Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#722) Teszla_ válasza hossszú (#719) üzenetére


Teszla_
senior tag

Nekem is volt már hasonló esetem. Fix 10k-ért volt feltéve egy akkor 40-50k-t érő Nokia 8800 Sirocco. Én el is vittem, aztán közölte, hogy hát ő nem 10k-ért árulta, csak annyiért volt feltéve (hogy jól átverje a vaterát a jutalékszámításnál...). Ilyenkor egy rohadt nagy negatívot kell adni. Nem biztos, hogy kezdő vaterás, ki tudja hányszor volt már kitiltva.

Atos23: én is például együtt hirdetgetek a barátnőmmel, az ő nicknevével. Hogy miért? Mert sajnos engem is kitiltottak már egyszer, részben okkal, de volt nekik is saruk rendesen. Így most közösen árulunk egy nick-ről ruházati cikkeket és számtech cuccokat is vegyesen :DDD

Amúgy most nekem is van egy problémám velük. Kiszámláztak nekem 320Ft-ot, pedig nemrég fizettem be az előzőt, azóta meg nem volt semmilyen eladásom. július 6-án volt egy 422ft-os számlám, befizettem 20-án. Erre 28-án jött ez a 320-as. Május végén volt kb 5000Ft-nyi eladásom, azt gondolom már rég befizettem valamelyik számla alkalmával. Azóta nem volt semmi, aminek 270Ft lett volna a jutaléka. Egy 5k-s telefont ütöttek le, de nem vitték el. De annak is 300Ft a jutaléka, nem 270. Szóval szerintem valami lehúzás szaga van. Feltöltési díj is 55Ft-nyi volt, ez benne is volt a számlában. Ezt pár napja csináltam. De akkor a 270-et is mostanában kellett volna csinálnom szerintem. De semmi ilyen nem volt. A számlában meg nincs részletezve, hogy mi került ennyibe, csak annyi van, hogy értékesítési jutalék, feltöltési díj, ilyenek. Kíváncsi vagyok mit írnak válaszként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.