Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#811) kitti024


kitti024
újonc

Sziasztok!
A problémám a következő!:A minap a vaterán rálicitáltam egy termékre melyet akkor még szándékomban állt meg is venni mivel rendkívül kedvező ajánlat volt,de közben adódott egy előre nem látott költség ,hogy meg is nevezzem új házunkba beköltözvén a komm adó elmaradt és azt ki kellett fizetni visszamenőleg.A lényeg az hogy sűrű bocsánatkérés közepette szóltam az eladónak hogy el kell álljak az adásvételtől!Egy percig sem vártam hogy ne jelentse a vaterának vagy hogy ne adjon negatívat ,de ehellyett mocskolódás és hihetetlenül agresszív szócsata közepette megfenyegetett hogy én mivel megloptam ,kideríti az IP cím alapján a címemet (holott ezt megadták neki) valamint beperel szerződésszegés miatt!Erre én felajánlottam hogy kifizetem a kárát,mire ő újabb gusztustalan e-mail közepette követelt állítólagos 3500 ft-ot és hogy köszönjem meg neki hogy ebben az esetben nem perel.A lényeg hogy nem vág földhöz a 3500 ft-mivel nem akarok perre menni ,de olyan megalázottnak érzem magam mivel szinte könyörögtem hogy ne pereljen és erre ő azt irta:"ki a francot érdekel a baja,nekem is van",hogy szeretném ha megtanulná így nem lehet egy emberrel beszélni!A perről nem is beszélve attól eléggé tratok egyedüláló anyaként nagyon nem hiányozna,gyakorlatilag tönkretenne!!Kérem segítsenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.