Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156901) Kaba válasza zoli62 (#156896) üzenetére


Kaba
veterán

Új előfizetők nem igényelhetnek(még az egyik hsz-ben javasolt módszerrel sem). IPTV-t is csak akkor kérhetsz, ha nincsen a csomagodban internet. Internettel együtt már egy ideje, nem is igényelhető.

[ Szerkesztve ]

(#156902) Marci112233 válasza blg (#156900) üzenetére


Marci112233
őstag

Nem néztem bele mindhárom boxba, de gyanús hogy egyik sem az. Viszont Telekom TV van, és használva is mert 4 TV van, de ugye csak 3 beltéri van előfizetéshez és elvileg van record&go is és abban vissza is tudok tekerni az élő adásban laptopon vagy számítógépen és működik is, de felvétel opciót sehol se találok.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#156903) boborján2 válasza blg (#156900) üzenetére


boborján2
aktív tag

Amennyire tudom,ha felvevőset is kapott , amiben ténylegesen van hdd is. Még akkor sem működik ha szerver oldalon nincs megengedve. (Gondolom serial number alapján)

Egyébként én is úgy tudom ,hogy régi iptv-hez ,akinél nincs kint épp felvevős box ,az nem kérhet. Akár új vagy régi előfizető.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#156904) Rick4 válasza Marci112233 (#156899) üzenetére


Rick4
félisten

Nem tudok segíteni sajnos, nálam soha nem jöhetett szóba telekomos tévé, az egyik agály az volt, ha nincs net, nincs tévé sem, szzóval ugyanattól a szolgáltatótól két különböző szolgáltatást nem kérek, ami egy módon jön be a házba, a másik gond a kínálat és a minőség kontra ár volt, ráadásul amíg a direczone napok alatt berakott újonnan megjelent csatikat, addig volt, hogy a telekom fél év után se tudott leszerződni velük, ami az előzőek mellett szintén nem ütötte meg az elvárhatót, így sokadik éve upc direct-es tányéros tévém van, 100 valahány csati, online bárhol 5 embernek nézhető telefonról, smart tévéről, pc-ről, visszatekerhető műsorokkal, videotárral, miközben itthon saját beltérit használok, aminek webes felülete van, streamelhetem az adást a gépemre, telefonra, gombnyomásra felvehetek, és olyna csatornasorrent, skin, logó van, amilyet én akarok, stb stb stb.

Ezek mellett a telekom semmilyen szinten nem rúghatott labdába.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#156905) Marci112233


Marci112233
őstag

Nem címzem senkinek, de köszönöm mindenkinek!

A helyzet hogy ha van is felvevős box, vagy legalábbis merevlemez tuti nincs benne mert annak jóval nagyobb súlya lenne vele. Viszont a Record&Go meg van kötve, de hiába keresem a rögzítést azt sehol nem találom. Vissza tudok tekerni az élő adásba ugyan, de az nem izgat annyira inkább hogy felvenni tudjak, de az sem annyira fontos, de ha egyszer elvileg meg van a funkció akkor használni is lehessen, és a rögzítést nem egy csatornán vagy felvenni kívánt műsornál kerestem már, de sehol se találtam.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#156906) zoli62 válasza Rick4 (#156897) üzenetére


zoli62
addikt

Az a bonyolult, hogy azt mondták, hogy optikai területen már nem lehet IPTV-re előfizetni, csak Androidosra.

(#156907) Rick4 válasza zoli62 (#156906) üzenetére


Rick4
félisten

Én alapból kilőttem, szóval másnak is azt mondom, nem minden esetben kell a telekomos tévé..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#156908) boborján2 válasza Marci112233 (#156905) üzenetére


boborján2
aktív tag

Az androidos boxban (telekom tv) nem is lesz HDD soha ,mert az csak a felhőbe "rögzít" ,szerver oldalon.

Bár a műsorok rögzíthetősége eléggé korlátozot , de azért annyira nem,hogy keresve sem talál az ember ilyet. Nézz szét a natgeo,discovery,spektrum csatikon ,ott nem igazán korlátozzák. Ha ott sem találsz ,akkor hibajegy nyitás!

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#156909) Marci112233 válasza boborján2 (#156908) üzenetére


Marci112233
őstag

Nincs android box csak sima régi IPTV. Telekom TV alatt a TVGO-ra gondolok mert az is már azon a néven jön be böngészőn keresztül. Ránézek ezekre a csatikra és ha ott se lesz jelzek nekik.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#156910) boborján2 válasza Marci112233 (#156909) üzenetére


boborján2
aktív tag

Most akkor itt már fogalom zavar van ,illetve már én sem értem ezt a felállást.

A webes tvgo az telekom tv go.
Az androidos box a telekom tv.
A régi win ce box az iptv.

Anno iptv-hez felvétel opciónak volt nevezve a szolgátatás(rögzítés hdd-re , visszatekerés, time shift). Telekom tv-vel együtt jött a record&go elnevezés (felhős korlátozott rögzítés,visszatekerés ,time shift).

Azt viszont el tudom képzelni hogy iptv-hez is ezt behozták és akár egy szoft frissítéssel már ezen is lekövetik azt a korlátozott megoldást amit az android box record&go funkciója kínál. Még az is lehet ,hogy felhősrögzítésre váltott a wince box. Bár ennek meg ellent mond ,higy szerintem ezeknek már elengedték a kezét és nem fejlesztik.

Az viszont biztos ,hogy anno amikor nálam iptv volt ,akkor azt mondták ,akinél van felvétel opció jelenleg ,tehát hdd-s box ,az jobb ha megtartja ,mert nem lehet rendelni.

Mindenesetre nézd meg,hogy a számlán biztosan van e ilyen opció fizetve és nézd meg az ászf erre vonatkozó részét. Ha van és az nem úgy működik ahigy kell ,akkor be kell jelenteni hibára.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#156911) Marci112233 válasza boborján2 (#156910) üzenetére


Marci112233
őstag

A ce box IPTV van 3, és nekem a Telekom TV go, mert ugye csak 3 beltéri lehet egy előfizetés alatt. Fentebb linkeltem egy képet amin látszik hogy IPTV L van alatta pedig ott a record&go is mint hozzá tartozó, és ha részletezem nincs is az opciók közt mert azt írja tartalmazza. Telekom TV go-ba tudok visszatekerni elölről nézni, az archív TV adásokat is bejönnek amiket lehet nézni, csak egyedül a felvétel dolgot nem találom, pedig amiket leírtam se kéne mennie ha jól tudom ha nem lenne a record&go, vagy tévednék? mert adott csatorna délelőtt levetített műsorát is tudom visszanézni már ott is amiket lehet ahogy néztem.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#156912) Kbali válasza Marci112233 (#156911) üzenetére


Kbali
nagyúr

Sikerült szerintem olyan csomagra váltanod, amely ugyan tartalmazza a Record&GO szolgáltatást, de boxon nem tudod igénybe venni, a TV GO-n pedig nincs ilyen opció? (műsorújság adott műsor alatt kellene lennie a kis piros gombnak).
Akkor kapnád a boxra, ha lecserélnéd a mostaniakat Androidosra - szerintem.

(#156913) Marci112233 válasza Kbali (#156912) üzenetére


Marci112233
őstag

Valahogy így. Boxok közül egyikben sincs merevlemez, ugyanis bevilágítva a hűtőréseken nem látok bennük. A szolgáltatás szerint a képen amit linkeltem ha boxon nem is mert nincs merevlemez, de a TV-GO-n elvileg mennie kéne vagy az is csak akkor megy ha a box is képes rá? Androidra meg nem fogok váltani, egy jól bevált és hibátlan rendszert csak a felvétel opció miatt. tehát IPTV-L van, ha jól nézem, alatta az IPTV-M ugyan ezeket a csatornákat tartalmazza, csak kevesebb extra van mellette. Az L azért lett hátha jobb lesz, aztán kiderült hogy felvenni mégsem tudok, csak eddig nem foglalkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#156914) Marci112233 válasza Marci112233 (#156913) üzenetére


Marci112233
őstag

A fene, szerkeszteni már nem tudom.

Röviden lehet nem is van meg most a record&go, és csak akkor üzemelne ha most hűséget hosszabbítanék mert most nem vagyunk már hűségben. Visszakerestem a képet amit a bekötés előtt ajánlott az oldal, és ott az IPTV-L csomagban a record&go nincs odaírva.
Na most ha én hűséget vállalok ismét amiben már benne, de nem váltok androidra hanem maradok a jelenlegi boxoknál, akkor ha a boxon nem is, de TV-GO-n működni fog a felvétel opció is már?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#156915) boborján2 válasza Marci112233 (#156914) üzenetére


boborján2
aktív tag

Én már nagyon kíváncsi lennék a té válaszára ,hogy most ilyenkor mi van. Sehogyan sem értem iptv csomagnál mit keres a record@go.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#156916) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hoppá Plusz-ra lejár a hűség. Mennyit lehet -ha lehet egyáltalán- lealkudni a havidíjból, ha most a neten is elérhetőt fizetjük?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#156917) barnibooo válasza ledgeri (#156916) üzenetére


barnibooo
tag

Sokmindentől függ, (konkurencia...)
Érdemes a 1414-et felhívni

(#156918) wody21 válasza taki01 (#156868) üzenetére


wody21
tag

Sorry, hogy erre reagálok, de úgy tűnik itt néhányan benne vannak eléggé:
- Szintén Vác, deakvar, társasház: eddig inviteles (digi) ADSL-vel voltam kénytelen kinlodni, egy ideje bedobjak, hogy megerkezett a gigaeros (koax, nem optika) net. Érdemes lecserelni, és ha igen, megérheti az 1000-es, vagy elegendő az 500 (30 után az is tisztességes lenne).
Köszi a segítséget előre is!

(#156919) Migiri85 válasza wody21 (#156918) üzenetére


Migiri85
kezdő

Szia! Vácon a Zrínyi utcában is hasonló cipőben voltam, mint te. Aztán tavaly októberben átváltottam a T-nél koax-os 1000/25 csomagra, ami korábban Kalásznetes volt.
Nagyon jó döntés volt, az előfizetés ára szinte ugyanannyi, mint a Digi-s VDSL volt.
Viszont ha nincs wifi6-ot támogató eszközöd, akkor szvsz felesleges az 1000-s net, elég lehet az 500-as is.

(#156920) Ghostface válasza wody21 (#156918) üzenetére


Ghostface
senior tag

Helló!
Megerősítem #156919Migiri85 hozzászólását. Én is Vác, Deákvár, társasház, és tavaly váltottam az 1000/25-ös Telekomos csomagra és megérte. Tegnapi napig nem is volt vele gond egyáltalán, de tegnap délelőtt kétszer is megszakadt és újraindult a modem. Utána speedtest-tel rámértem és kiderült hogy 25-ről 50-re emelték a feltöltést.

PSN: Nifty_Ghostface

(#156921) kabelmania27 válasza wody21 (#156918) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

ADSL-nél minél messzebb vagy dslam-tól annál kisebb a max elérhető sávszélesség, koaxnál nem számít a fejállomástól való távolság ezért jobban jársz a kábelnettel ha szeretnél nagyobb letöltési sebességet, 30Mbithez képest a legkisebb 250Mbites csomag is gyorsabb lesz.

(#156922) simonjoe


simonjoe
őstag

Sziasztok!!
Szerintetek lehet párosítani a KAON-AR1344E-t az 5670-essel??
:R

Joe

(#156923) tuto558 válasza simonjoe (#156922) üzenetére


tuto558
tag

Szia,

Ha párosítás alatt azt érted, hogy tudnak-e egy mesh hálóban üzemelni, akkor nem. Mindenképp egy (vavy több) másik Kaon 1344--es kell, azokkal tud csak mesh hálót alkotni.

T 2000/1000 (Optika), Technicolor FGA2235 MAG

(#156924) wody21 válasza kabelmania27 (#156921) üzenetére


wody21
tag

Köszönöm szépen a válaszokat @Migiri85 @Ghostface és @kabelmania27 meggyőztetek! Wifi6 ugyan csak kütyük szintjén van jelen, de ha a modemhez kábellel csatlakoztatott PC-n már menne közel 1000mbit, az is nagyszerű lenne.

(#156925) simonjoe válasza tuto558 (#156923) üzenetére


simonjoe
őstag

:R

Joe

(#156926) Essejó válasza wody21 (#156924) üzenetére


Essejó
veterán

Olyan 970 környékén simán megy.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#156927) január


január
csendes újonc

Sziasztok!
Eddig csak koax-os internet előfizetésünk volt, de most kellene TV is az EB miatt.
Ha megrendelem az előfizetést neten vagy telefonon, át tudom venni a boxot akár egy Telekom boltban is? Mennyi a megrendelés átfutási ideje?

(#156928) ^Boss


^Boss
őstag

Sziasztok!

koltozes miatt kicsit - mintha nem lenne eleg gondja az embernek ilyenkor - beszopatott a telekom is.
sima 2/1-es optika helyett mar csak a netvedelmes (adguard asus merlinben ezer eve mukodik, biztosan egybol kapcsolom is ki), illetve mobilnetbackupos “pro” csomag lehetseges mar csak az uj helyen, mert az en csomagom mar megszunt. Termeszetesen +2000Ft-ert jon a ket sallang (ceges korlatlan netem van, a mobilnetet sem fogom kihasznalni)
de oke, ezt lenyeljuk, az inflacios emeles utan ujabb +2k a semmire.
ami viszont izgalomba hozott az az, hogy ont-ot akarnak cserelni.
tudni kell hogy en bridge-be rakattam a technicolor fga2233at, es meg a ciscos idok ota nem latott stabilitas vette kezdetet.
miket adhatnak ehelyett, ellenkezzek vagy igazabol ezek mind jok mar?
mas (tv): A 2 tv box viszont egy kabare amiota megvannak, nem sok tvt nezunk, igazabol csak foci, f1, darts. Tehat heti par alkalom. De meg ezt sem kepes ez az androidos csoda lekezelni, gyakorlatilag minden masodik tvzes ugy kezdodik, hogy befagy vagy az egesz rendszer, vagy csak a stream (ez meg beleferne). A masik jelenseg, hogy annyira belassul minden input lekezelese, hogy nagyjabol fel perc mire felfogja mit nyomtam.
ezeket bezzeg nem szeretnek olyan szorgosan cserelni, hiaba kerdeztem ra, annyit mondtak, hogy a szerelot probaljam meggyozni. Ezekbol a boxokbol is van tobbfele, esetleg frissitettek a hw-t az utobbi 1-1.5 evben? (Tavaly ev elejen kotottek az egeszet, akkor jottek, nem tudom egyaltalan hol lehet kideriteni, milyen boxok, esetleg ti tudjatok mivel azonosithatnam oket?)

koszi elore is a segitseget, es koszi hogy elolvastatok a ragetextemet is :DDD :R

(#156929) csako válasza ^Boss (#156928) üzenetére


csako
veterán

Fga2233 helyett egy fga2235-öt kapsz, mert csak abban megy mobilstick, és ahogy a típusnévből is látszik nagy változás nem lesz :) Boxból is van újabb, de azokról felületesen olvastam a topikot, majd megírja más :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#156930) Essejó válasza ^Boss (#156928) üzenetére


Essejó
veterán

Szóval költözöl. Akkor miért nem kérsz csak szolgáltatás áthelyezést a régi címedről az újra. Viszed magaddal az ont-ot a tv boxokat, jön a telekom ember és összedugja az új helyen minden marad a régiben. Valami 1x-i 2500Ft tán a díja.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#156931) zoli62


zoli62
addikt

Apa kezdődik. Nem volt elég a múltkori optikai internet beszerelése utáni rendelés lezárási hiba, aminek javítása pontosan három hétig tartott, most az Androidos TV box rendeléssel ez újra kezdődött, pedig magával a szolgáltatással egyelőre semmi gond nincs.

(#156932) ^Boss válasza Essejó (#156930) üzenetére


^Boss
őstag

Ezt kertem.
de a kivezetett csomag miatt mar csak a pro netet helyezik be az uj cimre. Amihez uj ont jar (de azert vinnem kell a regit)
a tv boxokat is vinnem kell, ott en kernem a cseret, ha van jobb alternativa..

(#156933) Essejó válasza ^Boss (#156932) üzenetére


Essejó
veterán

Ez szerintem duma a részükről, anno lányomat meggyőzték, hogy a régi iptv nem vihető át csak az új telekom tv, aztán még is vihető volt. Az hogy kivezették csak annyit jelent, hogy új már nem köthető, de egy élő szolgáltatás áthelyezése, nehogy már új szerződésről szóljon.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#156934) tobias40 válasza ^Boss (#156932) üzenetére


tobias40
veterán

Ha van optika ahova költözöl akkor sztem is vihető a korábbi előfizu....

(#156935) zoli62


zoli62
addikt

Androidos TV-nél a műsorkezdés után indítva a felvételt nem az elejéről indul a rögzítés, IPTV-n meg pont ez volt a lényeg. Ezt nem lehet valahogy áthidalni, esetleg erre való hivatkozással (nekem március közepéig, költözés előttig felvevős IPTV boxom volt, de visszadtam) felvevős IPTV boxot kérni?

[ Szerkesztve ]

(#156936) csako válasza tobias40 (#156934) üzenetére


csako
veterán

Volt már róla szó a topikban, az én értelmezésem szerint technikailag nem viszi az előfizetést, hanem ott is előfizet, a régi címen meg törlődik, és lezárt csomagra meg ugye nem lehet szerződni.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#156937) Omis


Omis
senior tag

2.5 gigás lankártyám van(cat 8 kábel)routerbe bedugva a 2.5 portba teljes sebbesség bekapcsolva ,mégse megy feljebb mint 850/950 (Telekom gibabit net 2000/1000)Wifin jön kb 1600 körül,

mit kéne még megnézzek?(természetesen a hardver bőven elég neki)

[ Szerkesztve ]

(#156938) Kekmen válasza Omis (#156937) üzenetére


Kekmen
senior tag

Az mit jelent, hogy "teljes sebesség bekapcsolva"? 2.5 Gbit-en áll össze a kapcsolat?

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#156939) Omis válasza Kekmen (#156938) üzenetére


Omis
senior tag

(#156940) Essejó válasza csako (#156936) üzenetére


Essejó
veterán

Hát ez szívás. Akkor nekem azért ment gond nélkül, mert koax-ról koax-ra jöttem.
Bár ha nem használja ki eszközileg a 2 GB-ot és az új címen 1/1-et kér akkor tán nincs eszközcsere, és mobil stick +2000 rénus Forintért.

Azért ez így egy nem is annyira burkolt szolgáltatás áremelés.
Mert értelem szerűen egy meglévő szolgáltatás éthelyezését kéri az efi, erre egy drágább újat köttetnek vele.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#156941) Kekmen válasza Omis (#156939) üzenetére


Kekmen
senior tag

szelessav.net-en is mérj. Valamint hálókártya driver is okozhatja.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#156942) Omis válasza Kekmen (#156941) üzenetére


Omis
senior tag

köszi ott is ugyan ennyi a sebbesség na mindegy akkor így marad én már nem keresem a "hibát"

(#156943) tobias40 válasza Omis (#156937) üzenetére


tobias40
veterán

Én csak kipróbálnám egy másik kábellel is,vmi "apróság" lesz ott a hiba....(akár másik driver ahogy írták mások is)

(#156944) Omis válasza tobias40 (#156943) üzenetére


Omis
senior tag

másik kábelem nincs :D ami tudná ezt a sebbessséget

[ Szerkesztve ]

(#156945) Norbi27 válasza Omis (#156937) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Milyen eszközzel mérsz ilyen gyors értéket wifin? Nekem pont fordítva van. Kábelen szinte mindig megvan a 2000/1000, de wifin még sosem mértem 1000 feletti értéket. Sem a Telekomos eszközzel, sem a saját Asus AX-es routerrel. 2-3 méterre a routertől iPhone 13 pro maxxal és MacBook Air M1-el sem megy feljebb

(#156946) Omis válasza Norbi27 (#156945) üzenetére


Omis
senior tag

xiaomi 14 pro.be van bakcsolva a 5ghz mód,?2.4ghz-n nem fog feljebb menni.

[ Szerkesztve ]

(#156947) Heimdallr75 válasza Omis (#156944) üzenetére


Heimdallr75
őstag

sima cat5e is tudja 10-20 méteren.
(nézz már rá az ontban is mit mutat linkspeedre)

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#156948) Omis válasza Heimdallr75 (#156947) üzenetére


Omis
senior tag

nem tudja annak max 1000mbps a sebbessége.

(#156949) Heimdallr75 válasza Omis (#156948) üzenetére


Heimdallr75
őstag

tudja az.

"Cat5e Ethernet-kábel: szabvány és képességek
Igen, a Cat5e Ethernet kábel 2,5 Gbps (Gigabit/s) adatátvitelre képes. A Cat5e a Category 5 Enhanced rövidítése, és az eredeti Cat5 kábel továbbfejlesztett változata. Úgy tervezték, hogy támogassa a nagyobb sávszélességet és a gyorsabb adatátviteli sebességet."

[link]

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#156950) Norbi27 válasza Omis (#156946) üzenetére


Norbi27
aktív tag

Be. Külön van a 2.4 és az 5 GHz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.