Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) <Adamsky> válasza bozarjoska (#9999) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez nekem is feljött az új ROM-nál (a Xiaomi-s felhős szolgáltatást akarja az emberre erőszakolni). Én rá se nyomtam, hanem az üzenetek törlése gombbal "töröltem", mint értesítést. Azóta "csönd" van (na, jó, talán a Xiaomi Services Framework-re is nyomtam egy stop-ot, ami persze azóta újraindult)

[ Szerkesztve ]

(#10002) vicces1 válasza bozarjoska (#9932) üzenetére


vicces1
aktív tag

Na, faxa, töröltem, most már be sem tudom írni az adatokat, mert továbbra sem látható semmi amit írok! :F :W
Kvázi megszűnt a mail fiókom a telefonon.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#10003) vicces1 válasza peanar (#9933) üzenetére


vicces1
aktív tag

Kösz, megnéztem az utolsó Mail verzió: 2014 04 21_b3 ami fut rajta, na most gondolom azóta erre nem adtak ki újabb frissítést, mert akkor frissülne, viszont most hogy töröltem az alkalmazás adatait, már újra beírni sem tudom, mert semmit nem látok mikor írom be. Esetleg tudna valaki egy régebbi verziót, vagy honnan vegyem ki, mert a régi ROM-okat nem tároltam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#10004) peanar válasza vicces1 (#10003) üzenetére


peanar
senior tag

Az a baj, hogy csak otthonról tudnék küldeni, de azt csak délután.
A xiaomi.eu-ról töltsél le egy régebbi verziot és abból ki tudod venni!
Vagy pl. Root explorerrel szedd ki a mostani verziobol és írd vele felül a meglévöt, hátha az segit!

[ Szerkesztve ]

(#10005) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Homályosítsatok fel, hogy miért nem tudok az obb mappába 1 gigás fájlt másolni? 80% körül mindig abbahagyja a másolást. Több giga szabad helyem van. :F

(#10006) szuszinho válasza szuszinho (#10005) üzenetére


szuszinho
őstag

Tárgytalan :)

(#10007) peanar válasza bozarjoska (#9998) üzenetére


peanar
senior tag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10008) Crytek


Crytek
veterán

Arra nincs valami megoldás ,hogy minden játékot le tudjak szedni playről és ne kelljen a warezt felraknom?
Azt gondoltam ,hogy ilyen "nagy márkának" nem lesz semminemű ilyesfajta gondja :O tévedtem.

Next PC Upgrade: 2022

(#10009) vicces1 válasza peanar (#10004) üzenetére


vicces1
aktív tag

Kösz, megpróbálom.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#10010) vicces1 válasza peanar (#10004) üzenetére


vicces1
aktív tag

Ja, már frissítettem a péntekire, már magyar, de ugyanúgy nem látok semmit, ettől függetlenül vakon beírtam a beállításokat de nem kapcsolódik a szerverhez, többször ellenőriztem, jó adatokat adok meg mégsem, úgyhogy itt nagyobb gebasz is van.( ellenőrzés képen egy másik telefonra wifin keresztül simán telepítettem)
A g-mail az megy rendesen! az Mi2-n is

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#10011) Wajk válasza Crytek (#10008) üzenetére


Wajk
addikt

talán van valami hackelt Google Play ami feloldja az ilyen korlátozást, bár nem tudom mennyire ajánlott pont vásárláshoz használni.

Másik megoldás, hogy a build.prop-ot módosítod, hogy mondjuk Nexus 4-nek lássa a Goggle Play a készüléket. Eléggé hasonló a HW, szerintem nem lesz gond...

(#10010) vicces1: Ezt próbáltad?, system/app-ban felülírni és Wipe App data a biztonság kedvéért

(#9994) bozarjoska: köszi szépen a reportot! XML fordítási hiba. Javítottam (meg módosítottam pár beállítást még), a ROMot újra le kell tölteni és felflashelni, Wipe nem szükséges :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10012) peanar válasza vicces1 (#10010) üzenetére


peanar
senior tag

A gyári témát használod!? Mert annak lecserélésekor találkoztam hasonlóval....bár igaz,olyankor nem csak 1appnál jelentkeztek a tünetek.

[ Szerkesztve ]

(#10013) ®abstract® válasza Tex (#9972) üzenetére


®abstract®
őstag

üdv a klubban.
az updater menüben mennie kell ha rányomsz.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10014) Crytek válasza Wajk (#10011) üzenetére


Crytek
veterán

És azt a fájlt hol találom és mivel kell átírni milyen sorokat ?

Next PC Upgrade: 2022

(#10015) zyzz


zyzz
tag

SMS kérdés (keveset használom, most érte el az ingerküszöbömet):
miért van az, hogy magyar nyelvű sms irásakor a normál 160 karaktert csak több külön sms-ként hajlandó elküldeni? Hogyan lehet ezt orvosolni? (miuiandroidot használok, régebbi verziót, mert az bevált)

(#10016) ®abstract® válasza Crytek (#10014) üzenetére


®abstract®
őstag

szedd le hozzá a root file explorert(én a 3.0 használom).
a system ben találod a build.prop könyvtárat.először csinálj másolatot ebből ha elrontanál bármit!
felső sorokban kéne átírni a xiaomi mi2 sorokat nexus 4re és menteni,kb.ennyi.nem csináltam ilyet még úgyhogy saját felelősségedre csináld!!
Wajk szerintem erre célzott.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10017) hk9mxz válasza zyzz (#10015) üzenetére


hk9mxz
tag

Ez nem telefon vagy droidfuggo. Ne hasznalj ekrzetet vagy csak gsm szabvanyosat.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10018) bozarjoska válasza Wajk (#10011) üzenetére


bozarjoska
őstag

köszönöm szépen!

zyzz:
WIUI-ban átkonvertálja ha jól tudom hogy a másik irányba álljanak az ékezetek és úgy csak egy sms

[ Szerkesztve ]

(#10019) zyzz válasza hk9mxz (#10017) üzenetére


zyzz
tag

Köszi a linket, a lényeget így már értem. WIUI-n kívül milyen megoldás van rá (automatikus karakterkonvertálás GSM szabványra kiküldés előtt)?

(#10020) Crytek válasza ®abstract® (#10016) üzenetére


Crytek
veterán

Hm azt hittem gyárilag rootolva küldik, most látom ,hogy nincs rootolva a készülék.
Hogyan lehetne legegyszerűbben rootolni?

Next PC Upgrade: 2022

(#10021) peanar válasza Crytek (#10020) üzenetére


peanar
senior tag

Rootolt a készülék, max a gyári rom nem tudja a rootot!

[ Szerkesztve ]

(#10022) Crytek válasza peanar (#10021) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor marad a w...z mert buherálni nem akarok semmit nem értek hozzá sok idő míg megtanulom.

Next PC Upgrade: 2022

(#10023) ®abstract® válasza Crytek (#10022) üzenetére


®abstract®
őstag

a stabil rom nem támogat root elérést csak okosítva.leszeded a Vagyula stabil romját abban van root funkció mert megműtötte.
vagy letöltesz dev romot és abban van root elérés,tetszés szerint ki be kapcsolható.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10024) Crytek válasza ®abstract® (#10023) üzenetére


Crytek
veterán

Nem értek hozzá nem turkálom max nem telon hanem tableten játszok a megvett játékokkal.

Next PC Upgrade: 2022

(#10025) redbiro válasza Crytek (#10024) üzenetére


redbiro
őstag

minek a root egy megvett játékhoz?

it never gets easier, you just go faster

(#10026) Crytek válasza redbiro (#10025) üzenetére


Crytek
veterán

Nem támogatja a készülék azt írja nekem! Így telepíteni sem engedi őket Mi2-ön!

Next PC Upgrade: 2022

(#10027) ®abstract® válasza Crytek (#10024) üzenetére


®abstract®
őstag

lehet át kéne írnod a build.prop ot..

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#10028) Crytek válasza ®abstract® (#10027) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs rootolva a telefon ,vagy ahogy fentebb írták nem olyan a rom rajta ami tudja a rootot.Én meg nem fogok rátenni semmi új romot meg frissítést.
Játszok tableten kész ennyi.Igaz sajnálom ,de ez van :( Téma lezárva.

Next PC Upgrade: 2022

(#10029) vicces1 válasza peanar (#10012) üzenetére


vicces1
aktív tag

BAKKER! :((( Nem Black Androidot V5-öt, és azonnal változtattam, és tényleg ez a gond. Viszont ezt közbe kezdte csinálni, mert én az első héten lecseréltem és 3 hónapig jól ment. De kösz, legalább megvan az oka. :R
Vajknak is kösz! Lehet kipróbálom azért azt az apk-t.

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#10030) vicces1 válasza Wajk (#10011) üzenetére


vicces1
aktív tag

Ahogy már írtam peanarnak, a Black Android téma volt a bűnös, egyenlőre lecseréltem a témát egy hasonlóra, de azért leszedtem az a Mail apk-t is, hogy meglegyen. Kösz a segítséget. :K

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#10031) mclord


mclord
aktív tag

lenne egy kérdésem, honnan lehet magyar nyelvet letölteni ?, mert sikeresen felfrissítettem a miui-jlb34.0 -ra , és azóta csak angolom meg kínaim volt amíg nem tettem és miui 4-3-21 -m volt addig volt magyar :(

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#10032) muchacoado válasza mclord (#10031) üzenetére


muchacoado
aktív tag

http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=9&t=31

Egyenlőre a 29-es stabil rom van magyarítva, de reméljük vagyula a 34-est is megokosítja.

[ Szerkesztve ]

(#10033) peanar válasza mclord (#10031) üzenetére


peanar
senior tag

Ehez a verzióhoz sajna még nem készült el! Vagy tedd fel vgyula által magyaritott JLB29-et (ha jol emlékszem, az az utolsó amit leforditott) vagy tedd fel v.melyik multilang verziot, vagy akár wajk valamelyik romját!
Külön csak nyelvicsomag nincsen.

(#10034) mclord válasza mclord (#10031) üzenetére


mclord
aktív tag

Ezt raktam fel: miuiandroid_multi_aries_4.5.9_jb-4.1.zip ebben van magyar, ez mivel másabb ? :)

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#10035) muchacoado válasza mclord (#10034) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Abban hogy ez a fejlesztői verzió amiben előfordulhatnak hibák. A JLB 29 stabil bugmentes rom.

[ Szerkesztve ]

(#10036) mclord válasza muchacoado (#10035) üzenetére


mclord
aktív tag

Köszi az infókat.
Ó köszi akkor majd sasolom 24 -es stabil mikor lesz fenn hunul és újra rakom.

[ Szerkesztve ]

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#10037) Crytek


Crytek
veterán

Mit kell felrakni a pc-re hogy lássa a telefont ha usb-vel csatlakoztatom a pc-re?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#10038) mclord válasza Crytek (#10037) üzenetére


mclord
aktív tag

win7 -em alapból kezelte :)

''A fényképész ragadja meg a pillanatot, nem csupán kameráját''

(#10039) Barthezz2 válasza Crytek (#10037) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Elméletileg semmit. Médiaeszközként kezelnie kell.(win vista-7-8/8.1)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10040) Crytek


Crytek
veterán

Felraktam egy xioami usb drivert és most jó.

Next PC Upgrade: 2022

(#10041) Karavik


Karavik
veterán

Tapasztaltatok már olyat, hogy esetenként kegyetlenül belassul a rendszer? Pl. képernyőzar kioldásakor nálam néha 5-6 mp is eltelik mire kiold. (általában hívások után jelentkezik)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#10042) RiddleR válasza muchacoado (#10032) üzenetére


RiddleR
aktív tag

Nem lesz újabb vagyula féle ROM (ha minden igaz). Írtam neki és mivel eladta az MI2s-ét (és az meg kéne, hogy meg tudja csinálni), így jó eséllyel nem lesz.

(#10043) muchacoado válasza RiddleR (#10042) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Ezt ő írta? :O

Én próbálkoztam jBartal magyarítani a 34-est,de kb 40% ban lett magyar...nem értek annyira hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#10044) <Adamsky> válasza RiddleR (#10042) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hoppá! Oszt' mije van most?

(#10045) peanar válasza Karavik (#10041) üzenetére


peanar
senior tag

Itt látszik, hogy ugyanaz a készülék, milyen másképpen reagál különböző romokra!
Ilyen, ennyire durva lassulást még nem tapasztalta, de mint ahogy egyik fórumtársnak írtam, én is észleltem lassulást, némi szaggatást bizonyos verziójú romoknál, de nálam a mostani 4.5.9 verzió tipptoppul viselkedik (legalább is egyelőre). Viszont az előző, vagy talán az azt megelőző verziónál én is észleltem alkalmankénti belassulást/szaggatást. Bár tudom, hogy te ellenzed, de ilyenkor nálam a wipe chace és wipe dalvik chace segített....

(#10044) <Adamsky

Mi3

(#10046) RiddleR válasza muchacoado (#10043) üzenetére


RiddleR
aktív tag

Ő írta. :( Azért írtam, hogy kicsi az esély, mert gondolom valakinek kölcsibe oda kéne adni a telóját pár napra (tipp) ami valszínűleg nem történik meg. Mi3-ja van, de az is már egy ideje.

(#10047) <Adamsky> válasza peanar (#10045) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Reméljük megérte váltania :F (én semmi pénzért nem tenném)

Igen, az esetleges lassuláson szokott segíteni a wipe cache / dalvik cache. Szerencsére rég tapasztaltam utoljára.

(#10048) Tex válasza ®abstract® (#10013) üzenetére


Tex
senior tag

Ment is. El is ugrott a multi meg a root, úgyhogy felraktam felraktam a 4.5.9.-et.
Az meglepett hogy kikapcsolás után mindig a gyári launcher indul, hiába állítottam be a nextet.
De most már a gyárit jegeltem. :K

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#10049) Karavik válasza peanar (#10045) üzenetére


Karavik
veterán

Minden ROM frissítés előtt és után nyomok wipe cache-t MiRecovery-ből, a dalvik cache pedig automatikusan törlődik ilyenkor amúgy is.
Most újból elindítottam egy wipe cache-t, rendszer tisztítást és visszaállítottam a gyári témát. Így most jónak tűnik...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#10050) parkasz válasza RiddleR (#10046) üzenetére


parkasz
senior tag

Ajvé, rossz hír. :(
Amúgy ha csak ez az ok és a közjó érdekében szívesen kölcsönadom az én mi2-met. :K
RiddleR, le tudod beszélni vagyulával? :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.