Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) FehérHolló válasza Mawyx (#800) üzenetére


FehérHolló
veterán

A felhasználási feltételekben benne szokott lenni, hogy kötelező értékelni.

Skynet is real. It's called Google.

(#802) sbazsi válasza Mawyx (#800) üzenetére


sbazsi
veterán

Nem értékel a másik fél, addig meg én se akarom
Lehet ő is erre vár :P

(#803) Mawyx válasza sbazsi (#802) üzenetére


Mawyx
senior tag

De érted, adok neki egy pozitívat, ő meg ad egy negatívat és akkor már nem tudok mit csinálni, leromlik az értékelésem és nem akarnak tőlem vásárolni.
Ha nem lenne egy problémás eset, egyrészt elvitte volna a bukót, de ha ezt nem is vesszük értékelt volna már szépen mitn bárki más.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#804) sbazsi válasza Mawyx (#803) üzenetére


sbazsi
veterán

nem lehet ilyenkor megreklamálni a dolgot a vateránál?!
elvégre az az adásvétel rendben ment, nem?!

(#805) cellpeti válasza ngdr88 (#797) üzenetére


cellpeti
veterán

hiába fizetted be a vaterának, a Credit Expressznek is be kell fizetni a tartozást. Nekem volt ilyen, de befizettem. Azóta mindig rögtön befizetem amit be kell.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#806) FehérHolló válasza Mawyx (#803) üzenetére


FehérHolló
veterán

Igazából az üzletet kellene értékelned, nem azt, hogy a másik hogy értékel téged...

Skynet is real. It's called Google.

(#807) sbazsi válasza cellpeti (#805) üzenetére


sbazsi
veterán

Csak pislogok.
Magyarán kétszer kell kifizetnie?!
És ha felveszel egy bankhitelt lakásra, és nem fizeted, ők kiadják egy behajtónak/ügyvédnek, azt is a banknak, és a behajtó/ügyvédnek kell kifizetni? Kétszer?!

Ezt azért gondold át, mert jó nagy hülyeség. :U

(#808) cellpeti válasza sbazsi (#807) üzenetére


cellpeti
veterán

jaja...bocs...

Na nekem úgy volt, hogy jött csak Vaterától. amit nem fizettem és akkor CE-től jött egy 7k-s, és azt fizettem be.

De ha küld a CE levelet vagy csekket akkor már nem a vaterának kell fizetni sztem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#809) sbazsi válasza cellpeti (#808) üzenetére


sbazsi
veterán

Na így már ok.
A Vatera kb eladta a tartozást a CE-nek...

(#810) Koczka válasza sbazsi (#809) üzenetére


Koczka
tag

Üdv

Tudom hogy nem ide tartozik de csak ez a vaterás topik pörög.
Szóval, meg lehet-e változtatni valamilyen úton módon a vaterás nevem?
Vagy lehet-e két accountom?

(#811) kitti024


kitti024
újonc

Sziasztok!
A problémám a következő!:A minap a vaterán rálicitáltam egy termékre melyet akkor még szándékomban állt meg is venni mivel rendkívül kedvező ajánlat volt,de közben adódott egy előre nem látott költség ,hogy meg is nevezzem új házunkba beköltözvén a komm adó elmaradt és azt ki kellett fizetni visszamenőleg.A lényeg az hogy sűrű bocsánatkérés közepette szóltam az eladónak hogy el kell álljak az adásvételtől!Egy percig sem vártam hogy ne jelentse a vaterának vagy hogy ne adjon negatívat ,de ehellyett mocskolódás és hihetetlenül agresszív szócsata közepette megfenyegetett hogy én mivel megloptam ,kideríti az IP cím alapján a címemet (holott ezt megadták neki) valamint beperel szerződésszegés miatt!Erre én felajánlottam hogy kifizetem a kárát,mire ő újabb gusztustalan e-mail közepette követelt állítólagos 3500 ft-ot és hogy köszönjem meg neki hogy ebben az esetben nem perel.A lényeg hogy nem vág földhöz a 3500 ft-mivel nem akarok perre menni ,de olyan megalázottnak érzem magam mivel szinte könyörögtem hogy ne pereljen és erre ő azt irta:"ki a francot érdekel a baja,nekem is van",hogy szeretném ha megtanulná így nem lehet egy emberrel beszélni!A perről nem is beszélve attól eléggé tratok egyedüláló anyaként nagyon nem hiányozna,gyakorlatilag tönkretenne!!Kérem segítsenek!

(#812) PHM válasza kitti024 (#811) üzenetére


PHM
addikt

Először is le kell menteni a levelezést, később még jól jöhet.
Amit ilyenkor illik felajánlani az eladónak, az a jutalék kifizetése.
Személy szerint ezt kizárólag akkor fizetném ki,
ha ígéretet kapnék cserébe a pozitív értékelésre.
Ez jelen esetben elég valószínűtlen.
Egyébként ilyenkor 2 módon érheti kár az eladót:
- Ha sikeresnek ítéli az aukciót, a jutalék a kára.
- Ha sikertelennek, a feltöltési díj.
Én felajánlanám neki, hogy bárhogy is dönt,
megtérítem az őt ért (és nem az általa kitalált!) kárt.
Kivéve, ha a jutalék jelentős összegre rúg.
Ez esetben ítélje az aukciót sikertelennek, Te pedig fizesd ki neki
a feltöltési díjat. Azt nem tartom valószínűnek, hogy beperelne, hisz lehet,
hogy többe fog neki kerülni a leves, mint a hús. Finoman lehet arra is utalni,
hogy nyilvánosságra hozod a viselkedését.
Sokan (köztük én is) az ilyeneket azonnal tiltólistára teszik.
2 kérdés még:
- Ha nem titok, milyen összegű üzletről lett volna szó?
- Mikor szóltál neki, hogy elállsz az üzlettől? Az aukció lejárta előtt, vagy utána?

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#813) dany27


dany27
őstag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy, sikeresen kidobattam magam a vateráról, az áll a levélben h legalább 72órára tiltottak ki. Ez most mit jelent? Végleges bann vagy egyszer majd csak feloldják ?
nincs negatív feedbackem.....

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#814) runner 125 válasza dany27 (#813) üzenetére


runner 125
nagyúr

Valószínű nem a játékszabályok szerint játszottál, de szerintem nem az első eset volt, ha rögvest 72 órát kaptál. Úgy rémlik először az üzenetváltó rendszert inaktiválják, utána a 1 nap kitiltás, majd 72 óra, s végül a teljes ban.

3 nap múlva visszamehetsz, csak vigyázz, nehogy végleg repülj. Ezért jó a dupla acc. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#815) dany27 válasza runner 125 (#814) üzenetére


dany27
őstag

Nekem az 1nap bann kimaradt..... Egyből idebaszták a 72órát.
Olyan volt hogy töröltek 1x vagy 2x üzit de azzal sem értek egyet mert nem volt benne semmi olyan.
Ilyent töröltek pl.: egy csóka árult bizonyos cuccokat kérdeztem tőle h ide vesszel be(zárt volt az aukció) vagy csinálsz egy másikat a megbeszélt áron és azt ütöm le.... Én úgy gondolom hogy ezzel nem kerüljük ki a vatera rendszerét!! Akkor igen ha mondjuk felrakna vmit 100Ft-ért amiért én valójában mondjuk 20ezret adok neki!

Mind1 rem ma akkor lejár! Mostantól jófiú leszek! :K

[ Szerkesztve ]

(#816) runner 125 válasza dany27 (#815) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sajnos sokszor nagyon geczik.

Nekem is volt egy hasonló esetem velük kapcsolatban nemrégiben.
A fáma arról szólt, h kerestem motor alkatrészt, meg is lett, az eladó felrakta (500ft) én leütöttem. Elmentem hozzá és láttam, h mást is árul ami nekem kellhet - vettem azokból is, persze már vaterától függetlenül.
A lényeg, h egy kis alkatrészt akkor nem találtunk meg, mail-ben nem értem el, ezért írtam neki vaterán, h kellene az a kis bigyó is. Erre kiraktak megvonták az üzenetváltórendszerem 1 napra.

Ekkora geczibanda.
Most ahhoz mi a penész közük van, h ha én egy bizonyos tranzakció után még vásárolok az eladótól?!

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#817) dany27 válasza runner 125 (#816) üzenetére


dany27
őstag

Na előbb jött a mail hogy aktiválták az accountomat, és figyelemmel kísérnek hogy amennyiben megint gondok lesznek végleg kitilthatnak.... De nem értem miért írnak feltételes módban? Hiányoztak arról az óráról amikor a kijelentő módot tanították ? :DD
Ha 72 óra után a kitiltás jön akkor itt nem kellene feltételes módban írni..... na mind1 lényeg h vissza engedtek!

(#818) fricz19


fricz19
őstag

vateran hogy milyen idióták vannak.
a nem normális rám szol hogy állítsam vissza az árat...
wtf? neki nem mind1?
nem értem nekik miért jó hogy én több jutalékot fizetek?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#819) runner 125 válasza fricz19 (#818) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez így nem egészen kerek, nulla előzmény nélkül ilyet szvsz nem csinálnak. Volt, h én is állítottam az árat, nem tök mind1?! Ha, nem tudod eladni annyiért adod olcsóbban, azért meg miért szólnának?! :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#820) fricz19 válasza runner 125 (#819) üzenetére


fricz19
őstag

csak így kijött belőlem :) bocsánat érte.
a lényeg hogy egy telefonra megbeszéltük az árat.(25e ft)
én meg átállítottam 2500ft ra +zárt
erre jött hogy 25e rakjam vissza...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#821) runner 125 válasza fricz19 (#820) üzenetére


runner 125
nagyúr

Még szép, mivel így a vatera jelentős jutaléktól esik el.
Nézd meg, h 2500Ft-nak mennyi a jutaléka, és 25k-nak. Nem mind1.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#822) Generik válasza runner 125 (#821) üzenetére


Generik
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Tud valaki valamit hogy a vateránál valami változás lessz megint?

(#823) Espla válasza Generik (#822) üzenetére


Espla
aktív tag

milyen változás?

(#824) Generik válasza Espla (#823) üzenetére


Generik
csendes tag

Lehet hogy hülyeség de mint ha azt hallottam volna hogy a jutalék rendszert akarják megreformálni.
Mármint megemelni.

(#825) runner 125 válasza Generik (#824) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor ott rohadjanak el.

Épp a minap olvastam a Metropol-ban, h kb 30-40%-kal nőtt a bevételük tavalyhoz képest. Ezek után meg mi a faxért húzzák le az utolsó bőrt is az emberről?

Mondjuk rajtam már nagyon ritkán keresnek. Annó minden eladó cuccomat felraktam, de a 20-30-40-100ft-os feltöltési díjakat nem fogom nekik kifizetni, inkább eladom kicsit később, máshol.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#826) Generik válasza runner 125 (#825) üzenetére


Generik
csendes tag

Hát igen.
Érdekes egy csapat.

Egyszer szerettem volna bemenni hozzájuk hogy ügyes bajos dolgomat elintézzem mert elegem lett a levelezgetésekből meg a 48 óra mulva írunk neked szövegből.
A VII. kerület Rákoczi úton vannak elméletileg egy üzletházban..
Na ott senki nem hallott róluk.

Na akkor elgondolkoztam egy kicsit, hogy van ez?

(#827) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Nekem kezd elegem lenni a stílusból és abból, hogy az ember kiszolgáltatott nekik. Annyi pénzt akasztanak le az emberről, hogy vicc, miközben valójában semmit nem tesznek érte, jaj bocs mégse, megemelték a díjjakat. Kicsit olyan ez mint a modern kori rabszolgatartás, mi folyamatosan fizetünk, viszont szolgáltatást, kényelmet nem kapunk.

Minap, egy vásárló érdeklödött nálam, hogy megvenné a termékem, de őt érdekelné olyan dolog ami nincs nálam fent hisz még nem is létezik, nincs nálam. Erre én: persze, ennyiért tudnék szerezni ezt is, viszont nem adhatom meg az elérhetőségem, vásárolnod kell nálam...Figyelitek, semmi megkerülés, semmi rövidítés. Erre következő percben már inaktív voltam. Azt a kedves választ kaptam, hogy gonosz módon ebben az esetben is ,,megkerültem" a rendszerüket és hogy tanulmányozzam a xaros szerződési feltételüket, no meg hogy ha mégegyszer ilyen módon viselkedek kitiltanak. Hát kösz több évnyi vaterázás után. Az embernek semmi esélye, hogy tárgyalni tudjon a vevővel, semmi, zéró, mert minden kulcsszóra szűrnek és akármennyire is jogos, az automata letílt. Lassan csak egy igen \ nem et lehet írni, ja tudom már, ez is választhatóvá válik, fizetössé....sőt lassan még a vásárlásért is pénzt kérnek.

Kulturált világban amiben az ebay létezik, a terméket licit előtt meg lehet nézni, és persze el lehet érni az eladót, nem csak nyerés után. Hisz kérdezem én, miért licitálsz olyan dologra, amit nem nézhetsz licit előtt meg?

Monopólium, diktatúra, a felhasználók lehúzása és a felhasználói szabadság teljes korlátozása jellemzi a vaterát. Olyan mint a lotto, amin a szerencsejáték zrt folyamatosan nyer, csak itt nem lotto szelvény van, hanem aukció. Már lassan írni se merek ha kérdeznek a vásárlók.

Várom a pillanatot mikor az ebay.hu n elérhetővé válik az eladás és ezt a k*cs*g bandát mindenki ott hagyja. Személy szerint eladom amim van és megszüntettem a regisztrációm, mert betelt a pohár. Senkinek nem ajánlom a vaterát.

(#828) apóka


apóka
aktív tag

Mennyire gáz, ha megadom minden hirdetésben a következő szöveget:

Nézd meg a többi termékemet is, vásárolj valamit és vedd fel velem a kapcsolatot az elérhetőségeimen keresztül!

Feldobtam 300Ft-ért valamit....ha van esze az érdeklődőnek, akkor leüti és megkapja az elérhetőségeimet....vagy kapom ezért a kitiltást ;]

Módosítottam a fentebbi mondatot, szerintem ebbe nem lehet belekötni:
Nézd meg a többi termékemet is, vásárolj valamit ami olcsó!

Remélem ebből már ért az élelmes vevő ;)

[ Szerkesztve ]

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#829) Generik válasza apóka (#828) üzenetére


Generik
csendes tag

Áááááááá.
Nehogy azt hidd hogy meghatja őket.
Még ezzel a tompított változattal is kipenderíthetnek.

Ahogy észre vettem ez inkább kedv vagy ma ballábbal keltem fel kérdése.

Egyszer azért csak a hecc kedvéért,szeretnék találkozni a vaterás csapat munkatársaival.

(#830) runner 125 válasza apóka (#828) üzenetére


runner 125
nagyúr

Átlátszó, észre fogják venni, vagy ha mást nem valamelyik rosszmájú feldob...

"Szabálytalan aukció?! Kérem jelentse" gomb. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#831) michel88


michel88
újonc

sziasztok!

hát nekem speciel ma felforrt az agyvizem a vatera miatt...apám akart regisztrálni a saját nevével a saját bankszámlaszámával meg minden a sajátja..egy volt egyező a címünk mivel hát egy helyen lakunk...engem korábban már inaktiváltak egy kis g...ci miatt de semmi átverős megkárosítós dolog nem volt csak elutaztam és nem tudtam postázni egy csomagot csak 1 hét késéssel de természetesen a vevőnek is megvolt irva h elutazom na mindegy......na erre várja apám h aktiválják mert elakart adni pár műszaki dolgot meg felújitás után megmaradt dolgokat...aktiválták is...aztán mire szépen feltöltötte az összes terméket( és ugye felszámolták a promociós meg feltöltési díjakat teszveszen meg vaterán is, ami azért nem kevés összes ha nézünk egy 20 db aukciót, minimálár díjjal együtt) jön az email, hogy felhasználónevét inaktiváltuk mert hogy kapcsolatot fedeztek fel az én inaktív felhasználónevemmel!Na persze a díjakat azt fizesse ki.Ez mi??????????
hát mondom a jó édes anyátokat.
ilyet simán megtehetnek?? ez akkora parasztság....képes lettem volna fejbeb....ni akármelyiket...

(#832) runner 125 válasza michel88 (#831) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kellemetlen, de ez van.

Ez ellen úgysem tudtok mit tenni, sajnos.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#833) Koczka


Koczka
tag

Mi történik akkor ha nem fizetek a vaterának?

[ Szerkesztve ]

(#834) hossszú válasza Koczka (#833) üzenetére


hossszú
őstag

Átadják a követelésüket egy behajtó cégnek.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#835) runner 125 válasza hossszú (#834) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jajám.

..és akár 500ft-ért is a nyakadra járnak.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#836) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Korábban a beállításokban volt olyan opció, amivel be lehetett állítani, hogy bizonyos megbízhatósági szint alatti felhasználók ne licitálhassanak / vásárolhassanak tőlem (pl. 99%-os limitet állítottam be).
Észrevettem az utóbbi időben, hogy hiába állítottam be egy bizonyos értéket, simán licitálnak olyanok is, akiknek elvileg nem lehetne. Ma kíváncságból megnéztem a beállítások között, de már nem találom ezt az opciót. Tudtok erről valamit?

Köszi előre is!

(#837) Generik válasza ^Clown (#836) üzenetére


Generik
csendes tag

Már nincs ilyen opció.
A forgalom és a vatera bevételük gyengülésével arányosan,szűkül a megbízhatóság is.

Csak a pénz számít.

Ha nem a saját szemmel látom akkor el sem hiszem.
Már azt is megteheti egy teljesjogú vásárló hogy vesz valamit szarik kifizetni és a fekete pont ellenére az újból felrakott árút megint megveszi majd megint szarik kifizetni.
De a vatera díjat ennek ellenére bekaszírozza.(feltöltési)holott így nem jogos.

És mi történik ?
Semmi.
Ma is aktív vaterás.

(#838) kraftxld válasza Generik (#837) üzenetére


kraftxld
nagyúr

"Ma is aktív vaterás"
Ott kell őket hagyni a fenébe és átmenni a konkurenciához ahol normálisabbak, ennyi :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#839) Generik válasza kraftxld (#838) üzenetére


Generik
csendes tag

És ki a konkurencia?
A teszvesz is a vateráé.

(#840) zsibvásár válasza Generik (#839) üzenetére


zsibvásár
csendes tag

Ajánlom a zsibvásárt [link] mint alternatívát. Teljesen ingyenes és nagyon sok cucc van fent. Bár inkább az alacsonyabb árfekvésű árukból.

Jövünk fel már ott lihegünk a teszvesz nyomában. ;) Próbáljátok ki ti is.

Zsibvásár (http:\\zsibvasar.hu) a legnagyobb ingyenes aukciós oldal

(#841) Generik válasza zsibvásár (#840) üzenetére


Generik
csendes tag

Köszönöm megnézem.
Amikor a vatera bedobta a feltöltési díjat akkor hirtelen sok licitálós oldal nyílt, azok hova lettek?

(#842) zsibvásár válasza Generik (#841) üzenetére


zsibvásár
csendes tag

Volt a boltamarson, az elég jól indult, de megszűnt. Van az aukcio.ittvettem.hu itt elég sok cucc van (100e), de viszonylag kevés eladótól. Van még a licit.hu kb. 50e termékkel. Valamint 20 e termék alatt az auxx.hu, toplicit.com, licitbazar.hu és alkupiac.hu. Remélem nem hagytam ki senkit. A zsibvásár ezek közül a legnagyobb és legismertebb. Nemsokára meglesz a félmillió aukció. Várunk mindenkit.

Zsibvásár (http:\\zsibvasar.hu) a legnagyobb ingyenes aukciós oldal

(#843) ^Clown válasza zsibvásár (#842) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egész jónak tűnik a zsibvásár, a Vatera/Teszvesz után ti vagytok a legnagyobbak? Ti mikor lesztek fizetősök? ;] Nem gonoszkodom, csak nektek is élni kell valamiből...

(#844) zsibvásár válasza ^Clown (#843) üzenetére


zsibvásár
csendes tag

Igen, a Zsibvásár a Teszvesz és a Vatera mellett a harmadik legnagyobb aukciós oldal. De ha úgy vesszük, hogy a Teszvesz és a Vatera egy cég, akkor a Zsibvásáré a második helyezés. :)
Nem tervezzük egyelőre a fizetősség bevezetését. A reklámbevételek miatt pozitív a mérleg. Nem mondom lehetne több bevételt csinálni, de most inkább a növekedés a cél.

Zsibvásár (http:\\zsibvasar.hu) a legnagyobb ingyenes aukciós oldal

(#845) elistvan


elistvan
senior tag

Múltkor 1Ft-al licitált valaki úgy túl vaterán, hogy 200FT :Y volt a licitlépcső, így ő vihette el a cuccot, nem én! A vatera elmehet a búsba. Jelentettem is az aukciót, nem csináltak semmit se, nem is reagáltak.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#846) elistvan válasza zsibvásár (#844) üzenetére


elistvan
senior tag

Én is nálatok hirdetek, marha jó egy oldal. Remélem soha, nem lesz olyan mint a vatera. Kevesebb az eladó meg a termék, de legalább ingyenes.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#847) _ATi_1 válasza zsibvásár (#844) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Még nem hallottam az oldalról, de már regisztrálok is, és kipróbálom. :)
Jó lenne, ha majd egyszer átvenné a vezető szerepet, a vatera -ha jól tudom- amúgy sem magyar kézben van. :F

(#848) elistvan válasza _ATi_1 (#847) üzenetére


elistvan
senior tag

Talán Török vagy Izraeli a cég akinek a Vatera meg a Teszvesz is a tulajdonában van.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#849) hossszú válasza elistvan (#848) üzenetére


hossszú
őstag

Dél-Afrikai a tulajdonos.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#850) _ATi_1 válasza hossszú (#849) üzenetére


_ATi_1
senior tag

Köszönjük. :)
Valahogy nekem is török rémlett... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.