Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) gasszisztens válasza bandita (#2249) üzenetére


gasszisztens
tag

Csak bajba vagyok egy kicsit az Angollal azért köszönöm :DD

(#2252) jety91 válasza bandita (#2249) üzenetére


jety91
őstag

Beleraktam az összefoglalóba, köszi a linket!

(#2253) jety91 válasza g_g_g (#2246) üzenetére


jety91
őstag

A legfrissebb romokról az összefoglalóban lévő linken tudsz tájékozódni.

XtremLor
Én teljesen meg vagyok elégedve vele. Nálam mondjuk fenn van az Amplify (xposed kell hozzá), így tovább bírja. Nem tudom, hogy átlagos használattal mennyi ideig menne el, én este 40% körül rakom töltöre, de eléggé nyúzom is a telót napközben. Mi Band 1S-hez folyamatosan megy a bluetooth, wifin lóg folyamatosan ha van ismert AP a közelben, stb.

[ Szerkesztve ]

(#2254) g_g_g válasza jety91 (#2253) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi, átolvasom, hogy akkor mi is a helyzet.

(#2255) gasszisztens


gasszisztens
tag

Kiterítettem milyen rom lesz a telefonon amit rendeltem MIUI 7 by xiaomi EU 5.10.8 ezt írták ez nem tudom milyen rom de szerintem cserélni kell :DD

(#2256) pampika válasza gasszisztens (#2255) üzenetére


pampika
őstag

Ha úgy értették, h a xiaomi.eu rom, akkor nem kell cserélni

(#2257) gasszisztens válasza pampika (#2256) üzenetére


gasszisztens
tag

Ezt írták ez a száma nem tudom ez milyen rom annyira nem vagyok othon ebben. :DD

(#2258) jety91 válasza gasszisztens (#2257) üzenetére


jety91
őstag

5 az évet, 10 a hónapot 8 a napot jelöli. (2015-10-08-as build)
Tehát nyitva lesz a bootloader, simán tudsz rá frisebbet telepíteni.

(#2259) gasszisztens válasza jety91 (#2258) üzenetére


gasszisztens
tag

Na ezt örömmel hallom :)) És erre milyen módszerel kell felrakni? Csak van egy pár melyik a leg egyszerűbb :DD

(#2260) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.Nem találom vagy átsiklottam felette nem tudom.A program vagy programok alapértelmezetté állítását nem találom.
Előre is Köszönöm a segítséget.

MIUIHU 6.3.17 Fejlesztői

(#2261) Disque válasza szimla65 (#2260) üzenetére


Disque
aktív tag

Beállítások - Alkalmazások és lent alapértelmezettek

(#2262) Emberke83


Emberke83
csendes tag

Sziasztok!

Van egy polar M400-as órám ami tud fogadni értesítéseket a telefonról, eddig Windwos Mobile-om volt így nem tudtam használni, de android alatt elvileg működnie kellene.
Beállítás után megy is, de mintha a telefon kilőné a háttérben futó service-t, így nem kapcsolódik az órához.
Ha bizgerábom a beállításokban az ehhez az alkalmazáshoz tartozó értesítésket, akkor megint működik egy ideig, majd megint elszáll.
Valahol lehet állítani egy-egy service-ra hogy ne lőjje ki a feladatkezelő? Nem az alkalmazás érdekel, hanem a service, amit az alkalmazás indít, ami kezeli az órára érkező smart notification-öket.

(#2263) szimla65 válasza Disque (#2261) üzenetére


szimla65
aktív tag

Köszi!
Hát ez majdnem kiszúrta a szemem.Én a programokon belül kerestem.

(#2264) foxymaci


foxymaci
senior tag

Sziasztok!

Tegnap vettem a telót magyar rom van rajta és messenger lezárt képernyőnél nem jelez indítópultba hozzáadtam de mégse mi lehet a megoldást ?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2265) enginev3.0 válasza foxymaci (#2264) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adj engedélyt az ertesiteseknel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#2266) foxymaci válasza enginev3.0 (#2265) üzenetére


foxymaci
senior tag

köszi :R asszem így jó :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2267) foxymaci válasza enginev3.0 (#2265) üzenetére


foxymaci
senior tag

egy darabig jó aztán megint nem jelez.... ilyenkor mit lehet tenni ha indítópultba is meg az akkunál is hozzáadtam hogy ne korlátozzon ?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2268) citkar válasza foxymaci (#2267) üzenetére


citkar
addikt

Honnan rendelted, milyen ROM van rajta? Az én Gearbestes ROM-om is csinált pár apró furcsaságot.
Lehet azt kéne lecserélni.

(#2269) foxymaci válasza citkar (#2268) üzenetére


foxymaci
senior tag

innen apróról magyar miui van rajta nem a legújabb hanem egyel előző majd este frissítem és hátha megjavul

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2270) citkar válasza foxymaci (#2269) üzenetére


citkar
addikt

Ha rendes MiuiHU-s akkor sok problémával csak nem rendelkezik.

(#2271) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok érdeklődök, hogy CM13-on mennyivel rosszabb az akkumulátor idő mint a MIUI-n? Cél lenne egy 4 órás képernyőidő folyamatos mobilinternet/wifi kapcsolattal.

(#2272) pampika válasza mate1396 (#2271) üzenetére


pampika
őstag

Nekem 2 nap helyett 1,5 volt cm alatt. Folyamatos lte, wifi, gmail, hangouts, messenger. Még persze net, néha spotify, rss.

Átlagos használat mellett ezt adta, cm alatt olyan 1,5-2 óra sot, miui alatt inkább 4 körül.
1 napi aktív használattal miui alatt sok netezéssel 4,5 óra sot. Cm alatt max fele volt.

(#2273) mate1396 válasza pampika (#2272) üzenetére


mate1396
tag

Igazság szerint egyetlen egy funkció miatt váltanék miui-ról, mégpedig a mobilhálózati pont sokszínű változtatása. (Lehessen olyat hogy csak 3G/HSDPA hálózat választás) Gondolom ilyen funkciót nem lehet előhozni valahogy a miui felületen?! :F
Arról tudok, hogy van preferált 3G, de olyan kéne hogy csak 3G

[ Szerkesztve ]

(#2274) jety91 válasza mate1396 (#2273) üzenetére


jety91
őstag

Az pont azt csinálja amit szeretnél :)

(#2275) mate1396 válasza jety91 (#2274) üzenetére


mate1396
tag

Nem teljesen, mivel rárakom hogy preferált 3G attól még EDGE van pedig ha csak ez lenne akkor nem szabadna hálózatnak lennie. Amúgy azért van ez mivel, olyan területen szeretnék netet osztani ahol a kettő határán van a hálózat. Régi telefonomat ilyenkor beraktam csak 3G-re és addig kereste amíg meg nem találta, a xiaomi meg elvan simán a EDGE-n :F

(#2276) mgTerminator válasza foxymaci (#2269) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez sajnos ilyen, nem mindig jelzi a dolgokat lezárt képernyőnél, van hogy csak az értesítési sávban mutatja. Úgyhogy emiatt ne barmold szét :)

(#2277) mgTerminator válasza mate1396 (#2275) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ismerős :D Kórházban csinálta ezt, folyamatosan váltott a kettő között. Én csak 2G-re raktam az a sebesség is sokmindenre elég. De nekem ettől függetlenül persze még az is elment :D Egyébként tudom, ha van 3G akkor nem fogod beérni 2G-vel ami teljesen érthető. Playen néztél rá alkalmazást?

Beállítások / A telefonról / belső memória <= ezt nyomogasd, a telefon adatai 1 vagy 2 attól függ melyik SIM, és ott lehet állítani, de azért jegyezd meg hogy most mire van állítva ha gáz van vissza tudd állítani.

[ Szerkesztve ]

(#2278) foxymaci válasza mgTerminator (#2276) üzenetére


foxymaci
senior tag

Okés köszi az infót együtt lehet ezzel élni végülis, még így is fényévekkel jobb mint a lumia 735. :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2279) foxymaci


foxymaci
senior tag

Még egy kérdés teljesen jó 6.4.12 magyar verzio van rajta eddig folyamatosan ajánlgatta a frissítést most rá is szántam magam de már azt írja a miuihu alkalmazás hogy nincs frissítés. Ez most azért van mert kedden jön az új vagy valami hiba van? Előre is köszi!

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#2280) enginev3.0 válasza foxymaci (#2279) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tedd fel kézzel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#2281) mate1396 válasza mgTerminator (#2277) üzenetére


mate1396
tag

Felraktam a CM03-at és megoltódott a probléma :D ott van kismillió lehetőség :U

(#2282) Drenadar


Drenadar
veterán

Nekem tegnap este letöltött frissítést... Miui EU. Eddig látszólag minden oké.

Az bug hogy sokszor azt mutatja hogy van értesítés(3 db pötty az erősítő savon) a vagy rosszul van valami beállitva?
Ez már egy jó ideje van nálam nem most jött elő.

(#2283) enginev3.0 válasza Drenadar (#2282) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ertesiteseknel be lehet kapcsolni hogy kihozza az ertesiteseket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#2284) Drenadar válasza enginev3.0 (#2283) üzenetére


Drenadar
veterán

Oops. Csak a lényeg maradt ki a nondandómból. Márpedig hogy azt jelzi hogy van értesítés miközben nincs is. De azért megnézem a beállításokat még egyszer

+1 benyomtam hogy mutassa az ikont is. Azt jelzi hogy a security akar mondani valamit de még sincs ott semmi...

[ Szerkesztve ]

(#2285) mgTerminator válasza mate1396 (#2281) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha megnézted volna amit írtam akkor rájöttél volna hogy ott is van kismillió lehetőség :U

[ Szerkesztve ]

(#2286) mate1396 válasza mgTerminator (#2285) üzenetére


mate1396
tag

O mit találtál :Y Igazság szerint megnéztem volta de arra már fel volt rakva a CM és nem tudtam meglesni :B De akkor ha ez így működik, megy vissza a miui de majd csak a 8-as :K köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2287) kress


kress
aktív tag

Van akinél a xiaomi.eu_multi_libra_6.5.5_v7-5.1 verzió van fent (utolsó heti kiadás), és a Settings->Additional settings kifagy?

(#2288) bzsolt99 válasza kress (#2287) üzenetére


bzsolt99
tag

Nekem működik tökéletesen.próbáld meg, hogy a dalvic és cachet ürited twrpböl.

(#2289) mgTerminator válasza kress (#2287) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem kifagy hanem befagy! Amúgy olvaszd ki a Cloud printet és működni fog.

(#2290) kress válasza mgTerminator (#2289) üzenetére


kress
aktív tag

Köszönöm, a Cloud Printer tiltás volt a gond.

bzsolt99: wipe-ot próbáltam, az nem segített azért kérdeztem rá :)

(#2291) g_g_g


g_g_g
őstag

Hasznosság:
Tool

(#2292) citkar válasza g_g_g (#2291) üzenetére


citkar
addikt

Biztos jó cucc. Hasznos, ha mindent tud.

(#2293) jety91


jety91
őstag

Valakinek van/volt mi4-e? Kaptam ma egy telefont és ez van vele [link].

(#2294) mgTerminator válasza g_g_g (#2291) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez jónak tűnik! Köszi!

(#2295) citkar


citkar
addikt

Üdv!

MIUIHU 6.5.5-t használok, hétfő este frissítette magát, azóta ha a gyári témaválasztóban beteszek egy témát egy idő után visszaáll az alapra. Eközben a Téma "gomb" jobb felső sarkánál egy egyes is megjelent, mintha történt volna valami, nem csináltam semmit. Más is tapasztalt hasonlót?

(#2296) mate1396


mate1396
tag

Frissen telepített fejlesztői 6.5.12 verzió van a telefonomon és ha letöltök playből valamit akkor nem rak ki ikont sehova se, de ettől függetlenül fel van telepítve hiszen ha a playben a megnyitásra nyomok egyből működik minden. Valakinek ötlete, hogy ez mitől van? :Y

[ Szerkesztve ]

(#2297) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ingyenes az igo playben

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#2298) bzsolt99


bzsolt99
tag

érdemes egyébként feltenni a legfrissebb romot. Van egy érdekes javítás ami sokakat érintetett szerintem.
"Optimization - Background processes kept CPU busy and lead to performance issues (05-09)"

(#2299) mgTerminator válasza bzsolt99 (#2298) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mindig azt írják hogy optimizálják a rendszert és egyre szarabb. Mióta optimizálják a rendszert azóta kevés a 3 giga RAM és azóta nehezen tudja a memóriában tartani a dolgokat!

(#2300) Drenadar válasza mgTerminator (#2299) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem még pont hogy jobb.. Ugyanazok az appok mennek mint eddig. Eddig free ram olyan 7-800 volt jó esetben. Ami még mindig oké. De most a frissítés után ez több mint egy giga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.