Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16260) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megint ADSL problémám van. Most otthon felraktam egy vinyóra a 9.04-et, frissítettem, felraktam pár alap dolgot, és elhoztam ide nagyszüleim gépébe, mert az itteni vinyó beteg.
Próbáltam beállítani a T-onlinos netet pppoeconfal, név, jelszó, stb. megvan. Persze restart után nincs net, megint csak úgy van, ha kihúzott lan kábellel indul a gép, és betöltés után dugom be.
A grafikus hálózatbeállító is hülye lett, ha hozzáadok egy dsl kapcsolatot, és nem jelölöm be, hogy minden felhasználó használhassa, akkor a program főablakában még látom a "dsl1" kapcsolatot, de a hálózatbeállító ikonjára kattintva már nincs a választhatók listájában.
Ha bejelölöm, hogy minden felhasználó használhassa, akkor meg már a beállító főablakában is üres marad.
Újra futtatva a pppoeconfot, az meg azt mondja, hogy már fut egy pppoe folyamat a háttérben.

Vladi: majd otthon megnézem, itt most a nagyszüleim miatt marad a 3.0, mert ez magyar. Amúgy nem kellene a csomagkezelővel magától frissülnie FF-nek? Vagy erre még várnia kell kicsit?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.