Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-22 15:29:11

LOGOUT.hu

Kiadó: Valve
Fejlesztő: Valve
Megjelenés: 2007. október 10.
Motor: Source Engine
Platformok: PC, Mac OS X, Linux, Xbox 360, PlayStation 3

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2025) Larry303 válasza kovsol (#2024) üzenetére


Larry303
addikt

tán a legélvezhetőbb játék, amit klán nélkül publikon elkezdhetsz...hidd el baromira fogod élvezni! A gépeden vszeg el fog döcögni, de a nagyob darákban azért le egy kis szaggatás sztem...és nem is vga hanem a proci miatt, sajnos a játék netcodja nagyon proci zabáló, az esetek nagyrészében mindenhol procilimitbe ütközik az ember így azonban nem gond ugye a native felbontás :) pár hete jött multicore patch azt feltétlen pipáld be, mert jól jöhet a másik mag ilyen alacsony órajelnél...és reménykedj bent, hogy ne fagyjon :)
ha rászántad magad itt a serverünk címe...esténként már idősebb társaság jár fel, és elég jó szokott lenni a hangulat...
kartel kocsma: 94.199.180.16:27100

Dizson: az 50-70fps sztem reális azzal nincs gond, a szaggatás már viszont az...memória oldali teljesítménnyel nem változott semmi?
strap, frekvencia stb...
esetleg még az lehet, ho virtuális memória miatt érzed a szaggatást, egy teszt erejéig kapcsold ki a swap fájlt...
illetve még annak az nvidia sorozatnak asszem memory leak gondjai voltak, hátha az okozza, próbáld más driverrel, illetve a texturákat vedd legkisebbre, hogy garantáltan elférjen minden a vramban
nincs jobb ötletem sajna..ja és persze monitorozz abból is sok minden kiderül...lehet eszi vmi más is azt a procit...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Team Fortress 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.