Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17551) A-l-i-e-N


A-l-i-e-N
aktív tag

Haló

A barátlistát lehet valahogyan szerkeszteni?? Megteltem :( Club-ba összeszámoltam, és 100 ember van fenn nekem, ezért gondolom, h. megteltem, és nem is tudok mást felvenni...

(#17552) papi99 válasza A-l-i-e-N (#17551) üzenetére


papi99
aktív tag

Igen ez valahogy bennem is felmerült ez a kérdés :(

(#17553) B2man válasza A-l-i-e-N (#17551) üzenetére


B2man
tag

A game spy-on tudsz rendet rakni a barát listádon, ha jól emléxem.
Egyszer felraktam a game spy arcade-ot, abban tuti, hogy lehetett.

DigitXT: Én 3'20"-at sem tudok összehozni, ez nagyon brutális idő! De azért nem adom fel, még megyek párszor, de nem fenyeget veszély, szerintem. Pláne, hogy Davetim és Dulifi sajnos nincs versenyben.

(#17554) papi99


papi99
aktív tag

Akkármiylen hihhetetlen de ezt egy F430ra raktam rá :DD Modolt hanggal...

(#17555) A-l-i-e-N


A-l-i-e-N
aktív tag

Akit még érdekel a "Players" lista szerkesztése:

GameSpy Arcade -> letölt -> felinstallál -> elindít -> megcsinálja amit kér -> beléptél, akkor a jobb oldalon felül ZÖLD gombocskára katt -> névre jobb gomb -> remove -> O.K

(#17556) Davetim válasza DigitXT (#17543) üzenetére


Davetim
tag

Kicsit próbálkoztam: ph#14 3'21"62
Igazából csak a részidőkre voltam kíváncsi :))
Érdekes módon a kanyarok utáni részen veszítettem a legtöbbet, talán a kormány folyamatos ide-oda kacsázása miatt. Lehet állítani kéne rajta, de nincs most időm kitrükközni. Minden estre tényleg kvázi tökéletes kör lehetett :R

Egyébként mi ez a zene a vidi alatt? :DDD

(#17557) Debilon


Debilon
addikt

hogy lehetne résztvenni ezen a PH-s versenyen amit linkelgettek?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#17558) B2man


B2man
tag

PH! - #14 3'20"82. Úgy gondolom kormánnyal ennél jobbat nem fogok futni, egyenesben tartani is alig tudom. A dupla jobbos utáni nagy ugratót követő cp-nél javítottam, majd kaptam 8 tizedet padlógázon. A rajtnál minimum 2,5 tizedet vesztek. Ha nem utálnám a pályát talán tudnék 3'20 alá menni 1 picit, de nem akarok agyvérzést kapni.

szerk: Bemész 1 drive-inbe majd single verseny és megkeresed. Most épp a második

[ Szerkesztve ]

(#17559) DigitXT válasza Debilon (#17557) üzenetére


DigitXT
félisten

Bemész a szigeten bármelyik Drive-In-be, és elindulsz a megfelelő futamon. Az eredményedről screenshotot készítesz, és belinkeled ide.:R

Szerk: most nézem, B2man már írta, sorry.:B

[ Szerkesztve ]

(#17560) Debilon válasza DigitXT (#17559) üzenetére


Debilon
addikt

köszi mind2-töknek :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#17561) skylinelaca válasza A-l-i-e-N (#17555) üzenetére


skylinelaca
senior tag

óóóó ez nagyon nagy segítség volt! köszönöm ! végre egy csomó hülyét ki tudok törölni... plus találtam benne elvileg egy olyan funkciót h másnak a listájáéról is tudom magamat törölni!

Üdv: Laca

(#17562) Rototti válasza DigitXT (#17543) üzenetére


Rototti
senior tag

Na tessék, kicsit nem figyelek oda és... :)) Gratula az időhöz szép eredmény. Ezért kérdeztem meg, hogy már kormánnyal mész-e... :DDD Kíváncsi lennék, hogy miket mennél kormánnyal.
500 km???!!! :Y Az igen, bár én annyit is rászánhatnék, akkor sem lenne 17es idő, de talán 20 alá be tudnám vinni :DDD
Na mind1, B2Man-nel még lehetett volna kicsit versengeni, de lemaradtam róla... sebaj.
Még egyszer grat! :R

Kimi - The King of Spa

(#17563) B2man


B2man
tag

Na, én egyszerűen nem tudom, hogy a nagy ugrató után mint kell csinálni, teljes padlógáznál 1 másodperc minusz minden alkalommal.

(#17564) Rototti válasza B2man (#17563) üzenetére


Rototti
senior tag

Lehet másképp gyorsulsz ha középen ugratsz és másképp, ha valamelyik széléről. De ez csak találgatás, ennyire nem figyeltem meg ezt a részt.

szerk: De úgy tom utoljára lett feltöltve a 14es, szal a 2. hely már meg van. Az első meg....... Tehát nem kell széthajtani magad ;)

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#17565) B2man válasza Rototti (#17564) üzenetére


B2man
tag

Nem a helyezés számít, csak baromi sok az a több, mint 3 másodperc amit DigitXT rám vert. Szeretnék rájönni, hogy hol megy el. 2 másodpercet bevállalok, de 1 másodpercet simán kéne javulnom., de valahogy mindíg elúszik. Másrészt a rajtot is gyakorlom ezzel, mert 0'21-nél közelebb nem jutok, de a jellemző -0'4 amivel indulok

[ Szerkesztve ]

(#17566) B2man


B2man
tag

Na, majd jól kielemzem a videóját. ;]
Amúgy az automata váltó szörnyű, nem vált vissza időben, 2 kör után inkább manuálisra visszaállítottam.

(#17567) papi99


papi99
aktív tag

Kicseréltem a görgőket szerintem egész formásak :))

(#17568) DigitXT válasza Rototti (#17562) üzenetére


DigitXT
félisten

Itt figyel előttem a G25: vacsi előtt már karikáztam egy kicsit, de nem versenyszerűen, csak élveztem pl. a sebességváltást. Lehet, hogy már nem lesz fent a futam, ezért nem tudom azt kipróbálni, hogy mennyit mentem volna rajta.:) De két dolgot megjegyeznék: gamepaddel is nagyon finom mozdulatokkal megyek (kivéve, ha be kell tépni: ezen a pályán egyszer volt ilyen), tehát nem hiszem, hogy kormánnyal tudnék itt javítani.:B

A másik, hogy gamepaddel sem tudnám megint megfutni ezt az időt, mert tényleg ~hibátlan kör volt, az meg nem sokszor adatik meg*.:N A nagy ugratónál meg kifejezetten mázlifaktort vélelmezek: egyrészt úgy éreztem, hogy ha túl nagyot ugratok, akkor a becsapódással (ill. a levegőben) túl sok sebességet vesztek, másrészt fékezni sem akartam előtte, hogy azzal ne veszítsek a lendületből. Mivel sikerült 5-be visszadobnom közvetlen az ugrás előtt, az foghatott valamit a "dobbantási" sebességen, és utána mázlim volt, hogy az automata is jól visszakapcsolt 5-be a leérkezés után.:K Szóval volt benne szándékosság is, de nagy adag mázli is, emiatt szerintem kár épp azon a ponton erőltetni a dolgot, ez nem a vezetési tudáson múlik, ha nekem épp nem úgy jön ki, valszeg nem lett volna 17-es az idő, hanem mondjuk úgy 18 körüli.:R

Amúgy Davetim említette, hogy furcsa módon a kanyarok után veszít sokat: ezen nincsen semmi furcsa, ha nincs elég lendület, az ott kijön, aztán ahol végig padló van, és a kocsi a végsebességének közelében halad, nem csoda, hogy nem nagyon változik a különbség. (Lehet/van persze hosszú távon is kihatása egy hibának!:K Egészen a ~végsebesség eléréséig, mert utána csak utazni kell.;)) Ez egy ilyen pálya volt. Egyetlen fékezéssel, és egy "fék nélkül, gamepadet betépve kiegyenesíthető" kanyarral, és egy-két mázlit (is) igénylő résszel, ahol nem szállt el az autó.:R A 17-es időmben van egy pici (!) hiba, látszik a videón is, amikor keresztbe megyek a pályán: a szívem kb. a "torkomban dobogott", de sikerült összeszedni: azzal a csúszással talán nem vesztettem sokat. Szóval egy dupla whiskey után még minden összejöhet, szigorúan virtuálisan.:D Amúgy megvan az "A" jogsim - azért volt a whiskey -, már csak a papírokat kell intézni.:))

A gratulációkat természetesen mindenkinek köszönöm!:R
(És remélem TESCO-Zsömle nem hagy itt minket árván.:B)

*: egyszer már írtam, hogy amikor adott szintű köröket stabilan tudsz,
úgy, hogy itt-ott belefér egy kisebb hiba is, akkor annál sokkal jobbat is
tudsz, ha azok a hibák nincsenek, avagy kitolod a határokat. Azt viszont
nem lehet stabilan csinálni, ezért is készítünk mindig képeket, vagy ha
úgy érezzük, hogy az eredmény szépsége megéri, akkor videót is.:R

[ Szerkesztve ]

(#17569) redXIII


redXIII
senior tag

Hali) olyan kérdésem lenne,hogy modolt kocsikkal lehet online játszani?

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#17570) StormLine válasza redXIII (#17569) üzenetére


StormLine
senior tag

igen de csak te látod (meg akinél még fent van a mod)

(#17571) redXIII válasza StormLine (#17570) üzenetére


redXIII
senior tag

azért kérdeztem,mert beraktam 3 kocsi modot.utánna bementem az auotó szalonba,egyböl kifagyott a játék((64 bites vistán.szóval akkor nállam lehet a gond.
eredeti játék.

[ Szerkesztve ]

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#17572) DigitXT válasza B2man (#17558) üzenetére


DigitXT
félisten

Kipróbáltam magam én is kormánnyal: csak egy 24-es időre futotta,
de mindössze kétszer mentem végig (egyéb próbáknál hibáztam).:D
(Szerk: de természetesen gyakorlat teszi a mestert, ez kevés volt.)

Nagyon ütögetnek az úthibák, szóval sokkal fárasztóbb a dolog, és
valóban néha még az egyenest is nehéz megtartani...:K Hamarosan
lejár a verseny: részemről várom a következőt, de nem tudom, hogy
kormánnyal, vagy gamepaddel vágjak majd neki. Előbbi praktikusabb,
utóbbi meg realisztikusabb, illetve bizonyos kanyarok sokkal kevesebb
mázlit igényelnek, mert "érzed" a kanyart. Mások viszont nehezebbek,
mert nem fogod egy pillanatra tökig tekerni, hogy belendítsed az autót.

Most viszont elrakom a cuccost: Barátnőm megy aludni; ilyenkor már
nem lehet a FFB kattogtatni, fogaskerekeket nyüstölni...:D Ez van.:DDD

Szerk: ja igen, a rajt. Nekem eddig 0,3-ra sikerült magamat megközelíteni.
Mivel a kormány mellett nem automata a váltó, ezért ez is nehezebb. Bár
be lehetne állítani automatára, csak akkor meg oda az élvezet... Igaz, így
meg néha kihagy: rendezni kéne egy kuplungos, H-váltós futamot.:))
Sőt, tudok jobbat: egész kedvem támadt csak "krúzolgatni" is. Feeling.:K

[ Szerkesztve ]

(#17573) Davetim válasza DigitXT (#17568) üzenetére


Davetim
tag

Kipróbáltam még korábban a magas fps/autómata kombót, és kicsit úgy tűnt, mintha kevésbé pattogna az autó az egyenetlen részeken, és így nyertem pár km/h-t. Arra konkrétan emlékszek, hogy a fékezéses rész előtt ( :DDD ) 348-at tudtam így elérni, korábban meg csak 345-öt, de azért nem lennék biztos benne, hogy ezen múlott. Majd egyszer utánajárok.
Egyébként én simán tudtam váltani manuálisan is, hiába volt autómatára állítva.

(#17574) Tibiajax válasza DigitXT (#17568) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

komolyan gondolkodom, h beadok egy szubjektív kérvényt a staffnak, hogy ezentúl csak minimum ilyen minőségű hsz-eket számoljon a ph-motor, minden ennél gyengébbet ne..
meglátom, úgy hány hsz-vadász lenne, meg úgy általában, ph félistenkék...
(:D)

(#17575) papi99 válasza redXIII (#17571) üzenetére


papi99
aktív tag

Kicserélted a Bnk. fájlt??

(#17576) Rototti válasza DigitXT (#17572) üzenetére


Rototti
senior tag

24es idő így elsőre? Az nagyon jó, természetes, hogy a kormányt kell még szokni. Én azzal kezdtem a játékot, szóval érthető, hogy még Neked fura. De legalább már érted mi a gondunk, nekünk kormányosoknak :) .
Én csak megerősíteni tudlak: a krúzolgatás nagyon jó :K . És én csak egy formula force ex-el tolom, g25-tel az élvezet megduplázódik... :D Nem tom próbáltad-e már a hc-t, sztem a freeridehoz az is kell. Persze ízlések és pofonok, de mindenképpen feldobja és változatosabbá teszi a vezetést.

Kimi - The King of Spa

(#17577) twollah


twollah
nagyúr

Anno sokat jatszottam vele, de meguntam.

(#17578) B2man válasza DigitXT (#17568) üzenetére


B2man
tag

Szerintem a nagy ugrató nagyon fontos pontja volt a futamnak. Ha azt jól elkaptad azaz jól ki tudtál gyorsítani végsebességre, akkor nagyon sokat nyerhettél vele. Sokféle módszert próbáltam( előtte-, levegőben, leérkezve visszaváltani, gázzal játszani), de minimum 8 tizedet kaptam a végéig. Rossz volt látni, hogy minden cp-nél (itt már elég sűrűn voltak) kaptam a tizedeket, pedig padlós utazás van. Talán itt lett volna lehetőségem fogni rajtad, de nem sikerült, mert a többi részen egyszerűen nem voltam elég gyors.
De vége ennek a futamnak és remélem lesz még, ahol versenghetünk.

(#17579) DigitXT válasza Davetim (#17573) üzenetére


DigitXT
félisten

nyertem pár km/h-t
Az pedig hosszú távon jövedelmező lehet...:D

nem lennék biztos benne, hogy ezen múlott
Biztos, hogy nem csak ezen, de ez is számíthat... Önmagában az a tény, hogy
ha alacsony az FPS, akkor megnő az input lag*, épp elég ahhoz, hogy ne tudjak
ugyanolyan köröket menni... Tizedmásodpercekről van szó, de pont azon múlhat,
hogy egy neccesebb helyzetben megfogtad-e az autót, vagy elszálltál...:R

Egyébként én simán tudtam váltani manuálisan is, hiába volt autómatára állítva
Igen, én is úgy dobtam vissza a nagy ugrató előtt 5-be. Viszont néha "nem veszi
be" a váltást magas FPS mellett, így általában az automatára hagyom a dolgot...
Mondjuk konkrétan ezen a futamon talán csak kétszer kellett visszaváltani.:R

[ Szerkesztve ]

(#17580) Tattix


Tattix
tag


Egy layernyi embert szívesen látnék!Ja és találka a képen látható helyszínen északipart vitorláskikötő öböl

[ Szerkesztve ]

(#17581) Davetim válasza B2man (#17578) üzenetére


Davetim
tag

Az ugratóval kapcsolatban igazad lehet, én is az után véreztem el a legjobban, kapunként 1-2 tized, szörnyű volt nézni :(

A megmaradt aktív mezőnytől kérdezném: hogy álltok kuplung használattal?* Még a szervezési szakaszban sokaknak nem volt lehetősége kuplungozni, de azóta sokan jöttek mentek, vagy kormányokat vettek :DDD Szerintem jó lenne a végére pár futam váltogatós autókkal is :B Persze csak ha Tesco is beleegyezik.

*Félreértések elkerülése végett: nem kell hozzá G25, elég egy szabad gomb a kormányon, sőt, billel is lehet.

DigitXT: A váltásokkal kapcsolatban félreértettelek, azt hittem egyáltalán nem váltasz kézzel, de így már tiszta :R

(#17582) papi99


papi99
aktív tag

DigitXT megtaláltam a ledes audit :DD

Csak nem tudom hogyan kell letölteni akit még érdekel nézze meg és ha rájön mondja meg nekem iis :))
[link]

(#17583) ALYRA válasza papi99 (#17582) üzenetére


ALYRA
tag

szia!

backlink

[link]

:C

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#17584) nap válasza Davetim (#17581) üzenetére


nap
addikt

Ha titeket nem zavar, hogy nem hasznalok kuplungot, akkor engem sem zavar, ha ti igen. :)
Szerintem az egyeni kepessegek tobbet szamitanak, mint hogy kuplunggal vagy anelkul megy valaki.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#17585) papi99 válasza ALYRA (#17583) üzenetére


papi99
aktív tag

Igen azt én is olvastam de az mi vagy hol van? :F

(#17586) blazsey2 válasza Davetim (#17581) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én még mindig gamepad-al megyek teljesen automatán,én a gépre hagyom a váltást.Teljesen mindegy mivel megyünk csak menjünk valamivel,ha még folytatódik a sorozat.

PSN ID:blazseydr

(#17587) B2man válasza Davetim (#17581) üzenetére


B2man
tag

Nos, engem sem kifejezetten érdekel, hogy milyen váltós kocsival megyünk. Ma kipróbáltam a manuális, kormányról gombbal működtetett kuplungot. Cirkálásnál talán használnám, de verseny körülmények között szerintem 20 másodpercet is eldobnék vele 2 perces futam alatt. :D
De engem nem zavar, ha lesz ilyen kocsi, max. ugyanúgy automata kuplunggal megyek. Eddig úgyis előnyöm származott a szekvenciális váltóból, a kormányomon 2 gomb szolgál erre a célra, nem kell a váltókarral bajlódni, tudom 2 kézzel fogni a kormányt.
Már csak reménykedhetünk, hogy Tesco-Zsömle visszatér közénk. Ugyan más is tehetne fel pályákat, de az már nem lenne ugyanaz.

(#17588) ALYRA válasza papi99 (#17585) üzenetére


ALYRA
tag

szia4

a link a rapidra dob ott meg letöltöd :C

[ Szerkesztve ]

"Taníts minket úgy számlálni napjainkat , hogy bölcs szívhez jussunk."

(#17589) Davetim válasza B2man (#17587) üzenetére


Davetim
tag

A helyzet az, hogy a rendes kézi váltós kocsiknál a manuális kuplung hatalmas előnyt jelent, nem hátrányt. Ugyanis így nagyon gyorsan lehet váltani, és a szinte folyamatos gyorsulás sok-sok tizedet hoz kigyorsításonként. Szóval kicsit szokni kell, de nagyon megéri használni azt a kuplungot. Szerintem mindenképp érdemes megtanulni, a bajnokságtól függetlenül is, egész más élményt nyújt így némelyik járgány.

Eredetileg pont azért maradtunk a szekvenciális váltós kocsiknál, mert ott nincs meg ez a behozhatatlan előnye a kuplungosoknak, viszont így sok remek autó esett ki a bajnokságból. De úgy tűnik csak én erőltetem ezt a témát :F Talán egyelőre tényleg annak kéne drukkolni, hogy legyen ph 15.

Ja, egyébként kuplung ide vagy oda, én is a kormányon lévő két gombbal váltok, más nincs is :)) De szerintem versenyen mindenképp azt érdemes használni, váltókar csak feelingre jó.

[ Szerkesztve ]

(#17590) madstunt


madstunt
addikt

1.: Tibiajax: :K :R
2.: Kuplungos témához hasonlóként én igazán azt nem értem hogy miért van az a mánia hogy ha krúzra menne az ember HC megléte szinte/sokszor kötelező....
3.: Az uraknak mi a véleménye a MOMO-Logitech kormányról?
4.: Alyra: Kösz a rapidos linket mert amit papi linkelt ott nem találtam

[ Szerkesztve ]

(#17591) redXIII válasza papi99 (#17575) üzenetére


redXIII
senior tag

Mostmá ki,igen :D
Mükszik is rendesen minden,köszi.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#17592) papi99 válasza ALYRA (#17588) üzenetére


papi99
aktív tag

Na de hol volt a link amire rámegyek? :D

(#17593) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok, szeretném emgvenni a játékot, és akár neten nyomni, 4mb/256kb-s a netem, elég hozzá?továbbá, kormányt is akarok hozzá mit ajánlotok váltosra gondoltam akár azsem baj ha kuplongos is, bár 15K-nál többet fájna kiadni érte, és még annyit kérdeznék, hogy nehéz-e megcsinálni hogy neten nyomjam, ja igen, emg láttam hogy vannak itt különleges autók, hogyan csináltátok?Autó megapacket is külön kell hozzá megvenem?Tudom le is lehet tölteni, csak fog is vele működni?Előre is köszönöm mindenre a választ. :R

(#17594) papi99 válasza ALYRA (#17588) üzenetére


papi99
aktív tag

Jó rájöttem megvan a backlink :N
De ilyen hülyeséget mért nem a read more.. -on belülre rakják istenem :DDD

(#17595) papi99 válasza Dyno (#17593) üzenetére


papi99
aktív tag

Hát én moddolásból profi vagyok :DD van itt pár oldal:))

Tdu-central [link]
Racers Hardware [link]
TDUaddons [link]

[ Szerkesztve ]

(#17596) StormLine válasza madstunt (#17590) üzenetére


StormLine
senior tag

szerintem aki a csigatempót szereti nem akarja hogy a többiek elhúzzanak a nonHC miatt. HCsek között egy HCtlen csak unatkozna szal jobb ha ugyanabban a módban van mindenki. viszont van sok nonHC krúz és sok nonHCban közlekedő ember is :K

Dyno: nem kell neki sok sávszél, inkább legyen alacsony a ping. ahhoz hogy menjen neten írd be a CDkey(eke)t és csináj egy online profilt. a Megapack plusz autókat ad hozzá, nem pedig lecseréli mint a sima modok, de nem szükséges a játékhoz, de a TDU Gold tartalmazza az alapjátékot és a Megapackot is és úgyanúgy 2k HUFba kerül mint az alapjáték :C

(#17597) madstunt válasza StormLine (#17596) üzenetére


madstunt
addikt

Lehet én vagyok hülye de nekem HC nélkül is élvezetet jelent csak menni a szigeten.....

(#17598) Dyno válasza StormLine (#17596) üzenetére


Dyno
veterán

Húú akkor megveszem, kormányt, esetleg tudtok valamit ajánlani, bár azt még a pénz tárca ahtározza meg, de úgy még is?Ja igen és internetes játék hogyan működik, átkel hozzá tolnom az alapjátékot? :) Köszönöm a válaszokat, és elnézést ezért a sok hülye kérdésért, csak eléggé összetett kérdéseim vannak, ezért keresőben probálkoztam, de elakadtam, ezért is a sok kérdés elnézést, ha itt bomlasztom a jó társaságot. :)

(#17595) papi99 :Köszönöm neked is. :K

[ Szerkesztve ]

(#17599) Debilon válasza Dyno (#17598) üzenetére


Debilon
addikt

csak vigyázz a gold pack-al mert jelenleg gondok vannak a megapack-os serial-al, nem enged fel a netre ha az is fennvan.. alapjáték megy..

már rajta vannak a dolog kijavításán cdprojektnél :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#17600) Dyno válasza Debilon (#17599) üzenetére


Dyno
veterán

Most olvasgattam útána, most akkor úgy bővebben mi is a helyzet?Megveszem és nem fog működni?Lexusok nekem hiányozni fognak, olyan szépek ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.