Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) maximilian4


maximilian4
addikt

Na megkaptam az emailt, hogy ma feladták nekem is és 24 órán belül megkapom a tracking numbert is. Micsoda megkönnyebbülés. :D

Maxi

(#302) Gabó75 válasza maximilian4 (#301) üzenetére


Gabó75
senior tag

A héten már felfedezheted, ne izgulj!:-)

A hétvégén kipróbálhattam autóban a navigációt (Sygic). Kb. két mp alatt talált műholdat... A házban is csak néhány mp-el kell több neki.

(#303) balewi válasza Gabó75 (#300) üzenetére


balewi
aktív tag

Remélem én is hasonlóképpen járok majd ... :DD

A GPS pedig emiatt ilyen jó.

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#304) Helltak válasza Gabó75 (#302) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem már repülőn van elvileg, remélem nem fog lezuhanni vagy ilyesmi. :DD

Vivo X100 Pro

(#305) Cynicelectro válasza buca84 (#298) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

PayPal-os fizetés esetén lehet refound-ot indítani és visszakapod a pénzed.
Én is itt találtam legolcsóbban. Ha a mostani telómat eladom, tuti meg is rendelem itt!

(#306) xedamen


xedamen
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy melyik telefont ajánljátok?
Xiaomi MI-2 vagy inkább a Meiuzu MX2-t?

Én is szeretnék rendelni a kettő közül valamelyiket, iPhone 5-ről váltok (hiányzik az android), de Galaxy S III és One X már megvolt, Note II-re meg nem ruházok be.

Nexus 4 jöhetne még szóba esetleg.

Garancia miatt nem aggódtok? :O

(#307) DIEGO15 válasza xedamen (#306) üzenetére


DIEGO15
őstag

(#308) Cynicelectro válasza xedamen (#306) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Én Nexus 4-et ajánlanék. Ott is van jó software support! Bár én is elájúltam a Xiaomi tudását látván, a Meizu, az túl drága! A Nexus 4 -et simábban tudod gariztatni, ha gond lenne!

(#309) xedamen válasza Cynicelectro (#308) üzenetére


xedamen
senior tag

Köszi :)

Főleg, hogy jó barátom angliából 110 ezerért tud hozni 16 Gb-osat :)

Attól tartok kicsit, hogy nem bővíthető :/ No meg a méretétől!

Galaxy S III-am volt, de azt utáltam, mert hatalmas... Még az Xperia Ion LTE-n gondolkodom, mert 85 ezerért az sem rossz szerintem és a 4.55" jobban kézreáll még, mint a 4.7 :/

Tanácstalan vagyok, mint egy kisközség :/ :C

(#310) Cynicelectro válasza xedamen (#309) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Nagyon baráti ár érte. Volt szerencsém kipróbálni a Nexus 4et és fergetegesen gyors, az iPhone gyorsaságával rendelkezik. Nekem sajnos nem telik rá így én csak a Xiaomi után ácsingózom. :Y
Az ION nagyon szép(a N4 nem) de nem egy kategória az N4-el. És visszafele kár lenne lépned!

[ Szerkesztve ]

(#311) Helltak


Helltak
őstag

Kaptam egy ilyen e-mailt a dhl-től, mit kellene rá válaszolnom? A mellékletben elküldték nekem h mit küldenek nekem:
egy média lejátszót ami 30 $ és ajándékba kapom egy baráttól.

Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy a DHL Express Magyarország Kft. forgalmában küldeménye érkezett, vagy érkezni fog, melyet vámkezelni kell.

Fuvarlevélszám: *****

A csomag vámteher fizetés mellett vámkezelhető, amit a futárnál készpénzben illetve bankártyával lehet rendezni. Kérjük, a mellékelt nyilatkozatot a küldemény átvételekor, minden rovatot kitöltve, aláírva adja át a futárunknak.

KÉRJÜK SZÍVESKEDJEN ELKÜLDENI A DEVIZAUTALÁSI- VAGY PAYPAL IGAZOLÁST A VAMKONTAKT.HU@DHL.COM E-MAIL CÍMRE, VALAMINT KÉRJÜK, HOGY AZ ALÁBB FELSOROLT INFORMÁCIÓKAT ADJA MEG RÉSZÜNKRE A VÁMKEZELÉSHEZ
pontos magyar árumegnevezés
címzett bejelentett lakcíme
a termék származási országa, mivel a számla nem tartalmazta azt
fizetési feltétel (fizetett-e az áruért vagy ingyen kapja), mivel a számla erre vonatkozó információt nem tartalmaz
az áru értékén felül a fuvardíjat fizette e, ha igen, mennyit?

Kérjük jelezze, ha az árut kereskedelmi forgalomban, cég részére kívánja vámkezeltetni!

Felhívjuk figyelmét, hogy a küldemény az érkezést követő 3. naptól raktárdíj köteles, 4200,- Ft + 30,- Ft/nap/kg és a 14 nap után válasz hiányában visszafordításra kerül.

Kérjük jelezze, ha az áru/áruk kettős felhasználású terméknek minősülnek, vagy ha a behozatal egyéb korlátozás alá esik! (Kettős felhasználású terméknek a polgári és katonai célokra egyaránt felhasználható áruk minősülnek.)

Amennyiben küldeményét más kézbesítési címre kéri, mint ami a fuvarlevélen szerepel, kérjük, igényét e-mailben jelezze, a cimmod@dhl.com e-mail címre. Egyéb, szállítással kapcsolatos kérésével keresse ügyfélszolgálatunkat a 06-40/45-45-45 számon.

Felhívjuk figyelmét, hogy a módosított címre történő kézbesítés egy munkanappal meghosszabbítja a kézbesítési időt!

Vámkezeléshez kapcsolódó további kérdéseivel forduljon vámcsoportunkhoz:

E-mail: vamkontakt.hu@dhl.com
Tel: 06-1-881-7500
Fax szám: 06-1-881-7521, 06-1-881-7522, 06-1-881-7524

Vivo X100 Pro

(#312) NielsX válasza Helltak (#311) üzenetére


NielsX
tag

Ez nem hangzik túl jól, én ebből azt vettem ki hogy megvámolnak, de ne legyen igazam..

(#313) vagyula válasza xedamen (#309) üzenetére


vagyula
senior tag

Hidd el jobban kézre áll a Mi2, jobb a fogása,sokkal kényelmesebb megfogni.Nekem is S3 volt, de nem tudtam a méretével megbarátkozni.

Nexus 4-re február/márciusban már 4.2.2lesz.
Az biztos, hogy a Google miatt a legjobb a szoftvertámogatottsága a nexusoknak.

@Helltak:
Honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#314) Cynicelectro válasza Helltak (#311) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Több termékem volt már vámolva, de ilyet még nem kaptam, szerencsére még csekket sem!

A dhgate.com on is találtam. Ez az oldal biztonságos.

(#315) Helltak válasza Cynicelectro (#314) üzenetére


Helltak
őstag

Pedig média lejátszó néven és 30$ os értékűnek adták meg, egy barátnak küldve.... ne már h én szívjak :/ inkább senki...
Amúgy mennyi lenne a vámja ennek az értéknek?

Vivo X100 Pro

(#316) Rawulf válasza Helltak (#315) üzenetére


Rawulf
őstag

Kaptál tőlem egy privit...

"Please state the nature of the medical emergency."

(#317) djgeg válasza Cynicelectro (#308) üzenetére


djgeg
őstag

Nem tudod azt olyan simán gariztatni...
Egyetlen N4 re van Magyarországon gari, a Telenorosra 150 e ért... Aztán nagy tételben veszi... "kis" haszonkulcs...
LG még nem forgalmazza itthon! Google Play Store-ban vett csak az adott országban érvényes ahonnan rendelve lett és csak ügyeskedéssel lehet megrendelni onnan!
EU-ban vett Saturn Vagy MediaMarkt ban lévőket meg "elvileg" garizzák itthon... Nomár most Saturnosat biztos nem ! MM-eset meg LG garizná! De amíg nem forgalmazza itthon addig nem gariz!

(infók az LG, MM Magyarország és az Angol Google PlayStore Supportjától van...)

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#318) djgeg válasza Helltak (#311) üzenetére


djgeg
őstag

"A csomag vámteher fizetés mellett vámkezelhető, amit a futárnál készpénzben illetve bankártyával lehet rendezni."
Ezen mi nem érthető?
Ha rendelted akkor kell valamit csatolni nekik. Ha nem, hanem tényleg ajándékba kaptad akkor a külföldi számla kell, hogy igazold az értékét... Ezt hívják szívásnak.
Egyébként ha meg nem Paypalon volt rendelve akkor mi van? :P (vagy volt számla benne amin PayPal os utalás látható?)

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#319) Rawulf válasza djgeg (#318) üzenetére


Rawulf
őstag

Ez még bőven nem a szívás kategória, csak szimpla pech.

Az igazi pech, ha cégként hivatalosan importálnád. Meglátod, hogy mennyi sarc és galiba jár vele. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#320) djgeg válasza Rawulf (#319) üzenetére


djgeg
őstag

Bezony : /
Egyébként ha nem annyira értékes (de akár értékbiztosítással is lehet) postával küldeni egyszerübb. Mert biza mire elintézed ezt az 1-2-3 nap! Addig meg felszámoltak ... pfff pofátlan sok pénzt raktározásért!

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#321) Helltak válasza djgeg (#318) üzenetére


Helltak
őstag

Kaptam e-mailben egy számla szerűséget a paypal-tól azt tudom max továbbítani a dhl-nek...

Vivo X100 Pro

(#322) Rawulf válasza djgeg (#320) üzenetére


Rawulf
őstag

Majd akkor panaszkodjon itt mindenki, mikor egy váratlan NFH ellenőrzés során igazolni kell, hogy a termék minden EU minőségi törvénynek megfelel, különben lehet visszairányítani a cuccot a kereskedőnek, vagy a költségeden megsemmisítik az "ajándékodat". ;]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#323) vagyula válasza Rawulf (#322) üzenetére


vagyula
senior tag

Igen jó lenne itt befejezni,inkább priviben megkeresni azokat,akinknek van tapasztalat már.

@Rawulf
De jóindulatú vagy ecséémm

miui.hu

(#324) Helltak válasza vagyula (#323) üzenetére


Helltak
őstag

Igen, teljesen igazad, sajnálom a sok offot!!! Kissé megijedtem.... szerintem ez érthető így első külföldi megrendelésnél.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkészséget, külön vagyula, rawulf és gabó kollégának!!!
:R

Vivo X100 Pro

(#325) No.01


No.01
őstag

Ez tenyleg pech :( nem szoltal, h ajandekkent kuldje?

Azert majd ird le, h mennyi is lett a plussz koltseg.

(#326) Gabó75 válasza Rawulf (#322) üzenetére


Gabó75
senior tag

Ezzel a stílussal álljál le.
Ez a fórum azért van, hogy segítsük egymást a tapasztalataink megosztásával és nem arra, hogy fölényeskedő hozzászólásokkal idegesítsük a másikat.

(#327) Rawulf válasza Gabó75 (#326) üzenetére


Rawulf
őstag

Valamit nagyon félreértelmeztél, mert én segítettem privátban neki. De látom, te benyelted az offot.
Amit leírtam, mint legrosszabb lehetőség, pedig VALÓS, akár megsértődik valaki, akár nem.
DHL ügyben pedig másnak is szívesen segítek, ha tudok.

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#328) Helltak válasza Rawulf (#327) üzenetére


Helltak
őstag

Tényleg segített ő is nekem privátban!!

Vivo X100 Pro

(#329) djgeg


djgeg
őstag

NYOM-NYOM-NYOM-NYOM

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#330) Helltak válasza No.01 (#325) üzenetére


Helltak
őstag

Amúgy ajándékként küldték! Nálam elvileg a rossz címre küldés miatt figyelhettek fel, mert a paypal-on lévő címre küldték, amikor külön meg kellett írni milyen címre kéri az ember... mondtam nekik h ott nem jó ami van mert valahogy oda került a cégem neve és berakták mint szállítási cím... nem is értem h lehettek ekkora barmok, főleg h 2szer is írtam nekik h nem jó az.... no meg saját részre lesz ugye.
nekik is írtam h mi a helyzet, még nem kaptam választ...

Vivo X100 Pro

(#331) Rawulf


Rawulf
őstag

Mörgh! : Ha ezt olvasod, akkor neked is válaszoltam DHL ügyben.

Helltalk : Nem véletlen javasolják azt több helyen is, hogy a paypal adataidban a cím megegyezzen a szállítási címmel. Ha van a futárszolgálattal jó kapcsolatod, akkor kérheted más címre, akkor is, mikor már náluk a cucc (és befejeződött a vámolás).

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#332) vagyula válasza Helltak (#330) üzenetére


vagyula
senior tag

Gondolj bele abba, hogy nem csak a te telefonodat adják fel,ja és nem csak Mi2-t forgalmaznak. :)

miui.hu

(#333) Helltak válasza vagyula (#332) üzenetére


Helltak
őstag

Tudom, de külön emaileztünk és mondták h javítják.... ilyen hiba miatt most lehet h többen is szívunk mert felfigyelnek a feladóra...
Amúgy még nem kaptam választ a dhl-től... jó lenne vmit tudni. A szállítás sem haladt még előre:
itt tart:
4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:30
1 Csomagok

Vivo X100 Pro

(#334) Rawulf válasza Helltak (#333) üzenetére


Rawulf
őstag

Majd ha azt látod, hogy már Lipcsében van a cucc, akkor még kb. 1-2 nap türelem és pakolják is ki a repcsiből a szajrét immár Pesten.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#335) maximilian4


maximilian4
addikt

Nekem ma írt a dhl egy sms-t, de csak annyit hogy vegyem fel velük a kapcsolatot (küldjem el az email címem), mert csomagom fog érkezni hozzájuk. Ha esetleg nekem is azt írnák mint Helltak-nak valaki oktasson már ki privátba, főleg azok közül akik neki is segítenek és tanácsot adtak, hogy mi ekkor a teendő? Gondolom annyit kéne visszaírni, hogy ajándékba kaptam , nekem nem került semmibe, csak a szállítási költséget kellett fizetni.

Maxi

(#336) Rawulf válasza maximilian4 (#335) üzenetére


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#337) buca84


buca84
őstag

Akinek van 3100mAh-s akkuja, annak mi a tapasztalata? Vastagabb lesz a teló? Más lesz a fogása? Vagy észrevehetetlen a dolog?
Ha ekkora akkut akarok, akkor a színes hátlapokból kapható hozzá?

(#338) djgeg válasza maximilian4 (#335) üzenetére


djgeg
őstag

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#339) vagyula válasza buca84 (#337) üzenetére


vagyula
senior tag

Csak fekete hátlappal van,es a tokok sem lesznek jo rá ugye a vastagsága miatt.

miui.hu

(#340) buca84 válasza vagyula (#339) üzenetére


buca84
őstag

Az szívás. Nem is gyártottak olyan tokot hozzá, ami ehhez jó?

(#341) Land


Land
veterán

Srácok a 32 GB-os kb .100k-ban állna meg mire házhoz érne?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#342) Moleman válasza Land (#341) üzenetére


Moleman
addikt

Inkább 110 szállítási költséggel együtt, ha nem fogják meg a vámon.

Tulajdonságaihoz képest még így is bőven bagó az ára. Ha az S3 függetlenül is 120 ezer, akkor ez legalább 220-at ér...

[ Szerkesztve ]

(#343) Land válasza Moleman (#342) üzenetére


Land
veterán

Annyira akkor mégsem bagó az ára, mire ideér...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#344) Helltak válasza Land (#343) üzenetére


Helltak
őstag

Nekem 106e ft volt mindennel együtt, remélem nem lesz többlet költségem.

Vivo X100 Pro

(#345) zyzz


zyzz
tag

USB OTG használatában otthon van valaki? A kérdésem, hogy mobilnet sticket lehet-e használni ehhez a telefonhoz internetezéshez? (általában elég a WIFI, szükség esetén bedugnám a mobilnetet)

(#346) vagyula válasza zyzz (#345) üzenetére


vagyula
senior tag

Nem egyszerűbb előfizetni a mobilnetre? :DDD

miui.hu

(#347) zyzz válasza vagyula (#346) üzenetére


zyzz
tag

Drágább a mobilszolgáltatói net és minek, ha már úgyis van csak más formában.
Pl: Diginél 1GB 1500 Ft Ehhez képest 1000-ért adja a 100 megát a mobilszolgáltatók többsége. Van némi különbség...
Megoldás lehetne persze egy 2kártyás telefon is - egyikről csak net, másikról telefonálás menne. De hát a csúcstelefonok már csak 1 kártyásak...

(#348) mumk1 válasza zyzz (#345) üzenetére


mumk1
addikt

A PPP widget-el próbálkozz.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#349) zyzz válasza mumk1 (#348) üzenetére


zyzz
tag

Köszi a tippet - ha megérkezik a telefonom, kipróbálom!

(#350) DIEGO15 válasza buca84 (#337) üzenetére


DIEGO15
őstag

2mm-el vastagabb. Link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.