Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2950) bolic


bolic
őstag

Néhány képet töltöttem fel. :DD De a korábbi képeket majd valahogy be fogok pótolni, sajnos nagyrészben törölve lettek. :((

[link]

1. sor, 1. kép: Noobozás felsőfokon! ;]
1. sor, 2. kép: Vajon a képregény szerint a Spy hogy ízlett a Jarate-től? :DDD Másik, a Diszpenzér valódi mérete lenne az? :W
1. sor, 3. kép: Még jó hogy eddig nem sokan kiáltották engem ezért a teleport telepítésért, mázlim volt, de ez a képregény... :C
2. sor, 1. kép: Melyik noobot válasszak? ;]
2. sor, 2. kép: Ezt látnotok kellett volna, olyan elegáns nyerges járművek ezek, ritka ezeket látom manapság. :(
2. sor, 3. kép: Nem normális ez a map, pont előttem van az üvegablak. Lehetetlen volt ezt a területet megszerezni, pont illik hozzá az örületes Borat kép a falon. :U :N
3. sor, 1. kép: Na azt már szeretem, ugye a kép nem látszik, de órákon keresztül mindenhol véresek voltak a falakon is. Mindig ugyanabból jönnek az ellenséges gyerköcök és folyamatosan mentek a noobozás. :C :)) Szinte lehetetlen volt megállítani, belefáradtam a röhögésemtől is. :W :C
3. sor, 2. kép: Kihagyhatatlan múzeum jellegű fali poszterek, jó volt végigbámulni. :K
3. sor, 3. kép: Vajon melyik gépkocsihoz hasonlít? Bopeda? Hudson Hornet? :B Sajnos ezek is használhatatlanok... :(
4. sor, 1. kép: Na ez a kedvencem! Kérdeztem valakitól hogy ez mi ez és kié a tag animációs spray. Hát kérem szépen, asszonta hogy arrafelé van a melegbár. Keresgéltem, sehol. :W :DDD
4. sor, 2. kép: Néhány órával ezelőtt belefáradtam, ez a kép arra mutatja hogy mennyi ideig sértetlenül érint a bejövő teleportáló egység, már túl volt az ezredik (1000!) személy szállításom! :K :R Még soha nem végeztem rengeteg személyszállításban, tökéletes csapatmunka volt, hogyha kiáltok a Spy! szöveget, máris keresgélték körül és irtják. Ez a helyszín a legveszedelmesebb, hiszen a torony legalsó soron van, vagyis magasföldszinten voltunk. Előttem volt a Sentry Gun, alatta pedig a kimenő teleportáló egység, viszont jobbra a Dispenser. Kezdetben nem volt könnyű telepíteni a teleportáló egységet az állandó támadások miatt. :N Későbbiekben az is nagyon izgalmas pillanatok volt, olyan mint az Ellenséges kapuknál film elején, a Sztálingrád tűz alatt áll és a szovjetek startra meg kellett valahogy rohamozni és a németek lőnni kezdenek stb., aki már látták a filmet, ezt éreztem a félelmet és izgalmat, olyan hangulatot teremtett hogy milyen az összefogás és ez a csapatmunka. Tényleg furcsa. :)

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.