Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#831) michel88


michel88
újonc

sziasztok!

hát nekem speciel ma felforrt az agyvizem a vatera miatt...apám akart regisztrálni a saját nevével a saját bankszámlaszámával meg minden a sajátja..egy volt egyező a címünk mivel hát egy helyen lakunk...engem korábban már inaktiváltak egy kis g...ci miatt de semmi átverős megkárosítós dolog nem volt csak elutaztam és nem tudtam postázni egy csomagot csak 1 hét késéssel de természetesen a vevőnek is megvolt irva h elutazom na mindegy......na erre várja apám h aktiválják mert elakart adni pár műszaki dolgot meg felújitás után megmaradt dolgokat...aktiválták is...aztán mire szépen feltöltötte az összes terméket( és ugye felszámolták a promociós meg feltöltési díjakat teszveszen meg vaterán is, ami azért nem kevés összes ha nézünk egy 20 db aukciót, minimálár díjjal együtt) jön az email, hogy felhasználónevét inaktiváltuk mert hogy kapcsolatot fedeztek fel az én inaktív felhasználónevemmel!Na persze a díjakat azt fizesse ki.Ez mi??????????
hát mondom a jó édes anyátokat.
ilyet simán megtehetnek?? ez akkora parasztság....képes lettem volna fejbeb....ni akármelyiket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.