Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) nap


nap
addikt

Reggel nekifutottam ujra. Elsore mentem olyan 1'17 valamennyit. Aztan csupa 1'27- 1'40 idoket. Kicsit frusztralo, hogy gazadasra rogton megpordul a kocsi.
Kozben azt vettem eszre, hogy akkor jo a rajt, ha 1000-rol indulok.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16852) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

.

PH - #12 Újratöltve!

.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16853) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Lásd szívem Digi. Septibe újraépítettem a hiányzó pályákat is.

HP! - #01 - 7,7km
HP! - #02 - 8,0km*
HP! - #03 - 1,7km
HP! - #04 - 3,1km
HP! - #05 - 2,8km
HP! - #06 - 2,2km
HP! - #07 - 2,4km
HP! - #08 - 3,4km
HP! - #09 - 2,0km
HP! - #10 - 2,6km
HP! - #11 - 3,5km

* A startvonal végett +/-50m...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16854) kozi71 válasza nap (#16851) üzenetére


kozi71
senior tag

Game controls-nál állítsd át. A Driving aid menüben, gondolom sport, vagy hypersportban van most, azért csúszkál annyira.

high tech, low life

(#16855) nap válasza kozi71 (#16854) üzenetére


nap
addikt

off-ban van. ;)
A valasz a kerdesedre: billentyuzet.
Es a tobbi autonal nem csinalta ezt ennyire.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16856) kozi71 válasza nap (#16855) üzenetére


kozi71
senior tag

Akkor kapcsold be, de ne a sportosokra. Én is billentyűvel nyomom.

high tech, low life

(#16857) gyuszito válasza nap (#16855) üzenetére


gyuszito
senior tag

Mester!
SZVSZ!! offban nem nagyon fogsz itt rekordokat futni :Y
Tedd át Driving Aidba, esetleg Sportba(bár ez az erőmű ;] képes a csúszkálásra) és úgy sokkal könnyebb lesz!!! :R :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16858) gyuszito válasza DigitXT (#16844) üzenetére


gyuszito
senior tag

őőő... :B :B
Minden tiszteletem a Tiéd, és a többieké, akik képesek iylen időkre
:Y :Y

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16859) Davetim


Davetim
tag

Vagy a hypersportra visszaállás segített, vagy tegnap voltam fáradt, de a mai harmadik időm már jobb volt, mint az eddigi rekordom, utána meg:
ph#12 1'10"17 kicsi büntivel.
A táv 336 km, kár volt tegnap annyit erőltetni :D

Egyébként én mindig 1000 rpm-ről rajtolok, és kicsi gáz kettesig, de nem szoktam túl jókat rajtolni :DD

[ Szerkesztve ]

(#16860) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Valamilyen ismeretlen ok folytán nem működik nekem a trade funkció. Onnan szeretnék vásárolni, de nem engedi. Mi lehet a gond? A játék természetesen eredeti és online a profil.

Köszi segítséget előre is! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16861) gyuszito válasza Davetim (#16859) üzenetére


gyuszito
senior tag

Én már próbáltam mindent:(
Délelőtt még jobbak voltak az 1:13:xx körüli időim, de most már alig bírtam 1:15:00 alá menni
Nem nekem való ez :(:(

Szerk.:elképzelhető, hogy az ffb hiánya is közbe játszik sikertelenségemben? agy egyszerűen csak béna vagyok? Vagy nem szánok rá sok időt?(kb 3 4 x próba)

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16862) DigitXT válasza Davetim (#16859) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, majdnem ott az 1'09".:R
Bele kell húznom, azt hiszem!

(#16863) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Lusta voltam visszaolvasni hogy valaki kérdezte-e már úgyhogy megkérdezem. :DD
Eredeti játékra lehet custom autókat pakolni, mert megpróbáltam de mindig kidobott .exe hibával. :F :O
Pedig szívesen beraknék egy-egy régebbi Mercit esetleg BMW-t :)

Loxone and Loxberry superuser

(#16864) DigitXT


DigitXT
félisten

Köcsög "BigWander"!:((( Átraktam HyperSportra (Sportról), erre pont közben csítelt be egy 1'00"-át, én meg néztem a rajtnál, hogy mi a fene, hogy 0,8 hátrányt jelentett a Hypersport? A következő checknél "esett le", amikor már vmi 7 mp lett, hogy bizony megint el lett cseszve a versenyünk.:O

Davetim: gratula!:R Nem tudom, mit csináltál az első derékszögű jobbos után, de ott mindig kaptam vagy 3 tizedet, aztán látszott, hogy lassú vagyok*, így még többet! A tegnapi időimet rövid idő alatt nem sikerült felépíteni, viszont a csíter miatt elment a kedvem az egésztől. Elvileg még fent van a verseny egy darabig, lehet, hogy holnap visszajön az ihlet, és csak azért, hogy megdöntsem az idődet (hiszen benne van az 1:09) rászánok még pár órát, de lehet, hogy nem, és maradok második, harmadik.:(

*: illetve sejtem: gyorsan vetted be, nagyon jól betapadt az autó.:))
(Volt már, hogy 0,2 előnnyel érkeztem, de csináltam belőle 0,5 hátrányt,
nyilván a két jobbos közötti egyenesen voltam lassú, mivel az elsőbe túl
gyorsan érkeztem meg, emiatt a kigyorsom nem sikerült jól. Ismerős...)

[ Szerkesztve ]

(#16865) ALYRA válasza Zolinho1026 (#16863) üzenetére


ALYRA
tag

szia!

úgy hiszem itt +találod a megoldást [link] :C

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#16866) Zolinho1026 válasza ALYRA (#16865) üzenetére


Zolinho1026
tag

Azt hiszem akkor erről lemondhatok :DD Ugyanis eredeti :D

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#16867) Fel válasza Zolinho1026 (#16866) üzenetére


Fel
addikt

Meglepő módon a legtöbben közülünk eredeti játékkal rendelkezünk... simán tudunk homemade dolgokat használni.
A titok nyitja, hogy a TDU *.bnk fájlai méretkorlátosak. Ha egy .bnk a moddolás után nagyobb lesz, mint eredetileg, akkor kapsz egy hibaüzit. Ezt elkerülendő le kell cserélni egy bnk1.map nevű fájt. Ezután szinte bármit cserélgethetsz, variálgathatsz, de ami a legfontosabb, hogy mindenről készíts biztonsági másolatatot, amit megváltoztatsz!

[ Szerkesztve ]

(#16868) ALYRA válasza Zolinho1026 (#16866) üzenetére


ALYRA
tag

szia!

nekem is eredeti van :W

"Eredeti játékra lehet custom autókat pakolni, mert megpróbáltam de mindig kidobott .exe hibával. "

azon az oldalon amit linkeltem többek közt a +oldást is lelehet tölteni amit Fel is említett

ha nem hát nem :C

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#16869) Davetim válasza DigitXT (#16864) üzenetére


Davetim
tag

Igazság szerintem nem tudom mit csináltam az első két jobbosban, rutinból ment már így.
Biztos sok van még benne, ma tucatnyi 10"50 körüli köröm volt teljesen már részidőkkel. Kár, hogy BigWander beleszólt...

gyuszito: időt biztos sokat kell szánni rá, mint írtam most tartok 336 km-nél, ami kb 120 próbálkozást jelent (többnyire végigmegyek, akkor is ha hibázok az elején). Nyilván az az igazi pro, aki kevés gyakorlással is jól megy, de nekem sok kör kell mire kiismerem a pályát és a kocsit. Mikor már csak tizedeket faragunk egymás idején, akkor már sok-sok próba van a háttérben, nekem legalábbis :D
Az ffb szerintem rengeteget segít, jó ha tudja az ember, hogy merre akar menni az autó, de ez elég szubjektív, dulifi azt hiszem pont panaszkodott rá.

(#16870) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! sajnos elveszett a mentésem, gép reinstall miatt ugyhogy valamien hasonló néven térek majd vissza Hawaii ra....

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#16871) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

A végén tényleg át kell térnünk 2x3-asról 7x1-naposra... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16872) B2man válasza TESCO-Zsömle (#16871) üzenetére


B2man
tag

Nemár, most raktam fel a Win 7-et és már akartam felmenni valamilyen időt összehozni. Erre megint csít idő ellen kell gurulni? Ehhh....
Majd a következőn...

(#16873) B2man


B2man
tag

Na szóval, a TDU.exe működése leállt, szűz új 64 bites Windows 7-en.
Kicsit unom.

OFF

[ Szerkesztve ]

(#16874) Zolinho1026 válasza ALYRA (#16868) üzenetére


Zolinho1026
tag

Hát igen picit már fáradt voltam.:D De akkor majd ma megpróbálom :DD Esetleg megmondanád pontosan mit is kell keresni, vagy folytatjuk PM-be? :DD

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#16875) DigitXT válasza Davetim (#16869) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem sok kör kell mire kiismerem a pályát és a kocsit
Na ne szerénykedj.:D (Nekem még több.) Szerk: pláne a csomó győzelmeddel!:K

dulifi azt hiszem pont panaszkodott rá
Hát bill. után nem csodálkozom rajta... Én mondjuk gamepad után próbáltam, s még így is szokni kellett anno a Narduccin. De amikor ráéreztem, levertem a gamepades időmet.:D Mondjuk ott a manuális váltó is iszonyat sokat számított...! Kuplung azért jól jönne, gombbal nem az igazi, a gamepad egyik tengelyén meg véletlen is kinyomod néha (ha a kormányra rakod, azért, ha a gáz/fékre azért), az meg nem buli.:DDD Ja, és gyengébb autóknál jól jönne egy egyszerre fék/gáz technika is - külön tengely ugye...:B (Lehet, hogy mégis kéne az a G25?:)))

rutinból ment már így.
Azt elhiszem, de iszonyat lendülettel mehettél bele az elsőbe, mert azon a rövidke egyenes szakaszon már akkora tempód volt, ami szinte megfoghatatlan.:R (Ebből viszont következik, amit írtál is, hogy van még benne, hiszen máshol lehet fogni rajta.)

[ Szerkesztve ]

(#16876) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Valaki? :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16877) TESCO-Zsömle válasza Kareszovics (#16876) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mit próbáltál vásárolni?? Van elég pénzed a kinézett autóra?? Van hely a garázsodban egy új autónak?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16878) Pecc válasza skylinelaca (#16870) üzenetére


Pecc
őstag

Kár. :(
Az viszont nem, hogy visszatérsz:)

(#16879) Davetim válasza TESCO-Zsömle (#16871) üzenetére


Davetim
tag

Szerintem kipróbálhatnánk egy köztes megoldást, 3x2 nappal.
Illetve nem akarjuk párhuzamosan felrakni 2 napra a mostani versenyt egy .ige transzferrel?

DigitXT: Na igen, az biztos hogy a g25 a tuti, de én jól megvagyok a gombos kuplungolással. A külön gáz/fék tengelyt meg tudja a mostani kormányom is (logitech wingman ff gp), ami mellesleg tényleg jól jön, mert kisebb a fékezés/gázadás közötti holtidő.

(#16880) Kareszovics válasza TESCO-Zsömle (#16877) üzenetére


Kareszovics
addikt

1. Ferrari Maranello
2. volt pénz
3. volt hely

Azóta megvettem boltból, de azért jó lenne ha működne a Trade is.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#16881) dulifiO válasza Davetim (#16869) üzenetére


dulifiO
aktív tag

Panaszkodtam rá, de mostanra megszoktam és jobban megy, mint billel. Különösen ajánlott ez a játék valamiféle kormánnyal, előtte nem is gondoltam, hogy ekkora élvezetbeli különbség van.

Amúgy tegnap nagyon rosszul lettem du. és emiatt még csak most ébredtem fel, nem nagyon tudtam versengeni, aztán most látom, hogy valami bunkó beelőzött minket a földöntúli idejével. :(

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#16882) gyuszito válasza DigitXT (#16875) üzenetére


gyuszito
senior tag

'Ja, és gyengébb autóknál jól jönne egy egyszerre fék/gáz'
Mester!
Ezt az én régi Logitech Formula Vibration.omon is be lehet állítani!
Valszeg minden ettől újabban is :R
Csak fel kell dobni a driverét, és azon belül van egy menüpont, hogy külön tengelyen legyen :R

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16883) ALYRA válasza Zolinho1026 (#16874) üzenetére


ALYRA
tag

szia!

Fel hsz.-ban van a bnk1 map linkje az is elvezet hozzá hogy mit cserélj le viszont írta , hogy elöbb csinálj biztonsági másolatot az eredetiről ,utána nyugodtan cserélgetheted őket bár nem mindegyiknek jó pl. a belsőnézete :C

[ Szerkesztve ]

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#16884) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

énis felpakoltam a win 7 et... most nemtudom hogy a driver ilyen jo vagy a win 7 de a tdu simán megy hdr el 1280x800 ban 4x élsimítással és high graffal... régen 1024x640 2x élsimi HDR nélkül ment ilyen szépen... low graffal

Üdv: Laca

(#16885) gyuszito válasza skylinelaca (#16884) üzenetére


gyuszito
senior tag

Mien vason tolod?

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16886) DigitXT


DigitXT
félisten

Emberek!:DDD Persze, hogy minden (normális) kormány tudja külön tengelyen fék/gázt: az enyém is!:D Csakhogy gamepaddel játszom, azon meg nem megy. (Bár vannak különböző gamepad-ek: van, amelyiken lehet, csak nem olyanom van.;)) A G25 főleg a kuplung miatt tetszene: a gombos kuplungban nincs semmi realizmus.:( (Tudom, a gamepad-ben sincs.:DDD)

(#16887) skylinelaca válasza gyuszito (#16885) üzenetére


skylinelaca
senior tag

geforce 8600Mgs, 3gb ram,intel core 2 duo 2ghz

Üdv: Laca

(#16888) Rototti


Rototti
senior tag

Üdv!
Két hónap krúzolgatás után megjött a kedvem a versengéshez. :) Csatlakozhatok? :B
Íme az időm (egyenlőre ;) )

Kimi - The King of Spa

(#16889) Mosquitoo válasza DigitXT (#16886) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ez most nem csak neked szól.

Tökmindegy, hogy tudja a vezérlő a külön tengelyen a gázt és a féket, mert a TDU nem tudja... próbáljátok csak ki HC-ben! CTRL+G, ekkor előjön a G-méter. Két kis zöld csík jelzi a fék ill. gáz állapotát. Nézzétek meg: ha pl. padlógáznál féket nyomtok, akkor nem maxon pörög és fékez egyszerre, hanem a fék csíkját a gázéból veszi el. Vagyis ha egyszerre nyomod padlóig a gázt és a féket, akkor nem csinál semmit! :DDD Legalábbis WingMan Formula GP-vel. Ha más vezérlővel érzékeli egyszerre a két tengelyt, akkor szóljatok. :B :D

(#16890) A-l-i-e-N válasza Mosquitoo (#16889) üzenetére


A-l-i-e-N
aktív tag

Rosszul tudod :)) G25 -> külön tengelyen profilerben -> játékban egyszerre gáz fék (erős kocsinál) egy helybe kaparok.. :C
Szóltam akkor :)) Neked egy tengelyen van, és azért nem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

(#16891) Mosquitoo válasza A-l-i-e-N (#16890) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Basszus tényleg! Az egyik pedál az X+ a másik meg az X-... és a kormányzás az Y tengely... Kell nekem egy G25... :D

(#16892) A-l-i-e-N válasza Mosquitoo (#16891) üzenetére


A-l-i-e-N
aktív tag

Kuplung meg Z tengely :))
Na jó nem ingerellek tovább :))

Amúgy én csak ajánlani tudom, nagyon jó. MOMO volt előtte, ég és föld szerintem :)

(#16893) gyuszito válasza Mosquitoo (#16889) üzenetére


gyuszito
senior tag

Tévedsz!:D
Az ezer éves Kormányomnál is tudja a TDU ezt a funkciót, hogy különtengelyen van a gáz/fék :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#16894) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Srácoook! Kareszovics problémája engem is érdekelne...

Mi a tök lehet, hogy nem enged Trade-n vásárolni? Ennek milyen oka lehet? Bárkinek, bármilyen elképzelés? Mivel ilyet még nem láttam soha. Létezik bármilyen korlát?

Amúgy, a héten felraktam az egyik Clk Dtm-em, mivel kettő volt. Az egyik krúz során HC voltam, és lusta voltam asszem átállni, tehát vettem egyet :DDD
Hét elején feltoltam, csak úgy viccből, 5.000.000-ért, hátha összejön a horgászat, aztán láss csodát, tegnap, ahogy megyek fel este játszani, valami kóser figura elvitte :D :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16895) Fitti válasza Mosquitoo (#16889) üzenetére


Fitti
tag

Nekem Logitech Formula Force EX-em van és először nálam is így volt, aztán megmutatták a megoldást. Profiler-ben ki kell venni hogy ne egy tengelyen legyen és akkor már jó is. Azóta én is tudok gumit füstölni, hogy közben fékkel fogom XDXD!

(#16896) suzy95 válasza B2man (#16873) üzenetére


suzy95
csendes tag

hát nekem is volt ilyen ... szerencsére mikor felraktam az 1.66A-s patch-et akkor elindult ezt tudom neked is ajánlani.

A halál békés, könnyű. Az élet nehezebb... TDU nick: suzy95

(#16897) Tattix válasza Fitti (#16895) üzenetére


Tattix
tag

én nem állítgattam semmit mégis f@sz@!
Suzy szerintem Bitumen kollégának már vagy egy fél éve fent lehet ez! :DDD

(#16898) Rototti válasza Rototti (#16888) üzenetére


Rototti
senior tag

Az a fránya 4 század..... :))
PH - 12

Kimi - The King of Spa

(#16899) DigitXT válasza Mosquitoo (#16891) üzenetére


DigitXT
félisten

Talán driverben be kéne állítani, hogy "Report as single axis"... (Ha ez van,
akkor a pipát kivenni.) Vagy "Report as separate axis": ha ez van, bepipálni.
Fejből nem vágom, hogy melyik van, már régen mászkáltam a driverben.:DDD

Szerk: most látom, hogy már többen megírták: spec. profiler sem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#16900) suzy95 válasza Tattix (#16897) üzenetére


suzy95
csendes tag

csak segíteni szerettem volna.

A halál békés, könnyű. Az élet nehezebb... TDU nick: suzy95

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.