Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) bezke válasza Napfénysüti (#2748) üzenetére


bezke
csendes tag

Nekem a jobb alsó sarkában kb 1x1,5 cm-es felületen. Elég nagy csalódás.
Ugy látom 20 dollár egy komplett kijelző. Lehet az lesz....

[ Szerkesztve ]

(#2752) vizibolha


vizibolha
tag

Köszönöm a segítséget, tippeket mindenkinek, holnap, vagy hétfőn nálam lesz a készülék MIUIHU 6.8.11-es ROM-al, kíváncsian várom :)
Ha lesz valami sirálmam, azt haladéktalanul megosztom veletek :D

(#2753) vizibolha


vizibolha
tag

Nah, nálam a készülék, a PureMobile-nál vettem, megbeszéltük hogy felteszik a MIUIHU-t és fóliát és tokot is veszek tőlük,Bementem, azt mondta a srác, hogy a legujabb van rajta, ami szerinte a MIUI 7.5....na mind1, tok és fólia meg sajnos nincs nekik készleten.Délelött még azt írta, hogy azért nem tudja feltenni a fóliát rá, mert padlószőnyegük van és attól buborékos lesz :DD na mind1, abban egyeztünk meg, hogy egy hónap múlva majd feltesznek egy új ROM-ot.....most megyek belakom a cumót :))

(#2754) Atomgeszi válasza vizibolha (#2753) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Miért nem Te rakod fel a MIUHU-t? Az üvegfóliát sem ördöngösség felrakni.. :K

(#2755) vizibolha válasza Atomgeszi (#2754) üzenetére


vizibolha
tag

Tudom tudom :)
Csak a gari végett nem akarom mókolni egyelőre, de azt már észrevettem hogy melegszik mint állat sajna, sima használat közben

(#2756) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Van valakinek 2/16-os modellje? Mennyi ROM marad szabadon átlagban egy frissen felhúzott rendszer után? Kacsintgatok erre a telóra is - a kamera egy komoly "pro", az akku, pláne két SIM-mel a "kontra" - de kicsit vakarom a fejem a +16 GB ROM csúnya felára miatt... :U :F

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2757) rasky válasza Atomcsirke (#2756) üzenetére


rasky
senior tag

700 - 1GB között, teljesen használható, nem akad, nem fagy, folyamatos, semmi hátrányát nem érzem, pedig fent van minden hülyeség, aquamail, fb messenger, instagram stb... (legrissebb eu fejlesztői). Most is így venném, ha akku jobb lenne benne, tökéletes telefon lenne, csak hát semmi nem tökéletes...

(#2758) rasky válasza Atomcsirke (#2756) üzenetére


rasky
senior tag

Lejárt a szerk idő. Ja te a tárhelyre vagy kíváncsi, ott pedig 12,14 GB az elérhető alapesetben.

[ Szerkesztve ]

(#2759) jety91 válasza vizibolha (#2755) üzenetére


jety91
őstag

Hosszabb távú processszorigénynél ez minden telefonnál így van (első bekapcsolás után minden appot frissítesz/letöltesz). Ha belaktad, hidd el semmivel sem lesz melegebb egy átlag mai felsőkategóriás telefonnál ;)

(#2760) XtremLor válasza jety91 (#2759) üzenetére


XtremLor
őstag

TeamSuperluminal vagy mi van most rajta? Miui helyett valamit megneznek, es jobbnak neznem elsore mint a mokeet pedig azokat az elozo telefonomon is szerettem:)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#2761) Atomcsirke válasza rasky (#2758) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Igen, a tárhelyre, köszi! Tudtommal bővítési lehetőség hiányzik, meg amúgy is dual SIMmel használnám folyamatosan. Nálam a hibrid slotos készülékek amúgy is erősen a technológiai nonszensz kategóriájába esnek, lévén 1.5 SIM, na, olyan állat márpedig nincs! :D

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2762) XtremLor válasza Atomcsirke (#2761) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] :DDD
Nincs lehetettlen, a hybrid slot nekem se a szivem csucske mivel 2sim-et hasznalok en is....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#2763) Atomcsirke válasza rasky (#2747) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Pedig a tesztek szerint a R3 Pro jobban össze van rakva, mint a "mezei" R3. Én a 3S-el szemezek, de már megfordult a fejembe, a Doogee X5 Max Pro, meg egy jobb használt digi kompakt a teszveszről... xD

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2764) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Sziasztok.

Kis segítségre lenne szükségem.Két napja van meg a teló de már sikerült elk....m. :W Mikor be akarok lépni a recoverybe ez a kép fogad.Mintha nem lenne recoverym.A gépre rádugva a misutite látja a telefont.Az egész úgy történt,hogy felraktam a miuihut,majd gondoltam kipróbálom az official 8-as romot.Na gondolom ezt nem kellett volna,mert onnantól nincs recoverym.Szóval jó lenne ha valahogy vissza tudnám varázsolni a miuihut.Előre is köszi a segítséget.Ha lehet virágnyelven mert nem vagyok a szeren. ;) Ja és fastboot modeba betudom tenni.

[ Szerkesztve ]

(#2765) *RLaci*


*RLaci*
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=qe0DDEE4iCU

https://www.youtube.com/watch?v=tTzdQpex7BQ

Ez az én gondom is.

(#2766) Disque válasza *RLaci* (#2764) üzenetére


Disque
aktív tag

Szerintem lezártad a bootloadert. Amikor megjelenik az a kép a recovery helyett akkor a misuite programra vár ha jól tudom.

(#2767) *RLaci* válasza Disque (#2766) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ha ilyenkor rá dugom a gépre nem történik semmi.A teló jelzi ,hogy csatlakoztattam.A pc látja az eszközkezelőben,de ennyi.Ha fastboot módban indítom és úgy dugom a gépre,vagy simán akkor indul a misuite.De onnan sem tudok se backupot csinálni,se recoverybe lépni,se romot flashelni.

(#2768) jety91 válasza XtremLor (#2760) üzenetére


jety91
őstag

Igen én azt használok március óta.

rlaci2
Lezártad a bootloadert, összefoglalóban van pár link, hogy hogyan tudod feloldani. Volt egy másik mód is, majd a kollégák belinkelik, elfelejtettem akkor berakni az összefoglalóba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2769) *RLaci* válasza jety91 (#2768) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ok,köszi.Remélem menni fog mert elég antitálent vagyok.Akkor várom valamelyik kollégától a harmadik nyitási lehetőséget mert a kettö ami fent van az összefoglalóban az egyik a hivatalos nyitás,a másik pedig ha jól vettem ki a nálam fent lévő romhoz nem jó.De ha nincs más megoldás megpróbálom a hivatalos módszert....

(#2770) lacora5


lacora5
tag

Egyet furcsálok a MIUI-ban: Ha linket kapok, amit egy külső program tud kezelni, és az közben már fut a háttérben, akkor nem nyitja meg, hanem előtte ki kell lépnem belőle. Pl.: Ha Messengerben kapok egy Instagram linket, akkor nem tudom megnyitni, ha közben a háttérben megy az Instagram, csak akkor nyitja meg, ha előtte a memóriából törlöm (kilépek) az Instagram-ból. Másnál is így van?

Ezt leszámítva csillagos ötösek a mostani MIUI8-ak.

[ Szerkesztve ]

(#2771) zsola400 válasza *RLaci* (#2769) üzenetére


zsola400
aktív tag

[Bootloader nyitás] Magyar nyelvű leírás, ha ezzel akarod nyitni, fel kell raknod egy fejlesztői rom-t (pl. 6.1.7 CN) csak így fog működni!De ez részletesen le van írva, én is így nyitottam.

(#2772) *RLaci* válasza zsola400 (#2771) üzenetére


*RLaci*
addikt

Köszi,már megtaláltam a 2644-es hozzászólásodban még tegnap.Meg is csináltam,minden ment flottul. :R

(#2773) jety91 válasza zsola400 (#2771) üzenetére


jety91
őstag

Én meg beraktam összefoglalóba, köszi :DDD

(#2774) Thumas


Thumas
tag

Sziasztok!

Volna egy elég nagy gondom. Sajnos megint elkövettem azt a hibát hogy Recoveryben túl sok wipe lehetőségre mentem rá és most már nem tölt be a telefon. Próbálkoztam fastboottal, de nem igazán látja a telefonom. Találkozott már valaki hasonlóval?
Előre is köszi a segítséget.

Üdv

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2775) jety91 válasza Thumas (#2774) üzenetére


jety91
őstag

recovery-t nem tudod lewipeolni tudtommal. Hangerő fel + bekapcs gombot nyomva sem indul el recovery módban? (3-4 másodpercig tartsd lenyomva őket együtt)

Ha van adb a gépeden akkor eltudod parancssorban is indítani úgy, hogy oda bootoljon:
adb reboot recovery
Ha nem menne, akkor marad a fastboot rom felrakása miflash-el

Gondolom a system-et sikerült lewipeolnod anélkül, hogy felraktál volna egy másik ROM-ot zipből, nekem is volt már ilyen párszor még az xperia-mon, de no para ha sikerül elérni a recovery-t, akkor ott fel is tudsz akár rakni gépre rádugva egy zip-et a telefonra :K

[ Szerkesztve ]

(#2776) Thumas válasza jety91 (#2775) üzenetére


Thumas
tag

Szia!

Igen pontosan ezt csináltam system wipe. Sikerült a fastboot, most szeretném újra nyitni a bootloadert, sajnos ott elakadtam hogy cmd parancssorba beírjam "fastboot oem edl" azt írja hogy nem tudja végre hajtani. Ebben esetleg tudnál segíteni? ADB fent van USB driver amit a leírásban írtak fent van MiFlash szintén fent van.
Kihagytam valamit esetleg?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2777) Thumas válasza Thumas (#2776) üzenetére


Thumas
tag

Na sikerült, csak elő kellett vennem DOS ismereteim amik nincsenek :) de rá jöttem hogy el kéne lavírozni az adott mappába. Gyakorlásnak jó móka volt pedig csak egy rom telepítést szerettem volna. Örülök hogy nem ilyen sérülékenyek ezek a telefonok és a legtöbbször van megoldás. Jó pár fórumot átolvastam leírásokat meg ilyesmiket és azok írói valószínűleg itt is szoktak írni szóval köszönöm nekik.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2778) Thumas válasza Thumas (#2777) üzenetére


Thumas
tag

Egy kissé elkiabáltam. http://en.miui.com/download-293.html ezt raktam fel. De ez nagyon kínai van esetleg valami jobb kiadás miui 8ból?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2779) Thumas válasza Thumas (#2778) üzenetére


Thumas
tag

Bocsi a spammelésért, de úgy értem hogy jobb kiadás, ami nem tartalmazza a kínai szarokat, és van app store stb.?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2780) *RLaci* válasza Thumas (#2779) üzenetére


*RLaci*
addikt

Rakd fel a MIUIHU-t.Az teljesen magyar.Hibátlanul működik.http://miui.hu/index.php?page=xiaomi-mi4c

(#2781) *RLaci* válasza Thumas (#2779) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezt amit te linkeltél,ezt én is felraktam,Ez zárta be a bootloderem. :DD

(#2782) Thumas válasza *RLaci* (#2781) üzenetére


Thumas
tag

Igen én is azzal szívok, hogy most telepíteném amit adtál de megint zárt bootloader, másodjára megyek végig ma ezen a mókán. Én nem értem eddig is telepítgettem a hivatalos oldalról úgy emlékszem, de lehet hogy keverem a régi telefonommal.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2783) jety91 válasza Thumas (#2782) üzenetére


jety91
őstag

Hivatalos ROM-ok zárják mindig a BL-t, így vagy multi vagy miuihu ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#2784) Thumas


Thumas
tag

Most valamiért szívat engem ez, a Vagyula félét nem tudtam felrakni, viszont engedte hogy frissítsek 8-asra. Ami persze megint lezárta a bootloadert és ugyan úgy play áruház nélküli kínia apokkal tűzdelt szar. Valaki tudja esetleg hogy mi lehet a gond? Miért nem engedte felrakni a miuihu-s romot?

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2785) Disque válasza Thumas (#2784) üzenetére


Disque
aktív tag

TWRP recoveryt felraktad? A gyári recovery csak a gyári romot engedi telepíteni.
Ha ez alapján csináltad a 10-es pont

(#2786) Thumas válasza Disque (#2785) üzenetére


Thumas
tag

Szia, persze ha már ott voltam gondoltam felrakom, vagy is vissza rakom mert azt is elbuktam. De ki is írta hogy okay aztán nem az indult el. De majd most még egyszer megpróbálom és akkor remélem azzal feltudom rakni a vagyulás romot. Ha esetleg nem sikerülne így cmdből, van valamilyen más lehetőség TWRP-re? Az a baj hogy play áruházam sincs ahhoz a root progihoz.

Xiaomi Redmi note 10 Pro 6/128

(#2787) *RLaci* válasza Thumas (#2786) üzenetére


*RLaci*
addikt

A bootloadert én is ezzel nyitottam,de a twrp-t és a romot ezzel raktam fel.http://miui.hu/forum/viewtopic.php?f=37&t=2358

[ Szerkesztve ]

(#2788) rasky


rasky
senior tag

Van aki használja az eu fejlesztőit? Merül mint a titanic...pedig nem is használom a telefont, akku használatnál az android OS pörög, de hiába van fent a wakelock detector...nem mutat semmit...1,5 hetes a telefon, de kezdem utálni az akku miatt :K

[ Szerkesztve ]

(#2789) jety91 válasza rasky (#2788) üzenetére


jety91
őstag

play szokott ilyet csinalni, less ra kulon h mennyi a futasi ideje

(#2790) rasky


rasky
senior tag

Kijött a stabil eu miui 8. Akit érdekel ITT letöltheti.

(#2791) mpierre


mpierre
veterán

Ttwrp reco-ból ugyanúgy telepítek, mint cwm-mel? Vagyis, zipet az sd-re, aztán kikapcs, majd hang fel + power, recoveryben install rom from zip (már ha van ilyen), esetleg egy-két wipe (kell egyáltalán?), aztán reboot és örül.... :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#2792) jety91 válasza mpierre (#2791) üzenetére


jety91
őstag

Igen, ugyanaz mindkettőnek a menete :K

Wipe cache-t szoktam nyomni, hogy egy program se fc-zen ha valami frissítve lett (systemui, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#2793) ku3ll3r


ku3ll3r
csendes tag

sziasztok.

uj vagyok a palyan, ez az elso xiaomi telefonom, igy erdeklodnek, hogy cm13-rol siman vissza lehet flashelni egy miuihu/multi rom-ot vagy kell valami egyeb varazslat is hozza? (wipe ertelemszeru)

elore is koszi.

"Now I am become Death, the destroyer of worlds."

(#2794) enginev3.0 válasza ku3ll3r (#2793) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mehet wipe után

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#2795) mpierre


mpierre
veterán

Megkergülök a win 10-től. Nem tudom usb tárolóként felismertetne a mi4s-t. :W

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#2796) Drenadar válasza mpierre (#2795) üzenetére


Drenadar
veterán

usb driver és egyebek fent vannak?

(#2797) mpierre válasza Drenadar (#2796) üzenetére


mpierre
veterán

Igen. Fel voltak telepítve, de ugye win 10 szülinapi meglepije.... :(((

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#2798) mpierre válasza Drenadar (#2796) üzenetére


mpierre
veterán

heh... Telefon ki-, bekapcsolás megoldotta a gondot... Na ezt nem értem. :F

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#2799) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Kérnék egy kis segítséget.

A telefon azt írja, hogy a MIUI verzió az a MIUI 7.4 by xiaomi.eu 6.5.24 Fejlesztői.

Ha fel szeretném rakni a MIUI 8-at de ugyanígy a fejlesztőit ami hetente frissül akkor melyiket kell letöltenem?

Illetve ilyenkor full wipe kell és minden programom, beállításom megy a levesbe? (Már ha nem mentettem valamelyik felhőbe?

Köszi!

Romani ite domum.

(#2800) jety91 válasza ZCoyote (#2799) üzenetére


jety91
őstag

Heti xiaomi.eu-s miui8

Full wipe mindig ajánlott verzióváltásnál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.