Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Kolondrum válasza maj-viktor (#10047) üzenetére

Franc gondolta, stimmelt kb minden, főleg mert direkt olyan ismi hozta neki aki ért hozzá és eredeti. F/W menü meg mondom jó ez valóban rendben van. 1 óra 48 percet megy el ennek az akkujával 720P-ben a plus. Kartonlap kiékel, csodákra képes.

(#10052) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az alábbi beállításokhoz érdemes e hozzányúlni vagy mardjanak AUTO-n? Játszott ezekkel valaki?

- ISO
- White Balance
- Anti-Shaking
- HDR -> Ez csak videóra vagy képre is?
- Sharpness, Quality ->Ez csak képre hat, nem?

(#10053) _Gyedavid_


_Gyedavid_
csendes tag

Sziasztok!
A munkahelyemen árulnak egy akciós Sjcam M10-est. Egyetlen hibája, hogy az egyik csatos rögzítő ripityára van törve, (pótolható, kb 1000Ft) viszont a kamera nem volt használva, minden fólia rajta van és teljesen ép, ugyanúgy, mint a többi kiegészítő. 26 ezer forint lenne az ára. Átvétel Budaörsön, vagy Érden lehetséges. 1 év garancia van rá!
Ha van komoly érdeklődő, akkor megveszem és megbeszéljük az átvételt!

(#10054) kelzsoca válasza _Gyedavid_ (#10053) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk nem mindegy hogy a sima M10-es vagy a WiFi verziós, mert árban van különbség.

(#10055) Braca


Braca
újonc

SJ 4000 Wifi-s ugyan ugy tud mukodni webcamerakent mint a sima 4000-as?
Radugom a gepre es kivalasztom a pc cam fungciot?

Es meg egy olyan kerdes hogy wifi-n keresztul is tud mukodni a dolog vagy csak csatlakoztatva?

Elo kozvetiteseket csinalunk (net streeam) es egy nem rogzitet kamerat szeretnenk ami vezetek nelkul tud kepet kuldeni.
Tulajoktol kerdeznem, hogy kivitekezheto a elkepzelesem?

Elore is koszonom.

(#10056) _Gyedavid_ válasza Braca (#10055) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

Sima, nem wifi-s!

(#10057) Kolondrum válasza Braca (#10055) üzenetére

Én most próbáltam ki VLC-vel wifin a 4000+ -t. Hát nem 2K képet küld, de legalább küld képet. [link]

(#10058) Kolondrum

Töltés alatt a wifi jel pár cm-ről is használhatatlan. Amint kihúzod hirtelen 100-as lesz. 4000+

(#10059) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

No, ebben a videóban látszik a problémám, tessék: KATT

Tehát ha oldalra mozgatom a kamerát a tokban, akkor zörög, fel-le nincs mozgása. Ez mitől lehet? Mérethiba? Vegyek hozzá egy másik tokot?

[ Szerkesztve ]

(#10060) sasa311 válasza Vasinger! (#10059) üzenetére


sasa311
veterán

Nekem úgy áll benne, mint Katiban a gyerek!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10061) Kolondrum válasza Vasinger! (#10059) üzenetére

Ó hallod, így kérdezd. Kivenni alig lehet a tokból. Bármelyiket nézem ami eddig volt. Az 5000 wifinél még gondoltam is, hogy annyira fogja, hogy berakáskor elpattan a fül.

(#10062) Attila444 válasza Vasinger! (#10059) üzenetére


Attila444
aktív tag

Simán csak szart kaptál, jobb helyeken ezt gariba cserélik...

(#10063) Kolondrum válasza Attila444 (#10062) üzenetére

Ki lehet ékelni nem? Inkább ez legyen a baj mint egy mikrofon.

(#10064) Vasinger! válasza Kolondrum (#10063) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én is abban gondolkodtam, de annyira minimális résről van szó, hogy egyáltalán nem olyan egyszerű, hogy beteszek oda egy papírdarabot és kész. Féloldalasan se jó, mert akkor eltörik.

Igazából azt lenne jó tudni, hogy a tok, vagy a kamera lett félreméretezve. :F A vízálló tokban nem mocorog, fél óra múlva linkelek is ide egy új videót.

(#10065) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na itt a videó vízálló tokban. Gondolom ez akkor már okés minden szempontból. Mondjuk hangot egyáltalán nem vesz fel ebben, ahogy látható a legvégén a beszélgetésből semmi se hallatszik :D

Letöltve eredeti minőségben érdemes nézni.

(#10066) Kolondrum válasza Vasinger! (#10065) üzenetére

1gb? Úr isten az fél nap mire lejön. :D Jó úton semmi gáz!

(#10067) Vasinger! válasza Kolondrum (#10066) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Miért meglepő a méret, nem ennyi szokott lenni? :D Ez nyers fájl. Letölteni annyira sok idő nem lehet, nekem feltölteni 10 Mbit/s-al volt sok :D

Amúgy észrevenni, hogy rázkódik a kép. Ezt az anti-shaking-et bekapcsolva kijavítja ezt, vagy az csak képekre van?

[ Szerkesztve ]

(#10068) Kolondrum válasza Vasinger! (#10067) üzenetére

1Mbit se a feltöltésem, kb 70%-a annak. Sok vén f*** van itt és nincs igény a netre! Én letöltök 10-el ha épp senki nem ül rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10069) Vasinger! válasza Kolondrum (#10068) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ja hát igen, az úgy más :( . Túloldalt jobb a helyzet azért ennél szerencsére.

Veteránokhoz szólnék, hogy videókat hova rakjátok fel ahol nem rontja le a minőséget úgy mint a YT? Vagy előtte át kéne konvertálni valamibe, lehet azért rontotta el úgy a múltkorit? :F

(#10070) bokrosolajos válasza Vasinger! (#10069) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ez így már jobb. Merev villás országúti?
7:20-nál a szőke néni nem igazán volt barátságos, hogy beálljon a párja mögé, vagy valami! :DDD

Nem tudom, de most tegnap feltöltöttem konvertálás nélkül YT-ra nyers .MOV-o tés megdöbbenve tapasztaltam, hogy mindennél rosszabb videót konvertál belőle! Még akkor is jobban jár az ember, ha előtte maga konvertálja valami másra és azt tolja fel!

Másik furcsaság, hogy amit feltöltöttem .WMV file-t a Google Drive-ra és megosztottam, Youtube-os lejátszóval jeleníti meg, pedig nem azért töltöttem fel, hogy ablakban meg lehessen nézni - persze az is tré.
Fogalmam sincs, mivel lehetne vágni a .MOV-okat minőségromlás nélkül. A videókat nettósítanám, a mócsingtól megszabadulnék, de nem várnám, hogy kockásodást kelljen átélni

Ki mit használ editálásra, konvertálásra?

(#10071) don pardon válasza bokrosolajos (#10070) üzenetére


don pardon
aktív tag

En sony vegast hasznalok...

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#10072) 66zio


66zio
aktív tag

Hosszú gondolkodás után megrendeltem az első akció kamerámat. A választás egy sima sj4000 lett. Remélem nem fogok benne csalódni.

(#10073) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Az ilyen fajta "pöttyösödés" mennyire egészséges gyenge fényviszonyok között?

Egyébként vízállótokban semmi hangot nem vesz fel a kamera, igazából nem is értem ki az aki abban használja úgy, hogy nincs víznek kitéve a kamera, mert így pont kb. az egyik lényege veszik el a kamerának.

(#10074) mm89 válasza Vasinger! (#10073) üzenetére


mm89
őstag

Ez nem igaz. Nekem meglepően jól veszi fel a hangokat.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#10075) krumplista válasza Vasinger! (#10073) üzenetére


krumplista
tag

Van a tokhoz egy lyukas hátlap. Próbáld meg azzal.

(#10076) sasa311 válasza Vasinger! (#10073) üzenetére


sasa311
veterán

Cseréld a hátlapját és akkor vesz majd hangot.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10077) Kolondrum válasza Vasinger! (#10073) üzenetére

Mit vártál? Főleg egy alap 4000-től. Nézz már megy egy pluszos felvételt, az is ilyen.

(#10078) Vasinger! válasza krumplista (#10075) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oh, így már értem miért van az a hátlap hozzáadva. Azt hittem csak pótalkatrész, ha a másik eltörne. :U

(#10079) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van SJ4000-re custom FW amivel tud valós 60 FPS-t 720P-ben?

(#10080) bokrosolajos válasza don pardon (#10071) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Kösz. az egy kicsit borsós áru, 'bohóckodásra' :D

(#10081) don pardon válasza bokrosolajos (#10080) üzenetére


don pardon
aktív tag

Attol fugg honnan "veszed" :DD

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#10082) Flashback


Flashback
addikt

A házat lezáró fekete műanyag záron elindult egy repedés. Ebayen 1500körül láttam, viszont 2200ért már komplett tok van. Hozzá lehet jutni olcsóbban egy ilyen zárhoz?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10083) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

tudom hogy ez az sj4000 oldala, de felteszek egy kérdést, jött egy reklám újság, amiben hirdetnek bevezető áron egy hasonló kamerát.concorde w8 néven, ez vajon mennyire jó. most nincs időm utána nézni.
válaszokat előre is köszönöm.

(#10084) sasa311 válasza nagysandor79 (#10083) üzenetére


sasa311
veterán

Itt inkább az a kérdés, hogy nem ugyan az-e? A concorde tipikusan a "matricázós" gyártó.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10085) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Sziasztok nekem is van egy ilyen kamerám ès a problèmám hogy nem mindig vesz fel hangot. Akár felvètel közben is hol van hol nincs ha nincs hang akkor is hallani vmi fèle zörejt. Ti tapasztaltatok hasonlót? Sajnos videót nem tudok feltölteni mert sofőr vagyok szóval a kèrdès mi lehet a baj? Beállitás vagy kèszülèk problèma?
Köszi

Road to hell this is my life.

(#10086) dwelablack


dwelablack
tag

Sziasztok,

van itt esetleg segítőkész debreceni társ?
Erre a mountra volna szükségem:

Tudna nekem segíteni valaki? Megrendeltem már, de sajnos nem ér ide addigra mire kellene.

Ha esetleg valaki tudna segíteni egy pár napig azzal, hogy nélkülözi, és kap helyette egy ugyanolyan újat pár nap múlva akkor nagyon lekötelezne.

Köszi,
Üdv,
Gy.

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#10087) Dabug888


Dabug888
újonc

Üdv mindenki!

Pár hete vettem Ebay-en kamerát ami meg is érkezett szerencsére Vám nélkül és a felvételek próbálgatásakor arra lettem figyelmes, hogy szinte bármely kialakításnál (tok nélkül, tokkal) a hang amit felvesz, meglehetősen halk. Lehet ezzel valamit csinálni?

Köszi!

(#10088) Jolly87


Jolly87
tag

Sziasztok, most készülök venni egy sj4000 wifit.
Ezt[link] az oldalt kaptam, hogy itt lehet ellenőrizni, hogy tényleg eredeti e a termék. Ezt tényleg valós oldal?valaki ellenőrizte már ezen keresztül a gépét?Külseje alapján eredetinek tűnik (logó, matrica a helyén stb) viszont elég olcsón árulják(27000). Vélemény a "hivatalos" oldalról?

[ Szerkesztve ]

Tibor

(#10089) Vasinger! válasza Jolly87 (#10088) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, eredeti. Én is itt ellenőriztem le. :K

(#10090) zodo válasza Jolly87 (#10088) üzenetére


zodo
nagyúr

Eszembe sem volt ellenőrizni mert hibátlan a készülékem de most rá néztem.

Your Security Code:xxxxx-xxxxx-xxxx-xxxx

Thank you !

Your purchased product are official licensed product!

Ettől függetlenül szerintem a safe kód matricákat is simán klónozzák akik hamisítványokat terítik.
Ha jól rémlik volt már rá példa az elektromos cigaretta témakörben hogy több száz lekérés történt egy kódra.

(#10091) maj-viktor válasza Jolly87 (#10088) üzenetére


maj-viktor
őstag

Olcsó!? Electropointnál boltból - névre szoló ÁFA-s számlával (akinek számít az elszámolás) - 1év garanciával és kupnkóddal ~23E-ért is megkapod már! WiFi-set meg ~28E-ért..
SJ4000HUN kuponkód: bit.ly/magyarelectropointnyariakcio

(én nem értem az embereket... itt felsoroltunk jópár helyet... szerintem az electropoint eléggé bevált hely lett és szinte ők a legolcsóbbak a magyar piacon, akik EREDETI SJ kamerákat árulnak... miért keresitek a drágább helyeket!? Erre valaki adjon már magyarázatot, de eskü! Napi 5 PM-et kapok legalább, hogy xyz sufi garázsbolt megbízható-e, eredeti lehet-e!? És a pláne, hogy több ezerrel drágább, mint a javasolt electro... heeee!? Noooormális!? :O)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10092) Jolly87 válasza maj-viktor (#10091) üzenetére


Jolly87
tag

Kedves Viktor.:)
Én Áfát nem tudok elszámolni, így teljes áron jutok hozzá a termékhez. Az alábbi ajánlatot én is olvastam. A honlapon ha megnézed az SJ4000 wifis változat legolcsóbban 31750 Ft ebből 5% jön le(erre csak 5 jár és nem 10!), vagyis a teljes ár:30162,5 Ft+posta! Telefonon beszéltem velük, szóval ezek tények.:)
Én erről az oldalról szeretném vásárolni:[link] 25900Ft +1000 a posta, számlával 1 év garanciával. Szóval nagyjából 5000 Ft-al olcsóbb mint az említett Electropointál. Itt is azt írják, hogy eredeti termék és, hogy az általam linkelt honlapról meg lehet bizonyosodni, hogy tényleg így van e!Ezért kérdeztem, hogy ténylegesen próbálta már valaki ezt a honlapot vagy sem. Ha átverés lenne akkor elhiszem nektek!
Tudom 5000 Ft nem egy akkora összeg, de sajnos nekem ez is számít. Főleg ha tényleg ugyanazt a terméket kapom a pénzemért.
De köszönöm a hozzászólást, és csak reménykedni tudok, hogy nem átverés.:)
Illetve ha rendelt valaki az eustock.hu- oldalról leírhatná, hogy mit kapott a kezébe.:)

[ Szerkesztve ]

Tibor

(#10093) maj-viktor válasza Jolly87 (#10092) üzenetére


maj-viktor
őstag

Megnéztem...

Ez fogadott, ahogy rendelni akartam:
"Értesítést kérek!
Sajnáljuk, hogy ezt a hírt kell közölnünk, de a kért termék (SJCAM SJ4000 WiFi sportkamera - EZÜST) vagy nincs raktáron, vagy nem tudunk annyit szállítani, mint az ön rendelésében szerepel. Kérjük, hogy adja meg az email címét, ha szeretné, hogy értesítsük a termék szállíthatóságáról."

Kapcsolat mezőnél..
Magyar nyelven elérhető telefonszámunk:
+421-911-669-706
Hívható: 10-16-óráig
Hagyjon üzenetet (sms, email) és kérésére visszahívjuk.

Címünk:
EU Stock s.r.o. | Gútsky rad 5
945 01 Komárno | DIČ: 2023136665
Email: info@eustock.hu

Semmi magyar adószám vagy cégbejegyzési szám, ami egy "korrektül működő webshopnál" alap!
És ha te valakitől vásárolsz - szerződésbe állsz és később mondjuk garanciát akarsz érvényesíteni... nem árt ha nem egy olyan cégről van szó, ami másnap már nem üzemel... De én nem beszélek rá / le senki, mindenki ott veszi ahol akarja én csak a tényeket közlöm!

Amúgy nem értem... ha EU-ból akarod rendelni! (ahogy ez is "szürke import" szlovák cégnek tűnik... akkor ennyi erővel EU-stockos kínai shopból is rendelheted... ugyanott vagy és olcsóbban kijöhetsz... most nem vagyok annyira képbe a az EU-s árakkal... csak a belföldi és kínai nettó árakkal)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10094) Jolly87 válasza maj-viktor (#10093) üzenetére


Jolly87
tag

Teljesen igazad van, tényleg sok kérdést felvet ez a weboldal.:)

Tibor

(#10095) kelzsoca válasza Jolly87 (#10094) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem kell aggódni, a webshoppal minden rendben van, az hogy a konkurenciának bántja a szemét, szerintem egy másik történet.
Több fórumozó is vásárolt már SJCAM akciókamerát a webshopból, és eddig mindenki megkapta a rendelt árút, ami természetesen eredeti SJCAM termék, a dobozon lévő lekaparható réteg alatt a sorozatszámot a gyártó oldalán tudod ellenőrizni. :)

(#10093) maj-viktor

Ma érkezett készlet, és már nincs is ezüst színben, ezt egész gyorsan elkapkodták... természetesen ha rendelni szeretnél, akkor jelezd, és küldök értesítést ha befut az új szállítmány.

Egyébként egy szlovákiai webáruház esetén nehezen lenne összehozható magyar adószám. :)

ui: ezen kijelentéseket pedig kérlek kerüljük:

ahogy ez is "szürke import" szlovák cégnek tűnik...

Mert ez egyrészt nem igaz, másrészt hitelrontásnak is megteszi.

Az EU Stock webáruház minden esetben 1 év magyar garanciát biztosít a termékekre, minden termék mellé számlát biztosít, és a termékek után minden kötelező adót befizet.

[ Szerkesztve ]

(#10097) maj-viktor válasza kelzsoca (#10095) üzenetére


maj-viktor
őstag

Tény! Ez (ti) legalább nem annak a "sufni bolt - webshopnak" tűntök...
Ha Szlovákiába van bejegyezve a cég... így természetesen a "szlovák adószabályok vonatkoznak" rátok... csak láttam én már jó pár ilyen és ehhez hasonló "szlovák céget bedőlni"... aminek pont ez a célja, hogy egy ideig működik, aztán amikor jön ez első nagyobb NAV (vagy ott nemtudom minek hívják) ellenőrzés bebuknak... Elég frissek vagytok, ahogy nézem, ha 5-10év múlva is ilyen "sikeresek - ilyen jó árakkal tudtok dolgozni", amibe benne van minden költség... termék - vám - áfa - dolgozói járulékok - shop fenntartás, stb. akkor "elhiszem"... addig bocs, de kételkedek! És nem célom senkinek keresztbe tenni / reklámozni... csupán a nem törvényes / csaló / átverős oldalak kiszűrni... így a 3 "beszerzés" helyről, mint:
- EU-n kívül (pl. Kína)
- EU
- magyar belföldi forrás

EU-s forrásnak tekinthetőek vagytok... de azért ismerd el, hogy nekem, mint magyar vásárlónak több minden tűnhet furának...

Így akkor hamár megjelentél "mint képviselőtök", szállítási díjról, napról tudnál nyilatkozni!?
Illetve én akkor most ha vásárolok tőletek szériaszámos SZÁMLÁT kapok? Vagy hogy érvényesíthetem pl. garancia igényemet... "magyarországi szervizről ír az oldal", amikor köztudott, hogy a gyártó nem szervizel, hanem a hibás kamot visszaveszi és ad helyette újat!
Számla szlovák ÁFA-s vagy magyar!? 20 vagy 27%-os!?

Ezeket eltudod nekem magyarázni... ha gondolod PM-be is OK!

Amúgy eredetiségre sztem nem is volt kérdés... mivel SJCAM, így eredeti - pláne a hologramos-lekaparható matricával!

... a "hitelrontásról"... ha fekete importot írtam volna megértem... csupán szürke importot írtam, azaz hogy szlovákiába adóztok... "állítólag"... én ezt írtam! fekete import esetén meg nuku adó!

Tudom, hogy sok embernek "bántom itt a szemét", jópáran már kinyilvánították - "megfenyegettek"... mobilx is így kezdte...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10098) kelzsoca válasza maj-viktor (#10097) üzenetére


kelzsoca
félisten

A termékeket egyedi azonosítóval látjuk el, ezzel különböztetve meg őket a piacon található más forgalmazók által árusított készülékektől, a garanciális problémával leadott készülékeket bevizsgáljuk, ha jogos az igény, akkor cseréljük a hibás terméket.
GLS futárszolgálattal, már másnapi szállítás is megoldható, amennyiben a vásárló 12.00-ig leadja rendelését.
A termékek raktárról elérhetőek, 20%-os áfás számlát állítunk ki, illetve azon partnerek akik rendelkeznek közösségi adószámmal, nettó áron tudnak vásárolni.

Egyébként elférünk egymás mellett, nekünk nincs szándékunkban senki támadni, célunk a versenyképes ár megteremtése a Magyar vásárlóknak, szerintem ezzel Ti is így vagytok.

Természetesen mi sem látjuk szívesen azon próbálkozásokat, ahol láthatóan csak a vásárló lehúzásra, vagy megkárosítására játszanak.

(#10099) maj-viktor válasza kelzsoca (#10098) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ácsi! Én nem "tartozok senkihez"! Csupán érdekelnek a vásárlói / eladó tapasztalatok! Hogy ennek megfelelően tudjak ajánlani beszerzési forrást pl. a SJ4000HUN-on...
(ahogy írtam belföldi - EU-s és EU-n kívüli helyeket)

Ahogy korábban is volt a 3-3 bel-kül forrás...
electro-gery-p1cam
foxoffer-bang-geekbuy

És tény, hogy én is a vásárlói tapasztalatok miatt jelenleg (meg most itt "akciósak") ajánlom az electro-t belföldiként és a banggood-ot EU-n kívüliként..

Ezen "nyilatkozattal", így már kicsit jobb a helyzet... nem mondom, hogy tökéletes, de így már korrektebb a "tájékoztatás"!
(Xiaomi telóval úgyis szemezek régóta... lehet majd bevállalom tőletek, ha már lesz több visszajelzés is)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10100) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Tudtok ebben segíteni?

Vettem egy Kingston Cl10 32GB kártyát. Leformáztam PC-n exFat-ra, ahogy hivatalosan ajánlják. Viszont semmit nem rögzít rá a kamera (4000 wifi),még állóképet sem!
:F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.