Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-19 15:43:42

LOGOUT.hu

rTorrent / libTorrent

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Fecogame


Fecogame
veterán

Rasbian-on hogyan lehet 9.8.0-ás verzióra frissíteni? Próbáltam már build-elni innen, de nem jártam sikerrel, ppa-ból letölteni és telepíteni lenne a legtisztább :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2302) Fecogame


Fecogame
veterán

ruTorrent v3.10

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2303) fireqpeg


fireqpeg
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Lenne egy kérdésem, kijött valami (user id,stat hiba) és semmit nem találok erről a problémáról az interneten. Mellékelek róla egy képet, hátha valaki tudna segíteni/vagy megmondani mit kell ezzel csinálni...

Válaszokat előre is köszönöm. Sziasztok.

(#2304) ztsoft válasza fireqpeg (#2303) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Kezdésnek, telepítve vannak az említett programok?

Ha igen, akkor a PHP nem fér hozzájuk, nem tudja futtatni. A PHP beállításánál az "open_basedir"-t ki kell egészíteni azzal a könyvtárral, amiben az említett programok vannak (esetemben ez /usr/bin).

Ha még más PHP-s program is fut azon a gépen, érdemes elkülöníteni egymástól a beállításokat. Nem biztonságos egy beállítással futtatni több programot.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#2305) fireqpeg válasza ztsoft (#2304) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

Szia!

Ez nekem routeren fut nem számítógépen, [link] innen lévő verzió. rutorrent-plugin-erasedata rutorrent-plugin-tracklabels rutorrent-plugin-diskspace ezek a plusz programok amik fel vannak hozzá telepítve v3.10., az rtorrent pedig 0.9.8-as, ruTorrent v3.9. Ilyet találtam amit mondtál php.ini és ebbe van ez:
;open_basedir =
disable_functions =
disable_classes =

nincsen más php-s cucc csak ez.


Ha csak nem php-s alapúak még htop mc nano ezek, de nem hiszem.
Kb ennyi infót tudtam összeszedni, nemtudom meg lehet-e oldani így?

[ Szerkesztve ]

(#2306) ztsoft válasza fireqpeg (#2305) üzenetére


ztsoft
őstag

Ha minden igaz, akkor a "coreutils-stat" és a "coreutils-id" lesz a két keresett program, ezeket ellenőrizd, hogy telepítve vannak-e.

Az elérési utat Linux alatt a which program_neve paranccsal tudod lekérdezni, azt viszont ne tudom, hogy itt működik-e.

Igen, a php.ini-ben meglehet adni azt, amit írtam, de előtte ki kell deríteni az elérési utat.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#2307) fireqpeg válasza ztsoft (#2306) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

ok rendben van, kösz szépen a segítséget.
megpróbálom összehozni, remélem sikerrel fogok járni.

szia.

(#2308) Yerix


Yerix
tag

Sziasztok!

TV boxon használnám a rutorrent+rtorrent párost, a boxon CoreElec linux van.

A gondom az, hogy torrent kliens /storage mappát látja, de a hdd-k a /var/media mappa alá vannak felcsatolva.

Használ valaki hasonló környezetet, vagy tud segíteni, hogy mi lehetne a megoldás ?

(#2309) mZoleee


mZoleee
senior tag

Sziasztok!

Frissítenem kellett 0.9.6-ról 0.9.8-ra az rtorrentet, viszont így az rtorrent.rc file-ban módosítanom kellett egy csomó mindent ami a watchdir-el kapcsolatos.

Eddig az volt, ha végzett a letöltéssel, akkor csinált egy symlinket ami egy mappába, amit figyelt egy watchdir script és megcsinált egy torrentet.. (tréderként működött).
A schedule részét sikerült elvileg megoldani, viszont ha leért a dolog, nem intézi el a dolgát.. :(

Mi lehet a gond?
schedule = watch_directory_5,5,5,"load.start=~/torrents/rtorrent/torrents/Film-Eng-Blu-ray/*.torrent,d.custom1.set=~/torrents/rtorrent/complete/Film-Eng-Blu-ray/"
method.set_key = event.download.finished,link3,"execute=ln,-s,$d.get_base_path=,$d.get_custom1= "

Köszönöm a segítséget előre is!
--
MZ

(#2310) Fecogame válasza mZoleee (#2309) üzenetére


Fecogame
veterán

Off kérdés: honnan frissítetted? Repo-ból nekem nem talál újabbat.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2311) mZoleee válasza Fecogame (#2310) üzenetére


mZoleee
senior tag

swizzin repoból

(#2312) chros válasza mZoleee (#2309) üzenetére


chros
őstag

Elsokorben, nincs mar ilyen (atneveztek oket): "$d.get_base_path=,$d.get_custom1="
Torold ki beloluk a "get_" reszt: "$d.base_path=,$d.custom1="

(#2313) mZoleee válasza chros (#2312) üzenetére


mZoleee
senior tag

Úgy néz ki, hogy a problémám meg is oldódott! Ez a kis "get" dolog zavart bele a rendszerbe, de már működik!
Köszönöm szépen! :R

(#2314) Fecogame válasza mZoleee (#2311) üzenetére


Fecogame
veterán

Tudnál dobni egy hintet, hogy hogyan tudom hozzáadni? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2315) mZoleee válasza Fecogame (#2314) üzenetére


mZoleee
senior tag

na azt nem tudom.. nekem swizzin van fent a gepen, es a “box upgrade rtorrent” parancs utan tudok valasztani.
Repoba 0.9.7 van fent (ha jol emlekszem) de kulon opciokent ott volt a 0.9.8 es en igy azt raktam fel.
0.9.6 valami crashelgetett 100 torrent felett :(

(#2316) Yerix


Yerix
tag

Korábban ubuntu alatt használtam rtorrent+rutorrent párost ngnix-el. De a rutorrent sűrűn elvesztette a kapcsolatot az rtorenttel. Ezért arra gondoltam, hogy csak az rtorrentet fogom használni.

Sajnos az rtorrent mindent újra végig akar ellenőrizni. Van arra megoldás, hogy újra hash-elés nélkül vissza töltsem a torrenteket ?

Valamint a másik gondom, hogy csak egy mappába tudok tölteni, az ami a config file-ba be van állítva. Van arra lehetőség, hogy két (Film, Sorozat) letöltés mappát kezeljen ?

(#2317) korcsi válasza Yerix (#2316) üzenetére


korcsi
veterán

Nekem ez van a konfig fájlba:
"
directory = /home/we/data/torrent/incomplete
schedule = watch_directory_1,10,10,"load.start=/home/we/data/downloads/torrentfilmek/*.torrent,d.custom2.set=/home/we/data/torrent/filmek/,d.custom1.set=filmek"
schedule = watch_directory_2,10,10,"load.start=/home/we/data/downloads/torrentsorozat/*.torrent,d.custom2.set=/home/we/data/torrent/sorozat/,d.custom1.set=sorozat"
schedule = watch_directory_3,10,10,"load.start=/home/we/data/downloads/torrentother/*.torrent,d.custom2.set=/home/we/data/torrent/other/,d.custom1.set=other"
schedule = watch_directory_4,10,10,"load.start=/home/we/data/downloads/torrentmp3/*.torrent,d.custom2.set=/home/we/data/torrent/mp3/,d.custom1.set=mp3"
schedule = watch_directory_5,10,10,"load.start=/home/we/data/downloads/torrentmese/*.torrent,d.custom2.set=/home/we/data/torrent/mese/,d.custom1.set=mese"
schedule = watch_directory_6,10,10,"load.start=/home/we/data/downloads/tvshow/*.torrent,d.custom2.set=/home/we/data/torrent/tvshow/,d.custom1.set=tvshow"
method.set_key =event.download.finished,move_complete,"d.directory.set=$d.custom2= ;execute=mv,-u,$d.base_path=,$d.custom2="

"

A downloads mappa megfelelő almappájába teszem a konfig fájlt amit az ennek mefelelő torrent almappába fog a letöltés végeztével áthelyezni.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#2318) Yerix válasza korcsi (#2317) üzenetére


Yerix
tag

Köszönöm, ez az új torrentek esetében megoldás. De a meglévő torrentekre van valakinek ötlete ?

(#2319) ztsoft válasza Yerix (#2318) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

A torrentek adatait a session könyvtárban tárolja (*.torrent, *.torrent.libtorrent_resume), amit a konfigban a session.path.set adtál meg. Ha ezt is átteszed az új helyére és a konfogban is megadod az új helyét, akkor (elméletileg) nem kellene, hogy újra átvizsgálja az összeset (ahogy indítás, újraindítás után sem teszi).

Nálam az rTorrent 0.96.6/0.13.6 így csinálja, igaz, Ubuntu szerveren, de szerintem máshol is így kellene, hogy viselkedjen.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#2320) Yerix válasza ztsoft (#2319) üzenetére


Yerix
tag

Köszönöm.
Már csak akkor az vár megoldásra, hogy ha filmet töltök, akkor az Film mappába töltődjön, ha sorozatot, akkor az meg a Sorozat mappába.

Erre van valakinek ötlete, megoldása ?

(#2321) ztsoft válasza Yerix (#2320) üzenetére


ztsoft
őstag

Ott van korcsi kolléga válasza, pont ezt mutatja be. Attól függően, hogy melyik könyvtárba dobja a .torrent fájlt, úgy fog a letöltés végén a megadott könyvtárba kerülni (Film a film könyvtárba, Sorozat a sorozat könyvtárba, stb.).

Én a ruTorrent RSS letöltőjét és a címkéket használom ugyan erre (persze, az rTorrent konfigját is hozzá kellett igazítani).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#2322) Yerix válasza ztsoft (#2321) üzenetére


Yerix
tag

Igazad van, figyelmetlen voltam.

(#2323) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Hogyan tudnám beállítani rtorrent-ps alatt a watch section-t úgy, hogy csak a ~/Downloads/ mappa alatt figyelje a *.torrent fájlokat? A jelenlegi beállítással Error in option file: ~/.rtorrent.rc:25: Bad return code -al dob egy túlvilágot. :)

A conf ide vonatkozó része: (kiemeltem a kérdéses 25. sort)

## Instance layout (base paths)
method.insert = cfg.basedir,  private|const|string, (cat,"/mnt/PiDirve1/")
method.insert = cfg.download, private|const|string, (cat,(cfg.basedir),"Downloads/")
method.insert = cfg.logs,     private|const|string, (cat,"/home/alucard/.local/share/rtorrent/log/")
method.insert = cfg.logfile,  private|const|string, (cat,(cfg.logs),"rtorrent-",(system.time),".log")
method.insert = cfg.session,  private|const|string, (cat,(cfg.basedir),".session/")
method.insert = cfg.watch,    private|const|string, (cat,"/home/alucard/Downloads/")

## Create instance directories
execute.throw = sh, -c, (cat,\
"mkdir -p \"",(cfg.download),"\" ",\
"\"",(cfg.logs),"\" ",\
"\"",(cfg.session),"\" ",\
"\"",(cfg.watch),"/load\" ",\
"\"",(cfg.watch),"/start\" ")

## Watch directories (add more as you like, but use unique schedule names)
## Add torrent
schedule2 = watch_load, 11, 10, ((load.verbose, (cat, (cfg.watch), "load/*.torrent")))
## Add & download straight away
schedule2 = watch_start, 10, 10, ((load.start_verbose, (cat, (cfg.watch), "start/*.torrent")))

- Arch (Sway)
- Latest rtorrent-ps

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2324) Archttila válasza Archttila (#2323) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Megoldva :) még az elején elírtam a basedir path -t :D :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2325) fecus


fecus
őstag

Ubuntu 20.04 szerver, rtorrent 0.9.8.
A letöltés után szeretném a letöltött doksikat elérhetővé tenni, csak olvasásra, sambán keresztül.
A letöltéskor a mappa 0750 a fájl 0640 jogot kap.
Az rtorrent.rc-ben hiába engedem az umask kódot attól jogosultság nem keletkezik, az others nem kap jogot.
Nekem mappa: 0755 és fájl 0644 kellene.
Hogyan tudnám ezt automatikusan megoldani?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2326) Archttila válasza fecus (#2325) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Én ezt umask 0022-vel tudtam elérni. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2327) fecus válasza Archttila (#2326) üzenetére


fecus
őstag

Ha umask=0000-ra állítom akkor is 750 és 640 jön ki belőle.
A rutorrent az én useremmel (user1), az rtorrent az rtorrent userrel fut.
A létrehozott fájlok és mappák a user1-el jönnek létre.
Ha bemegyek a download mappába és a user1-el létrehozok mappát és fájlt a jogok 775 és 664.

Én ezt egyszerűen nem értem. :W

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2328) Archttila válasza fecus (#2327) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Huu akkor nem tom, nem hasznalok frontend-et.:)
Az rtorrent sajat useremmel fut, ami umask=0022-vel 775 es 664-et hoz letre. Nalad sztem a rutori kavar be, de majd az okosabbak hatha tobbet tudnak. (hajra Chros):DDD

Esetleg ha megy az angol dobd fel Reddit-en is.:)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2329) fecus válasza Archttila (#2328) üzenetére


fecus
őstag

Végül a Te megoldásoddal, hogy a "nevemre" vettem az rtorrentet is, működik a dolog.
Köszi.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2330) Archttila válasza fecus (#2329) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

:))

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2331) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
RTorrentet haszálok ruTorrenttel, és autodl-irrsi-vel, mindegyik a legfrissebb és néha napján (általában ha valamiért újraindul) akkor nem indítja az új torrenteket, hanem egyből hibára dobja, ezzel a hibával: Could not find view: rat_0. Használok ratio plugint is, biztos ehhez van köze.
Ha megnyitom a ruTorrentet, akkor megjavul. Neten van rá pár megoldás, nekem egyértelműen egyik se működik, ezt el is engedtem, inkább arra szeretnék valami módot találni, hogy kapjak egy üzenetet PushBulleten, ha hibás torrent van. Ezer megoldás van befejeződött torrentről jelentésre, de hibásról nem találtam egyet se.
Valakinek van esetleg erre tippje, hogy hogyan lenne jó?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#2332) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

olyan problémával fordulok hozzátok, hogy van egy merlin rendszerű routerem, rajta a rutorrent. Akárhányszor amikor újraindítom a routert, nagyon sok torrent nem áll vissza seedbe, hanem felfüggesztett állapotba kerül, és 99.9%-ot ír a letöltésnel. Kényszerített újra ellenőrzéssel sem oldódik meg a probléma, csak akkor ha törlöm a listából az adott torrent fájlt és beteszem újra.

Lenne valami ötlet rá, hogy ez mitől van?

(#2333) Santino válasza dredjudge84 (#2332) üzenetére


Santino
aktív tag

Esetleg nem telt be a HDD?

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#2334) dredjudge84 válasza Santino (#2333) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nem.

(#2335) Fecogame


Fecogame
veterán

ruTorrent-ben adott torrent mappájának törlése akkor is, ha van benne plusz fájl (pl. felirat):

.rtorrent.rc fájlhoz hozzá kell adni az alábbi sort:
method.set_key = event.download.erased,delete_erased,"execute=rm,-rf,--,$d.base_path="

Majd újraindítani az rtorrentet és az apache-t is:
systemctl restart rtorrent apache2

És így az erasedata plugin sem szükséges már többé, ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2336) fecus


fecus
őstag

Rutorrent 3.10/rtorrent 0.9.8. Ubuntu 20.04 szerver. Egy kis fagyás miatt, most vettem észre, hogy egy csomó torrent és/vagy a letöltött fájlok nem törlődtek.
Hogyan lehet szabályosan törölni őket ha a rutorrentben már nem látszanak, szerinte törölte őket?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2337) Fecogame válasza fecus (#2336) üzenetére


Fecogame
veterán

Egyesével kiválogatod, melyiknek van meg a torrent fájlja és melyiknek nincs. Vagy írsz rá egy shell scriptet, ha nagyon sok van :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2338) fecus válasza Fecogame (#2337) üzenetére


fecus
őstag

De amelyiknek nincs az egyszerű rm?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2339) Fecogame válasza fecus (#2338) üzenetére


Fecogame
veterán

Amelyikhez nem tartozik torrent, azt egyszerűen kitörölheted:

rm -rf /torrent/helye

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2340) xmann


xmann
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy egy Qnap 212P-re a gyári firmware helyett debian 10-et raktam fel működik is szépen, viszont szeretnék vele torrentezni is. Feltoltam rá egy sima rtorrentet minden csilivili grafikus felület nélkül, nem is kell rá semmi megoldom parancssorból, ritkán kell csak úgyis torrentről letölteni. Gond nélkül el is indul Winscpvel be is tudom rakni a torrent fájlt de hiába indítom el a torrentet ctrl+s el nem kezdi el letölteni. Iptables kikapcsoltam, hogy hátha csak nem engedi át a forgalmat d nem használt. Routerben smzbe tettem a nas ip címét ami értelem szerűen fix ip. Ötlet, hogy mi felett siklottam el? Próbáltam Ncore torrent fájllal meg megpróbálam az ubuntu oldaláról is lehúzni egy torrent fájlt de egyik sem megy pedig ncornál elvileg van seeder.

(#2341) xmann válasza xmann (#2340) üzenetére


xmann
csendes tag

logban csak ennyi látszik:

1616873340 N rtorrent main: Starting thread.
1616873340 N rtorrent scgi: Starting thread.
1616873347 N rtorrent scgi: Shutting down thread.
1616873348 N rtorrent main: Shutting down thread.
1616873348 N rtorrent disk: Shutting down thread.

(#2342) korcsi válasza xmann (#2341) üzenetére


korcsi
veterán

Rtorrent-nek van saját logja, esetleg abban valami infó.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#2343) kojak34


kojak34
újonc

Sziasztok! Van egy Debian 10 alapú mini Pc-m, amin az rTorrent is fut.
A gépben egy 2,5"-os 2TB-os winchester van és bővíteni nem lehet.
Kellene még tárhely, amit az rTorrent egybe látna a meglévő 2TB-os meglévő winchesterrel.
Ki milyen megoldást javasolna a bővítésre?

Köszi!

(#2344) Fecogame válasza kojak34 (#2343) üzenetére


Fecogame
veterán

LVM-el egyszerűen hozzá lehet csapni, ha a mostani is LVM-es partíció.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2345) kojak34 válasza Fecogame (#2344) üzenetére


kojak34
újonc

Köszi! Még kezdő vagyok Debianban. Van róla valahol leírás, hogy hogyan tudnám megcsinálni?

(#2346) Fecogame válasza kojak34 (#2345) üzenetére


Fecogame
veterán

[link]

De biztosan van jobban leírt tutorial is, most ezt találtam így hirtelen :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2347) korcsi válasza kojak34 (#2343) üzenetére


korcsi
veterán

Nekem volt mikor 3-4 független lemezen volt a torrent cucc.
../torrent/filmek egyik meghajtó ide volt csatolva, másik a ../torrent/sorozat alá, és így tovább. Rtorrentbe így voltak beállítva a könyvtárak.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#2348) fireqpeg


fireqpeg
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Van 1 nagy problémám, de már nagyon kezdem unni ezt a szar_Rutorrentet. Padavan FW el ruterről futtatom a rtorrent/rutorrent párosítást, entware-ből és nem bírok rájönni már aztse tudom hány hónapja csak szopok ezzel a szarral és nagyon felbosszant. Ami a lényeg a rtorrent configba execute.nothrow = chmod,770,/opt/var/rpc.socket ezt a paramétert minden formába próbáltam már állítani chmod:750,755,770,777, ami 100%-ék biztos ezt a paramétert soha nem fogom módosítani mert csak én használom 1edül system.umask.set = 0000. A php.ini be a ;open_basedir = ezt a paramétert is kiegészítettem mindennel ami szükséges persze az egész témának jó hosszas utána olvasgatás után. És folyamatosan ezt kapom: mellékelek még pár hiba logot hátha valaki tudna segíteni mert a torrent kliens nagyon tetszik gyors alacsony a HW igénye, szóval tényleg fasza, csak ez ami már kezdi kikezdeni az idegeimet.
[link]
[link]
[link]
A felhasználói nevek alatt próbáltam már a root ot is aztán csináltam már sajátot, és nemtudok rájönni mi a baja ennek a rutorrent-plugin marhaságnak, mert elnézést a trágárkodásért de nem bírom felfogni minek csinálnak meg valamit ami nem működik alapba, nem mindenki linux programozó hogy értsen hozzá. Én értem azt hogy ez unix/socket-re épül, de akkor se működik legalább is nekem nem.

Előre is köszönöm a segítséget. sziasztok

[ Szerkesztve ]

(#2349) Fecogame válasza fireqpeg (#2348) üzenetére


Fecogame
veterán

Egyszerűbb lenne újból beállítani az elejéről ezen leírás alapján, sok helyen elcsúszhatott a konfigod.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2350) fireqpeg válasza fireqpeg (#2348) üzenetére


fireqpeg
csendes tag

Üdv.
Ne vegyétek figyelembe amit írtam/kértem! Nemtudok sajnos törölni innen emiatt írom azt nem kell segítség, azvan beleuntam ebbe az egész r meg rutorrent be, ennyi baja nem lehet 1 programnak, ha megoldod az 1ik hibát akkor jön a másik és sajnos ez így tovább. Unalmas hogy permissionokkal meg chmod stbstb kell szarakodjak és nem működik normálisan. Visszaálltam 1 másik bevált torrent kliensre ezt meg hagyom a p*****a.

Fecogame: Azért neked kösz szépen a hozzászólást meg hogy segíteni akartál...
Meg érted Fecogame ha most én kimegyek külföldre és távolról több ezer km ről akarom használni a router-nas omat akkor izguljak azon mikor vagy milyen hülye hibával fog megállni? Ez a rutorrent lekvár, számomra megbízhatatlan, instabil olyan mintha valami kényeskedő nő lenne (p**a) kb... Megbízható használható és főleg stabil kliensre van szükségem nem erre.

Jó hétvégét!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  rTorrent
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.