Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) gpower válasza Bronco80 (#3985) üzenetére


gpower
tag

Igen tényleg nehéz verseny, sajnos néhány kanyarhoz mák is kell nem csak tudás...
A pálya sem igazán tetszik, a kocsi se nagyon, bár nemtudom mi lesz a vége :)

(#4002) Sirpi


Sirpi
senior tag

Nem tudom, ezt láttátok-e már: TDU Game Guide

Átfutottam, a single része van csak leírva a játéknak, és ír benne pár jó nagy ökörséget is. Pl. minden xxx mph in heavy traffic versenynél leírja, hogy forduljunk meg, mert úgy sokkal egyszerűbb, de a kedvenc 70k-s farmolós pályánkon ezt elfelejti megemlíteni, és külön ki is hangsúlyozza, hogy nem ajánlja pénzgyűjtésre. A Maserati dayhez megveteti az MC12-t (tuningolva, ami $1.250.000), mert szerinte gyengébb kocsival nem lehet megcsinálni (GranSporttal nekem elég könnyen meglett anno).

Amúgy azt mondjátok meg, hogy a Daytona coupe hogy maradhatott G-s, amikor 350-et lehet vele menni? (a 288 GTO, az Esprit és az XJ220 is be lett rendesen sorolva, pedig régiségek) Kipróbáltam a Tour of the Island-on és egy darabig sikerült is tartani a lépést a többiekkel, csak fékezni meg kanyarodni elég nehéz vele, de el tudom képzelni, hogy ha valaki begyakorolja, akkor meg lehet nyerni vele a versenyt (Bronco Gullwingos képe adta az ötletet).

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4003) vagamo


vagamo
őstag

A versenyhez kapcsolódva, de csak info miatt, ki milyen nézetben versenyzik?
Én az úttest nézetet 6 használom
A keveredés elkerülése érdekében:
1.- Távoli
2.- Közelebbi
3.- Változó
4.- Műszerfal
5.- Motorháztető
6.- Úttest

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#4004) gpower válasza gpower (#4001) üzenetére


gpower
tag

Nah a verseny után a TDU-tól is elment a kedvem a pályát nem akarom leszólni, de nekem nagyon nem jön be :(((

(#4005) TomBoy1986 válasza vagamo (#4003) üzenetére


TomBoy1986
veterán

4.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#4006) bazso29


bazso29
aktív tag

Azt hiszem több pályát nem csinálok versenyre. :DDD
Az első versenyt ha jól emlékszem több mint 1500-szor próbálták, mint ahogy Bronco is mondta ezen a pályán viszont nem lehet kétszer úgyanúgy menni.
Bocsánat, hogy ilyen kemény lett, csak én úgy gondoltam, hogy valakinek ne azért legyen jó ideje, mert századjára megcsinálja a tökéleteset, hanem azért, mert úgy tud vezetni ahogyan. :U

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#4007) Sirpi válasza vagamo (#4003) üzenetére


Sirpi
senior tag

6

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4008) gpower válasza vagamo (#4003) üzenetére


gpower
tag

Vagy az 1es de onkább 4 vagy 6!

(#4009) Pecc válasza vagamo (#4003) üzenetére


Pecc
őstag

1.
Mindig is, minden autós játékkal a külső nézetet használtam.

[ Szerkesztve ]

(#4010) szacsee válasza vagamo (#4003) üzenetére


szacsee
nagyúr

Jobbára az 5-öst, viszont sokszor használom a 4-est is.. :B .a többi kilőve.. :P

(#4011) Mosquitoo válasza Pecc (#4009) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

én kizárólag az NFS-eknél használtam külső nézetet, a TDU-ban csak akkor, ha szemlélem a verdát. :D amúgy a 6. nézetet szoktam használni, ha olyan kedvem van, akkor a 4.-et :)

Sirpi: a G-kategóriába nem a teljesítményük alapján kerülnek be az autók, hanem a koruk alapján- az összes G-s veterán. Lehet, h a Daytona erős, de több, mint 40 éves. Az Espirit, az XJ220 és a 288GTO... egyik sem idősebb 25 évnél, de már nem új darabok, ezért árulják őket klasszikus szalonban, de nem G-sek :)

[ Szerkesztve ]

(#4012) Superman válasza Bronco80 (#3985) üzenetére


Superman
nagyúr

Honnan lehet megszermányolni ezt a pályát és mi a neve? Most estem be, világosítsatok fel. :DDD

Szertnék már menni egyen, amin van szuper időd, időtök. :DDD Ezek online pályák? Sok a kérdés tudom, de más cuccokban van tapasztalatom, ebben nincs. :D

(#4013) Superman válasza vagamo (#4003) üzenetére


Superman
nagyúr

belső nézet, de az melyik itt? :D Ja, hogy műszerfal, akkor 4.

(#4014) Mosquitoo válasza Superman (#4012) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

be kell menned egy Drive-In -be, a térképpel együtt fedezed fel őket, kis narancssárga négyzetek. Ott belemész, hogy Single Player, vársz egy kicsit, amíg betölti a cuccost, majd keress egy olyat, hogy PH -- Race #2, Aston Martin Vanquish S-el kell menni, erre katt rá és indulhat a verseny ;)

(#4015) szacsee válasza Superman (#4012) üzenetére


szacsee
nagyúr

Bemész egy Drive-IN-ba és a Singleplayer-nél levő versenyeknél van a PH--Race#3.
A másik ideje lejárt, mivel meg kell adni, hogy meddig szól a verseny..
Sok sikert, az eredmény jöhet, bár egy ilyen szopatós pálya nemtom mennyire fekszik egy simesnek.. :B :R
Jah és online pályáról van szó.
Jó lenne ha csatlakoznál a vörsönysorozathoz.. :K
Infó Laczfi fórumán, vagy a honlapomon (már ha lehet annak nevezni ezt a kezdetleges valamit) :DDD

(#4016) Superman válasza Mosquitoo (#4014) üzenetére


Superman
nagyúr

Kösz, kipróbáljuk. :D

Mennyi a csúcsidő?

(#4017) Superman válasza szacsee (#4015) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát jó lenne, de újabban megint kifekszik a játék. :D Néha, majd megpróbájuk orvosolni..:D

(#4018) Mosquitoo válasza Superman (#4016) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

ha minden igaz, : 1"58'80, <CTDD>Bronco által :D
ű
bocs, már 1"57'41, szintén <CTDD>Bronco által :D

[ Szerkesztve ]

(#4019) szacsee válasza Mosquitoo (#4018) üzenetére


szacsee
nagyúr

Na akkor én valahol 2:25 körül végzem szerintem... :DDD

(#4020) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

2"00'63 :DD :DD

hogyha nem lett volna az a qrva büntetés.... :O :O :O csak 3 ment le, de 4 mp büntetést katam... :((( Bonco azt tudod-e, hogy a cél előtti kanyarban bennhagytál vagy másfél máodpercet? :P :U

(#4021) gpower válasza Mosquitoo (#4020) üzenetére


gpower
tag

Az elején is kb fél mp-t de a hajtűkanyar (nem a cél előtti) előtti 'sikánban' valami eszméletlen íven mentél!

De nem adom fel olyan könnyen :)

(#4022) Tattix


Tattix
tag

Srácok köszi a segítőkész hozzáállást!Csak egyesével libasorban!Ennyire ne tolongjatok a válasszal! :(

[ Szerkesztve ]

(#4023) Bronco80 válasza vagamo (#4003) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Vagamo: 2-es nálam, gyakran krúzra 4.

Opelos: Nekem tetszik a pálya, csak hosszú a nehézségéhez/átlagsebességéhez képest. Legalább 7-8 olyan lassú kanyar van, ahol ha nem tökéletesen fordulok el, elvesztettem 1 másodpercet.

Mosquito: az könnyen lehet, mikor az 1:57-et futottam, akkor bennem volt, az azelötti kör, amikor elvesztettem egy másik 1:57-est az utolsó kanyar miatt.

(#4024) Bronco80 válasza Tattix (#4022) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Játékon belül "T" betű és chatelhetsz (bár a manualban le van írva).

(#4025) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

csináltam a replayomról egy videót, de 500 mega.Hogy/mivel tudnám összetömöríteni?

(#4026) gpower válasza Mosquitoo (#4025) üzenetére


gpower
tag

Windows Movie Maker :)

(#4027) Tibiajax válasza Tibiajax (#3669) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Srácok,
A mai klubbtali elmarad a részemről, mert más dolog jött közben. Ha esetleg valaki tudja/szeretné szervezni a bulit mára, ám legyen, karmesteri pálca átadva, bár természetesen az elsőség Fel-t illeti.

Jó csatangolás és versenyt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#4028) Mosquitoo válasza gpower (#4026) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

hehe

köszi, most már csak 10 mega :D

(#4029) vagamo válasza Bronco80 (#4023) üzenetére


vagamo
őstag

Remélem ezzel elárultad a titkodat :DDD :DDD !

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#4030) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Bronco, küdjük a bizottságot, hogy vizgáltassák be a kocsidat, mert abbanst4 van! ;] :P :DDD

(#4031) Kanczy válasza vagamo (#4003) üzenetére


Kanczy
veterán

6.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4032) TESCO-Zsömle válasza vagamo (#4003) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Éles: 6.
Krúz: 1; 4; 5; 6;
Motor: 1

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4033) Bronco80


Bronco80
aktív tag

Nah, 1:56:04-nél járok, volt egy 1:55:98 is, de csodás szerverünk nem regisztrálta (képem mondjuk van róla). Elég dühítő volt, 4db 1:56-os időmet nem jegyezte meg az 1:56:04 elött.

(#4034) Bronco80 válasza vagamo (#4029) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Megdöntötték a Tamburinis időm, szóval muszály volt Kawával is mennem rajta: [link]

edit: oopsz ez nem az, hanem amit nem jegyzett meg, igazából 1:08 eleje van regiszrálva.

[ Szerkesztve ]

(#4035) Sirpi


Sirpi
senior tag

A single challenge-eknél a Global rankings-nél csak a PC-s időket látjuk, vagy pl. az xBox-osokét is? Csak mert ezt sikerült lőnöm az előbb, és ezt a kocsit ugye csak az új carpack-ben ígérik.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4036) Mosquitoo válasza Sirpi (#4035) üzenetére


Mosquitoo
senior tag

Azta nemsemmi!!! :Y :Y

lehet, hogy az Atari egyik kockája volt, és neki már megvan a Cadillac Cien is (avagy a Carpackot teszteli. jupppííííí :DD ) ;] :DDD

azt nem hinném, hogy az xBoxosokkal lehetne együtt játszani... guglizd be, aztán hátha találsz valamit (én mostmár lusta vok hozzá :DDD ) jó8 mindenkinek...

(#4037) Pecc


Pecc
őstag

PH -- Race #2
Az elözö pálya sem volt piskóta gyerekek, de ez viszi a pálmát. :(((
Örültem ha végig tudtam rajta menni:) :Y

(#4038) Cucori válasza Pecc (#4037) üzenetére


Cucori
tag

Nekem elsőre sikerült végigmenni, nemtom mi ebben a nehéz :U :DDD
(Csak nem saját kocsival/profillal, ehhehe :D )
Azért próbálkozok még, de úgyis kicsúszok a 8ból... (mondjuk ez nem is volt kérdés... :O )

Common sense is not so common anymore...

(#4039) szacsee válasza Cucori (#4038) üzenetére


szacsee
nagyúr

Miért mi a 8. idő? :R

Bazso: Mit kell törölni, ha lefagy a gamma?
A radialt töröltem, írtad, hogy valamit még lehet törölni...
10 percenként lefagy, de nemtom miért.
Most még kitesztelem megint a memót hátha...de nemhiszem hogy az lesz a gáz, utána prime 95-el 8 órás blend test 4-es priorral.. ;]
Nektek amikor kifagy, akkor csontra (num-lock-ra sem reagál a bili (led sem villan ki), vagy arra reagál és a win gombot megnyomva csinál valamit, de nem tud visszalépni a win-be.
Nekem ezt csinálja, igaz tegnap kezdte, elötte meg minden jó volt... :W
Néha nagyon ritkán a win-be ki tudok lépni, utána nincs semmi bibi a winben, de a TDU kifagy...kép megmerevedik és a hang is. :R

(#4040) TESCO-Zsömle válasza szacsee (#4039) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amit írtál, a win reagál, csak nem (mindíg) lehet visszalépni, az klasszikus radial-os fagyás. Erre az a megoldás, hogy Ctrl+Alt+Del, majd (ha nem látszik a kis ablak) vakon kilépni felhasználó-váltó képernyőre. Mikor visszalápsz, csak a feladatkezelőt látod, ahol folyamat leállítása. Voi'la!

A tiednek nem tom mi lehet a baja, de radial-tól jóval komolyabb!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4041) szacsee válasza TESCO-Zsömle (#4040) üzenetére


szacsee
nagyúr

Most néztem a kukába figyelt a cuccos, de elvileg törölve volt, ígaz a kukából vissza tud mászni a gané... ;]

(#4042) vagamo


vagamo
őstag

Ha véletlenül kiléptem a club-ból, csak új meghívóval léphetek vissza?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#4043) szacsee válasza vagamo (#4042) üzenetére


szacsee
nagyúr

Asszem join-olhatsz is...én is így léptem be, de jóvá kell hagyni a főnöknek.. ;]
Nem tetszik a közösség mi? :D

Jah ha nektek jó, akkor nap közben dobok fel egy Időmérőt (csak összedobtam semmi extra és nem oan jól sikerült), este pedig PH--Race#3.. :))

Tibi, Bronco, Laczfi, Fel ha jóváhagyja.. :R

(#4044) Sirpi válasza szacsee (#4043) üzenetére


Sirpi
senior tag

De egyszerre csak egy aktív versenyed lehet, azt ugye tudod?

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4045) szacsee válasza Sirpi (#4044) üzenetére


szacsee
nagyúr

:B Már igen.. :DDD
Akkor este 21:00-kor PH--Race#3
Autó Ferrari 430
Táv: Majdem 5km.. ;]
Kanyargós út elágazokkal, Opelos szerint jó pálya lesz ...neki mutittam az útvonalat. :B

(#4046) vagamo


vagamo
őstag

Egy kis lazítás végett én is tettem fel, kis könnyed versenyt!
Lótusz virága PH

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#4047) Bronco80 válasza szacsee (#4043) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Tőlem mehet, akkor este 9 felé töltsd fel. ;)
Majd a sajátom átnevezem Race #4-re. :)

(#4048) bazso29 válasza szacsee (#4039) üzenetére


bazso29
aktív tag

Ha fagyogat a játék, akkor a save könyvtárnál törölni kell ezt a fájlt: "TDU_MC_1_66_A.dmp" Ez sem segít minden esetben, néha nekem is folytatta törlés után, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#4049) Bronco80 válasza vagamo (#4046) üzenetére


Bronco80
aktív tag

Kellemes kis hegyi pálya! ;)

(#4050) bazso29


bazso29
aktív tag

Egy kezdetleges magánrendszám. Persze ezt is csak én fogom látni.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.