Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) pachito válasza bolic (#2950) üzenetére


pachito
őstag

Gratulálunk! Ön az első olyan fórumozó, akinek sikerült egyetlen kommentjébe 112595 hangulatjelet illeszteni, s ezzel elsőként elérve a "hangulatfelelős" rangot. :)

(#2952) ricsy888 válasza pachito (#2948) üzenetére


ricsy888
senior tag

Érdemes használni. Elég gyenge procival játszom (A64 2,8Ghz X2) és ha nincs bekapcsolva ez a multicore akkor szinte lehetetlen játszani nagyobb szervereken (32fő). Ilyen 20 fps körül szaladgál meccs elején mikor mindenki lövöldözik.
Ha be van kapcsolva valamivel jobb a helyzet, akkor 30-35 fps körül van ami még éppen játszható.

(#2953) Unbaised-Ben válasza bolic (#2950) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

hát gz srác!

(#2954) pachito válasza ricsy888 (#2952) üzenetére


pachito
őstag

Hm, köszi szépen, akkor én is kipróbálom, hátha nálam is segít valamicskét. :) Egyébként én is 25 fps-el nyomulok nagyobb tömegben, high beállításokkal, de nem tudom, sokan írják, hogy ez nagyon kevés, meg játszhatatlan, nekem még ez is bőven a játszható kategóriába tartozik. Talán ez is egy ilyen "wowos" szokásom, ahol az ember földet csókolt, aztán meg mégegyszer, ha tartósan 25-30 fps-t tudott produkálni.

(#2955) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nah bekapcsoltam a 2. magot is. Eléggé megugrott az FPS. 90 alá sosem ment, de 100 és 200 között mozog a legtöbbet.
Ha majd visszajön a moncsi és ez a VGA a gariból, meghúzom a VGA-t és a procit is és akkor uccu neki. :C

Jelenleg:(KATT)

Valaki elmondaná, hogy hogyan lehet archivementeket csinálni? Szóval, hogy megszerezzek dolgokat?

[ Szerkesztve ]

(#2956) pachito válasza Vasinger! (#2955) üzenetére


pachito
őstag

Ha fellapozod az "achivements" ablakot, látni fogod, hogy mindegyik teljesítéséhez más-más feltételeket kell megcsinálnod, pl. ölj meg x embert víz alatt minigunnal, meg hasonlók. Ha teljesíted, az 1 achivement pont (1 kis ablak a jobb alsó sarokban fel is ugrik arról, hogy sikerült), ha adott mennyiséget összeszedsz ezekből a pontokból, unlock-olsz 1, a kaszthoz tartozó fegyvert (hogy heavynél maradjunk, pl. shotgun helyett sandvich).

(#2957) Unbaised-Ben válasza Vasinger! (#2955) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Nálad egész jó a helyzet az enyémhez képest szerintem.
4 magos phenom így muzsikál, úgy hogy be van kapcsolva multicore rendering. Hiába, vicces ez a játék...

(#2958) bolic válasza pachito (#2956) üzenetére


bolic
őstag

Van olyan achievement pályák, amiben fel lehet gyorsítani a gyűjtési folyamatokat. Ott szoktam járni az elmúlt pár napban, szereztem Gibusz sapit néhány nap után. :K

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#2959) bolic válasza Vasinger! (#2955) üzenetére


bolic
őstag

90~200fps ilyen 4850 mellett? :F Melyik pályát tesztelted és hogyan, mert szeretném lemérni magamnak is. Orange X3 pályán olyan 60~230 fps körül mozoghat.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#2960) Vasinger! válasza pachito (#2956) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Minden világos, csak az "achivements" ablakot hol találom? :F

Unbaised-Ben: Mit nem adnék egy olyan prociért... Mekkora órajelen van? A piros csík a HT?

bolic: Milyen 4850 mellett? Ez egy referencia modell, ref. órajelekkel jelenleg. Sok vagy kevés az FPS? Sok pályán teszteltem, nevüket még nem jegyeztem meg. :B

(#2961) fpeter07


fpeter07
veterán

Huh, tényleg, új szgéppel tökre furcsa hogy minden játékom tökéletesen megy, eddig a DiRT több ellenféllel kb 10 fps lehetett, TF-nél azért jobb volt a helyzet, stabil 20 fps megvolt :R

(#2962) Unbaised-Ben válasza Vasinger! (#2960) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Alap, 2300 Mhz
És a piros vonal a kernel időket mutatja...

(#2963) C^^ válasza Vasinger! (#2960) üzenetére


C^^
őstag

A főmenüben, vagy játék közben az "escape menüben".

(#2964) Vasinger! válasza Unbaised-Ben (#2962) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És így mennyi FPS-ed van? VGA gyárilag húzott? Ha igen, mennyire? Natívban használod a moncsid?

C^^: Köszi, meg is lett. Fejlesztettem is 2-t. Érdekes, hogy csak a demomannél tudtam, de ott 2-t. :F És ez azért is fura, mert alig használom... :R

[ Szerkesztve ]

(#2965) bolic válasza Vasinger! (#2960) üzenetére


bolic
őstag

Fenébe, megfeledkeztünk a felbontásról is. :K Nekem 1920x1080-ban nyomom, 4x élsímítással és 8x anizótróp szűréssel.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#2966) Vasinger! válasza bolic (#2965) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én 1680x1050-ben 8x AA és 16 AF-fel. Minden más maxon, kivéve color correction.

(#2967) pachito


pachito
őstag

Mielőtt még elfelejteném :) Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves fórum-és játékostársamnak!

(#2968) Vasinger! válasza pachito (#2967) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Viszont kívánok én is neked és mindenkinek legalább olyan szépeket, mint az előttem szóló. :B

Sztem nagyon fasza ez a kép. :C

[ Szerkesztve ]

(#2969) bAtt001


bAtt001
addikt

Sziasztok!
Legnagyobb örömömre a családomnak sikerült meglepnie engem egy narancs dobozzal. Most ismerkedem magával a Steam-el is mivel eddig nem sok közöm volt hozzá. :)
Elsősorban a TF2 érdekelne engem és azt szeretném megkérdezni nincs-e valamiféle kezdő kézikönyv vagy leírás az alapokról?
Másik pedig hogy ha bárki felvenne barátnak (batt001 a fióknevem) és néha tudna segíteni ha valamit nem értek vagy esetleg együtt tudnánk játszani annak nagyon örülnék.
Köszi és Kellemes Ünnepeket mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#2970) fpeter07 válasza bAtt001 (#2969) üzenetére


fpeter07
veterán

Hogy ha a játékbeli nevedet megtudod adni akkor tudok segíteni, egy account névvel nemtudom hogy lehet keresni, ha egyáltalán lehet
| |
V

(#2971) bAtt001


bAtt001
addikt

Rendben :) amint letöltötte a szükséges frissítéseket (amiből úgy látom van szép mennyiség) kipróbálom és majd utána rájövök melyik név kell.

(#2972) bolic válasza fpeter07 (#2970) üzenetére


bolic
őstag

Csak akkor lehet, ha ő megadta steamcommunity-en belüli linket, akkor fel lehet venni. Régebben a hl2dm játékon belül simán fel lehet venni könnyedén, most a tf2 nem ilyen. Sőt steamid-et azonosítani nem lehet. :W

Amúgy mindenkinek boldog karácsonyi ünnepeket kívánok! :K

(#2931) Unbaised-Ben: Most nem, majd később. :) Hiszen kaptam moderátor figyelmeztetést, hogy ne foglalkozzak többé a csítör elméletekkel.

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#2973) munky válasza bolic (#2972) üzenetére


munky
őstag

Fel lehet venni embereket játékon belül is ha előhívod az overlayt (alapértelmezés szerint shift+tab) és ott a player menüre kattintasz.

Ott meg tudod nézni a jelenlegi játékosokat illetve visszamenőleg is nyomon tudod követni kikkel toltad.

Néha nem frissül megfelelő ütemben, de általában működik.

(#2974) bAtt001


bAtt001
addikt

Sikerült beüzemelni a játékot, eltöltöttem vele röpke két órát és eddig nagyon tettszik. A játékos nevem: adaam. Jó lenne magyarokkal is összefutni mert érdekes volt hallgatni az orosz csevejt :D
Úgy látszik nem szabadulok, wow után itt is a medic a kedvencem eddig.
Mellesleg leültem és egyhuzamban végigtoltam a Portal-t, hihetetlenül jó játék, ötletes és lefoglal anélkül hogy lenne valami izgalmas story-ja.

(#2975) C^^ válasza bAtt001 (#2974) üzenetére


C^^
őstag

A legfontosabb magyar szerverek:

Kartel Kocsma: 94.199.180.16:27100
OGC: 78.24.190.103:27023
ARGO: 84.2.39.239:27015
TOTALTF: 84.2.39.235:27015

Egyébként én mostanában a MelonHeads-en (94.23.120.66:27100) szoktam sokat játszani. Egész jó társaság szokott összegyűlni. A ping is tűrhető, és az angol is jobban megy, mint a német/orosz. :)

(#2976) fpeter07 válasza bAtt001 (#2974) üzenetére


fpeter07
veterán

Felvettelek.
Portalhoz van egy olyan mod hogy prelude (azthiszem), na az nem gyenge, nekem nem sikerült végigvinnem :)

(#2977) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha már itt vagyunk, megkérhetnék valakit, hogy engem is felvegyen. Eléggé el vagyok még veszve a TF2 világában. Jó lenne, ha néha valaki ott lenne a friendsekben és segítene. :B

Account nevem: Colos911

Egy kérdés: Ha botozok (egyáltalán van ilyent TF2-ben?), akkor is lehet venni az archivementeket? Vagy ez nem olyan? :F

[ Szerkesztve ]

(#2978) bAtt001 válasza Vasinger! (#2977) üzenetére


bAtt001
addikt

Felvettelek hátha két kezdő többre megy mint egy.
Más: van arra lehetőség hogy a hud méretét csökkentsem? Picit zavar hogy olyan nagy az életerő kijelző és a töltények száma.

(#2979) BalaNce87 válasza bAtt001 (#2978) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen van, options, multiplayer, advenced és ott lesz hogy minimal hud, ha jól emlékszem.
Amúgy én is felvettelek Vasinger, azt tudom hogy dimondon szoktál CS-ni, játszottunk már ott egy kétszer.

[ Szerkesztve ]

(#2980) bolic válasza munky (#2973) üzenetére


bolic
őstag

Köszi, ez még újdonság a hl2dm óta. :)

Valamint hogy csináljátok dedikált szervert csinálni? Mert én néhány nappal ezelőtt próbáltam beüzemelni, az működik és látszik a listán, de nem tudtam belépni a Valve undetectable ... üzenetet kaptam, mit jelentsen ez? Engedély kell hozzá? :F

(#2966) Vasinger!: Picit módosítottam az értékeimet, 30~300fps körül.

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#2981) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Szerintetek mennyire legálisak ezek az idle szerverek? Igazából, ezt szűrni se tudja a valve, ugyanolyan szeró, mint bármi más, csak a cfg más rajta. Lehet használni?

(#2982) h.adam.92 válasza pachito (#2938) üzenetére


h.adam.92
őstag

nálatok miért foglal ilyen sok helyet? nálam kemény 463mb :DDD

(#2983) pachito válasza h.adam.92 (#2982) üzenetére


pachito
őstag

10 gb, nálam csak a screenshotok vagy 500 mb. :)) (múltkor végignéztem őket, kb 1 óra alatt sikerült)

(#2984) h.adam.92 válasza pachito (#2983) üzenetére


h.adam.92
őstag

hűha, én nem szoktam képeket gyártani, csakis az arcsidodómentek megszerzése a célom és eddig kemény 69%-ot megszereztem :DDD

(#2985) C^^ válasza h.adam.92 (#2982) üzenetére


C^^
őstag

Gondolom a Team Fortress 2 mappát nézted.
Azon kívül még van a steamapps könyvtárban egy csomó gcf fájl -némelyik több gigás-, ami a játékmotor lényegi részét tárolja. :)

(#2986) h.adam.92 válasza C^^ (#2985) üzenetére


h.adam.92
őstag

jah télleg, azokkal 1ütt már 4-5 giga nekem is.

(#2987) fpeter07 válasza Vasinger! (#2981) üzenetére


fpeter07
veterán

Lehetni lehet, nem tiltja elméletileg semmi. Volt vmi program amit ha elindítottál felment vmi virtuális tf2 szerverre, azért harapott a valve. Én inkább simán játszok, kapok vmi cuccot ha tudom újrahasznosítom és pár hónap mulva lesz egy pyro sapim, amire vágyok :O

(#2988) Vasinger! válasza fpeter07 (#2987) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A program, az más. Az az én számomra cheat. De, hogy egy szerverre felmegyek, az nem.

Tudod, én azért csinálom ezt, mert felmegyek egy szeróra, mindenkinek megvan már minden kiegészítője, én meg kb. meztelenül felmegyek és esélyem sincs ilyen meg olyan fegyók ellen. Ezt szeretném meggyorsítani, legálisan. :B

(#2989) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Valaki segítsen, felemntem egy acsi szeróra és beírtam hogy !givemeall csak mindenki ezt írogatta be, mondom ez mi, beírtam és beadta összes acsit, ez nem jó, visszakéne fordítani az egészet, ezért lett külön accom hogy megcsinálhassam, és ez most nagyon felbaszott, értelmét vesztette a játék, így nem olyan jó már játszani eddig volt célja, most meg....áh de nagyon zavar, kíváncsi vagyok erre csinál egy ilyet, ezt hogy endedélyezhetik nem értem, mondjuk van pár acsi ami esélytelen de nem ezt terveztem, talán az újrarakás megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#2990) Debilon válasza BalaNce87 (#2989) üzenetére


Debilon
addikt

újrarakás nem old meg semmit...szerintem..
hát givemeall azt jelenti amit..miért írtad be?:D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2991) BalaNce87 válasza Debilon (#2990) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát de nemtudtam mit ad meg azt megnéztem, hogy miért írogatják be, egyszerűen kíváncsi voltam ennyi, de ez nagyon gáz hogy ilyet lehet, ez már csalás, nah most már mind1... nekem ez így már ne maz igazi, persze alíg csináltam acsikat nem azért játszottam de jó lett volna megcsinálni párat, szóval hagyom a fenébe a játékot most. Nem gondoltam volna hogy ezt simán meglehet tenni, unlockolni az összeset ráadásul egy szerveren, hát mindenestre benyaltam. Igazából azthittem hogy a szerveren belül ad valamit, nem igazán erre számítottam, lehet kivágnak ezért.

[ Szerkesztve ]

(#2992) bolic válasza pachito (#2951) üzenetére


bolic
őstag

Köszi, sajnos másik moderátornak nem tetszik ahogy túlzottan sok smileyt használok. Ezt az üzenetet kaptam: "... Leszel szíves a smiley-k túlzott használatát kerülni. Köszönöm. ..."

Tényleg fejtelenül így kell társalogni? :U :DDD

(#2989) BalaNce87: Már szívtam hasonlóképpen hl2dm-ben, az egész keyboard cfg-et törölt egyetlenegy utasításból. :) Ui.: "lehet kivágnak ezért" -> csak egy dolgot ismer, a permanent ban, de nem valószínű

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#2993) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ezekkel lehet valamit csinálni? Az alsó sorra gondolok, azok feleslegesek. Egyfolytában csak meglévőt ad ez a szar...

(#2994) C^^ válasza Vasinger! (#2993) üzenetére


C^^
őstag

Ha majd lesz sok cuccod, akkor tudsz craftolni.

(#2995) Vasinger! válasza C^^ (#2994) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, erről tudok. De nem nagyon értem a rendszerét. Ez arról szól, ha pl összegyűlik 3 kard, akkor azt berakom abba a nagy négyzetbe, craft it és akkor kapok valamit? Az a helyzet, hogy ilyenkor egy Scrap Metal-t kéne adnia, de avval mit érek? :F

(#2996) Preda válasza Vasinger! (#2995) üzenetére


Preda
aktív tag

Tessék használd egészséggel. Katt

(#2997) C^^ válasza Vasinger! (#2995) üzenetére


C^^
őstag

3 ugyan olyan cuccból lesz egy scarp metal. 3 scarp metalból egy reclaimed metal. 3 reclaimed metalból egy refined metal. Ehhez még kell Class token (a kasztot jelölöd meg) és Slot token (azt jelölöd meg, hogy elsődleges, másodlagos, vagy harmadlagos fegyvert generáljon), és a végén ebből lesz egy fegyver, vagy sapka.

Preda: ugyan ezt linkeltem neki.

[ Szerkesztve ]

(#2998) Sonja


Sonja
veterán

Nekem ez az oldal jobban bejött Craftingolás magyarázásában! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2999) Vasinger! válasza C^^ (#2997) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, akkor mégis csak jól értettem. Akkor egyszerűen ez egy lehetetlen dolog, hogy egy fegyót vagy egy sapkát szerezzek ilyen módon....főleg így az elején.
Az lenne a legjobb, ha pénzes rendszer lenne és lehet adni + venni cuccokat. (szerintem)
Vagy akkor ne adjon ismétlést randomban....

Sonja és Preda, köszi a linkeket, de már mindkettőt ismertem. :R

(#3000) fpeter07 válasza Vasinger! (#2999) üzenetére


fpeter07
veterán

Egy soldier sapihoz gyakorlatilag meg kell telnie a hátizsáknak, sőt, sztem még több is kell hozzá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.