Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) buca84


buca84
őstag

MI2 tulajok!
A hátlap mennyire csúszós?
Mindenképp ajánlott vmi kemény cover hozzá? Pl Nillkin?

[ Szerkesztve ]

(#252) Gabó75 válasza buca84 (#251) üzenetére


Gabó75
senior tag

Nem csúszik, de én tok nélkül rettegek mióta megjött. A Nilkin amit rendeltem sajnos még minimum egy-két hét mire megjön. Addig én nagyon félve veszem elő a lakáson kívül.
A fólia is úton van. Féltem a gyönyörű kijelzőt.

(#253) mumk1 válasza No.01 (#250) üzenetére


mumk1
addikt

Én sem tudok választani köztük, úgy hogy marad mindkettő. :)
A külső tényleg egyéni preferencia, de nekem a Meizu szebbnek hat, letisztultabb. Szintetikus tesztekben meg valóban mindenhol jobb a Xiaomi, de ezt a különbséget a Flyme teljesen eltünteti, kiválóan optimalizált és nagyon gördülékeny a Meizu is. Sőt, a gyári böngészője szerintem köröket ver sebességben és használhatóságban a MIUI-ra.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#254) No.01 válasza mumk1 (#253) üzenetére


No.01
őstag

Te vagy az en emberem! Ha mind2 a birtokodban van akkor ezt en lehet kikuszobolhetem :B
Akksiban szamit az a +200mAh?
SW frisites vegett felek csak piciket. Az mennyire zokkenomentes vagy mennyire lesz tamogatott a jovot tekintve? (mondjuk nalam 1 evnel tovabb telefon nemigen marad meg, de ki tudja egyszer lehet megterek ;] )

(#255) buca84 válasza Gabó75 (#252) üzenetére


buca84
őstag

Melyik tokot rendelted?

(#256) mumk1 válasza No.01 (#254) üzenetére


mumk1
addikt

Nálam kb. ugyanannyit bír az akku, egy reggel 6-tól este 6-ig tartó munkanapot simán kihúznak, éjjel meg úgy is töltöm. Ettől többet csak a Xiaomi tud, ha megveszed hozzá a gyári 3100-as akkut.
A Meizu korábbi frissítéseiről Sheratan tudna nyilatkozni, mióta megkaptam, egy Flyme frissítés már érkezett rá.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#257) Helltak válasza buca84 (#255) üzenetére


Helltak
őstag

Én is akarok tokot rendelni, ebay-en láttam is elég jó áron fóliával együtt, de nem akarom addig megrendelni amíg nem jön meg a telefon.

Vivo X100 Pro

(#258) buca84 válasza Helltak (#257) üzenetére


buca84
őstag

Én is csak utána. De tapasztalat jöhet, ki milyet használ? :)

(#259) vagyula válasza Gabó75 (#252) üzenetére


vagyula
senior tag

Szerintem meg csúszik a hátlap,főleg ha kicsit "zsírosabb" a kezed.
Én innen rendeltem a tokot rá, elvileg 1napon belül feladják,kíváncsi vagyok mikorra érkezik meg.
Anno az S3 Neo Hybrid tokom Dél-Koreából egy hét alatt megjött.
Szerintem a 3100mAh-s akksi jó vétel lehet,nálam a gyári akkuval átlagosan max 1 nap,igaz nyúzom rendesen.
Fólia mindenképp javaslok rá én is.(A Nillkinhez van)

miui.hu

(#260) Helltak válasza vagyula (#259) üzenetére


Helltak
őstag

Nem jó a linked :) e-mailhez dob be :D

Szerk:
Addig veszek vmi 4,3-ashoz való kihúzhatós tokot ha heteket kell várni

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#261) No.01 válasza vagyula (#259) üzenetére


No.01
őstag

Nem rossz a link veletlenul?

A Nilkines folia egy nagy kalap sz**! Tapasztalatbol mondom sajnos... sot h az igazat megvaljam a tokjuktol sem voltam elajulva.

[ Szerkesztve ]

(#262) blade zte válasza No.01 (#250) üzenetére


blade zte
őstag

Jahát ha a kinézet minden, akkor kétségen kívül a meizu áll fentebb.

Oppo find 7 astro black

(#263) vagyula válasza No.01 (#261) üzenetére


vagyula
senior tag

Nillkin tok

Sajnos túl sok választás nincs.2E ft-ért mit vársz? :DDD

@blade zte
Volt szerencsém a Meizut is látni,az volt inkább iphone koppintás.(legalábbis nekem)

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#264) blade zte válasza vagyula (#263) üzenetére


blade zte
őstag

Nem a koppintás dolog, hanem az, hogy nem úgy néz ki, mint a többi 1000 másik, kínai teló.

Oppo find 7 astro black

(#265) vagyula válasza blade zte (#264) üzenetére


vagyula
senior tag

Ezt sasoljátok :DD :C :W

miui.hu

(#266) Helltak válasza vagyula (#265) üzenetére


Helltak
őstag

Mintha hasonlítana valamire, nem? :DD

Vivo X100 Pro

(#267) buca84 válasza vagyula (#265) üzenetére


buca84
őstag

A maga nemében (dual sim) jó lesz. Legalábbis a speckók alapján.

(#268) blade zte válasza vagyula (#265) üzenetére


blade zte
őstag

Ezt az oldalt mindig nézem, már egy hete láttam. ;]
Most veszem észre, hogy egy az egyben xiaomi.

De amúgy nem tragédia, ha ilyet kapsz "véletlen", a nagyobb képernyöje, 13mp-es kameráj az jobb. Egyedül csak a proci tudja a 3/4-ét. mx2-es szintet Eléri. Nameg olcsóbb is. Az akksi melett kevesebbet fogyaszt, ilyen procival.
[link]

Oppo find 7 astro black

(#269) kyru74


kyru74
aktív tag

Esetleg még annyi az eltérés hogy a kamera JIAYU G4 nem középen van hanem bal szélen.Kijelző átlója 4,7"hüvelyk és nem 4,3".

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#270) jilian válasza kyru74 (#269) üzenetére


jilian
addikt

...mag 180 gramm! :U

(#271) Gabó75 válasza blade zte (#268) üzenetére


Gabó75
senior tag

A nagyobb kijelző és kamera nem jelenti azt, hogy jobb is. Lásd Sony Xperia T stb.

(#272) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

Nem semmi ez a Xiaomi mi2!!! Minőség megvan, támogatottság is!!!! Ár nagyon jó! Mikor kapnak már a fejükhöz a "NAGY GYÁRTÓK" hogy, a "kincsifón" már a "spájzban van"..... :DDD :)) :DD :C

#Gabó75: +1
Nem a megapixel meg a méret lényeg!

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#273) blade zte válasza Gabó75 (#271) üzenetére


blade zte
őstag

De hamár táblagépeztem sokat, inkább nagyobb legyen. A kamera meg természetes hogy jó lesz. ;]
Xperia z akart az lenni. Máshol dícsérték a kamerát.

Ha meg nagyobb, és több, akkor a max minösége is több lehet, nameg a minimum is. Gorilla 2 üveg, és ips lesz. Newman n2-nek is gyönyörü képei vannak.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#274) Pőze


Pőze
aktív tag

Nagyon bejön ez a telefon. Kár hogy nem lehet majd itthon kapni. :(

(#275) Gabó75 válasza blade zte (#273) üzenetére


Gabó75
senior tag

Nem a Z-re gondoltam, hanem a T-re. Azt próbáltam is és elég csalódás volt.

(#276) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

Nem találom sehol 70ezerért! 70e körül, max a dhgate.com on van de csak a kétmagos MSM8260 procis M1. Azért meg már nem adnék annyit...

(#277) Helltak válasza Cynicelectro (#276) üzenetére


Helltak
őstag

Nem is fogod annyiért, max ha elmész kínába :/ 90e a legolcsóbb belőle ahogy én láttam így neten.

Vivo X100 Pro

(#278) Vamp válasza zdanee (#49) üzenetére


Vamp
senior tag

Csak annyit felejtesz el, hogy a cég azonnal el is számolhatja a vámon fizetett áfát :B Plusz, ha akarod, lealkudod a DHL pluszköltségét, és jön sima air maillel. A vám+áfa+szállítás kombó elég nagy humbug, mikor az itthoni árról megy a vita. Az 50-100%-os árrés már inkább hihető.

[ Szerkesztve ]

(#279) blade zte válasza Cynicelectro (#276) üzenetére


blade zte
őstag

Én meg találtam:
[link]
Nem rendeltem még, de megbízhatónak tünnek, lévén francia az eladó. Mindössze 10 dolcsit raknak mindenre, amit rendelsz, és visszakérheted a pénzed tölük, de simán paypal refund-al is megteheted, ha nem adnák maguk. :K Van fórum is, oda is irogatnak, úgyhogy nem valami csalók ezek.

Oppo find 7 astro black

(#280) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok !

Rendelt mar valaki Angliabol ? Ha igen, akkor honnan ? Tud valaki megbizhato oldalt ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#281) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

A nem a Xiaomi marketből származó .mtz kiterjesztésű témákat hogy lehet felrakni?

Régen elég volt a a MIUI/theme mappába rakni, és a Témák alkalmazással már ment is.

Azonban már nem megy, mert azt írja, hogy :
"The theme is not downloaded from official market, please download similiar ones from official market."

Nem akarok a kínai Xaiomi marketbe regisztrálni, és nem akarok kínai témákat felrakni.

A droidnews-ról szeretnék témákat letölteni úgy, mint régen: [link]

Valaki nem tud valamim trükköt, hogy mégis lehessen telepíteni?

Ja és nem akarok launchert váltani, mert a Play-ből letöltött MiHome Launcher eléggé laggol.
A gyárit szeretném használni egy új témával.

(#282) vagyula válasza HXY (#281) üzenetére


vagyula
senior tag

Mindenképp regisztrálnod kell a xiaomihoz,mert azonosítás kell a téma alkalmazáshoz.
Már csak importálhatod a témákat,lockokat,stb..már nem lehet megnyitni pl.fájlkezelőből.

miui.hu

(#283) Weeman1 válasza vagyula (#282) üzenetére


Weeman1
veterán

Sajnos. :((

Xiaomi 11T Pro

(#284) Cynicelectro válasza blade zte (#279) üzenetére


Cynicelectro
aktív tag

Ez tényleg színpatikus, már reggeltem is!

(#285) Cynicelectro


Cynicelectro
aktív tag

A xiaomi.com ra is felreggeltem, a Chrome fordítója segítségével... Kár, hogy nincs angol nyelv!

(#286) Mörgh!


Mörgh!
csendes tag

Sziasztok!

Akinek sikerült rendelnie az ibuygou.com -ról, az segíthetne. 5 napja rendeltem tőlük, azóta van a rendelésem 'paid' státuszban, emailre nem válaszolnak.

Csak azért kérdezem, mert valaki itt ajánlotta őket, és máshol is azt olvastam hogy amúgy megbízhatóak, de ezek fényében nekem érthető hogy nem kapott a készülék jobb pecsétet.

(#287) balewi válasza Mörgh! (#286) üzenetére


balewi
aktív tag

Mert ünnep van náluk.
17.-e után szállítanak, ezt ki is írták.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#288) maximilian4 válasza balewi (#287) üzenetére


maximilian4
addikt

Azt is kiírták, hogy a feb. 3-ig leadott rendeléseket még az ünnepek előtt a héten kiszállítják..

Maxi

(#289) Mörgh! válasza maximilian4 (#288) üzenetére


Mörgh!
csendes tag

Pontosan, az ünnepek utánit kőkemény 16 dollárral olcsóbban is adnák, de én még előbb rendeltem. Ha valaki szintén onnan rendel, és hasonló gondja van, annak a megoldás az, hogy még véletlenül se a megadott emailcímükre írjon, hanem a weboldalukon keresztül üzenjen, arra reagálnak. Ennek következtében 10 perccel ezelőtt útnak indították a csomagom \o/

(#290) djgeg válasza Mörgh! (#289) üzenetére


djgeg
őstag

Ember ki van írva, hogy nem szállítanak ünnepek alatt. Nemzeti ünnepükön is dolgozzonak? Nem baj robotoljanak, csoró kínaiak :DD

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#291) Helltak válasza djgeg (#290) üzenetére


Helltak
őstag

Aki még múlt héten rendelte annak kiszállítják még a héten. Nekem is ma reggel váltott az oldalon, üzenetet is kaptam tőlük h tegnap elküldték, a dhl oldalán meg nyomon követem. Még azt írja h csak hong kongban van.
Nektek is csak annyit ír a dhl oldalán budapest a címzett terület, pontos címet nem?

Vivo X100 Pro

(#292) buca84 válasza Helltak (#291) üzenetére


buca84
őstag

Azért adják meg Bp-t, mert először a gyűjtő HUB-ba érkezik be a csomagod. Tehát Vecsésre a DHL központba. Onnan szortírozzák majd cím szerint.

(#293) Helltak válasza buca84 (#292) üzenetére


Helltak
őstag

Köszi, ezt nem tudtam :)
Ez az első online rendelésem külföldről.

Vivo X100 Pro

(#294) Gabó75 válasza Helltak (#293) üzenetére


Gabó75
senior tag

Holnapra megkapod.
Nálam így nézett ki a szállítás:

Csütörtök, Január 31, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
13 Kézbesítve - átvevő: : Én:-) PEST 10:38
1 Csomagok
 
12 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 08:47
1 Csomagok
 
11 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:24
 
10 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:08
1 Csomagok
 
9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:58
1 Csomagok
 
8 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:56
1 Csomagok
 
7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:02
1 Csomagok
 
Szerda, Január 30, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
6   feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:44
1 Csomagok
 
5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 20:02
1 Csomagok
 
4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:35
1 Csomagok
 
3   feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 03:59
1 Csomagok
 
Kedd, Január 29, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
2 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 23:18
1 Csomagok
 
1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 20:05
1 Csomagok

[ Szerkesztve ]

(#295) maximilian4 válasza Gabó75 (#294) üzenetére


maximilian4
addikt

Nálam meg még csak paid a status.:(

Maxi

(#296) vagyula válasza maximilian4 (#295) üzenetére


vagyula
senior tag

Akkor már nem adták föl.

miui.hu

(#297) maximilian4 válasza vagyula (#296) üzenetére


maximilian4
addikt

Az jó, mert már pénteken megrendeltem..

Maxi

(#298) buca84 válasza blade zte (#279) üzenetére


buca84
őstag

Valaki rendelt már a realpricesfromchina.com -ról?
Megbízhatóak?

(#299) balewi válasza Gabó75 (#294) üzenetére


balewi
aktív tag

"11 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:24"

Kellett vámot fizetned?

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#300) Gabó75 válasza balewi (#299) üzenetére


Gabó75
senior tag

Szerencsére nem. Ajándékként küldték!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.