Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

köszi a tesztet :K
és mumk1-nek a készüléket.

A hátlaphoz annyit, hogy már most annyi hátlap kapható, hogy győzzetek közte válogatni, személyes kedvencem...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) dokee78


dokee78
félisten

Szép darab.
Tetszik a fekete elő és fehér oldal és hátlap összeállítás. --->Ezen a képen jól látszik.

[ Szerkesztve ]

(#3) mumk1


mumk1
addikt

Nincs mit! :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#4) Wajk válasza Wajk (#1) üzenetére


Wajk
addikt

mármint ez a személyes kedvenc hátlapom... ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) #16820480 válasza Wajk (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem a színesekkel jobban néz ki. zöld például :)

(#6) dokee78


dokee78
félisten

Azért szintetikus tesztekben aláz rendesen. :R
Le a kalappal és ezt nem is drágán teszi,mármint az alázást.

(#7) rankesz


rankesz
veterán

Sajnálatos, hogy tesztvideó nem került fel semmilyen formában, azt a 90 FPS-t megnéztem volna...

(#8) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Nekem ez nagyon kéne...
Egyszerűen mint egy falat kenyér - király méret, megfelelő képátló, olyan izom hardwer ami azért még legalább 2-3 évig elhajt minden portolt cuccot. A kamera nem akkora gáz, (dslr mellett nem fotózok telefonnal), az árcédula baráti!
Petíciót a hazai forgalmazásért!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#9) petipetya


petipetya
nagyúr

Mennyi a szabadon felhasználható belső tárhely a progik és a média részére? Ez utóbbihoz légyszi írjátok oda, hogy a 16/32GB-os modellel rendelkeztek-e. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#10) Borosz


Borosz
senior tag

"16 GB kapacitású háttértárral szerelt 71 ezer modellért forintnak"
És hasonlók...:DDD
Srácok, a fogalmazáson javítani kellene. :R

(#11) Wajk válasza #16820480 (#5) üzenetére


Wajk
addikt

innentől már szerintem egyéni ízlés kérdése... nekem a gyári is tetszik csak a tesztben a hátlap minőségét említették, arra írtam. de ez a fajta is van elég sok színben, tetszik nekem a szálcsiszolt...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#12) M.W.H válasza Borosz (#10) üzenetére


M.W.H
aktív tag

vagy szívni kesvesebbet:D

Mad W. Highflyer

(#13) Casti98


Casti98
tag

Tisztelet,jo telefon lehet!

"Je ne regrette rien..."

(#14) Wajk válasza tom956ster (#8) üzenetére


Wajk
addikt

nekem is a méret és HW kombó miatt BestBuy, amúgy itt egy elég részletes kamera teszt, de szerintem az itteni képek alapján sincsen szégyenkezni valója, a videó része megint csak figyelemre méltó....

Részletes kamera teszt

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15) pusszycat válasza rankesz (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

[ITT] meg lehet csodálni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) bigrock


bigrock
addikt

Hogy lehet hozzájutni egy ilyen készülékhez? Úgy értem, megvásárolni...

(#17) schawo


schawo
titán

Tudtommal a Sharp nem rendelkezik IPS gyártósorral, hanem saját fejlesztésű ASV panelt gyártanak, ami egy vertical alignment (VA) altípus.

Nem mintha ezzel gond volna, "just for the records".

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18) dokee78 válasza rankesz (#7) üzenetére


dokee78
félisten

(#19) Cathulhu


Cathulhu
addikt

a task switcher még mindig olyan rusnya a miuiban?

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#20) hekmi válasza bigrock (#16) üzenetére


hekmi
tag

Ez engem is érdekelne, főleg a 16GB-os verzió...

(#21) M3oH


M3oH
addikt

Ezt barmikor elfogadnam, jo meret, eros hardver, szep kulso.

(#22) tutis


tutis
őstag

Vicces ez a plecsniosztás meg az indoklása is. "Magyarországon hivatalosan nem kapható a telefon, így a beszerzés és az esetleges garanciális ügyletek is nehézkesek lehetnek. "
Annyira nehézkes a beszerzése, hogy otthon, a fotelből kattingatva akár 2-3 napon belül is a kezembe lehet egy ilyen készülék. A garanciát se a magyarok találták ki. Jópár megbízható külföldi webshop van, akik garanciális ügyekben is teljes körűen eljárnak. Ráadásul a magyar szervizhálózatokat ismerve, még időben sem tart tovább kipostázni a mobilt és visszakapni, mint elvinni vagy postázni egy magyarországi szervizbe, ahol hetekig ülnek a mobilon. Persze a fele ilyen tudású, de kb ilyen árkategóriájú készülékek meg megkapják az ajánlott vagy a különösen ajánlott plecsnit. :W

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#23) dokee78


dokee78
félisten

dokee78 kifogta a tóból az aranyhalat.

Aranyhal: -Dobj vissza és teljesítem 3 kívánságod. :K
dokee78: -Elég ha egyet teljesítesz. :P
Aranyhal: -Mi legyen az? :F
dokee78: -Legyen a T-mobilenál októberben jó áron. :DDD
Aranyhal: -Hülye vagy? Inkább egyél meg. :O

[ Szerkesztve ]

(#24) Wajk válasza tutis (#22) üzenetére


Wajk
addikt

az értékelés engem is meglepett, mert elég pozitív a cikk, de aztán olvastam az indoklást és elfogadtam, bár aki nem szereti a tepsifonokat mint én annak nem hogy Ajánlott, hanem nincs is sok választása :D

dokee78: hallani, hogy a Xiaomi terjeszkedik, Amerikáról már van hír, de ott is a dátum 2014, szóval... az EU nem most lesz. de talán érthető, Amerika "kissé" nagyob piac.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#25) daninet válasza Cathulhu (#19) üzenetére


daninet
veterán

? ott van egy kép róla a tesztben, ahol megjelenik az a zöld bogyó alul (azzal ki lehet takarítani egy klikkel az összeset)

vissza kell raknom a MIUI-t, viszont az igazság, hogy az összes custom MIUI rom sebességben elmarad a lite romoktól. :U
jó látni, hogy ezen telefon esetében a rendszert szépen optimalizálták

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#26) Wajk válasza daninet (#25) üzenetére


Wajk
addikt

"az összes custom MIUI rom sebességben elmarad a lite romoktól."

mivel a MIUI nem igazán lájt, tömve van fícsörökkel és extra appokkal, szóval nem igazán összehasonlítható. :N

"jó látni, hogy ezen telefon esetében a rendszert szépen optimalizálták"

mégis csak egy referencia készülékről beszélünk... :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#27) petipetya válasza Wajk (#24) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az értékelésre itt a válasz: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#28) Wajk válasza petipetya (#27) üzenetére


Wajk
addikt

tudom, ".... de aztán olvastam az indoklást" ;)

bár ezt a hsz-t az értékeléshez is oda lehetett volna írni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#29) Cathulhu válasza daninet (#25) üzenetére


Cathulhu
addikt

kösz, valóban, megint túl keveset aludtam :D

maradt rusnya mint volt :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#30) 8zabi


8zabi
őstag

szerelmes lettem :D lehet ő lesz a következő? ;]

(#31) N4ri87


N4ri87
senior tag

Na ezért oda adnám az i5-öt.

C805

(#32) sztanozs


sztanozs
veterán

Szuper telefon, a cikk is jó lett. Egy apróság, ami a szemem szúrta:
A hardver ereje a szintetikus teszteken is látszik, a fenti táblázat eredményei alapján a MI-2 borítása alatt dolgozó vas rendesen odaver a Tegra 3 és Exynos 4412 Quad lapkákat.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#33) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Szerelmes lettem!!! Fáj a szívem, hogy nem forgalmazzák... :O :O :O

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#34) rekid


rekid
addikt

Ilyen áron bőven besza-behu kategória..
Azért elég érdekes, hogy kb. ez az egyetlen rom amihez heti frissítés van.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#35) ak76 válasza tutis (#22) üzenetére


ak76
senior tag

Mutasd azt a site-ot,ahonnan 2-3 napon belül ideér,annyiért mint a tesztben,nem mellesleg olyan helyről ahol a garanciális feltételek is korrekt módon érvényesíthetőek.
Az "tetszett" plecsni indokolt,ha itthon is árulnák,akár 10-20%-al drágábban,még akkor is megkaphatná az ajánlott értékelést.
De úgy,hogy neked kell beszerezni,hogy a gari vagy működik vagy nem,(a pandawillről már szívtam be egy olcsóbb készülék garanciáztatását,könyöröghetsz a helpdesknek angolul,aki vagy megérti,vagy nem,aztán vagy cserélnek,vagy kapsz valami olyat amit nem is kértél)a support kérdéses(ok,a xiaominál nem az),kockázatos vállalkozás.
Jó teszt,jó készülék,ha kapható lenne itthon simán beneveznék rá.

(#36) dr. Kind válasza sztanozs (#32) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

javítva :R

(#37) mascarpone


mascarpone
csendes tag

Valaki tudna nekem mondani egy boltot (privibe is jöhet), ahol ezt a csodát megvehetem és megbízható is az eladó?

(#38) Gabó75 válasza mascarpone (#37) üzenetére


Gabó75
senior tag

http://www.ibuygou.com/
Korrektek, gyorsak. 2-3 nap alatt ideér a termék.

(#39) tutis válasza ak76 (#35) üzenetére


tutis
őstag

Minidieal.net, tmallbox.com, dhl 2-5 napon belül kiviszi, vámot meg lehet úszni kis értékű dolognak jelölve a csomagot, Rengetegen gariztattak már a boltokon keresztül sikeresen, itthon meg nem fogod soha megkapni 10-20%-al drágábban, ha itthon kapható lenne, 150 ezer alatt nemigen lenne az induló ára..Köszönöm, de én inkább kintről rendelgetek meg rizikózgatok, mint itthon akár dupla árat fizessek ki. Lehet sírni meg ríni hogy miért nem kapható itthon, csak mivel magyarország kis piac (nullával egyenlő kínai szemmel nézve), így vagy az van hogy nézegeted képeken a telefont, vagy kezedbe veszed a sorsod és megrendeled..
Vagy elmész magyar szolgáltatóhoz és választasz LG-t, Samsungot, Sony-t, Motorolát, HTC-t, kb fel is soroltam az itthoni kínálatot..Én már ezeket kicsit unom, főleg az árképzésüket.. Inkább veszek két kinti mobilt, mint 1 itthonit, árban ugyanott vagyok..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#40) |AP| válasza Gabó75 (#38) üzenetére


|AP|
veterán

Csak sajna itt azért több, mint a cikkben említett 71ezer... :(

(#41) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Bizony-bizony, megállná a helyét a jelenlegi felhozatalban. Egyedül a zongoralakk hátlap nem jön be...

<< Heimdal >>

(#42) mascarpone válasza Gabó75 (#38) üzenetére


mascarpone
csendes tag

Jó kis bolt, köszi szépen, van DHLes szállítás is :R Az meg durva, hogy ehhez a telefonhoz 7 fajta színben lehet kapni akkumulátort. :DDD

(#43) zeg válasza tutis (#22) üzenetére


zeg
senior tag

Bemegyek a legközelebbi T-be, megfogdosom, és ha tetszik megveszem, akár több készüléket is kibontathatok, ha úgy tartja kedvem. Ott, azonnal elvihetem. Bedöglik, ugyanoda visszaviszem, azonnal cserekészüléket adnak(nekem pl galaxy s advance jutott, nem gagyi párezres candybar). Leejtem/beázik/ellopják, ott a biztosítás, kapok új készüléket pár ezresért, mivel a sajátomat nem javítják hanem cserélik. Ha el akarom adni, errefele a T-vel együtt van a használt mobil eladás-vételes részleg. A T nem a szívem csücske, mégis én ezért választottam a szolgáltatósdi lehetőséget. Maximálisan megértem és egyetértek a tesztelő plecsnijével.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#44) Wajk válasza zeg (#43) üzenetére


Wajk
addikt

advert(X) :DDD
kissé behánytam az ömlengéstől, de még jó hogy nem a "szíved csücske"

Retekegér: #4

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#45) tutis válasza zeg (#43) üzenetére


tutis
őstag

A probléma már ott kezdődik hogy hiába mész be a t-mobilba, ezt a készüléket nem fogod megkapni, így a többi indok is okafogyott. De tegyük fel, árulják. Bemész, megfogdosod, tetszik, megrendeled kintről a t-mobil árához képest féláron. (ne az előfizus opciókat nézd) Vagy t-mobilos áron kintről rendelsz akár kettőt is. Egyik elromlik, előveszed a másikat. De nyugodtan lehet itthon venni mobilt, csak nem értem a fanyalgást hogy miért is nem kapható itthon ez a készülék.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#46) N4ri87 válasza zeg (#43) üzenetére


N4ri87
senior tag

Nem mentem be, megrendeltem. Vibrál a kijelző, vacakol a power gomb, bal alsó sarkán a készüléknek van egy horzsolás, ezért a csere szót az ügyfélszolgálatos nem ismerte, csere készülék pedig nincs. Októberben vásárolt i5-ről van szó.

C805

(#47) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Köszi a tesztet. Jelenleg számomra eddig az év legjobb telefonja. Ennyi. Minden tekintetben az álmom ez a cucc. Meg akarom szerezni érzésem van ha rá nézek. A felhasználói felület mindent aláz.

(#48) zeg válasza N4ri87 (#46) üzenetére


zeg
senior tag

Nekem a defy-vel kb. a hátsómat is kinyalták. Valszeg egy másik dimenzióban élünk, vagy ekkora a szórás a T-k között.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#49) zdanee


zdanee
őstag

Elvileg a Mi-2 korlátozott darabszámú, havi 20000 db-ot dobnak piacra, a Xiaomi weboldalán lehet megvenni, általában percek alatt elfogy. Egy felhasználó csak 1 db-ot vehet tőlük és nem állnak szóba más cégekkel, akik esetleg többet vásárolnának (én ugyanis próbáltam). Akiknek sikerül szerezni, jó részük egyből meghirdeti drágábban, és vannak "bér-sorbanállók", akiket egy-egy cég fizet, hogy megvegyék a telefont és azt utána a cég továbbértékesíti. Ha nem a Xiaomi weboldalán vetted meg (amit nem tehetsz meg egykönnyen, hacsak nem vagy kínai), akkor egy ilyen cégtől vetted a telefont, és valószínűleg kifizetted rá a cég hasznát és a bér-sorbanállót is. A 71 meg a 91eFt szintén baromi jól hangzik, de még ilyenkor is van szállítás és a határon bizony ki kell fizetned az ÁFÁt és a vámot, tehát alapból szorozd 1.3-al és adj hozzá tetszőleges szállítási költséget. Ez persze még mindig szenzációs ár , de már itt vannak a fórumban a fanyalgók, akik 10-20%-os áremelkedésben reménykednek, noss, őket ki kell ábrándítsam: mire egy cég ide behozza a mobilt, 92-eFt (120eFt a 32GB-sre) az önköltsége, se haszon, se szervizháttér, se a dolgozók bére, iroda stb nincs benne. Ha ezt itthon akarja valaki forgalmazni, 120 alatt ne is álmodj róla.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#50) zeg válasza tutis (#45) üzenetére


zeg
senior tag

A szolgáltatást fizetem meg, a készülék paraméterei kábé hidegen hagynak, a grand x nekem most tökéletesen elegendő. Hogy drága vagy nem megfelelő a készülék mellé kapott szolgáltatás?
Nekem megéri, és még sok százezer embernek is errefele évek óta megfelelt. Neked nem.
Majd csak túléljük valahogy, ha nem értünk egyet :D

3dfx cuccokat keresek megvételre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.