Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) B2man válasza Dany007 (#17050) üzenetére


B2man
tag

Mivel volt tört verziód volt fent előtte:
vinyó\document & settings\all user\application data\addon.text
Na ezt a rejtettfáljt töröld

[ Szerkesztve ]

(#17052) Fel válasza Dany007 (#17050) üzenetére


Fel
addikt

Az van, hogy nem töröltél le mindent a warez verzió után. (Az uninstall nem elég!!)
Használd a keresőt, már milliószor le lett írva mit kell tenni.

(#17053) B2man válasza B2man (#17051) üzenetére


B2man
tag

Kihagytam a játék mappáját :B
u.a. mint előbb\application data\test drive unlimited\addon.text

[ Szerkesztve ]

(#17054) Dany007 válasza Fel (#17052) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm de le volt törölve minden. Annyira nem vagyok amatőr...
Másrészt lehet h le volt írva, de ha nekiálltam volna az elmúlt 17 ezer hsz-t elolvasni, akkor lehet még jövőhéten se lett volna semmi.

Amúgy újratettem a TDU-t és most működik...
Legalábbis elvileg. Mert beléptem és elkezdtem a versenyeket az elejétől, viszont egyetlen online játékossal nem találkoztam... Azt is ki kell érdemelni vagy mi ?
Eléggé furcsa ez nekem most még... =/

(#17055) Mosquitoo válasza Dany007 (#17054) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Az elején a versenyekben csak a gép ellen tudsz menni. Más játékosokkal free-rideban futhatsz össze vagy az online (narancssárga ikonú) versenyekben. Free rideban ún. layer-ek vannak, egy layeren 8 ember fér el (rajtad kívül 7). Aztán ott tudod barátnak jelölni a másikat, ami megkönnyíti a megtalálását a térképen.

(#17056) DigitXT válasza B2man (#17051) üzenetére


DigitXT
félisten

Esetleg még a cdkey.txt-vel is lehet gondja "virágbolti" verzió után.:K
Szerk: most nézem, hogy már megoldódott, beragadt valami FF filter.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#17057) Tibiajax válasza Dany007 (#17054) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

easy Dany007 easy... nagyon az elején vagy még. Mindent meg fogsz tudni, tapasztalni, nyugi..
;)

(#17058) Dany007 válasza Tibiajax (#17057) üzenetére


Dany007
veterán

Azon vagyok :) Mostmár jobb, h aludtam rá egyet.
Bár még nem teljesen világos ez a 8 layeres dolog. Mert gondolom több ezren küdik a TDU-t neten... És ahogy hallom akkor várni kell, hogy az ember bekerüljön a 8ba. Vagy majd meglátom... Nemérdekes : )
Mikorra fogok újra eljutni a kis Enzomig... :U
Amúgy HD7 néven futok...

(#17059) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Fent a vavított véltozat.

Mivel a pálya rövidebb lett, és a végén nincs bünti, javaslom Dulifinak, hogy fogadja el az eddig futott eredményeket is. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17060) nap


nap
addikt

PH! #13 3'29"24 Ez meg az eredeti, hosszabb palyan futott eredmeny.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17061) Dany007


Dany007
veterán

Tényleg, még valami... Esetleg szoktatok használni valami spec géjmbeállítást?
Vagy csak simán fullon minden?
Csak azért kérdezem, mert anno q3-ban mi mindent levettünk minimumra, hogy gyorsabban szaladjon a játék, sőt, volt egy olyan pack, ami minden embert egy egységes texturával látott el. Így nem volt muszáj ocsmány grafikai, magas brightness, mivel mindenki zölden meg pirosan virított. (azóta is keverem a zöld színt a kékkel...)

Azt már észrevettem TDU-ban, hogy alacsony fps-nél nagyon szarul megy. Legalább 55-60 kell nekem.
(már alig várom h hazaérjek és küdhessem online kicsit)

(#17062) Tibiajax válasza Dany007 (#17058) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem 8 layer :D , hanem egy layeren 8 férőhely van.. ez csupán azért lett anno kitalálva, hogy bírja a szerver stabilan az összekapcsolást, másrészt h ne legyen tömegnyomor. Amikor egy layerre kerülsz, látod a neveket és a hozzájuk tartozó távolságokat hozzás képest a folymatosan képernyődön, namost ha teli az adott layer, amin éppen vagy (lesz ilyen ne félj) már akkor majdnem sokszor zavaró a sok felirat, képzeld ezt el milyen lenne ha mondjuk 30-40-embert engedne, mint mondjuk egy csé szerver.. Más kérdés, h nyilván nem is bírná el, mivel még így is sokszor akadtak/akad probléma a stabilitással.
Enzodig kb 2 nap alatt fogsz eljutni, max három, nem ügy. Szállíts el 3-4 kocsit és pá. Mehetsz is a szalonba.
Esténként fennt szoktunk lenni, többedmagammal, mi is, majd megbeszélünk egy talihelyet és összeröfennünk, ha akarod.

(#17063) Dany007 válasza Tibiajax (#17062) üzenetére


Dany007
veterán

Rendben! Érdekesen hangzik ez a layeres dolog. És mi van ha már betelt a 8 fő? Akkor puff nem enged arra a területre? : P Bocs az értetlenkedésért : )
Mindenképpen megbeszélhetünk valamit : ) De csak miután a mostani Audinál jobb autóm lesz : P

És amúgy szoktak Clan warok lenni itt is ? :) Amikor mondjuk kijelöltök egy pályát, aztán Go!
Kilökni a másikat ér? :D Nem mintha ilyet szeretnék, csak az nem biztos h ferr...de kitudja...
Huh meg láttam videókat Driftelőkről... Na az nagyon kemény. Gondolom akkor ők is ott nyomultak. Elvégre akkor végülis egy szerver van... : )

Még annyit, hogy nektek nem szokott lenni ilyen fura akadás? Az az igazság, hogy nagyon nehéz észrevenni, de engem mocskosul zavar. Úgy lehet 100%-osan észrevenni, hogy álló helyzetben mondjuk a pályán figyeled a melletted elhaladó autókat külső nézetből.
És látod, ahol elszáguldanak melletted a seggét figyelve egy kicsi szaggatás látszik. Mintha egy tizedmásodpercig egyszerre lenne az egyik helyen, ill. a következő helyen.
Hasonló mint az fps akadás, csak itt akkor is 60fps van.
Egyenlőre nem tudom mitől van ez, lehet, hogy VGA beállítás, vagy felbontás ill. képfrissítés stb... De persze lehet h ezt más még nem észlelte.

(#17064) Tibiajax válasza Dany007 (#17063) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez a játék nem quake vagy counter strike.. Itt nincsenek ellenfelek, nincsenek klánháborók, ez nem a fragekről szól.. Vannak klánok, külföldön, de nem olyan sok, azok viszont a legjobb tdu-sok, online nem igazán fogsz velük találkozni, v h aigen, tekintsd egy kivételes alkalomnak, ritkán freeride-olnak. (Nekem pl egyszer volt egy ilyen talim a 2 év alatt) Az online Unlimited a kikapcsolódásról szól, arra találták ki, hogy közösen tudjál autókázni másokkal, a barátaiddal, ismerőseiddel, vagy hogy így új emberkéket ismerj meg. Lehet persze egymás ellen is menni, rávvilogsz és kihívod, vagy bemész/bemegyünk egy multiplayer race-be, kreálunk egy verseny és toljuk (ne kérdezd meg hogyan, majd meglátod..), de.. a TDU varázsa nem ez.
Az, amikor megyek a keleti parton, hallgatom közben a buena vista socialt, és egyszercsak már érkezik is a jó cimborád mögéd, megvárod, kis duma, aztán mentek szépen tovább.. pár perc, már jönnek is a többiek is, pikk pakk 4en 5en vagytok, és megy a buli.. :)

A logoutos írásodnak a címe, freeride... hát az igazi freeride-od még csak most következik
;)

[ Szerkesztve ]

(#17065) TESCO-Zsömle válasza Dany007 (#17063) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És mi van ha már betelt a 8 fő? Akkor puff nem enged arra a területre?

Pontosan. :K (Néha még 8 ember se kell egy layerre, hogy ne engedjen oda...)

Egyenlőre nem tudom mitől van ez

Szar a szervev. Pont.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17066) Rototti válasza DigitXT (#17048) üzenetére


Rototti
senior tag

Akkor már értem miért nem tűntek fel ezek a hibapontok... mert még nem sikerült hibátlanul végigmenni :DDD :DDD Na majd a javítottan! :K

Kimi - The King of Spa

(#17067) Dany007 válasza Tibiajax (#17064) üzenetére


Dany007
veterán

"de nem olyan sok, azok viszont a legjobb tdu-sok, online nem igazán fogsz velük találkozni, v h aigen, tekintsd egy kivételes alkalomnak, ritkán freeride-olnak."

Hm de akkor a multi versenyeken csak részt vesznek... Elvégre egy szerver van : ) Na nembaj majd rájövök.

Huh hát te aztán át tudod élni ezt az életérzést! : )
Jólhangzik! Ma estére van is egy üveg borom!
Persze freeride érdekel leginkább. De ha már ott az ember igazi ellenfelekkel, akkor egyszer muszáj lesz összemérni a tudást : )
Btw körvonalazódik egy olyan elképzelésem, hogy elviszem addig, amíg szerzek egy A osztályos autót. Aztán szépen lenyomom 3-4x azt az Island challange-t amelyiknél 60 perc a határidő. Azt olyan 47-50 perc alatt lenyomtam az Enzoval, és 1 misit ér az első hely.
Ha odáig eljutok, akkor onnan már lesz pénz, lesznek autók csajok stb... :D

Hja, és az, hogy melyik a legjobban irányítható autó hülye kérdés, ugye? Mert egyéni ízlés kérdése. Nekem az Enzo jött be a legjobban, de pl a Mclarent jobb vezetni, v.hogy mintha jobban, gyorsabban reagállna a bal-jobbra. Viszont az Enzo meg jobban veszi a kézifékest, mint a Mclaren... Legalábbis én így éreztem... : )
Na mind1.

(#17068) DigitXT válasza Dany007 (#17067) üzenetére


DigitXT
félisten

Azt olyan 47-50 perc alatt lenyomtam az Enzoval, és 1 misit ér az első hely.
Ha 40 perc alatt lenyomod, az olyan, mintha 25000-et keresnél percenként.
Ehhez képest van olyan verseny, ami fél perc, s 70000-et hoz a konyhára...
Szerk: csak a miheztartás végett mondom, ne vedd belepofázásnak...:R

Szerk2Tibijax: majd lesz.:D Szerintem nem érdemes egy nagyon hosszú
versenyt többször bevállalni a pénzért, inkább csináljon autószállítást, stb.
Már csak azért sem, mert ha a szerver ledob a 39. percben, megszívtad...

[ Szerkesztve ]

(#17069) Tibiajax válasza DigitXT (#17068) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de az csak champs-szinttől, ő még nem champ.

(#17070) Dany007 válasza DigitXT (#17068) üzenetére


Dany007
veterán

Ehhe, erre is gondoltam : P De nem emlékszem melyik volt ez a verseny. Sz.tem te se...
Ilyen gyorsba csak azok ugranak be, amik kb 25-30 ezres meccsek. De nekem az is 1-2 percesnek rémlik.
Mind1, majd meglátom, úgyis nulláról kezdek... =/

(#17071) DigitXT válasza Dany007 (#17070) üzenetére


DigitXT
félisten

Sz.tem te se...
Hát persze, miért is emlékeznék, csak pár misit kerestem rajta, amikor
szükség volt hirtelen új verdákra a PH-bajnokságban való részvételhez...
180 mph in heavy traffic. (A térkép közepe táján...) Majd eléred újra...;)

(#17072) Dany007 válasza DigitXT (#17071) üzenetére


Dany007
veterán

Omg, elnézést :D :R
Eszembe se jutott, hogy azért ajánlod ennyire, mert te is ezt használtad oly sokszor.
Így a neve alapján már nekem is ismerős.
Köszönöm az infot.

(#17073) csoli31 válasza Dany007 (#17072) üzenetére


csoli31
aktív tag

Dany007:[Itt megtalálod.] ;)Egyszerűen csak meg kell fordulni, és go!
Én még most is rengeteget használom! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#17074) Tibiajax válasza csoli31 (#17073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

24-25 már hosszú honapok óta stganáló misinél nekem már eszembe jut a lovékeresés..
mondjuk rajtam egy külföldi srác segített anno, ő adta meg a kezdő lökést..:D (egy jó kis éjjeli kruz után felajánlotta, megveszi az egyik TT-met, amennyiért csak akarom.. :D)
Azóta oyan h pénz nem is létezik :) Bárcsak az életbe is igy menne nekem ez

(#17075) Dany007 válasza Tibiajax (#17074) üzenetére


Dany007
veterán

Az nemsemmi : D Most már csak egy B-s kocsi kell, és megyek is xD
De sokára lesz vége a munkaidőnek =/ Még 2 óra... Akkor hazamegyek, kajálni kell v.mit... Na aztán végre go! Már mocskosul kiváncsi vagyok milyen : D
Kiváncsi vagyok hány A kategóriás fog levillogni amikor még csak D-s verdám lesz... :D

(#17076) Dany007 válasza csoli31 (#17073) üzenetére


Dany007
veterán

Köszönöm!!! Van valami rekord idő amíg ezt megcsináltátok? Vagy esetleg rekord sebesség?
Gondolom az idő legfőként gyorsulásfüggő...

(#17077) Tibiajax válasza Dany007 (#17075) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mmm..nem nagyon lesz ilyen sztem... vagy ha lesz is, max ignorálod oszt csá
amugy, engem már nem is tudom mikor villogtak le utoljára.. mostanában, kezd kihalni kicsit ez a résza a történetnek. ...vagy csak megnyugodott mindenki..
:DDD

(#17078) Dany007 válasza Tibiajax (#17077) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm remélem azért van élet. Nem akarok úgy járni mint a Q3-mal : ) Pont a kifutására értem oda online...úgymond...
Meg kiváncsi vagyok milyenek ezek az esti cruiseok, amiket írtatok.

(#17079) gabx76 válasza Tibiajax (#17077) üzenetére


gabx76
senior tag

Fura, velem naponta többször is megesik.
Tegnap pl. HC-ben voltam Skyline-nal, jómadár jött szembe Saleen-nel (HC ohne), vagy 5-ször próbálkozott, aztán megunta.

(#17080) Dany007 válasza gabx76 (#17079) üzenetére


Dany007
veterán

Na még ez az amit nem értek... Mi az érdemi különbség a HC mód és a sima között? Gondolom a Hardcore módra gondoltál... :)

(#17081) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

HC módban realisztikusabban viselkedik a kocsi. Hosszasan nem néztem a különbségeket a sima módhoz képest, de annyival realisztikusabb, hogy billentyűzettel el is ment tőle a kedvem :)

(#17082) A-l-i-e-N


A-l-i-e-N
aktív tag

Sziasztok!

Köszi a Hétfő esti G-s krúzt! JÓ volt. :R

Gyülekező
Gyülekező-bal
Gyülekező-jobb
Pihi
ZSÁK xD fordulás...
Napozás
Napozás-2
Napozás-3

[ Szerkesztve ]

(#17083) gabx76 válasza Dany007 (#17080) üzenetére


gabx76
senior tag

HC-ben könnyebnek érződik az autó. Könnyebben farol, csúszik és messzebre, magasabbra repül.
A személyes véleményem az, hogy ennél több különbség technikailag nincs a kettő között.
Elvileg a realitást kívánja növelni, de szvsz inkább csak a mókafaktort sikerül neki.

(#17084) dulifiO válasza TESCO-Zsömle (#17059) üzenetére


dulifiO
aktív tag

Az időket begyűjtöttem, majd ki lesznek rakva az oldalra, csak kéne csinálnom vmi frankó Enzo-s képet. Esetleg ha valakinek van kedve vele bajlódni, nyugodtan linkeljen. :DDD

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#17085) Rototti


Rototti
senior tag

Na az új pályán mentem 38as időt kis hibával, szal 39es lett belőle :((( : 2:39:74
Érdekes, hogy most az első szektor okoz gondot, míg a többi rész meglehetősen jól megy...

dulifiO: Nekem sincs kedvem, de a neten találtam egyet, nézd meg hátha...: ITT

Kimi - The King of Spa

(#17086) Dany007


Dany007
veterán

Na végre sikerült mennem egyet...
Nagy lelkesen gyűjtöttem a pénzt egy B-s autóra, hogy tudja a pénzgyűjtős pályán menni, mire ráeszméltem, hogy a B-s versenyekhez el kell érni egy fejlettségi szintet is... =/
Úgy hogy nagy mogorván elkezdtem csinálni a versenyeket... Már proban vagyok, de innen jön csak a neheze...
De azért nem rossz :) Láttam pár csókát furikázni... : ) )

(#17087) TESCO-Zsömle válasza dulifiO (#17084) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A pályáról kell a kép, vagy bármilyen jöhet?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17088) dulifiO válasza TESCO-Zsömle (#17087) üzenetére


dulifiO
aktív tag

Az a lényeg, hogy az Enzo legyen rajta valamilyen kompozícióban. A feliratot majd rádbom már, mert ACDsee-ben el van készítve a sablon hozzá.

Rototti: Hát nem tetszik, ilyet bármikor csinálok 3 perc alatt. :DDD Fő a művészet!

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#17089) madstunt


madstunt
addikt

Azt szeretném kérdezni hogy ez ugye nem olyan mint a steames játékok hogyha hasznátan megveszem a gamét akkor nem tudok neten játszani mert az előző tulajdonos már használta

(#17090) csoli31 válasza madstunt (#17089) üzenetére


csoli31
aktív tag

Én is használtan vettem, és tudok játszani vele! :K

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#17091) TESCO-Zsömle válasza dulifiO (#17088) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Oks, akkor megyek is fotózkodni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17092) TESCO-Zsömle válasza dulifiO (#17088) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Meg is vagyok. Volt némi gondom a képek feltöltésével...

Nagyítás Nagyítás Nagyítás Nagyítás Nagyítás Nagyítás Nagyítás

Tessék választani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17093) hoffman_ válasza TESCO-Zsömle (#17092) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szépek. Azaz szép :) (de nem tökéletes... nézd csak pl. középső sor, jobb szél)

Amúgy pont neked akartam írni Zsömi, nézd csak, mit szörföltem neked :DDD

mod:

Amúgy, ha ilyen magasak az fps-ek, akkor miért nem simítasz élt? :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17094) DigitXT válasza hoffman_ (#17093) üzenetére


DigitXT
félisten

miért nem simítasz élt?
Versenyben jobb, minél magasabb.
De fotózáshoz át lehet állítani.:R

(#17095) TESCO-Zsömle válasza hoffman_ (#17093) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Őőő... Simítok. +Catalyst alól Force-olva van a 24x-es CFAA is. Játék alatt szebb. Lövök egyet FRAPS-al is.

Nagyítás

Am nem vágom, miért nem lehetett belerakni 16xAA-t alapból a játékba, meg vagy ugyanennyi AF-et...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17096) hoffman_ válasza DigitXT (#17094) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát szvsz. 4800-as szériánál már tök mindegy... Bár Ti tudtok valamit, versenyzők :DDD Szerintem ha van fix 60, akkor már 8. Vagy nem? :B

Zsömi:

Akkor csak a képeken nem látszik... Nálam szokott szarakodni a Cata...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17097) B2man


B2man
tag

Kezdésnek a rövídített PH! #13-as időm 2'40"30
Mellesleg:

[ Szerkesztve ]

(#17098) nap válasza hoffman_ (#17096) üzenetére


nap
addikt

Nem. Ez nem az a jatek, ahol iranyadoak a mashol megszokott fps ertekek.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17099) Black-core válasza B2man (#17097) üzenetére


Black-core
aktív tag

Sziasztok!Szeretném megkérdezni hogy ha 100%ig végig játszom a játékot,akkor mit kapok?Mert már minden megvan kivéve a multi része.Egyébként szerintem az egyik legjobb autós játék nagyon feelinges igazából nem tudom leírni de gondolom aki komolyan játszik vele az ugyan így érzi hogy milyen hangulatos.(ja és mondom ezt nfs fan ként)Azé volna mit ellesnie az EAnek az Ataritol még ha nem is mai a játék de mindegy.Köszönöm :R

(#17100) ALYRA


ALYRA
tag

szia Mindenki!

pár a közelmúlt képeiből[link]

[link]

[link]

[link]

és az este vége [link]

köszi :C

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.