzenetére


Veron
őstag

És milyen fejesed van? Mert a különböző ANC megoldása azért nagyban eltérő.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#1291) iceQ! válasza Veron (#1290) üzenetére


iceQ!
addikt

JBL E65 BTNC

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1292) Geresics


Geresics
addikt

Létezik olyan, hogy 2 vezeték nélküli fejhallgatót lehessen egyszerre használni? Pl. TV-t nézni, xbox360-on játszani, stb. amíg alszanak a gyerekek...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1293) Bodz válasza Geresics (#1292) üzenetére


Bodz
nagyúr

Mennyiből kellene ezt megoldani? :)

(#1294) Geresics válasza Bodz (#1293) üzenetére


Geresics
addikt

Mivel sem "vájtfülű", sem zenemániás nem vagyok, a cél az olcsóság, de figyelembe véve a használhatóságot! Ha 5eFt-ból megvan, az szuper, de ha 25-alatt nincs ilyen megoldás, azt is túlélem. :K
Jó minőségű vezetékes fejhallgatóm amúgy van, itt tényleg a praktikum volna az elsődleges! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#1295) sanzi89 válasza sanzi89 (#1162) üzenetére


sanzi89
addikt

Szintén eltelt újabb majdnem 2 hónap. A második visszaküldés alkalmával kb. 2 hét várakozás után már kicserélték a fejhallgató részét, a dokkoló maradt a régi. Ezzel használom már kb. 1 hónapja, és úgy tűnik minden rendben.

Végeredményként megoldódott a problémám, újra tudom használni a Sennheiser fülesemet, de el tudnék képzelni ennél ügyfél barátabb megoldást. A lényeg, hogy az ember járjon az Audio Partner nyakára, mert amúgy nagyon lassan halad az ügye.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#1296) sugarforce válasza sanzi89 (#1295) üzenetére


sugarforce
őstag

A lenyeg, hogy megoldodott. Sajnos nem ez az egyetlen ilyen marka/ceg/szerviz/bolt stb. Baszogatni kell oket, aztan lepnek valamit vegre. en par hete nyomdahibas kotetek miatt masztam mar egy kiado arcaba, mert tojtak ram egy honapig, aztan kijelentettek, hogy nem cserelik, persze volt volt par varazsszo, amire keszsegesek lettek. :DD

(#1297) Tamas1007


Tamas1007
csendes tag

Sziasztok!
Kinéztem 3 fejhallgatót. Szerintetek melyiket érdemes megvenni? Telefonról, spotyfi-ről hallgatnák zenét vele. Filmnézéshez nagyritkán. (van jó hangszóróm.)

A fülesek amiket kinéztem.:
Beats studio 3 wireless
Sennheiser momentum wireless
Bose quietcomfort 35 2

Hallgattam már mindet. de nekem a beats jött be. erről a fülesről mik a vélemények? Megbízhatóság strapabíróság? :D

(#1298) ko1122


ko1122
tag

Sziasztok!

Úgy adódott, hogy a JBL E50-m két év napi használat után megsérült a száránál, és emiatt szeretnék új fülest.
Minimum ezt a minőséget szeretném hangzásban, ezzel nagyon meg voltam elégedve.
KB 60-70e az értékküszöb. Ebbe az árvolumenbe ki mit ajánlana ami tényleg jó? Leginkább olyanok véleményét várom, akiknek volt lehetőségük több fülest letesztelni és nem a márkahűség miatt, hanem minőségi zenemegjelenítés miatt ajánlják.
(Sennheiser és Sony is került már elém a találati listában, bár meghallgatni nem volt szerencsém őket)

Előre is köszi az ötleteket! :)

(#1299) ko1122 válasza Geresics (#1292) üzenetére


ko1122
tag

JBL E BT szériák tudnak olyant, h egyik füles átlövi a másiknak is a jelet. Bár nem volt szerencsém kipróbálni, de gyárilag a lehetőség elviekben adott.

(#1300) ko1122 válasza < CyberBob > (#1279) üzenetére


ko1122
tag

Én két éve nyúzom nap-mint nap az E50-t. Bírja a -15C +35C hőmérsékletet, a fagyot, a gyenge csapadékot.
Nekem sem buszozás, sem gyaloglás közben nem volt problémám a külső zajokkal. Lenovo telefonnal azonnal kapcsolódik. Ha BT-n hallgatod vezeték nélkül, akkor a füles belső erősítője is rá tud pakolni a hangerőre. Nálam kb 15-18h üzemidőt bír ténylegesen. Nekem sok más fülesekhez képest ebben az árban ez tűnt a legszebb hangzásúnak. Sajna megroppant az egyik szárában a műanyag, de terveim közt szerepel a szervizelése mert nagyon hozzám nőtt. Igazi városi hiéna a működés tekintetében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.