Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) MasterDeeJay válasza L3zl13 (#26600) üzenetére

Megnézem, köszi!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26602) MasterDeeJay válasza L3zl13 (#26600) üzenetére

Na idő közben rájöttem hogy nem a kártyával van a baj és nem is az ENB-vel hanem a reshade okozza.
Most raktam fel LUX modot és ENB-t. A 60 FPS ki van szögelve olyan stabil. Szóval bőven jó a kártya hozzá csak a reshade nem volt jó neki. Eddig úgy tünik durván jól megy, pontosabban messze jobban viszi mint a régi Tesla M40-esem pedig nyers erőben az GTX1070 szint azaz nem volt egy gyenge kártya de valahogy mintha a sok fény számolásban az Inteles jóval erősebb.
Habár jó lenne ha lenne a játékhoz valódi ray tracing is akkor már izzadjon a kártya rendesen.
Az 60Fps-t nem bántanám a fizika miatt bár amúgy sem tudnám nagyon mert 75hz-es a monitorom max.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26603) Vistaboy


Vistaboy
veterán

The Elder Scrolls Skyblivion (Fan Project) - Official Release Year Announcement Trailer

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26604) #82860288 válasza Vistaboy (#26603) üzenetére


#82860288
törölt tag

:C
Teljesen ESO érzésem volt. Még 2 év te jó ég.

(#26605) tibaimp válasza Vistaboy (#26603) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az komoly!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26606) ®abstract® válasza Vistaboy (#26603) üzenetére


®abstract®
őstag

na, bravó :) a bethesda vajon miért nem támogat egy ilyen nagyszabású projektet? 🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26607) #82860288 válasza ®abstract® (#26606) üzenetére


#82860288
törölt tag

Ennek millió oka lehet, nagy része találgatás, én még mindig reménykedem valamiben. :))

(#26608) VikMorroHun válasza ®abstract® (#26606) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Szerintem támogatja őket. Más kiadóktól eltérően közzé teszik a szerkesztő programot, ami nélkül nem lehetne modolni (vagyis nem ilyen szinten), illetve nem töröltetik mindenhonnan az elkészült modokat.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#26609) ®abstract® válasza VikMorroHun (#26608) üzenetére


®abstract®
őstag

ja, értem :K mondjuk arra gondoltam,hogy besegitenek a fejlesztésbe összefésűlni a dolgokat..mert 2 ilyen gamet egyesiteni hatalmas feladat,gondolom 🤔

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26610) MasterDeeJay

Nekiálltam moddolni grafikán kicsit de már felére sem emlékszem mit hogy csináltam, ne is kérdezzétek.


Van benne valami RTX mod is persze nem igazi ray tracing sajnos, ENB, Reshade 4K-8K modok de még bugos. (látszik is pár helyen hogy pl potionok és cuccok fényesek valamiért.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26611) #82860288 válasza Vistaboy (#26603) üzenetére


#82860288
törölt tag

(#26612) ®abstract® válasza MasterDeeJay (#26610) üzenetére


®abstract®
őstag

remek :K nekem a reshade bezavar minden jatekomban,nem csak itt..
tudok ajanlani all in one modot [link] beavatkozik mindenbe de jol teszi :) minden helyet felpofoz.nekem a 2K verzio 6gb foglal.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26613) szabod


szabod
senior tag

Sziasztok!

Van esetleg valaki még, akinek még megvan ez az egészen friss kiadása a játéknak? Újabb platformot hódított meg igen, ez egy társasjáték. :D
i

(#26614) tibaimp válasza szabod (#26613) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az komoly! :C

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26615) ®abstract®


®abstract®
őstag

korábban volt röviden téma,hogy van aki várja a starfield et.iden lehet megjelenik,de aki hasonlót keres annak tudom ajánlani a no mans sky game t. kistesoja lehet a starfieldnek a játék élmény alapján.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26616) tibaimp válasza ®abstract® (#26615) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én például várom! Marhára kíváncsi vagyok, hogy oldották meg a több ezer bolygót, ahova le is lehet szállni?? Az komoly lesz, ha tényleg megcsinálták és él is a környezet ezeken a helyeken.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26617) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kimaxoltam az egykezes kardot sebzésileg. Elég jó lett.
Az alsó számot nézzétek, mert nem jól jeleníti meg a sebzést a nagy képen (1405 lenne az, nem 140), illetve az értéke is bug-os, onnan is hiányzik egy 0 a végéről:

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26618) MasterDeeJay

Valamelyik moddal hazavágtam a scriptidőt. Azzaz a questek szövegei nem mindíg mennek tovább. Megáll a szöveg és nem lép a stage level. Régóta nem játszottam de csak grafikai modokat raktam fel legutóbb amik elvileg nem nyúlhatnának a questekhez. Vagy valami update volt?
Legkönnyebben hogy nyomozom ki mi az ami meg akasztja?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26619) ®abstract® válasza tibaimp (#26617) üzenetére


®abstract®
őstag

a csoki :D
a 2X 720 pont fire & shock damage az ok,de mi az a magic damage,gratis?
bitang sword az tuti :K

Masterdeejay

szerintem grafika modok nem zavarhatnak be,hanem valami update.ja. :K

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26620) VikMorroHun válasza MasterDeeJay (#26618) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Megpróbálhatod törölni az .ini-ket, hátha segít. Persze előtte érdemes biztonsági mentést is készíteni róluk.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#26621) tibaimp válasza ®abstract® (#26619) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi! ;) Amúgy az "csak" 72 pont, a kard fizikai sebzése van rosszul feltüntetve, mivel a neve mellett 140 szerepel, de lent lehet látni, hogy az 1405 akart lenni, csak nem fért ki a szám, vagy nem tudom. Ill. az ára sem stimmel, nem ~3000 arany, hanem 30000.
Ja és az a plusz Magicka damage nem tudom micsoda, a shock damage része, akkor kerül be a fegyverbe.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26622) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jó kis artifact :) :

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26623) MasterDeeJay válasza MasterDeeJay (#26618) üzenetére

Lefrissítettem minden modot most jó. Azaz frissült valamikor az alapjáték.
Viszont a mai napig nem javították ki a survivor módot... Vámpír karakter továbbra is megfagy a víz alatt ami nem lenne nagy gond mert gondolom nem lehet 100% a frost ressist de éhezik is és még aludnia is kell...

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26624) MasterDeeJay

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26625) MasterDeeJay

Raven Rock-ból kifelé 3 ash guardian gyilkolja le a guard-okat meg egy kapitányt aki essential. Belementem a csatába de nem tudok rájuk sebezni. Se fagy, se tűz nem hat rájuk. Idézettjeim sem sebzik Dremora Lord-ot lecsapják pár ütésből. Kardom meg nincs. Most csak körbe körbe futkározok körülöttük.
Gondolom valami bug. Mi rá a megoldás?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26626) MasterDeeJay válasza MasterDeeJay (#26625) üzenetére

Ok megvan, én ugyan nem tudtam sebezni (lvl30 100-as idézőként) meg egyik követőm se de az ott lévő NPC tudta így azt healelve megoldottam a dolgot.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26627) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nagy sokára csak meglett az összes kihívás.

Max még egy játékban lesz meg az összes, ez a CP2077, máshol nem killódok vele az tuti.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26628) MasterDeeJay

Elkezdtem pár roleplay ötletet. Párral már játszok is.
Magamnak leírom hogy milyen szabályokat állítottam fel, lehet nevezni önkínzásnak de így számomra érdekesebb a játék. Alternate start segít kezdésben. Fontos hogy a lehető legkevésbe legyen kilengés a karakterjátékból.

Imperial Penitus Oculatus ügynök:

- Polgárháborút végigharcolni Imperial oldalon
- Minden sidequestet végigvinni ami az eleve imperial fenhatóság alá tartozó Jarl-okat segíti.
- Dark Brotherhood-ot megsemmisíteni
- Penitus Oculatus armor kötelezően (esetleg akár milyen Imperial armor), kivéve ha valami beszivárgó tevékenység miatt más szükséges
- Imperial fegyverek (kovácsolásra rá kell feküdni mert nem éppen erősek)
- HC mód (ez esetben Winter Is Coming SSE cuccai is a hideg miatt)
- lopás megengedett amennyiben szolgálja az imperial érdekeket
- követhő ha van imperial stílusú az lehet

Kereskedő/alkimista avagy a gyáva és becsületes kajiit. (ez már önmagába elég nehéz):

- semmilyen támadó varázslat vagy fegyver használata nem engedett (0 kill), illúzió és követő lehet védelmi célból
- csak ruha használata semmi páncél
- cél nagy vagyon, több ház megszerzése
- nincs lopás semmilyen formában, zárfeltörés lehet ha nincs tulajdonosa.
- alkímia lehet mint elsődleges pénzforrás, speak kimaxolása is cél
- kovácsolás mehet de nem extrém szinten (ékszerek, gyűrűk leginkább)
- lehetőleg kevés dungeonolás, kereskedő és nem kincsvadász a karakter
- HC mód

Vadász wood elf:

- Green pact* - csak hús ehető és alkímia területen akár milyen növényi cucc tiltott. (alkímiánál a nem növényi cuccok mehetnének amelyeket vadászat során szerzek, plusz gombák) Értelem szerűen tévesen felvett növényi cuccokat el kell dobálni.
* vegyük úgy hogy nem csak Valenwoodra van kihatással
- csak íj és esetleg kard/tőr amely illik vadászathoz
- bevétel csak vadászatból lehet, de az eközben talál cuccok felvehetők és eladhatók (nyilván nem fegyverekkel és armorokkal kell kereskedni)
- lopakodás, íj, egykezes, speak, light armor skillek mehetnek
- nincs dungeonolás, lopás, gyilkolás (önvédelemből lehet gyilkolni)
- HC mód
- light armor vagy ruha (vadászathoz illő, fur, leather stb)
- nincs semmi varázslat (alap healing is csak vész esetén ha már tényleg nincs más megoldás)
- ring of namira kérdésében nem döntöttem (elvileg mehetne mert bele illik a roleplaybe)
- követő ha van valami egyszerű íjász, amolyan vadásztárs de nem harcos és nem varázsló lehet

Minden esetben tiltott enchant/smithing/alkimia... fortify skill extrém abuzálás, bugolás. Játék nehézség mindegy mert itt igazán a roleplay a fontos nem a totál szivatás.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26629) tibaimp válasza MasterDeeJay (#26628) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Komoly és eléggé átgondolt. Kihívás lesz az tuti.

Én ilyet meg se próbálok, mert csak felmérgelne. :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26630) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Nem vagyok egy modder típus. Ebben az esetben vegyem a Anniversary Editiont?

IT Phone :) Gábor

(#26631) ®abstract® válasza akerbis (#26630) üzenetére


®abstract®
őstag

:K

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26632) tibaimp válasza akerbis (#26630) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Simán! :K
De már szerintem várd meg vele a Tavaszi Steam leárazárt, nemsokára kezdődik: [link]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26633) MasterDeeJay válasza tibaimp (#26629) üzenetére

Van még rakás ötletem csak időm nincs rá.

Vigilant of Stendarr / vérfarkasvadász és vámpírvadász
Alternate startban eleve van ilyen frakcióval kezdés.
fegyver csak ezüst vagy minden ami undeadra jó, varázslatokból restoration és olyan ami undeadra jó (esetleg Dawnbreaker de az kissé ront a roleplayen hiszen az is daedrától való)
dawnguard quest a vámpírvadászok oldalán
vadászni és elpusztítani minden vámpír, vérfarkas, undead, daedra, necro stb

Ha valaki szeretne ilyesmi roleplay-t, akkor ajánlom az alábbi leírást alapozónak:
https://en.uesp.net/wiki/User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas

Van jópár példa kategóriák szerint, a legfontosabb az hogy mélyen korlátozni kell mindent mert nagyon könnyű elkalandozni más irányba. Pl ragaszkodni kell egy egy felszereléshez, hiába találsz jobbat ha az nem illik a karakterhez.

Jobs
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Jobs:
Religion
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Religion:
Warrior
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Warrior:
Assassin
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Assassin:
Mage
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Mage:
Criminal
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Criminal:
Guard
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Guard:
Wilderness Dweller
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Wilderness Dweller:
Lifestyles
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Lifestyles:
Collector
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Collector:
Characters
User:PsijicOrder/Skyrim_Roleplaying_Ideas/Characters:

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26634) akerbis válasza tibaimp (#26632) üzenetére


akerbis
aktív tag

Okos gondolat. Kitart addig Witcherben a BaW. :)

IT Phone :) Gábor

(#26635) tibaimp válasza akerbis (#26634) üzenetére


tibaimp
nagyúr

akerbis: Az is jó választás :K (mármint a W3)!

MasterDeeJay: köszi :R rájuk pislantok

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26636) akerbis válasza tibaimp (#26635) üzenetére


akerbis
aktív tag

Igen, onnan fogok átjönni a Skyrimre.

IT Phone :) Gábor

(#26637) mpierre


mpierre
veterán

Kicsit kevesebb,mint 10 év :Y után újra elkezdem a játékot. A régi mentések már elvesztek.
Magyar fordítás lett azóta?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#26638) tibaimp válasza mpierre (#26637) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én úgy tudom van magyar fordítás! Nagyon jó játék, az egyik legjobb.

Amúgy, ha megvannak a mentések, akkor azok működnek a SE verzióban is, csak be kell másolni a megfelelő helyre és a játék látni fogja.

Illetve én még javaslom, hogy vedd meg az AE kiegészítőt valami akció keretén belül majd, mert nagyon sokat tesz a játékhoz, megéri! Nekem a kedvencem Solitude csatornarendszere végre bejárható.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26639) VikMorroHun válasza mpierre (#26637) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Mármint a Skyrimhez? Sacc/kb. 5 éve lettünk kész vele.
(Most gyorsan megnéztem. Van az 7 év is.)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#26640) tibaimp válasza VikMorroHun (#26639) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem semmi munka lehetett, minden tiszteletem :R :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26641) mpierre válasza VikMorroHun (#26639) üzenetére


mpierre
veterán

Hopp, köszönöm. :R Látszik, hogy kb 10 éve nem néztem rá a játékra. :B

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#26642) WATERDACA válasza MasterDeeJay (#26628) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ezt tök jó volt végigolvasni, újra megjött a kedvem megint a játékhoz. :R

u wanted, i got it \o/

(#26643) MasterDeeJay válasza WATERDACA (#26642) üzenetére

Párhuztamosan játszok a Morrowindel is, azt is moddoltam de inkább csak grafikai modokkal. (openmw verziót)
Bár az nagyon más játék, inkább RPG mint akció. Sokkalta nehezebb, babrálósabb és mélyebb.
Különösen az testszik benne hogy nem fogja a kezemet a játék hogy erre menjek ezt csináljam, csak leírja hogy ez a feladat és oldjam meg ahogy tudom. Karaktergererálás, skillek, varázslat minden sokkalta mélyebb és részletesebb. A legjobb az egészben hogy ugyan úgy szabad talán könnyebb is elszállni overpowered felé azaz nincs kimondott balansz de nem is kell egy egyjátékos rpg-nél. Alkímia is sokkal jobban megoldott.
Szóval nem összehasonlítható a kettő mert teljesen más a célközönség és maga a stílusa is totál más. Fast travel sokkalta jobban meg van oldva de skyrimnál is szerettem a hardcore módban hogy limitált a fast travel.
A játék eleje a legnehezebb és igen könyörtelen. Szintlépés igazi hajtépés a játékban, obliviont is utáltam ezért, szerencsére van rá mod ami emészhetőbbé teszi.
Sokan igen negatívnak teszik a chance to hit részt morrowindben de azt kell mondjam akár mennyire is irritáló részben prezentálja azt hogy a kezdő karakter ennyire gyenge. Az különösen teszik hogy itt a fáradságnak elég nagy jelentősége van, gyakorlatilag 0 értéken varázsolni sem lehet. Moddolni nehezebb valamivel, többet kell kézzel állítgatni de nem vészes. Gyári motor elavult, sok mindenre képes, nálam azért nem igazán futott jól az Inteles videókártyán, hozzáteszem az opengl féle openmw is simán lemegy 30-40fps-re (2k-4k modokkal, minden paralax és normal mapposan, full árnyék az utolsó fűszálon is de gyárilag fű sincs a játékban csak moddal.)
Karater tervezőt is használok de nem találtam meg még az igazi hozzám való karaktert. [link] Valahogy talán valami imperial íjász, light armor, shield, long blade amit personalty-re és luckra gyúrnék megtámogatva speechel, illuzióval stb.
Igazából a morrowind totál egész rendszerét átültetve a skyimbe rohadt jó játék lenne. (leszámítva a szintlépést meg esetleg pár irritáló baromságot)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26644) MasterDeeJay

Ez a skyrim ae messze bugosabb mint az se. Ezeket a cc modokat nem is tesztelte senki?
Civil War Champions mod is bugos. Konkrétan cdt és grafikai bugok vannak ha elkedődik a quest. Teljesen játszhatatlan, vissza kellett töltenem mentést.
A survivor mod vámpír része meg most sem lett javítva.
Őszinte leszek ez az ae ilyen formában nem érte meg a pénzét. Csak beleraktak egy rakás random modot, ezt megcsinálhatam volna én is nexussal.
Ha valakinek kell info egy jobban moddolt skyrim (99% grafikai modokkal 4k-8k parallax) 12gb vramot bezabál.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26645) tibaimp válasza MasterDeeJay (#26644) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nálam nem volt ilyen, pedig végigcsináltam az AE verziót és több mint 400 óra lett benne új karakterrel!
Steam-en nézd már meg a file-okat, hogy nincs egy gond (nálam a CP2077 csinált olyan grafikai bugot, hogy nem tudtam folytatni a játékot, de mikor ellenőriztettem a file-okat, kiderült, hogy több hiba is volt az update-ek miatt. Utána minden rendben ment).

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26646) MasterDeeJay válasza tibaimp (#26645) üzenetére

De ezt a civil war championst is vitted?
Annyit kiderítettem hogy az armorral van gond. Ha be addolom (imperial dragon armor) akkor cdt-van kinti terepen vagy ha nincs éppen akkor nem tölti be a texturákat.
De akkor is crash van ha nem veszem fel az armort csak nálam van vagy követőn.
Pedig most pont imperial roleplayt csinálok.
Fileellenőrzés nem tudom hogy hatna a játékra a modok miatt. (100Gb már a játék).
Unofficial Skyrim Creation Club Content Patches is fent van de megnézem lehet rossz sorrendben.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26647) tibaimp válasza MasterDeeJay (#26646) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, megvolt az is! :K

Ja tényleg, Neked tele van moddolva a játék, akkor az lehet a gond, valami ütközésed van, vagy nem tudom, mert én nem moddolok.
Az tuti, hogy nálam nem volt semmi gond, se fagyás, se kilépés, se grafikai hiba, semmi (kopp, kopp, kopp :B ).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26648) ®abstract® válasza MasterDeeJay (#26644) üzenetére


®abstract®
őstag

ugy emlekszek a Skyhunter kolega irta le korabban,hogy a radeon rx 6800 xt ami 16gb azt is megtöltötte a game! :K
nekem az se van & sokat foglalkoztam a modokkal.tobb mint 200db aktiv vagy 260db 🤔😎
a nexus mod managert hasznalom ami good,de csak a loot manager mutatta meg,hogy melyik mod okoz hibat.ennek segitsegevel tutam javitani a mod problemakat. szoval ezt ajanlom neked,mert akkor lesz good a game a modokkkal,hogyha a loot manager nem jelöl semmit pirossal... 🤔 [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#26649) MasterDeeJay válasza ®abstract® (#26648) üzenetére

Megnézem a Loot-al.
Minimális mennyiségű modom van csak. Azaz inkább csak nagyok és 99% grafikai modok hogy minél kevesebbet kelljen keresgélni a hibákat. Méretre persze nagyok de nem álltam neki tártyanként textúrakat cserélgetni jó ha 20 mod lehet fent majd megnézem mik, lehet valami ütközés lesz még ebben a kevésben is.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#26650) ®abstract® válasza MasterDeeJay (#26649) üzenetére


®abstract®
őstag

hát jó.
a nexusmm is mutatja a hibakat de a loot a fullos hibakereso.
siman lehet ütközés,chekkold le.
nekem 2K textura vannak max. csak egy nagy graf mod van ami 6gb,a tobbi joval kisebb...de igy is 80gb kb. a helyfoglalas :B

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.