Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Eagl3 válasza localhost (#697) üzenetére


Eagl3
veterán

De ha nem veszi meg, akkor nem kell jutalékot fizetnem ugye?
Illetve honnan tudja a Vatera, hogy az illető megvette-e vagy sem.?

(#702) #40835072 válasza LOTR (#700) üzenetére


#40835072
törölt tag

van egy olyan lehetőség is hogy:

írsz

azá ha másnak is írsz akkor

LOTR: bla bla bla

localhost: bla bla bla :R :R

(#703) Shy


Shy
tag

Hi!

A Vaterán vettem 9k-ért egy Ray-Ban Aviatort. Garantáltan hamisítvány?

Kell, vagy rakom el?!

(#704) localhost válasza Eagl3 (#701) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha nem veszi meg, nem fizetsz jutalékot.
Onnan tudja a Vatera, hogy sikeres volt az adásvétel, hogy Te annak minősíted.
Mondd csak ez a kérdés-felelek nálad nem látható a Vaterán? emitt. Vagy csak jobb, ha én gépelem be azokat amit a Vatera már megtett?

tankagogy > Nálam nincs szerkeztés gomb :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#705) Eagl3 válasza localhost (#704) üzenetére


Eagl3
veterán

Mivel a Vatera idióta menürendszerében nem szívesen kutakodom, ezért gondoltam felteszem itt azt a pár kérdésemet, elvileg ezért is van a topic ha nem tévedek.
A válaszaidat köszönöm, de ha csak bunkó stílusban tudsz írni, inkább ne válaszolj kérlek.

(#706) #40835072 válasza localhost (#704) üzenetére


#40835072
törölt tag

milyen netet használsz? :F

(#707) localhost válasza #40835072 (#706) üzenetére


localhost
Közösségépítő

OFFTOPIC: Ma még Rubicom, néhány napon belül DIGI

Eagl3: :(

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#708) #40835072 válasza localhost (#707) üzenetére


#40835072
törölt tag

én is DIGI re váltok mert most enternet van és 5000et fizetek a 630kb/sec esre diginél 3500 a 3mb/sec.... :O csak két hete aláírtam az egy éves hűséget és csak utána láttam a DIGI t :W

(#709) kircipeti válasza localhost (#696) üzenetére


kircipeti
senior tag

Irtal volna elobb. Kapott egy semlegest es en is tole egyet...

(#710) #40835072


#40835072
törölt tag

azt nem szeretm a vaterába ha egy felhasználótól több dolgot veszel és 5 pozitívot ad az csak egynek számít... meg sokan nem értékelnek... pedig akkor lennék 40es 50 es... így 25ös! :W

(#711) FerroChrom válasza Eagl3 (#701) üzenetére


FerroChrom
tag

Ha nem vásárolja meg a terméket, akkor természetesen nem kell fizetni a jutalékot, csak a feltöltési díjat. Viszont arra vigyázz, hogy az aukció végétől számítva 21 napon belül el kell készítened az értékelést, mert ha a vevőd sikeresnek jelöli az adásvételt és Te még 21 nap múlva sem értékeled a vevődet, akkor a Vatera rendszere automatikusan sikeresnek könyveli az adásvételt!

A Vatera onnan tudja, hogy sikeres volt-e egy üzlet, hogy az értékelő űrlapon "Az aukció sikeresként zárult:" kérdésre igennel válaszoltok.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#712) Atos23


Atos23
senior tag

Szétnéztem újra pár hónap szünet után a Vaterán, és sajnos brutális dolgok, merész átverések mennek az eladók részéről számítástechnika terén. Lehet más téren is, de Én ehhez értek, ennél a szakterületnél érzem, ha bűzlik valami.

- Még mindig brutális árak. Pl. Prohardveren 5000 Ft-ért adok egy 160GB ÚJ 100%-os noti vinyót, 250-esben ugyanez 8.000 pénz, de Vaterán ugyanez használtan 8-9000 Ft a 160-as, és 12.-14.000 Ft a 250-es esetében :Y
- Megnéztem teszt terén is a merevlemezeket. Nagyjából vagy szándékosan, vagy esztelenül fogalma sincs az eladóknak, hogy milyen állapotú alkatrészeket árulnak. Kettes számrendszerben gondolkodnak, az eszköz vagy láthatóan működik, vagy egyáltalán nem.
Pl. Egyik srác 160GB/9000Ft-os használt SATA vinyó hirdetése így szól: "Eladó egy 160gb os sata wincsi gépre dugva beindul és látja a gép letöröltem és irtam is rá tehát elméletileg működik. " És van olyan állat, aki ilyen szövegre is horogra akad.
- A hibás laptopokat tömkelegével hirdetik, nagyon zsíros áron mennek el (PH duplája). Ennek ellenére a termékleírásokból virít, hogy a hibás gép buherálva volt, és tudják hogy (buhera után) reménytelenül javíthatatlan. Mégis ez szerepel a leírásban: " Szervizben nem volt, nem tudom mi a baja, nem értek hozzá, de talán pár ezer forintból javítható". Eddig ez okés, de akkor miért hirdet még az ürge (sokszor női nickkel) még 38 hibás notebookot, 130 noti alkatrészt, és még ugyanennyi PC alkatrészt? Ha én 300 WC kefét hirdetek, akkor valószínűleg takarítottam már szart életemben!

Agyam eldobom :D

(#713) Atos23 válasza Atos23 (#712) üzenetére


Atos23
senior tag

A másik vicc a Pinkbaby16 sztori, előreutalós csalással. Ma este a "csajnak" már 81 negatívja van 35-70.000 Ft-os telefon ügyben. És tuti nőni fog még.

Egy normális országban már a 20. negatív estéjén kommandósoknak kellene rátörni az ajtót a jelzett bakszámla tulajdonosára, hogy meg ne lépjen. Mert ezt akár a bolti ár feléért kínált 300ezres prémium laptoppal is megjátszhatta volna. Tuti nem valami 16 éves kiscsajról van szó :)

[ Szerkesztve ]

(#714) FerroChrom válasza Atos23 (#712) üzenetére


FerroChrom
tag

Alapvetően azért tehetnek meg egyes eladók bizonyos dolgokat (például irreális áron hirdetnek), mert a tájékozatlan, vagy egyszerűen nem gondolkodó vásárlóréteg mindig táptalajt ad és mindig fog is adni az ilyen dolgoknak.

A hibás laptopoknak tényleg nagy a piaca, mert általában jó kikiáltási áron rakják fel őket - amit aztán a tisztelt vásárlójelöltek az égig felnyomnak, ezért a zsíros ár. A "nem értek hozzá"-féle dolog pedig sokszor ürügy, hogy ne kelljen semmilyen garanciát vállalni a termékre - ez főleg az olyan típusú eladóra jellemző, akikről Te is írtál (női nick, rengeteg laptop és azok alkatrészei).

A telefonos csalóval kapcsolatban: valószínűleg már volt egy nagyobb telefonkészlete (ami 95%, hogy a kamionról huppant le), amit jó olcsón elpattintott a Vaterán. Itt már csak azért is jól járt, mert szerzett egy halom pozitív értékelést, amik segítettek neki átverni a későbbi vásárlókat. Utána indított egy halom aukciót egy csomó nem létező telefonról, amiért bezsebelte a pénzt, a vevők meg persze nem kaptak semmit.

Amúgy Pinkbaby16 nem sz_rral gurigázott: ha jól számoltam, akkor 3 és fél millát csalt ki az áldozataiból. De szerintem joggal teszem fel a kérdést: miért kell ekkora összegeket (60000 Ft-ok) előre átutalni egy olyan embernek, akit nem is ismersz? :F Ennél a csalásnál is egy jó magyar tulajdonságot használtak ki: ha valamit 2 Ft-tal jobb áron hirdetnek, akkor gondolkodás nélkül megvesszük, mert az óóóóóócsóóóóóó. Aztán meg megy a sipákolás, hogy "Jaj, árvertek!". :(((

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#715) Atos23 válasza FerroChrom (#714) üzenetére


Atos23
senior tag

Az a baj, hogy a paraszt elhiszi azt, hogy egy 100.000 Ft-os notit megvesz hibásan 30-ért, és megjavíttatja a sarki számtechboltban "ötezerért".
Nálunk is az ügyfelek amikor betoppannak egy hibás, képet nem adó notival, úgy gondolják, hogy itt csavarunk, ott csavarunk egyet, itt forrasztunk-ott forrasztunk és máris megy a gép "ötezerből" :) Ugyanez a tévhit táplálja a Vaterán áron felül elpattintott hibás cuccok vevőit is.

Pinkbabyhez még annyit, hogy nyakamat rá, hogy nőni fog még a negatívjainak értéke, kb. 150-re saccolom a sértettek számát. Vannak olyan Teleshopon és Quelle-n nevelkedett jóemberek, akik 1 hónapot is várnak a postásra, s akkor talán bevillan hogy valami mégsem kerek. :) Szerintem megpattant az országból a pénzzel, bár ahhoz a 3,5 milla elég kevés.

Már egyszer kifejtettem itt részletesen, hogy rendesen nőni fog az utalós csalások száma, de szerintem ez még mindig csak a jéghegy csúcsa.
Kiváncsi vagyok, az EU más országaiban mennyire divat az utalós csalás. Persze nem a hozzánk hasonló balkáni országokban, hanem a nyugatabbi oldalon lévőknél :)

(#716) Atos23


Atos23
senior tag

Végignéztem az értékeléseit. Amikor még aktív volt a Vaterán, a nagyon okos vevőknek a hallgatásért cserébe 10.000 Ft-ot adott, a legokosabban reagálónak 50.000 Ft fájdalomdíjat ajánlott fel. Beszarás :D

(#717) PHM válasza Atos23 (#716) üzenetére


PHM
addikt

Gondolom így akarta késleltetni a negatívok áradatát.
Belenéztem 1-2 aukciójába, volt, ahol a többtízezres telefonról
mindössze 1 bélyeg nagyságú képet sikerült felraknia.
Ez nekem már eleve gyanús lett volna.
Ezen kívül gyanúsan sok volt a semleges értékelése már korábban is,
ami arra utal, hogy igyekezett a vaterát átverni a jutalékkal.
Na, az ilyen eladókat szoktam nagy ívben elkerülni...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#718) Atos23 válasza PHM (#717) üzenetére


Atos23
senior tag

Naja. Én már az olyan női nicktől is erősen óvakodom, aki nem babaruhát meg piros zoknit árul, hanem laptopot, és videókártyát :)

Most megint olvastam egy érdekeset: Srác hirdet USB hibával notebookot, s azt állítja az USB porton kívül más hibája nincs. Ennek ellenére a többi alkatrészre sem vállal szúnyogfing nagyságú garit sem, és elzárkózik az átvételkori tesztelési kéréstől. :Y :))

(#719) hossszú


hossszú
őstag

Tegnap vettem a Vaterán egy frissen regelt eladótól egy terméket. Ma felhívtam, hogy mikor és hol lehetne átvenni erre Ő azt mondja ,hogy ez a termék többet ér mint amennyiért én leütöttem, egyszóval többet szeretne érte kapni. Arra hivatkozik, hogy új Vaterás és rosszul adta fel a hírdetést. 1Ft-os aukcióra volt indítva.
Azt tudom, hogy a Vatera szabályzata szerint a terméket köteles ezen az áron átadni.Elnéző legyek mivel friss reges?
Szerintetek mit tegyek?

[ Szerkesztve ]

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#720) horvathd válasza hossszú (#719) üzenetére


horvathd
aktív tag

Az igaz, hogy az eladónak kötelező lenne a leütött árért átadni, de ha ezt nem teszik meg, akkor te csak bírósági eljárással tudsz érvényesíteni.

Én elsősorban valamilyen kompromisszumra jutnék az eladóval, de nagyban függne attól, hogy milyen ritka az árú, mennyi az az összeg, amennyiért még megérné megvenni, stb.

Ha nem sikerül megállapodni, akkor a legtöbb amit tehetsz, hogy az eladó első értékelése negatív lesz.

"The Kid just rages for a while."

(#721) hossszú válasza horvathd (#720) üzenetére


hossszú
őstag

Bíróságra nem akarok járni, nem az én műfajom, inkább keresek valamilyen kompromisszumos megoldást.Valójában többet is hajlandó vagyok fizetni a termékért.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#722) Teszla_ válasza hossszú (#719) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem is volt már hasonló esetem. Fix 10k-ért volt feltéve egy akkor 40-50k-t érő Nokia 8800 Sirocco. Én el is vittem, aztán közölte, hogy hát ő nem 10k-ért árulta, csak annyiért volt feltéve (hogy jól átverje a vaterát a jutalékszámításnál...). Ilyenkor egy rohadt nagy negatívot kell adni. Nem biztos, hogy kezdő vaterás, ki tudja hányszor volt már kitiltva.

Atos23: én is például együtt hirdetgetek a barátnőmmel, az ő nicknevével. Hogy miért? Mert sajnos engem is kitiltottak már egyszer, részben okkal, de volt nekik is saruk rendesen. Így most közösen árulunk egy nick-ről ruházati cikkeket és számtech cuccokat is vegyesen :DDD

Amúgy most nekem is van egy problémám velük. Kiszámláztak nekem 320Ft-ot, pedig nemrég fizettem be az előzőt, azóta meg nem volt semmilyen eladásom. július 6-án volt egy 422ft-os számlám, befizettem 20-án. Erre 28-án jött ez a 320-as. Május végén volt kb 5000Ft-nyi eladásom, azt gondolom már rég befizettem valamelyik számla alkalmával. Azóta nem volt semmi, aminek 270Ft lett volna a jutaléka. Egy 5k-s telefont ütöttek le, de nem vitték el. De annak is 300Ft a jutaléka, nem 270. Szóval szerintem valami lehúzás szaga van. Feltöltési díj is 55Ft-nyi volt, ez benne is volt a számlában. Ezt pár napja csináltam. De akkor a 270-et is mostanában kellett volna csinálnom szerintem. De semmi ilyen nem volt. A számlában meg nincs részletezve, hogy mi került ennyibe, csak annyi van, hogy értékesítési jutalék, feltöltési díj, ilyenek. Kíváncsi vagyok mit írnak válaszként.

(#723) Chipyttababy válasza Atos23 (#713) üzenetére


Chipyttababy
csendes tag

Látom, hogy itt és máshol az interneten elszabadult a pokol ez ügyben. Azért a rendőrök és az emberek eszmefuttatásához hozzátennék néhány szösszenetet:
1. Nem feltétlenül gondolok itt csalásra, mert gyanúsan a személyi igazolvánnyal hitelesített Myvip-jára nem lép be már több, mint egy hónapja. Lehet, hogy külföldön valahonnan lopta/lopatta a telefonokat vagy akár itt az országban és elkapták illetve hamisított kínai klónokat árult és azért került bajba. Telefonokkal IMEI számmal könnyen megbukik az ember, sok lopott holmit is árulnak itt ott amott, lehet, hogy nem feltétlen csalás áll egy ilyen ügy hátterében, hanem letartóztatták valahol adócsalásért, vámcsalásért, lopásért, stb. vagy lefoglaltak nála mindent. Sok minden közrejátszhat ilyenkor, mi csak annyit látunk így előtérben, hogy rendelünk valamit, fizetünk és utána nem érkezik meg a címünkre.

Ha mi szólunk a mindenhatóhoz, az ima, ha az a mindenható szól hozzánk, az skizofrénia.

(#724) Teszla_ válasza Teszla_ (#722) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ismét hozta a formáját ez a mocsok banda. Képesek voltak annyit visszaírni, hogy lépjek be a saját menübe és ellenőrizzem a számlát :W

Hát én meg visszaírtam, hogy az utolsó előtti számlám óta nem volt eladásom, így tuti nincs miért jutalékot kiszámlázniuk, így biztos ők hibáztak. Kértem, hogy nyugodtan töröljék a kiállított számlát. Bár szerintem ezt nem fogják megtenni. Ha nem fizetek, akkor meg majd jön a behajtó. Tudják ők pontosan, hogy emiatt senki nem megy a bíróságra. A jó büdös k. anyjukat :(((

(#725) sunny84


sunny84
senior tag

Pusztuljon a vatera és a teszvesz :W nagy csaló és szélhámos gyűjtő .. ( tisztelet a kivételnek ) ... jó pár dologra én rácsaptam és nagy kamu ... átverés...az egész ,, a veteránok között is sok a szélhámos több felhasználó néven vannak fent egyikre vigyáznak hogy jó legyen a statisztikájuk ... a többi meg állandóan változik a negatívok és kitiltásoktól ... :((( :o

Teszla_ : a behajtók ilyen ügyben felkeresnének engem.. végighúznám őket a kőr úton
.. és szeretettel várom őket ... van több ilyen marha dolgom és nem tudnak és mernek mit tenni :Y :N

üdv..

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#726) Iroda


Iroda
csendes tag

aki ilyen vaterának, meg teszvesznek fizet, az meg is érdemli.

(#727) Teszla_ válasza Iroda (#726) üzenetére


Teszla_
senior tag

Aki meg nem fizet, az majd kapja a nyakába a behajtókat...

(#728) Iroda


Iroda
csendes tag

én úgy értettem, hogy igénybe veszi a szolgáltatásukat, és fizet.
egyébként nem hiszem, hogy ilyen tételek miatt érdemes lenne behajtókat vizionálni...

(#729) Hequila válasza Iroda (#728) üzenetére


Hequila
őstag

Én egy ezressel maradtam el náluk anno, fél év múlva követeléskezelő hívott.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#730) meroly


meroly
veterán

Hát voltam olyan barom, hogy az előző felhasználóm kitiltása után a követeléskezelőnek már kifizettem a díjat és újra reggeltem, jó felhasználó voltam, stb, stb.

Erre volt egy cserém, írtam az eladónak, hogy felrakom 100 Ft-ért üsse le. Erre jön később (mikor már leboltoltunk mindent) az üzenet, hogy figyelmeztetést, stb, stb.
Levelezgetek velük és azt mondják cserénél az az eljárás, hogy mind a ketten valós áron feltöltjük és mind a ketten leütjük egymás termékét. Aztán megkérdeztem tőlük levélben, hogy ezt ugye nem gondolták komolyan. Erre a válasz, hogy de igen és visszanézték a múltamat és mivel volt korábban egy másik felhasználóm, azzal is voltak gondok, így hát ezt is végleg kitiltják. Mondom oké, írtam egy szép kis levelet, kértem hogy mutassák meg azt a rendeletet, törvényt, bármit ami alapján ők ezért a szolgáltatásért kérhetnek bármiféle díjat, mert sem az apronet sem az expressz nem kér.

Tehát ha bármi van, amivel tudok segíteni az ilyen oldalak megfenyítésével, bármivel kapcsolatban, szóljatok, mert nálam most telt be a pohár!

Impossible is nothing

(#731) Teszla_ válasza meroly (#730) üzenetére


Teszla_
senior tag

Engem a mostani regemmel már kétszer figyelmeztettek amiatt, hogy én cserét ajánlottam fel másnak, de mivel még akkor nem voltam teljes jogú felhasználó (eladni nem tudtam), így ugye nem voltak feltöltve ezek a termékek. Amikor levelet írtam nekik, hogy miért "büntettek", nekem is mondták, hogy töltsem fel a terméket és úgy cserélhetek. Tehát fizessem ki a feltöltési díjat, plusz a termék utáni jutalékot, ha leütik. Szóval ha egy 10e ft-os cuccot cserélek, én azért fizessek 10Ft feltöltési díjat, meg 600Ft jutalékot. No comment, mocsok egy cég. Emiatt már inkább csak vásárolgatok vaterán, eladni csak elég ritkán szoktam. Teszveszen és Zsibvásáron is csak vásárolok. Eladni meg oda megyek, ahol ingyen van. Nem fogom ilyen mocskoknak a pénztárcáját vastagítani.

(#732) veoneo


veoneo
csendes tag

Sziasztok,.

Már régen nem találkoztam azzal az elemzéssel hogy az aukciór oldalak hogy állnak.
Lehet ilyet kérni?Gondolom nem csak én lennék rá kiváncsi.

Köszönöm.

Ha privit küldesz írd oda miről van szó!!!!!

(#733) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Most felhuztam magam. :W
[link]
Roter1 hozzászólás Ma, 21:52 ez lennék én.
Én vagyok a hülye, és nem vertek át? :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#734) Silent77 válasza Silent77 (#733) üzenetére


Silent77
veterán

Kész feladom, biztos bennem van a hiba. :O :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#735) veoneo


veoneo
csendes tag

Sajnálom hogy nincs összehasonlítás.
Pedig hullanak kifele az aukcós oldalak.

A végém már megint megmarad a vatera meg a teszvesz.
Ami ugye egy kézben van.

Ha privit küldesz írd oda miről van szó!!!!!

(#736) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Helló!Nem találtam neki jobb helyet...

Teszveszen van egy aukció, ami ma este 8 után kicsivel jár le. Mivel nem vagyok teljes jogú felhasználó, így már nem tudok rá licitálni :( Ha valaki esetleg tudna segíteni (licitálni helyettem) keressen meg pü.-ben. thx előre is. :R

(#737) theartofdota


theartofdota
tag

Én személy szerint a magas használati díjak ellenére is szívesebben használom a vaterát, mint pl a ph aprót. Vaterán 4 év alatt 1x próbáltak lehúzni, de sikerült tisztázni a helyzetet az eladóval és visszautalta a pénzem. Tehát rossz tapasztalat nem igazán volt, jó annál több. Viszont itt a ph apron 3x lehuztak 6 hónap alatt. túl sok a primitív retardált. nem nagy összegek 2-3-6 ezer forintok, de azért az is számít.

Általában 1 ft-os aukciókat indítok és az esetek 80%-ban jó áron kelnek el a cuccok. Azt a kb 6 %-os vaterasarcot meg leszarom, nekem megér ennyit, hogy viszonylag teljes biztonságban üzletelhetek az értékelési rendszer segítségével.

(#738) cellpeti


cellpeti
veterán

szevasztok

elfelejtettem a jelszavamat vaterán és kértem újjat, de azzal se enged be, és most megint letiltott 10 perce. Mi van ilyenkor?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#739) FerroChrom válasza cellpeti (#738) üzenetére


FerroChrom
tag

Üdv!

Véletlenül nem Google Chrome alól próbálkozol? Nálam azzal csinálta ezt.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#740) cellpeti válasza FerroChrom (#739) üzenetére


cellpeti
veterán

De igen, de már feltettem a FF-ot. :U :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#741) FerroChrom válasza cellpeti (#740) üzenetére


FerroChrom
tag

Közben kipróbáltam a belépést úgy, hogy bejelentkezésnél kilőttem a "Belépés titkosítással" jelölőnégyzetből a pipát. Úgy beengedett Chrome alatt is.

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#742) concret_hp


concret_hp
addikt

novembertől lesz magyar e-bay ha jól olvastam valahol :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#743) Ice!? válasza concret_hp (#742) üzenetére


Ice!?
őstag

(#744) theartofdota válasza Ice!? (#743) üzenetére


theartofdota
tag

oszt' ez mit tud

(#745) veoneo válasza Ice!? (#743) üzenetére


veoneo
csendes tag

Sajnos elég kaki ez a magyar e-bay
Vagy csak én látom úgy?

Ha privit küldesz írd oda miről van szó!!!!!

(#746) Psychonaut válasza veoneo (#745) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem.

(#747) veoneo válasza Psychonaut (#746) üzenetére


veoneo
csendes tag

Azért sajnos picit kitűnik még fényévekre vagyunk az igazi e-bay tól.
Milyen érdekes az eladóknak van akció minden évben 10-20 hirdetést ingyen tehetnek fel.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem baj marad nekünk a vatera meg a teszvesz.
Jópénzééééé...........

[ Szerkesztve ]

Ha privit küldesz írd oda miről van szó!!!!!

(#748) PHM válasza veoneo (#747) üzenetére


PHM
addikt

Nem azért, de eladni az e-bay-en is "jópénzéé" lehet.
Nézegettem, elég húzós a jutalék, + ugyanúgy van feltöltési díj is.
Már ha jól értelmeztem a dolgot...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#749) veoneo válasza PHM (#748) üzenetére


veoneo
csendes tag

Ez így van.
DE.
Ha egy évben kétszer elendedik 10-10 alkalommal a feltőltési díjat akkor már nem olyan vészes a dolog.

Plussz sajnos a jutalék befizetés ugyan ott is 6% körül van csak éppen nem forintban.
Ez viszont meg érthető hogy nem a mi zsebünkre készült.

Ki hallott már olyat hogy a teszvesz vagy a vatera ilyen akciót tartott volna?
Nekünk marad a japán kislány japán mű-pontokért aki kakit ad.

Ha privit küldesz írd oda miről van szó!!!!!

(#750) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

erről hallotam már valaki? 10forintert.hu
nekem nagyon bűzlik az egész :U

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.