Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) Fel


Fel
addikt

Itt az előző időm: ph #7
Ma este meglesem már ezt a Maseratis kihívást.

(#16002) Davetim


Davetim
tag

1'12"72
Van még benne legalább 2 mp, de lehet sokkal több is.

StormLine: engem folyton ledobott, aztán meg már meg se találtalak. De majd még lehetne próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#16003) StormLine válasza gabx76 (#16000) üzenetére


StormLine
senior tag

az eleje nem sikerült jól, utána meg már nem nagyon akartam lassítani. nem annyira fontos egyébként hogy mindig ugyanott menjünk, a Zvel érdemes nézelődni a térképen, lényeg hogy ne a lassú szakaszokra menj be. pl több hejen több autópája is megy egymás mellett, és ha jól megy akkor összetalálkozunk :D

másodlagos feladat viszont teljesítve :C kitaláltuk ugyanis hogy spontán megyünk egy 250 kmes feladatot 1 óra alatt. Geryvel 2en vállalkoztunk de őt megint ledobta. a fájlnevekben most is ott az időpont:
kép kép

jövő hétvégén újra megpróbáljuk az 500ast :K

(#16004) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

PH #7: 1'13"22

(#16005) Sirandrish


Sirandrish
legenda

első Veterán verdának melyiket érdemes megvennem?
a Régi Corvette jó?
Az igazság az hogy 3 közül választhatok..egyikre nincs pénz a másik meg tán elfogyott vagy mi:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16006) Mosquitoo válasza Sirandrish (#16005) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Csinálj meg néhány autófuvarozós küldetést és máris lesz pénzed! (Ha Perfectre csinálod, akkor másfélszer annyi pénzt kapsz! :K ) Veteránból Lambo Miurát érdemes venni, aztán ami még nagyon jó az a Mustang GT500 és a kis AC. Aztán persze ott van a drágább kategória, a Shelby Daytona Coupé (Ez a legjobb G-s) 1 milláért vagy akár Aston DB4 3 milláért. :D
Ne lepődj meg ha nincs a szalonban a klasszikus autókból, ritka példányok! ;) De le tudod őket foglalni, ilyenkor a játék egy üzenettel értesít, ha elérhetővé válnak.

(#16007) nap válasza Sirandrish (#16005) üzenetére


nap
addikt

Miura, gt500, talan meg a cobra...
Ezeket erdemes venni elsokent a veteranok kozul. A daytona a legjobb, csak nagyon draga.

A nem veteranok kozul meg erdemes a B kategorias corvettet megvenni az elejen, mert olcso es jol megy.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16008) Sirandrish válasza Mosquitoo (#16006) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát eddig összvissz 2 olyan autofuvaros küldit csináltam amiből egy perfect lett:)

végülis megvettem a Corvettet..nem volt dráhga és azota az árát is visszahozta:)
De hogy lehet amugy lefoglalni kocsit?
Illetve az sms-esekt hogy tudom elolvsni? (bocsi de nemrég kezdtem)

É még ami nagyon érdekelne: hogy a pics*ba lesz olyan sok lóvém?:D
Hát marha drága 1-1 járgány:D

nap: a Lambot nem is láttam a GT500 meg mennyi is? 2M? nehezen telne rá 300K-ból:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16009) Mosquitoo válasza Sirandrish (#16008) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Bizony, a ZO6 pöpec kis verda, de szigorúan csak stage2 tuninggal!

a GT500 meg mennyi is? 2M? Hát... :N GT500

A foglalásnál meg csak simán nyomsz rá egy Entert, mintha megvennéd, és akkor ilyen szép kékkel fogja jelezni.

szerk: a leveleket a házadban, az Info-> News részen tudod elolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#16010) Sirandrish válasza Mosquitoo (#16009) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nekem is 200lenne?
akkor...hmm..nemértem..nah megnézem:D

nekem 2M:(

és a cobry nálam 10M:((

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16011) Mosquitoo válasza Sirandrish (#16010) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Akkor bizony egy igen rossz warezverziót szedtél le... tessék megvenni az eredetit... 2000 HUF, egy ebéd többe kerül.

Persze csak előbb letöltötted kipróbálni, mielőtt megvennéd az eredetit, ugye? ;]

(#16012) Sirandrish válasza Mosquitoo (#16011) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen:D
Mellesleg tudom hogy pics*füst ára van mostanában de azért ez akkor is meglepett...akkor nekem 10x annyi minden verda?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16013) Mosquitoo válasza Sirandrish (#16012) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Szerintem egyéb hiányosságai is vannak. Az is csoda, hogy működésre bírtad! :Y

:D :R

(#16014) SonyBlack válasza Treb (#15964) üzenetére


SonyBlack
tag

Ha össze jön képet rögtön feltenni! :)

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#16015) nap válasza Sirandrish (#16010) üzenetére


nap
addikt

Keves jatek van, amiert valoban megeri penzt kiadni, de ez tenyleg az.

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16016) Mosquitoo válasza nap (#16015) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Ez így van, Sirandrish ráadásul az eredetivel tudsz online, velünk játszani, majd ingame jól kiokosítunk. :D Elsőre talán nem is gondolnád, de nagyon nagy fílingje van a korlátlan száguldozásnak online a haverokkal! :K

(#16017) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jólvan srácok!
Sikerült megoldanom a problémát..mostmár nálam is "olcsók" a kocsik!
A játékot ha végig hozza a szinvonalat megveszem..de egyelőre tesztelem Singleben:)

Mondjuk mikor nézem a képeket és 10 Nissan van egymás melett akkor jó lenne ott lenni de most még evan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16018) ABal válasza StormLine (#15955) üzenetére


ABal
őstag

Nálam például ez nem működik. Csak az eredeti négy mappát látja, akármit csinálok. :O

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16019) Fel válasza Sirandrish (#16017) üzenetére


Fel
addikt

Igazából jobban járnál sokkal, ha online profillal (és persze eredeti játékkal) játszanál. Ugyanúgy, ugyanazokat a single p. dolgokat (sp versenyek, küldik) kell megcsinálnod online is, mint amikkel most ismerkedsz. Ha nem akarsz az elején nagyon belecsapni a csoportos mókázásba, akkor azt is megteheted egy online profillal. Ezzel a jelenlegi varezos próbálkozással, azt éred el, hogy ha mégis ellenállhatatlan vonzalmat érzel mejd a többiekkel való közösködésre, akkor kezdheted elölről az egészet.

ABal: Mindenkinél működik... Mint ahogy viharos hejesírású barátunk leírta, a Radio mappát Neked kell létrehoznod, a TDU mentés könyvtárában. Ha a játék telepítési mappájában lévő Radio könyvtárat babrálod, akkor nem is fogja látni a zenéidet.
Tehát:
- XP: C:\Documents and Settings\Felhasználó\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegaame\Profilnév
- Vista: C:\Users\Felhasználó\Dokumentumok\Test Drive Unlimited\savegame\Profilnév
Ide létrehozod a Radio mappát, majd azon belülre egy, vagy több tetszőlegeset (a könyvtár neve lesz a rádió neve a játékban), melyekbe belepakolhatod az mp3-aidat (csak azt, mást nem ismer).

(#16020) ABal válasza Fel (#16019) üzenetére


ABal
őstag

Valóban, rossz helyre pakoltam. Porig égtem... de most működik.

Nagyon köszi!

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16021) Tibiajax válasza Fel (#16019) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hagyjad, sok az az 1900 forint.. :)

(#16022) A-l-i-e-N


A-l-i-e-N
aktív tag

Hali!

Hétfő van :-)

Találka helye,ideje

Szabályok :-)

Gyertek,gyertek

(#16023) papi99


papi99
aktív tag

Sziasztok Aston Martin DB9 es kruzt ki szeretne jelentkezzen :)
A Dél-Keleti világítótoronynál találkozó! Olyan 4 fele!!!! Vki nem tud vmit szóljon...

Hali! ;)

(#16024) ABal válasza papi99 (#16023) üzenetére


ABal
őstag

Nekem a fél négy jobb lenne, de lehet, hogy így is be tudok nézni egy kicsit. HC-ben?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#16025) papi99 válasza ABal (#16024) üzenetére


papi99
aktív tag

Ok. Mind1 nincs meg szabva... :)

(#16026) Jakab66[hun] válasza dulifiO (#15995) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Én felajánlom a segítséget, hogy rendesnek tűnjek, utána ő dönt... él a lehetőséggel, avagy nem ;)

Gipsz Jakab

(#16027) Jakab66[hun] válasza A-l-i-e-N (#16022) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Erre lehet benézek az F430-ammal :R

Gipsz Jakab

(#16028) gabx76 válasza A-l-i-e-N (#16022) üzenetére


gabx76
senior tag

Jövünk-jövünk :)

(#16029) LGLuke


LGLuke
őstag

Srácok, valaki tudna dobni 1 listát, hogy kategóriánként mely verdákat érdemes megvenni.
Tehát felsorolva A-tól G-ig minden kategóriát, és azokon belül 1-2 autót.
Köszi előre is!

(#16030) dulifiO válasza LGLuke (#16029) üzenetére


dulifiO
aktív tag

A - Enzo Ferrari, Saleen S7
B - Chevrolet Corvette Z06 Coupe tuning pack 2
C - Ferrari 575M Maranello, TVR Tuscan S
D - Aston Martin DB9 Coupe, Maserati GranSport
E - Nissan Skyline GTR R34
F - Audi TT quattro sport
G - Shelby Cobra Daytona Coupe, Dodge Challenger RT, Lamborghini Miura P400SV

Természetesen mind 3-as tuningal van, kivéve a Corvette Z06.
Itt van az én nem teljes listám, összehasonlítva a versenypályán szinte az összes autó.

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#16031) Sirandrish válasza dulifiO (#16030) üzenetére


Sirandrish
legenda

megkérdezhetem hogy lehet tuningolni a verdát?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16032) LGLuke válasza dulifiO (#16030) üzenetére


LGLuke
őstag

Köszi szépen, igen hasznos infók!
Ezt olvastam már jó párt hsz-sal ezelőtt, hogy a Z06-hoz tuning pack 2 kell szigorúan, de kaphatnék valami indoklást, hogy mi a különbség a 2-es és 3-as között?

Köszi előre is!

(#16033) Sirandrish


Sirandrish
legenda

190km-es futam? :Y
[link]

ez amugy verseny keményen?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16034) Mosquitoo válasza LGLuke (#16032) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Az st2 sokkal hamarabb éri el a 300-at, mint az st3 és szerintem önerőből a végsebessége is nagyobb. Az st3-nak egyedül szélárnyékban nagyobb a végsebessége.

Sirandrish: Az.

[ Szerkesztve ]

(#16035) blazsey2 válasza Sirandrish (#16033) üzenetére


blazsey2
senior tag

Igen ez verseny keményen!40 perc alatt simán lenyomod. :) És még ajándék autót is kapsz érte.

PSN ID:blazseydr

(#16036) Sirandrish válasza blazsey2 (#16035) üzenetére


Sirandrish
legenda

40perc..fuu..nem semmi..majd nekiesek:)
Amugy egy "D" kategóriás verdával nekivághatok vagy annál komolyabb kell?
Amugy tuningolni hogy lehet azt elárulod? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16037) blazsey2 válasza Sirandrish (#16036) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ezen a térképen [link]ahol a csavarkulcsokat látod ott lehet,a megfelelő autókkal.D kattal is mehetsz,csak ne hibázz.

PSN ID:blazseydr

(#16038) Sirandrish válasza blazsey2 (#16037) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor inkább megyek B kategóriással:)
Astonnal nekiestem volna de a "ne hibázz" picit elrettentett:)

Mosquitoo: akkor még várok vele...ennyi:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16039) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

De D kattal nem 40 perc lesz belőle... és arra számíts, hogy az ellenfelek A-B-C kategóriával mennek!

(#16040) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Egyébként meg: Skyline rulez :D

(#16041) e=mc² válasza Fel (#16019) üzenetére


e=mc²
őstag

Annyit hozzatennek, hogy barmilyen jatek, (legalabbis amivel jatszottam - gta, sims, tdu) amiben lehetett mp3akat beleteni, elfogadja a parancsikonokat is. Igy helyet, es a masolas idejet is meg lehet sporolni.

Es itt is mukodik.

Apropo miez a hc? regen voltam fenn...

Ambulimax Provider

(#16042) dulifiO válasza e=mc² (#16041) üzenetére


dulifiO
aktív tag

hc = Hard Core
Lecsökenti a játék a gravitációt és ezáltal élethűbb lesz az autók mozgása vagy inkább nehézkesebb szerintem. Lehet driftelni. :C

apróhirdetéseim: http://href.hu/x/972c

(#16043) A-l-i-e-N válasza dulifiO (#16042) üzenetére


A-l-i-e-N
aktív tag

Szerintem nem nehéz!
Az elején tűnik annak, de ha rászoksz akkor sokkal jobb mint a sima!
Bár ezt mondja egy G25-tel rendelkező TDU-s tesó :C :U :R

(#16044) e=mc² válasza A-l-i-e-N (#16043) üzenetére


e=mc²
őstag

Nekem mind1, en maradok a billentyuzetnel...

Ambulimax Provider

(#16045) StormLine válasza Sirandrish (#16033) üzenetére


StormLine
senior tag

welcome to TDU :)
a Tour of the Island mellett van még egy hasonló verseny a The Millionaire's Challenge de az az óra ellen megy és vannak civilek és több pénz jár érte (a neve utal is rá hogy mennyi)

(#16046) Sirandrish válasza StormLine (#16045) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..észrevettem:D
De ilyeneket nem merek bepróbálni..félek:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16047) DigitXT válasza Sirandrish (#16046) üzenetére


DigitXT
félisten

Alapvetően nem gáz a verseny, nem kell félni tőle, csak legyen egy szabad órád.:DDD Egyetlen esetben kell félni, ha online játszol, s menetközben ledob a szerver.:(((

[ Szerkesztve ]

(#16048) Sirandrish válasza DigitXT (#16047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jelenleg épp egy Enzo-ra gyüjtök csak nem olyan egyszerü annyi dellát összekaparni:)
Corvettel próbáltam de igazából nem láttam a fényt az alagut végén:D
A kocsivivős küldiket hogy adja? eddig talán 4et csináltam meg, bezzeg csajos meg stoppos küldiből annyi van mint a szemét...ha azokat megcsinálom akkor adja be a kocsisokat vagy amugyis?
Jah és még valami..láttam már párszor hogy dobtatok fel olyan képeket ahol kivülről meg mittomén milyen szögből voltak a verdák lekapva..azt hogy lehet? van valami foto mod vagy ez online moka vagy hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16049) DigitXT válasza Sirandrish (#16048) üzenetére


DigitXT
félisten

A küldetéseket meg kell találni: az utak mellett vannak elszórva.
(Az első HSZ-ben elhelyezett térkép azért segíthet benne sokat.)

A pénz csak az elején tétel (én is számolgattam, hogy basszus,
mennyi idő lenne "erre meg arra" összeszedni, ha versenyenként
ennyit, meg annyit kapok), végén meg van olyan verseny, amit fél
perc alatt megnyersz, és 70K: tíz perc alatt milliomos vagy*.:R

A fotó mód egy bizonyos szinttől elérhető, én még nagyon keveset
használtam, szóval nem tudom pontosan mikortól (de ha rákeresel
biztosan beírták már). Annyit tudok, hogy a Pause menüben van...
Szerk: lásd, kivel van dolgod, rákerestem neked.:)) Voilá.:D

*Szerk: a Maserati MC12-ért pontosan 15x nyertem meg ezt a versenyt,
kevesebb, mint 10 percig tartott. Igaz, monoton dolog, de ha hirtelen kell
valami (pl. hogy részt vehess egy jó kis félig-on-félig-offline versenyen)...
(Senki ne kössön bele, hogy "15x70 az csak 1050": az MC 12 750K, az
ST3 tuningja 450, tehát összesen 1200K kell, de 200K volt talonban.:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#16050) Sirandrish válasza DigitXT (#16049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Isten áldjon meg gyermekem :R
okéj hogy majd milliomos leszek de még nem vagyok.:)
Nem oly rég írták hogy melyik kategóriábol melyiket érdemes megvenni..már csak az Enzo hiányzik:)
Mondjuk attól hogy a kedvenc verdám a D kategóriás Astonnal nem nagyon vagyok megelégedve:)

Szerk: az kemény...15X nekiestél?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.