Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  SQL kérdések (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) Sk8erPeter válasza B-L-A-C-K (#1100) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem, nem rázom kisujjból ezeket a dolgokat, nem vagyok rendszergazda. Bár csináltam már szerverállítgatós mókákat bőven melóhelyen is, de ez csak megerősítette bennem, hogy tuti soha nem akarnék rendszergazda lenni, ha nem muszáj. :D Annyira macerás és szerteágazó témakör, plusz rengeteg hibalehetőség van - ezért is javasoltam, hogy inkább bízz meg valakit a feladattal, nem azért, mert feltételezem, hogy bekapcsolni sem tudod a gépet. De azért vannak dolgok, amikbe az embernek nem ártana legalább minimális erőfeszítést belefektetnie, ha már ezzel akar foglalkozni komolyabban is (pl. egy szerver megfelelő beállítása már elég komoly dolog) - pl. azt kideríteni, hogy honnan tudod letölteni a PHP-t, és egyáltalán ingyenes-e, pont ilyen dolog...ezekkel a kérdésekkel csak azt bizonyítod be, hogy kicsit sem néztél utána a témának, de azért mástól várod a segítséget, hogy majd neki kerüljön energiájába, hogy szinte megfogja a kezedet, és idegenvezetés jelleggel elkalauzoljon téged az internetes nagyvilágban.

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  SQL kérdések (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.