Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu


Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Yellow73_a válasza lócitrom (#1450) üzenetére


Yellow73_a
tag

Köszi!
EBBG

(#1452) trebrona válasza bodnar10261 (#1446) üzenetére


trebrona
nagyúr

Látom, nem sikerült megérteni. ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1453) alfa2400 válasza ASMPeterP (#1443) üzenetére


alfa2400
csendes tag

Nyugodtan felrakhatod, az utolsó global stabil 8.2.10.0(MAMMIEA) fent van a hivatalos MIUI oldalon a Redmi 4X szekcióban. Minden marad a régi, nem töröl le semmit a telefonról.

Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik.

(#1454) ASMPeterP válasza alfa2400 (#1453) üzenetére


ASMPeterP
csendes újonc

Köszönöm, már töltöm is. :)

Az aksi 44%, így is ráengedhetem, vagy majd ha feltöltöttem?

(#1455) lócitrom válasza ASMPeterP (#1454) üzenetére


lócitrom
őstag

simán.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1456) mdraco válasza lócitrom (#1444) üzenetére


mdraco
őstag

Már nem beta, felrakták a rom-ot és van change log.

(#1457) lócitrom válasza mdraco (#1456) üzenetére


lócitrom
őstag

ezzel tisztában vagyok. ismerem már a fejlesztők érdekes szokásait.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1458) zoltannagy válasza alfa2400 (#1453) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Szia! Melyiket érdemes leszedni? A Recoveryt vagy a Fastbootot?

[ Szerkesztve ]

(#1459) trebrona válasza zoltannagy (#1458) üzenetére


trebrona
nagyúr

Minekután a fastboot-tal nem tudsz mit kezdeni, így a recovery-t. Hacsak nem nyitottad már a bootloadert.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1460) zoltannagy válasza trebrona (#1459) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Köszönöm!

(#1461) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Van egy ilyen telefonom nekem is. Az lenne a kérdésem, hogy fóliát honnan érdemes hozzá venni? Illetve tényleg vízálló ez? [link]

(#1462) bodnar10261 válasza trebrona (#1459) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Megértettem és köszönöm. Ez a Samsung kamera ami benne van jól teljesít?

Bodnár Dávid

(#1463) vince válasza gyenesmartin (#1461) üzenetére


vince
őstag

Fóliát többen is linkeltünk be, kérlek olvass vissza néhány (pl.: 1430, 1424, 1416, 1302) hozzászólást.

A vízbemártós videón egy Redmi Note 4X szerepel, itt offtopik :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1464) gyulaszu válasza gyulaszu (#1436) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Az én kérdésemre valaki? :R

gyulaszu

(#1465) Vory


Vory
csendes újonc

[link]
[link]

Én ezt a képernyővédőt és tokot rendeltem hozzá. A gearbest.com-tól aki már rendelt, mennyi idő alatt érkezik meg a csomag? Paypal biztonságos?

(#1466) lócitrom válasza Vory (#1465) üzenetére


lócitrom
őstag

nem tudom ki tesztelte már ezeket, de tapasztalataim alapján GB-n a kellékek kb. kukába valóak. inkább aliexpress. a PayPal biztonságos. ha nem, az user error esetek többségében.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1467) trebrona válasza lócitrom (#1466) üzenetére


trebrona
nagyúr

ASLING termékek ajánlott kategória.

(#1465) Vory
Utóbbi pár gearbest-es rendelésem kb két hetet futott, de ez lehet akár egy-másfél hónap is.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1468) Tangerine


Tangerine
senior tag

Na az eustockon a fekete már el is fogyott, még jó hogy arany színűt akartam, az még elvileg van 213 db.
Először arany 4A-t akartam a lányomnak, mire rászántam magam elfogyott: Aztán azt mondta, hogy jó lesz a fekete is, de mire megvettem volna, az is elfogyott. Na egye fene, akkor legyen egy kicsit drágább, ekkor került képbe a 4X. Tegnap még vacilláltam, hogy melyik színű legyen, akkor még volt fekete is. Most eldőlt a kérdés, úgyhogy gyorsan vettem egy arany színűt, mielőtt megint lemaradok. :DDD

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#1469) lócitrom


lócitrom
őstag

valaki küldött már vissza csomagot eustock-nak? csak mert nem tudom miféle nyugtával kellene rendelkeznem a szállításról. vagy hogyan szerezhető ez be minél gyorsabban?

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1470) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Nem olvastam végig az összes hozzászólást. Tervezem, hogy holnap veszek egy 3/32 fekete készüléket, de érdekelne, hogy lehet e rootolni? Nekem a reklámok miatt fontos ez és a belső memória kiterjesztése végett. Zárolva van a memóriakártya? Tudnak rá a programok írni? Esetleg vannak a készülékre "mókolt" (főzött) romok? Ahogy látom, mostanság lett rá valami frissítés. Rendszeresen jönnek? Foglalkozik a telefonnal a gyártó? Mindenütt azt olvasom, hogy mindenki dicséri. De van hibája? Bármi? Tényleg van benne iránytű? Ha egy helyben állsz és körbeforogsz, a térkép is forog veled? (Sajnos a jelenlegi Sony telefonomban nincs iránytű, nem tudom térképezésre használni... A memóriakártyára nem tudnak a programok írni (de rootolva lett, így már igen). Nincs rá főzött rom, így 2 éve, a kiadás óta nem frissült a rendszer...)

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#1471) Lil21 válasza lócitrom (#1391) üzenetére


Lil21
csendes tag

Mi csak Lampardtól vásárolunk, úgyhogy ezek is tőle vannak. ^^
Amúgy a gyártás: 2017-05 (mindkettő)
5.0" HD Display. Mármint LCD (mindkettő)
(ili9881c_HD720p_video_EbbgDJN) - az arany
(ili9881c_HD720p_video_Ebbg) - fekete

Jah, upadate.
Nah már a szimpla fizetéses sms-ek is késnek. xD Óje.
A telefonálással továbbra sincs gáz. De lehet, le kéne kopognom. :D
Hozzátenném, hogy az arany, azaz az enyémmel van gond, a párom feketéje megkapja időben az sms-eket. Én negyed órás késéssel kapom őket.

Valaki kérdezte, az arany mennyire arany. Én amikor vettem, nem is tudtam, hogy a felső és alsó csíkrész az, ami arany, viszont a középső rész inkább ilyen rózsaszínes-arany. ^^

"Érdekes, nő létemre pont zavar az arany-fehér kombó, már a képeken is. A fehérrel van bajom. Miért nem arany rajta az is, ha már egyszer arany a teló? :D Viszont lehet rá venni olyan védőfóliát, ami eltakarja a fehéret: így néz ki

A redmi3s helyből full arany, az azért (is) tetszett és csaptam le rá, ebből a 4X-ből viszont a fekete szebb nekem. :D"

Amúgy jah. A redmi 3-am is full arany volt... a fehér részt én sem értem, miért kellett bele... az az ezüsthöz passzolt.

(#1472) valaki_xy válasza mdraco (#1424) üzenetére


valaki_xy
tag

Ilyen tokom van, nagyon jó, mondjuk itt olcsóbb.

(#1473) gingerbalm válasza lócitrom (#1469) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

ahol feladod, gls/posta/akármi, adnak neked egy nyugtát arról, hogy feladtad és kapsz nyomkövető linket/számot/akármit, hogy lásd az útját, de elállási nyilatkozat kell kitöltve, csomagba téve, ezt le kell kommunikálni az eustockkal, és az elállási szándékodat mielőbb bejelenteni

[ Szerkesztve ]

(#1474) vince válasza emerzee (#1470) üzenetére


vince
őstag

Nem tudok minden kérdésedre válaszolni, de amire igen:
- lehet rootolni
- a global rom is frissül, de van rá (főzött) eu rom is, szintén gyakori frissítéssel
- van benne iránytű, ha egy helyben állsz és körbeforogsz, a térkép is forog veled :D

A hibák (ami eszembe jut):
- néhány embernél 4G kapcsolat esetén lassan vált vissza 3G-re és híváskor az első 1-2 csörgés néma
- valaki nincs kibékülve a képernyő panellel (ebbg)
- rgb értesítő led van benne, de csak fehéren világít, mert szoftveresen korlátozták (energiatakarékosságra hivatkozva ;])

Lassan lehetne írni a fórumhoz egy összefoglalót. Trebrona esetleg vállalkoznál rá? :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1475) emerzee válasza vince (#1474) üzenetére


emerzee
aktív tag

Köszi a választ! Azt hiszem, jó lesz ez a telefon nekem... :D Összefoglaló tényleg jöhetne. Ha meglesz a teló, végigolvasom a fórumot...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#1476) bodnar10261 válasza gyulaszu (#1436) üzenetére


bodnar10261
aktív tag

Nekem pl az lg leon csinálja ezt 8GBs kártyával. Szerintem ne foglalkozz vele.

Bodnár Dávid

(#1477) lacentos


lacentos
aktív tag

Nálatok az akksi bírja a bekapcsolt állapotot? Az enyém kd. egy hetes készülék lényegében minden le van korlátozva,wifi stb kikapcsolva.Este fullra töltve,másnap délelőtt már félig lemerülve.
Nem tudom miért 63% az akksi használat az android rendszernél. A többi minimális. :U

(#1478) trebrona válasza vince (#1474) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mostanában nem lesz rá időm. :( Blogomban a 4A összefoglaló, gyakorlatilag csak be kell helyettesíteni a megfelelő fájlokat, aminek nagy részét (ha nem mindent) linkeltem már itt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1479) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Szemezgetek ezzel a telóval (is). Eustock-tól venném, nem mókolok, két kártyával használnám.
Olvastam korábbi bejegyzést, hogy "néma" módra állítva nem rezeg. Jól értelmeztem; hogy nem lehet levenni a hangot róla úgy, hogy csak rezegjen??

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#1480) gyenesmartin válasza eurolac (#1479) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nálam rezeg néma módban. Csak a beállításoknál be kell állítani ezt.

(#1481) eurolac válasza gyenesmartin (#1480) üzenetére


eurolac
senior tag

Ok, köszi a visszajelzést! (gondolom ez az Eustock által forgalmazott "Global verziós " rom-ra is igaz)

Eurolac

(#1482) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!

Mutter valami elcseszett az első összbeállításkor, és amikor a Galériába belépett a MIUI által feltett kérdésekre zsigerből elutasításra ment, így letiltotta neki a Galériát a rendszer.
Hogy lehet ezt újra engedélyezni?

Alkalmazásoknál próbálta a Gyorsítótár törlését, de semmi.

A teamviewer quick support pedig csak egy rohadt állóképet enged, tehát Én távolról nem tudom vezérelni,csak az aktuális képet látom, ami még mindig több, mint vakon. Vagy a telefon enged csak ennyit, de nagyon nehéz így a távgyógyítás. Esetleg valami beállítás, hogy többet engedjen a telefon?

(#1483) vince válasza Atomgeszi (#1482) üzenetére


vince
őstag

#1016-ban a megoldás

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#1484) Lil21 válasza gyenesmartin (#1480) üzenetére


Lil21
csendes tag

Elárulnád akkor a varázslatot? XD
Nem hiszem, hogy ennyire gázak lennénk, más is írta, hogy nem műxik. :O

(#1485) gyenesmartin válasza Lil21 (#1484) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Nálam rezeg néma módban is.

(#1486) Lil21 válasza gyenesmartin (#1485) üzenetére


Lil21
csendes tag

Jaja, pontosan ugyanígy néz ki, és természetesen rezeg néma üzemmódban, ha hívnak, és sms van, a gond azzal van, ha internet is van mellette. Ha írnak Face-n, ha így ha úgy kapsz mélt, semmi rezgés értesítéskor. Már mindent átbújtunk, arra jutottunk, hogy ez ilyen. :(((

(#1487) lócitrom válasza Lil21 (#1486) üzenetére


lócitrom
őstag

ismert szoftveres hiba.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#1488) Lil21 válasza lócitrom (#1487) üzenetére


Lil21
csendes tag

Jaja, én is így tudtam, azért néztem rajta, és kérdeztem a varázslatot, hátha történt azóta valami... :DD

(#1489) NSPeti


NSPeti
csendes újonc

Ma jelzett a WayteQ a hálózat problémával kapcsolatban. Cserélték a telefont.

(#1490) athlasz válasza NSPeti (#1489) üzenetére


athlasz
csendes tag

Az korrekt.
Mennyi időt volt náluk? Az enyém egy hete van ott ugyanezzel a problémával, és sikeresen megúsztattam a medencében a régi telóm, szóval most nincs semmi helyette, elég gáz...

(#1491) djmarco


djmarco
újonc

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy mit tapasztaltatok, mennyire strapabíró a telefon?
Az a helyzet hogy egyáltalán nem tudok vigyázni a telefonokra, és kb naponta egyszer leejtem őket, viszont nem szeretem a tokokat se. Szóval aki ejtette már le annak várnám a visszajelzését hogy lett e valami baja? Az hogy lepattog a festék, vagy karcos lesz a hátlap nem zavar, csak ne törjön be a kijelző, meg belül ne sérüljön a hardver.

(#1492) gyenesmartin válasza Lil21 (#1486) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Ja.Engem csak a hívás érdekel. Ha le van némítva akkor az úgyis azért van, mert nem érek rá, ne zavarjanak. Úgyis észreveszem, ha rá tudok érni és előveszem a telefont.
Ha valakit zavar, hogy nem rezeg ekkor az használja nem néma üzemmódban csengőhangnak pedig tegyen be egy üres/néma mp3-at vagy valami mást.

[ Szerkesztve ]

(#1493) Departed válasza djmarco (#1491) üzenetére


Departed
őstag

Bár bírják ezek a gyűrődést egy szintig (nem sok leejtésem volt, de aszfaltra is esett már a 3-asom ami kb. ugyanaz a fém ház mint a 4-es, semmi képernyőtörés/hardversérülés csak kis lepattogzás) de ilyen körülmények közé mindenképp strapatelót vennék.

(#1494) NSPeti válasza athlasz (#1490) üzenetére


NSPeti
csendes újonc

Azt mondták, hogy holnap hozza a GLS, így lesz kerek 2 hét hogy postára adtam.

(#1495) Csigusz 1 válasza Tangerine (#1468) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Hű akkor mákom volt! :Y
Tegnap kora délelőtt rendeltem meg egy feketét, és ma reggel megerősítették a rendelést.
Lehet, hogy az utolsót fogtam ki? :)

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#1496) Departed válasza Csigusz 1 (#1495) üzenetére


Departed
őstag

Dehogy. :N Fura gondolat hogy azt hiszitek egyetlen szállítmányt rendelnek és ennyi. Csak az előző szállítmány fogyott el, az újból lehet rendelni gond nélkül.

(#1497) Tangerine válasza Departed (#1496) üzenetére


Tangerine
senior tag

Valószínűleg igen, csak lehet, hogy egy hónapig várni kell a következő adagra, a gyerek meg szétrágja addig a fülemet. :DDD Pl. az arany/fehér 4A is júli végén lesz újra.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#1498) Franklin válasza djmarco (#1491) üzenetére


Franklin
addikt

Én is leejtettem már egyszer, kb. másfél méterről a parkettára, nem lett semmi baja.

De egyébként nem ajánlom, ha amúgy is sokat elejted a telefonokat, mert ez még az átlagnál is csúszósabb fém hátlappal rendelkezik.

Inkább valami olcsóbb műanyagosat nézz.

(#1499) spiderpig820 válasza Departed (#1496) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Per pillanat nem lehet rendelni, mivel nincs raktáron.
Ha lesz újabb szállítmány biztos lehet majd rendelni.

4B

(#1500) gyulavezir


gyulavezir
aktív tag

Üdv!
Milyenre kellene megformáznom az SD kártyát, ha normálisan szeretném használni a telefonban?
Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.