Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) dhcodoki válasza mokas66 (#150) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Részemről a 38 már baráti, főleg mert jó teszteket olvastam róla.. (bár még mindig nem láttam élőben).. azért lassan elkezdek spórolni rá :K. Decemberre jó lenne egy 35k-s ár.

(#152) tevito


tevito
csendes tag

Sennheiser RS 130-ról vélemény?

(#153) mokas66 válasza tevito (#152) üzenetére


mokas66
csendes tag

Kipróbáltam egy RS 120-ast a MM-ban, ahol meglehetősen magas volt az interferenciából adódó zaj.
A MM-ban egymás mellett volt egy kupac eszköz, ezeknek nem túl jó hatása van egymásra (így gyak. nem hiszem, hogy eladnak RF wireless cuccot, miután vki ki is próbálta).
Valószínű, hogy jó cucc az az RS 130-as, a kérdés, hogy hol szeretnéd használni.
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy megfelelő lehet egy tömbházban, ahol mindenkinek mindenféle kütyüje üzemelhet. Emiatt hezitálok a vásárlással.
A kleer technológiával rendelkező cuccok ára pedig meglehetősen magas.
Közben elolvastam egy jó csomó review-t és az RS170 mellett voksolnék (főleg filmhez használnám), ha nem sajnálnék rá 38-40 K HUF-ot.
A sima RF cuccoknál az interferencia mellett emlegetik a sistergő alapzajt is, ami az olcsóbb wireless cuccok sajátossága (Sennheiser v. sem).

Így részemről egyelőre kivárok, kell, hogy olcsóbb legyen a minőség idővel (bár lehet, hogy egy-két év is beletelik) - maximum veszek relatív olcsó vezetékest, hosszabbító kábellel, amit nem sajnálok majd szanálni/továbbadni, ha eljön az idő...

N75SF nagyon várja már a Diablo3-at...

(#154) need


need
addikt

Üdv mindenkinek:)

Tippek ill. javaslat kellene vezeték nélküli fejhallgatóhoz ajándékba szeretnénk majd adni!
50.000 ft a plafon:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#155) Terrayon válasza Zlatan (#136) üzenetére


Terrayon
tag

Ilyet nem tapasztaltam, de nekünk van Sennheiser RS110-ünk és tönkrement az adója, ezért nem lehet használni. Ennyi volt.

(#156) chros


chros
őstag

Uj fejhallgato utan nezelodok, es vezeteknelkuliekre gondoltam.
A temahoz semmit sem konyitok (jelenleg egy 10 eves Technics alap fejhallgatom van, vezetekes.)

Ar: minel olcsobb ... :)
Zenehallgatashoz (mp3) kellene ...

Ilyet is neztem pl: AKG K 912

Fel tudna valaki homalyositani a temaban? Ajanlani valamit? Vagy pl. vegyek vezetekest, a minoseguk jobb! :)

Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#157) zozy84


zozy84
senior tag

Sziasztok!

Ps3-hoz keresek 7.1es fülest. Jó lenne ha vezeték nélküli lenne. Találtam 3at amiből egyet kizártam mert 50eft volt. [ez az]
A másik az vezetékes ez az Ez 35eft.

A másik meg ps saját fülese. ez 25eft.

A kérdésem az lenne hogy megérné-e a vezetékes 35ért vagy elég jó sony is?? ÉS hogy a sonyt más hoz is lehetne majd csatlakoztatni vagy nem. Mert csak usb-n lehet. Vagy lehetne hozzá jack átalakító?

(#158) cry_babe


cry_babe
csendes tag

Sziasztok.
Olyan mikrofonos, vezeték nélküli fülest keresek, aminek a tartója maga a töltő is. Magyarul ne kelljen feldugni tölteni, ezt oldja meg ha vissza tesszük a tartójára....
Köszi a segítséget!!!

(#159) Bluraynoti


Bluraynoti
csendes tag

Sziasztok, én már jó pár vezeték nélküli fülest kipróbáltam, legutóbb az AKG 912-t, (vissza is vittem 3 napon belül...) de az összessel az a bajom, hogy hiába szól szépen, ott van az alapzaj, ami a számok között, vagy csendesebb részeknél nagyon-nagyon zavaró. Rájöttem, hogy a megoldás egyértelműen a 2,4 Ghz-es full digitális, csak ugye azok 60-70 eFt-körül vannak...

Most sikerült vennem egy Medion márkájút, ami full digitális, 2,4 Ghz-es és az első óvatos és szkeptikus tesztelés után leesett az állam... Hihetetlen szépen szól, az alapzaj az zéró!! és ki tudok vele menni a kertbe is, úgy, hogy semmi hangminőség romlás nincs! Van hozzá egy 4 méteres jack kábel is, amit rá lehet dugni és akkor vezetékesként működik, szóval full extra! Kicsit átértékelte most bennem az eddigi hangszórókat, mert csak AKG-t és Sennh-t néztem eddig.
2-őt vettem, de lehet a tesómnak nem kell, ha érdekel valakit, az privátban érdeklődjön, lehet eladom, az még bontatlan és 3 év gari van rá.

(#160) alekszka válasza mokas66 (#147) üzenetére


alekszka
csendes tag

Szia,

végül is megvetted a Panasonic RP-WF820WE-K (dual) fejhallgatót?

Esetleg valakinek ötlet hasonló termékre?

Após-anyós nagyot hall és TV nézéshez kellene...

MM-ben vettünk egy vezetékes (6m) Philips-t, de zavaró a kábel, főleg kettőnél.

Köszi.

(#161) raverke


raverke
tag

Sziasztok!

A sennheiser RS 160-ról tudna valaki véleményt mondani?
Filmre és zenére használnám a fülest, játékra csak nagyon ritkán. Kényelmes lenne a vezeték nélküli füles, de ha valaki esetleg egy jó vezetékest ajánlana, arra is vevő lennék.

30-35 körüli áron keresgélek.

Előre is köszi!

(#162) Zippair válasza Bluraynoti (#159) üzenetére


Zippair
aktív tag

nem ide akartam írni, ment priv

[ Szerkesztve ]

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#163) Márton


Márton
nagyúr

üdv, max 20k-ig keresek fülest.
nem kell nagy hatótáv, 98%-ban 3m-en belül leszek,
ritkán esetleg kicsoszogok vele a konyhába :)
ami inkább fontosabb, hogy ne legyen alapzaj, de legalábbis
minimális legyen ebben az árkategóriában, és szép basszus-magas hangzás.
A hab a tortán még az lenne, ha a dokkolóra letéve töltődne.

Ezeket találtam eddig:
Sony MDR RF810RK 10e
Sennheiser RD 110 15e
Panasonic RP-WF820E-K 16e (alapzajmentes)
AKG k912 10e (van egy kis zaj, nincs sok mély)

Esetleg más tipp?
thx :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#164) Kroni1 válasza Márton (#163) üzenetére


Kroni1
veterán

Az AKG K940 AFC-ről tud valaki mondani valami véleményt?! Én kaptam anno ajándékba egy ilyet, viszont nem értek a Hi-Fi cuccokkhoz. Állítólag 60k volt az ára. Nem tudom, hogy ez csak nekem sok-e, vagy ez már drágának számít, vagy esetleg amilyen drága olyan jó is.. :F Mindenesetre nem használom, remélem nem OFF, de eladó ha valakit érdekel. AKG K940

[ Szerkesztve ]

(#165) Leon833


Leon833
tag

Sziasztok,

egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy Sony MDR-RF810RK vezeték nélküli fejhallgatóm. Vettem egy LG 42LV3400 tipúsú LED tv-t és sajnos nincs rajta jack bemenet. Van rá valami mód, hogy mégis valahogy rá tudjam csatlakoztatni a fejhallgatót?

Előre is köszönöm a segitséget!

(#166) Csababá


Csababá
tag

Vezeték nélküli fejest szeretnék irodán belüli mászkáláshoz. Nem kell nagy akusztikai élmény, inkább olcsó legyen, igaz nem baj, ha megbízhatóan üzemel. Van ötletetek?

(#167) bozso073 válasza Bluraynoti (#159) üzenetére


bozso073
tag

Szia! Nekem egy 3 éves AKG930-am van, de a napokban az egyik hangszórója minden további nélkül elnémult. Minden létező hibalehetőséget kizárva (kábelek, kimenetek, forrás, másik fejhallgató a forrásnál, adó, stb) arra a következtetésre jutottam, hogy a fejhallgató a hunyó. Szétszedtem, de nem láttam semmi hibát, a merev fejpántban futó vezetéket meg nem mertem kicibálni. Bevizsgálása szervizben 4-5e, ha nem kérem a javítást ez akkor is költség, vagy ha javítják, akkor a szervízdíj (alkatrész, munkadíj)... Szóval úgy gondoltam, inkább nézek egy újat úgy 20k körül és akkor olvastam a Medionról szóló hozzászólásodat. Ha megvan még a plusz darab, érdekelne, no meg hogy azóta mik a tapasztalataid. Melyik típusról van szó pontosan?
Szép napot,

(#168) bozso073


bozso073
tag

Üdv Minden olvasónak! Van egy 3 éves AKG930-am, de a napokban az egyik hangszórója minden további nélkül elnémult. Minden létező hibalehetőséget kizárva (kábelek, kimenetek, forrás, másik fejhallgató a forrásnál, adó, stb) arra a következtetésre jutottam, hogy a fejhallgató a hunyó. Szétszedtem, de nem láttam semmi hibát, a merev fejpántban futó vezetéket meg nem mertem kicibálni. Nem volt leejtve, vagy bármi egyéb, negatív hatás sem érte. Bevizsgálása szervizben (Sekon Bt.) 4-5e, ha nem kérem a javítást ez akkor is költség, vagy ha javítják, akkor a szervízdíjat (alkatrész, munkadíj) kell kifizetni. Van valakinek ötlete, hogy hol tudnám olcsóbban megúszni a dolgot? Pl. egy hobbiműszerész, vagy hasonló beállítottságú szaki, akivel megegyeznék a javítás áráról. Egy új, hasonló kategóriájú termék ára 15e, így meggondolandó, hogy mennyiért javíttatom meg.

(#169) bozso073 válasza Bluraynoti (#159) üzenetére


bozso073
tag

Időközben utánanéztem; a Medionból csak az MD82824-es volt kapható (az ALDI árulta tavaly év végén). Felhívtam az ALDI ügyfélszolgálatát és kértem, nézzenek utána, kapható-e még valahol az országban valamelyik üzletükben. Segítőkészek voltak; egyetlen egy darabot találtak az országban, Bp-en az egyik üzletben, úgyhogy félrerakattam és meg is vettem. Most az akkuja töltődik még; előtte kipróbáltam egy feltöltöttel. Zaj valóban semmi, ez pozitív. Hangzásban én egy kicsit több mélyet is el tudnék viselni, de egyébként így sem rossz; ha erősítővel használom, ott úgyis tudok játszani a forrás jellel. Ami furcsát tapasztaltam még, az, hogy TV-n használva a TV hangerejét -mint forrásjelet - csutkára kellett tekernem (ez a meglévő AKG930-nál elég volt fél hangerőn), hogy megfelelő hangerő legyen a fejhallgatóban. De ettől eltekintve egész jó vétel, különösen a zajmentessége tetszik. Korábban használtam már Philipset, Sonyt, Senheisert, most az AKG-t nyúzom (eddig a többihez képest ez volt a legszebben szóló, bár van zaja).
Így már okafogyottá vált a kérésem, hogy megvan-e még a másik darabod.

(#170) eszgé100


eszgé100
őstag

sziasztok!

van két Sennheiser TR140-es vezeték nélküli fejesünk és most hogy hazaköltöztem okoz egy kis problémát, mert a két dokk jele sokszor összekeveredik, használunk meg muszáj, mert a lakótársakat nem akarjuk zavarni. kérdésem az lenne, hogy ezt meg lehetne valahogy oldani, hogy ne vegyék egymást észre?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#171) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok !

Milyen vezeték nélküli mikrofonos
fejhallgatót tudnátok ajánlani 20000 Ft-ig ???

Érdemes egyáltalán wifis,bluetooth-ost venni
az interferenciák miatt. Egészségkárosító hatása van ?
Gondolom igen.

Köszi a válaszokat előre is !

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#172) huk06


huk06
csendes tag

Sziasztok.
Sennheiser RS120 és 170 tulajoktól várnék a fejhallgatókkal kapcsolatban infót.
Vásárlás előtt állok és jól jönne egy kis személyes tapasztalat a termékekről.

(#173) Lucas Kane


Lucas Kane
tag

Sziasztok!
Sennheiser HDR 130-at használ valaki közületek? Tudnátok véleményt mondani róla?
(Van egy HD 497-em, azt szeretem.)

(#174) #88572672


#88572672
törölt tag

heló,
a HDR 170 -ről én is meghallgatnék néhány véleményt ha van vkinek, elég baráti áron van az RS -hez képest (50 ezer HUF azért már kicsit sok sztem...)
nekem a lényeg h teljesen sistergés mentesen üzemeljen, semmi más.

köszi.

(#175) #88572672


#88572672
törölt tag

btw ezen a YT videón dícséri a kiskölök, úgyhogy rossz nem lehet

(#176) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Sziasztok!

Mostanában egyre többször merült fel bennem az igény,hogy egy vezeték nélküli fejhallgató nem jönne rosszul.Guitar/Band Hero játékokhoz pl tök jól jönne, mert sokszor nem tudok hozzá hangrendszert kapcsolni (estefelé) és a dob valahogy fejhallgatón jobban átjön.

Amira használnám: PS3 játék (elég a sztereo), néha zene hallgatás, így olyan kéne aminek a vevőjénél van jack bemenet.Ha jack + RCA az mégjobb lenne:)

Eddig egy 4ezer forintos panasonic "fejesem" volt, hangminőségben ( NEKEM) teljesen megfelelt ezekre a célokra,csak az a fránya vezeték:/...

Árban persze fontos lenne hogy olcsó legyen, lehetőleg ingyen, sőt a cég fizessen hogy használjam...viccen kívül, a lehető legolcsóbb megoldást keresem ami hozza a fent említett panasonic szintjét.

köszi, üdv.: Z

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#177) anytime válasza Zozzer888 (#176) üzenetére


anytime
őstag

Szia!

Gyere at ide, nagyobb az elet es biztosan tudnak majd Neked segiteni!

Udv:
A

(#178) freelanced


freelanced
addikt

Üdv! Milyen vezeték nélküli fejest tudnék venni az olcsóbb kategóriában? Egyelőre 20 körül, persze ez nem fix...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#179) gabor#


gabor#
tag

Sziasztok,
Szeretnék 5db vezetéknélküli fejhallgatót venni de csak egy adót használni. Lehetséges?
Köszi
Gabor

(#180) vadallat88


vadallat88
tag

Sziasztok. Hátha jár még erre valaki. Vezeték nélküli fejhallgatót keresek. max 20k. akár használt is. Pc-hez szeretném... Film, Játék és persze zenehallgatásra. Szeretem ha azért a mély elég jól hallható. Amiket eddig nézegettem:
AKG K912 10k
Sony MDR-RF865 10k
Sennheiser RS 140 használt
Sennheiser RS-110
Esetleg más ajánlat v ezek közül valamelyik? Köszönöm :R

ASRock Z77 Extreme4 | Intel Core i5-3570K 3.40 GHz | ASUS HD 7970 DirectCU II | Corsair Vengeance LP 2x4GB DDR3 1600Mhz | OCZ Vertex 3 120 GB SSD | FSP Raider 550W | Zalman Z11 Plus | Samsung Galaxy Note II

(#181) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok! Vásároltam arctic p311 típusú fejhallgatót(headsetet?)mert lejártak volna az aranypontok a t-mobile-nál. Elsősorban számítógéppel szerettem volna használni, hogy este filmnézésnél ne zavarjam barátnőmet vagy valami ilyesmi de eléggé zavaros kezd nálam lenni ez az egész dolog.Szóval a problémám:adott 2 gép(1pc+1laptop) a pcn windows 8.1 van és egy régi usb-s bluetooth-on keresztül próbáltam rákötni sikeresen párosítottam minden jól ment lennt a hangszórójelnél megjelent a fejhallgató de valamiért akadozva részleteket lejátszva produkált hangot. 2. gép ami ugye egy notebook abban beépített bluetooth van és windows 7. Felismerni a keresésnél felismeri de kb ennyi nem tudja a megfelelő illesztőprogramot megkeresni windows update-n és abszolút nem sikerült működésre bírni, próbáltam egy bluesoleil programot színtúgy sikeretelenűl. Táblagéppel és telefonnal kiválóan kommunikál.(ja és azt még kihagytam, hogy gyári cd illetve driver sincs fennt a honlapon) Tudna esetleg valaki segíteni, hogy mit lehet ilyenkor kezdeni?Válaszotokat előre is köszönöm

(#182) Zeller01


Zeller01
tag

Segítsetek, ez most hogyan működik?!
Lenne itt egy Sound Blaster Cinema 7.1 (MSI alaplapi) hangkártya, hozzá Logitech G930 füles, és 2.0 hangszóró. Most akkor, mit hova dugjak? :) Mikor lesz ez sztereó és mikor 7.1? Alaplap "zöldbe" a hangszóró és hova a fülest, hogy 7.1 legyen? És az alaplap setup-ban mindig be kell állítani, ha bedugom a fülest, hogy ez most 7.1?

. : Z E L L E R : .

(#183) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van egy Sony MDR-800 fejhallgatóm és olyan problémám van vele,hogy az adaptere nem akar bekapcsolni illetve ha bekapcsolt nem kapcsol le.(vagy a piros led ég rajta folyton vagy a zöld) Vajon mi lehet a baja?

(#184) Parson


Parson
addikt

sziasztok,

vezetéknélküli fejhallgatót (vagy fülhallgatót szeretnék) csak és kizárólag telefonról történő zenehallgatáshoz - tehát vmi bluetooth vagy egyéb vezetéknélküli protokollon kommunikáló eszközt (telefon: LG L9 II - D605). tudnátok ajánlani vmi oldalt, hol érdemes utánanézni? Ma egy BeatsAudio fejest láttam egy srácon, és végiggondolva vmi hasonló kellene nekem is.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#185) NORBl


NORBl
aktív tag

Valaki követi még ezt a topicot ? :)

(#186) Caaabi


Caaabi
senior tag

Sziasztok, a véleményetek szeretném kikérni azzal kapcsolatban hogy 20 font környékén melyik wireless headphone lenne a legjobb választás ebay és amazonos berkeken belül, 2-t találtam eddig ami tetszene, az egyik a Motorola s11 flex HD a másik pedig ez vagy ehhez hasonló fülesek, felhasználási célok : futás közben zenehallgatás, tomegkozlekedesi eszközön zene telorol videó film, és telefonálás anélkül hogy ki kellene venni a telot a zsebemből, persze a hang minősége se mindegy, remélem tudtok segíteni, esetleg mást ajánlani ha ezek nem jók, de max 30 fontig mennék el! Előre is köszönöm!

(#187) zooom3r


zooom3r
tag

Sziasztok!
Dupla fejhallgatós vezeték nélküli cuccot keresek, de csak a Panasonic RP-WF820WE-K találtam amit már nem forgalmaznak.
Tud valaki ajánlani valamit? Semmi extra nem kell csak tv-hez használnám. Köszi.

(#188) gduck válasza zooom3r (#187) üzenetére


gduck
addikt

Én keresnék, de sajnos nem találok :(

Eddig Sony mdr-if140 és if240 volt, de sajna egy idő után a vezeték megszakadt benne és nem egyszerű javítani. Ezeknél az volt a jó, hogy mivel infrás így simán ment egy adóról kettő füles :)

Tehát ha nem találsz mást, akkor esetleg vegyél 2db infrás fülest ;)

(#189) zooom3r válasza gduck (#188) üzenetére


zooom3r
tag

Kössz a tippet! Ezt bármelyik infrás füles tudja amúgy?

(#190) gduck válasza zooom3r (#189) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem igen. De most kutakodok én is, hogy esetleg rádióssal meg lehet-e oldani 2 füles+1 adó párosítást..

[ Szerkesztve ]

(#191) gduck válasza gduck (#190) üzenetére


gduck
addikt

Ahogy nézem ennél a SONY rádiósnál 2db csatorna közül lehet választani. Gondolom így egy adóval megy a 2 füles ugyanazon a csatornán. SONY MDR-RF810RK Valószínűleg én ilyet veszek ;)

(#192) zooom3r válasza gduck (#191) üzenetére


zooom3r
tag

[link] itt elég sokan azt írják hogy zajos. Infra is tud zajos lenni?

(#193) gduck válasza zooom3r (#192) üzenetére


gduck
addikt

Az általam említett régi infrás sony nem zajos, de volt - ha jól emlékszem - thomson is, az vacak zajos volt..

[ Szerkesztve ]

(#194) gduck válasza zooom3r (#187) üzenetére


gduck
addikt

Na végül is ilyet vettem: KATT IDE!

Pozitívum:
- Iszonyat brutál hangja van
- A tartó fém része egyben a töltő is, csak simán rá kell rakni a fülest

Negatívum:
NINCS!

(#195) magnes5


magnes5
csendes tag

Vezeték nélküli, mikrofonos, bőrpárnás fejhallgatót keresek főleg játékokhoz. A Skullcandy Hesh2 Wireless black vezeték nélkülijét ajánlotta valaki, ismeri valaki ezt, milyen a játékokhoz? Tudtok ezen kívül valami mást ajánlani középárban, a hangzás lenne fontos.

(#196) zooom3r válasza gduck (#194) üzenetére


zooom3r
tag

Nem rossz, csak a dual megoldáshoz kettőt kellene vennem az meg már kicsit húzós! :)

[ Szerkesztve ]

(#197) #21346560


#21346560
törölt tag

Úgy látom nem nagyon pörög a topik.
Akartam venni egy ilyet, de a vezetékes fejhallgató topikból nagyjából elhajtottak... bár ez is működik vezetékesen is :DDD
No mindegy.
A lényeg, hogy meg is vettem, és nagyon tetszik.
Eddig csak vezeték nélkül próbálgattam, mert első sorban főleg a szabadság érzés miatt akartam venni új fejest, másod sorban számított csak a minőség.
Azt hiszem a minőséggel sem lesz gond...

(#198) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem.
Tud valaki mikrokapcsolót cserélni fejhallgatóban?
Előre is köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#199) CWorm


CWorm
aktív tag

Úgy látom, itt mindenki csak kérdez, de senki nem válaszol... Nos, beállok én is a kérdezők sorába.:)
Mik az általános tapasztalatok a vezeték nélküli fülesekkel, értem ez alatt, hogy mindegyiknél jelentkezik-e az a hiba, hogy alapjáraton zúg, meg hogy kicsit késik a hang? Vagy a jobbakra ez nem jellemző? Olyat keresnék, aminél nincsenek ilyen gondok és tartója egyben a töltője is... (és mikrofonos)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#200) #21346560 válasza CWorm (#199) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én csak ismételni tudom magam.
Így pár hét elteltével is teljesen elégedett vagyok vele.
Zúgást nem tapasztaltam, laptopon filmezek, játszok - késést sem.
Viszont nincs tartója, micro usb-s töltője van, de ez nem probléma, hisz a többi kütyü miatt egy szinte mindig be van dugva a gépbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.