Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) mdraco válasza Telda (#800) üzenetére


mdraco
őstag

LTE.

(#802) Telda válasza mdraco (#801) üzenetére


Telda
addikt

Köszi, akkor ok. :)

(#803) NSPeti válasza athlasz (#761) üzenetére


NSPeti
csendes újonc

Szia!
Hétvégén kipróbáltam Magyarországon is újra, sajnos ugyanúgy ledobálta. Eustocktól azt a választ kaptam, hogy látnia kellene a szerviznek. Rom cserére sajnos nem volt időm a hétvégén, most meg megint Ausztriában vagyok.

(#804) Tonchi válasza hege21 (#799) üzenetére


Tonchi
aktív tag

8.2.9.0 elvileg az alap global stable rom, arra szerintem frissítsd fel kézzel, utána működni fog az ota frissítés, ha jön.

Itt tudod letölteni és van guide is hozzá ugyanott, elég részletes (Flashing Guide szürke gomb, a System Update a legegyszerűbb)

[ Szerkesztve ]

(#805) Nyugger001


Nyugger001
csendes tag

Üdv!
Lenne egy kérdésem :én az Eustock tól vettem a telefonom, és ott az EU-s változat volt megjelölve.Az állapot
sávban viszont a 4G van nem LTE.Akkor most nem az EU-s változatot kaptam és nincs B 20 támogatás?

(#806) trebrona válasza Nyugger001 (#805) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kicsit kevered. Xiaomi.eu romokban ír LTE-t, ami nem gyári rom. Semmi köze B20-hoz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#807) ollie válasza Nyugger001 (#805) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

4G = LTE

Amúgy nem kell félni eustocktól, nem vernek át, vagyis biztos, hogy van B20 támogatás.

***

(#808) Nyugger001


Nyugger001
csendes tag

Üdv!
Köszi a gyors választ.Az eustockkal nekem is csak jó tapasztalatom van nem is becsapásra gondoltam, csak mint beszerzési forrást akartam megjelölni.

(#809) Yellow73_a válasza ladik (#796) üzenetére


Yellow73_a
tag

Az ékezetes betű után beütöd a következő betűt, és már le is szűrte neked.
Ha csak é-t írok be, van 172 találatom (minden, amiben van e és é betű) a 2031 db névjegyemből. Ha viszont az é után beütök egy v-t is, kilistázza mind a 9 Évát. (és semmi mást, bár szerintem az ev-s neveket is kilistázná, ha lenne)

Update, felvettem egy Evelint, egy Genovéva-t, egy Levest és egy Bevitelt a próba kedvéért.
Év-re az Evelint is feldobja, de érdekes, hogy sem a Genovéva, sem a Leves, sem a Bevitel nem jelenik meg, tehát ha két karaktert írunk be, akkor csak olyan neveket listáz ki, amelyikben a két karakter a szó elején van, legyen az akár kereszt-, vagy vezetéknév, vagy csak keresztnévként eltárolt teljes név bármelyik szava.

Szóval ékezetes betűk után adjátok be a következő karaktert is, és már meg is lesz, akit kerestél.

Most direkt megnéztem, az LG Spiritem is hasonlóan működik.

[ Szerkesztve ]

(#810) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a beszélgetési hangminőség mennyire jó? Ezt a telefont néztem vagy egy Huawei P9 lite-ot. Megéri szerintetek a +12k-t a jobb kijelző és az erősebb proci?

(P8 lite-om volt, és a hangminőségére panaszom nem volt, de hallottam, hogy a Xiaomik nem mindig remekelnek etéren.)

Egyébként másodtelónak kéne :) sok net, telefonálás, email, némi fotó meg zene lenne a felhasználás.

Vamos a la playa.

(#811) starr válasza juuzer (#810) üzenetére


starr
őstag

Szerintem teljesen rendben van a hangminőség.

(#812) trebrona


trebrona
nagyúr

Errő jut eszembe, egy szerény UP: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#813) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Feketén kívűl lehet más milyet venni megbízható helyről? 2 db kellene, 1 fekete és 1 csajos...
Ha csak 1 db micro sim kártyám van azt be lehet tenni 2. helyre? Ha jól tudom az 1. nano a 2. micro sim / micro sd. Működni fog ha nincs az 1 helyen sim kártya? Vagy inkább vágassam le nanora és tegyem az első SIM helyre?

[ Szerkesztve ]

(#814) alfa2400 válasza trebrona (#812) üzenetére


alfa2400
csendes tag

Szerintem teljesen jó ebben a kategóriában...hétvégén rögzítettem "mostoha" körülmények között képet-hangot az Aggtelek-i barlangban. Az eredményt visszanéztem Sony laposon, azt kell mondanom kellemesen csalódtam a minőséget illetően.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.

(#815) valaki_xy válasza dudi6 (#813) üzenetére


valaki_xy
tag

Működik akkor is, ha csak a kettes foglalatban van kártya.

(#816) starr válasza dudi6 (#813) üzenetére


starr
őstag

Csak egy micro sim-em van. Működik.

(#817) dudi6


dudi6
senior tag

Köszönöm a válaszokat. Már csak az a kérdés, hogy arany vagy rózsaszínben van e itthon 45 ezer körül.

(#818) trebrona válasza alfa2400 (#814) üzenetére


trebrona
nagyúr

Köszönöm, igazából zajosabb környezetben, vagy zene (koncert, szabadtéri rendezvény stb) rögzítésnél lennék kíváncsi, milyen a hang.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#819) alfa2400 válasza trebrona (#818) üzenetére


alfa2400
csendes tag

Az úgynevezett hangversenyteremben (hatalmas üreg a barlangrendszerben) lejátszottak egy klasszikus és Demjén Rózsi- Kell még egy ölelés című produkcióját. Csodálatos élmény, ajánlom mindenkinek aki arra jár. Ugyan nem szó szerinti koncert de nem is holmi utcazene kategória, kb 55-60 fő voltunk a teremben és ezt rögzítettem. Mondhatni háttérzaj mentes és kellően dinamikus, telt hangzás lett a végeredmény.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.

(#820) this is life válasza alfa2400 (#819) üzenetére


this is life
Ármester

Aggtelken a Romeo es Julia ,lehetsz kiralyt volt szerencsem meghallgatni , es hatborzongato erzes volt ,orok elmeny ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#821) ollie válasza dudi6 (#817) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Redmi 4x ki van zárva 45 körül, legalább 10 ezerrel drágábbra számíts, és akkor is a legolcsóbb helyen.

***

(#822) ati05


ati05
aktív tag

Érdemes 4x-re váltani egy vernee thort? Miben különbözik a két készülék?

(#823) alfa2400 válasza ati05 (#822) üzenetére


alfa2400
csendes tag

Igen érdemes váltani. Én is Thor-rol váltottam bár nem volt betervezve, de miután eltörött a kijelző egy esést követően úgy döntöttem, hogy nem javíttatom meg. Nem rossz a Thor de eddigi tapasztalatom alapján a Redmi 4x sokkal stabilabb üzemelés terén és fényképezés terén is. A Thor néha önállósodott és nem zárta le a kijelzőt beszélgetés közben, ha a fülemhez emeltem..többször előfordult, hogy lettette a hívást ezáltal, valamint a fényképek is változó minőségüek voltak, néha nagyon jó minőségben rögzített máskor képtelen volt fókuszálni pillanatok alatt. Amit hiányolok az a fogása ugynis a bevonat miatt nagyon kellemes volt fogni nem csúszott míg a Redmi bár kissé kompaktabb fogásra mégis sokkal bizonytalanabb kézben fogni a csúszós fémház miatt. Összegezve a Redmi 4x sokkal kiforrottabb készülék benyomását kelti számomra és nem utolsó sorban a piszok jó üzemidő is mellette szól.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.

(#824) Lortech válasza alfa2400 (#823) üzenetére


Lortech
addikt

Én szinte ugyanígy jártam, és egyetértek a leírtakkal (proximity szenzor, ujjlenyomatolvasó, kamera), annyit viszont hozzátennék, hogy a miui a thoron lévő stock androidhoz képest nekem egy bloatware benyomását kelti. Kevésbé pörgős, akadozik, bugosabbnak tűnik. Valamint a thor kijelzője valahogy nekem jobban bejött, ahogy a fogása is (könnyebb, vékonyabb).
szerk: nyilván ezzel együtt is jobb készülék a redmi összességében.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#825) ladik válasza Yellow73_a (#809) üzenetére


ladik
csendes tag

A névjegyzékben rászűr, de a tárcsázóban nem.
A tárcsázóban ha beírod h 38, akkor szerintem a "év"-eket nem dobja fel csak az "ev"-ket.
Ha nálad igen, akkor még mókolok valamit a beállításokban, hátha működne.

(#826) hege21 válasza Tonchi (#804) üzenetére


hege21
senior tag

:R

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#827) gregggor válasza Örni (#701) üzenetére


gregggor
újonc

Ugyanez a problémám, nagyon zavaró. Neked sikerüt azóta vmi megoldást? A sima Messenger működik, de az meg teleszemeteli a telót.

(#828) ttiimdr


ttiimdr
tag

viber kepkuldesnel osszeomlik( regebbi verzioval is), zarolt kepernyo hatterkepet nem enged cserelni, vki vmi? koszi

[ Szerkesztve ]

(#829) tibcsi0407 válasza ttiimdr (#828) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Engedélyek meg vannak neki adva?

https://utdetailing.hu/

(#830) ttiimdr válasza tibcsi0407 (#829) üzenetére


ttiimdr
tag

igen

(#831) tibcsi0407 válasza ttiimdr (#830) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Akkor jelenteni kell a MIUI fórumon.

https://utdetailing.hu/

(#832) ORCA58 válasza ttiimdr (#830) üzenetére


ORCA58
addikt

Gyári launchert használsz? Lehet csak akkor enged hátteret cserélni. Azt hiszem valamelyik Xiaomi telónál olvastam ezt.

[ Szerkesztve ]

(#833) Joseph80 válasza dudi6 (#817) üzenetére


Joseph80
csendes tag

Eustockon arányban csütörtöktől 41600ft nettó áron.

(#834) blackmoto válasza trebrona (#818) üzenetére


blackmoto
senior tag

Tessék! Koncert felvétel vasárnapról.

[link]

(#835) ttiimdr válasza ORCA58 (#832) üzenetére


ttiimdr
tag

novat hasznalok, kabaré

(#836) tibcsi0407 válasza ttiimdr (#835) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Esetleg a developer beállításokban próbáld meg kikapcsolni a MIUI optmimalizáció-t. Az ilyen esetekben néha segít.

https://utdetailing.hu/

(#837) ttiimdr


ttiimdr
tag

gyari launcherrel mukodik csak a csere, koszi,,ha kicsereltem visszaallithatom a novat szerencsere..

(#838) ttiimdr válasza tibcsi0407 (#836) üzenetére


ttiimdr
tag

ez viszont sajna nem segitett, gyari launcher cserel csak hatteret..

(#839) ORCA58 válasza ttiimdr (#837) üzenetére


ORCA58
addikt

Akkor jól emlékeztem, nincs nagy baj a memóriámmal! :DD

(#840) Örni válasza gregggor (#827) üzenetére


Örni
senior tag

Semmi változás, ráadásul azt mondják, hogy azt jelzi nem vagyok online sem. Engem mondjuk annyira nem zavar, max. később látom meg az üzenetet. Lehet egy későbbi lite verzióban már jobb lesz a helyzet.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#841) Yellow73_a válasza ladik (#825) üzenetére


Yellow73_a
tag

Tárcsázóban 38-ra nálam sem dobja fel, ellenben a 3 és 8 számjegyekhez tartozó ékezetek nélküli (ABC ill TUV) kombinációit tartalmazó neveket mind, szóval ez a keresési forma számomra használhatatlan.
Miért nem a névjegyzékből keresel?

(#842) F.B.I.


F.B.I.
veterán

HELP!

kollégám az új készülékre felrakta az üveget, majd valahogy bekapcsolta a Talkback funkciót és a régió választástól nem tud tovább menni. Hogy tudná a talback-et kikapcsolni? Kikapcsolás, újraindítás már megvolt? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#843) evabf


evabf
tag

Sziasztok, elvileg már most boldog tulajdonosa lennék a készüléknek, ha a M. Kir. Posta nem csücsülne rajta egy ideje.
Addig is a fórumot olvasva (lehet, hogy volt már, vagy láma kérdés, csak nekem nem egyértelmű), felmerült bennem, hogy a meglévő SIM kártyáimat hogyan is kellene átalakíttatnom. Jelenleg két normál SIM-em van, mindkettő Telekom-os, az egyiken van internet előfizu, a másik céges, ezen nincs.
Mindkét foglalatban működik a 4G, ill. ha nem, akkor melyikben? A micro-ban vagy a nano-ban? Lehet, hülyeséget kérdezek, de nézzétek el nekem. :B
A válaszokat köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#844) Domestos válasza evabf (#843) üzenetére


Domestos
tag

Bármelyik foglalatban működik a 4G, de a kettőből csak az egyik tud 4G-n lenni, a másik nem. Te állítod be, melyik kártyád lépjen fel 4G-re.

(#846) gingerbalm válasza evabf (#843) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Amíg ül rajta a posta, cseréltesd ki ingyen a kártyáidat 4G-képes, törhető SIM-re, ha még nem tetted meg. (A posta azért ül rajta, mert külföldről rendelted? Van olyan külföldi ajánlat, ami veri az eustockos nettó 41k, 3/32, B20, 1 év garis verzát?)

[ Szerkesztve ]

(#847) evabf válasza gingerbalm (#846) üzenetére


evabf
tag

Köszönöm a válaszokat.

Igen, csak azért. És nincs ilyen ajánlat, de amikor megrendeltem - április 18-án -, még nem tudtam, hogy Mo-n is forgalomba kerül és ilyen kedvező áron. :W :((( ... és ilyen gyorsan. Már a kezemben lehetne, ha eustockra várok :(

[ Szerkesztve ]

(#848) gingerbalm válasza evabf (#847) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Basszus, akkor erre tényleg kegyetlen korán lecsaptál. A többség meg itt már két hete kézbe vette az első eustockos példányokat. Reméljük, hogy csak ennyi lesz a szívás és magával a telóval nem lesz gondod, mert akkor... :(

Kártyát meg tényleg ne faragtass, hanem cserélj, pikk-pakk elintézik. :)

[ Szerkesztve ]

(#849) pezo00 válasza gingerbalm (#848) üzenetére


pezo00
tag

Sziasztok. Olyan problémám lenne a telefonnal hogy ha elmegyek itthonról lecsatlakozik a wifiről, ha hazaérek nem csatlakozik vissza autómatikusan. Wifi beállításokban megnéztem be van kapcsolva az autómatikus csatlakozás.
Köszönöm előre is a segítséget.

(#850) gingerbalm válasza pezo00 (#849) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Mióta összehangoltad a telóval, volt már bármelyik újraindítva? Hátha az a baja. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.