Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#730) meroly


meroly
veterán

Hát voltam olyan barom, hogy az előző felhasználóm kitiltása után a követeléskezelőnek már kifizettem a díjat és újra reggeltem, jó felhasználó voltam, stb, stb.

Erre volt egy cserém, írtam az eladónak, hogy felrakom 100 Ft-ért üsse le. Erre jön később (mikor már leboltoltunk mindent) az üzenet, hogy figyelmeztetést, stb, stb.
Levelezgetek velük és azt mondják cserénél az az eljárás, hogy mind a ketten valós áron feltöltjük és mind a ketten leütjük egymás termékét. Aztán megkérdeztem tőlük levélben, hogy ezt ugye nem gondolták komolyan. Erre a válasz, hogy de igen és visszanézték a múltamat és mivel volt korábban egy másik felhasználóm, azzal is voltak gondok, így hát ezt is végleg kitiltják. Mondom oké, írtam egy szép kis levelet, kértem hogy mutassák meg azt a rendeletet, törvényt, bármit ami alapján ők ezért a szolgáltatásért kérhetnek bármiféle díjat, mert sem az apronet sem az expressz nem kér.

Tehát ha bármi van, amivel tudok segíteni az ilyen oldalak megfenyítésével, bármivel kapcsolatban, szóljatok, mert nálam most telt be a pohár!

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.