Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-10 10:51:36

LOGOUT.hu

Ár-érték arányban verhetetlen a Xiaomi Mi2, napjaink egyik legerősebb hardvere mellett a MIUI is jobb, mint valaha. Ha kérdésed van a készülékkel vagy a használatával kapcsolatban, kérlek előbb olvasd el ezt az összefoglalót.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) Tomaak válasza ®abstract® (#8992) üzenetére


Tomaak
csendes tag

Olcsóbb lett az biztos de antelife-n is olcsó...
Szerintetek ez hamisítvány?
XIAOMI
még egy

[ Szerkesztve ]

(#9002) peanar válasza coal56 (#8998) üzenetére


peanar
senior tag

Ha van cwm recoveryd, mindenféleképpen célszerű bárminek a belekezdése előtt egy backup-ot csinálni,főleg ha már belaktál egy romot, így ha bármi balul sülne el, full wipe után vissza tudsz mindent állítani!!
Én még biztos ami biztos alapon a Mentés alkalmazással is szoktam csinálni egy biztonsági mentést, mert ha esetleg full wipe-al telepítek egy új verziót, akkor a Mentés alkalmazással is kb. 98%-ra vissza lehet mindent állítani, azaz az új rendszered úgy fog kinézni, ahogy az előtte lévőt beállítottad.

Visszatérve a telepítésre, én (is) mindig cwm-ből indítok, itt jön Wipe Cache és Advanced/Wipe Dalvik Cache majd install zip az sd-ről és rá nyomon (nem ota!) a frissítés teljes verzióját! Van aki a wipeolást a rom telepítése után csinálja,én van hogy előtte is, utána is, de ezekkel a lépésekkel megmarad az összes alkalmazásod, beállítások (ha bármi oknál fogva mégsem /ilyen nálam még nem fordult elő/, ilyenkor jöhet jól a Mentés alkalmazással lévő biztonsági mentés), egy kivételével, és az nem más mint az egyedi képernyőzár háttér. Nekem csak ez az egy áll vissza gyári állapotra. De ezt úgy szoktam gyorsan korrigálni, hogy a 3.8.23 verzióból átrakom a ThemeManager apkt, amivel működik a téma mentése és visszaállítása (tesztelve a 4.2.28 verziónál is). A téma alkalmazás cseréjének még meg van az az előnye is, hogy nem vált át kínai krixkraxra :D

(#9003) peanar válasza Tomaak (#9001) üzenetére


peanar
senior tag

Az majd kiderül, ha valaki megrendeli :D
Ha bárki is hamisítványt árulna, nem fog pl. ilyen árulkodó fényképeket feltenni a telefonról, hanem tölt le/fel hozzá (eredeti) képeket a netről.
Szóval az hogy milyen képekkel hirdetik a telefont az nem mérvadó!

(#9004) coal56 válasza peanar (#9002) üzenetére


coal56
csendes tag

Köszi neked is a segítséget!
Rátoltam a full romot, remekül műxik vele. Egyedül a betűk lettek randák, de azt cseréltem.
És ha már itt vagyunk:
A lock screen háttér mellett törölte az összes egyedi csengőhang-értesítés-ébresztő hangokat a '/system/media/audo' dir-ból. Ez gondolom a rom telepítés velejárója.
Ezért gondoltam ezután az 'SD kártyán' tartom őket. De az ott lévő hangokat szimplán nem látja... Jogok rendben, könyvtáré is.

Más:
Esetleg átküldenéd ezt a régebbi a theme manager-t vmi módon (email)?

Üdv.

(#9005) szuszinho


szuszinho
őstag

Nektek működik a VPN-hez történő csatlakozás? WIUI van fent, és már jó ideje nem sikerül. Azt nem tudom utoljára melyik verzióval működött.

(#9006) sprinter24 válasza RiddleR (#8996) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Huh ez érdekes... Nem tudom mit ehet a rendszer :S

Első körben mindenképp frissítsd a rendszert 4.2.28-ra! Ha ezutan is fennall a jelenseg van meg egy tippem!

(#9007) <Adamsky> válasza RiddleR (#8996) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Használsz ébresztős alkalmazást? Ha, igen, mit?
Ez most melyik ROM is pontosan?

(#9008) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Közbe rákerestem még erre: msm_hsic_host wakelock ill. miui msm_hsic_host -> katt és katt
Csak átfutottam, de ez vm. kernel-el kapcsolatos régebbi (?) probléma lehet. Próbálj ki egy újabb WIUI ROM-ot, vagy egy gyárit.

... ill. még egy találat, mert ezzel a folyamattal nem csak Miui alatt volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#9009) peanar válasza coal56 (#9004) üzenetére


peanar
senior tag

Innen letöltheted :)
Hogy került neked a system/media/audo mappába egyedi csengő-értesítés-ébresztő hang?? Ott az adott rom által tartalmazott hangok találhatóak. Az persze előfordul, hogy az újabb romban már változtattak a "gyári" csengőhangokon és ezért tapasztalod hiányát. Ha viszont rom telepítés után te tettél be csengőhangokat ezekbe a mappákba, az természetes, hogy a következő rom telepítéskor elszáll...

Látja az "sd kártyán" lévő zenéket is, csak egy két dolgot előtte még be kell állítani. A Zene alkalmazáson belül a Beállítások/Fájlok szűrése/szűrés méret szerint-nél állítsd a méretet minimumra, mert így látja a pár másodperces csengőhangokat is.

Ezután 2 féleképpen is eljárhatsz, igaz, az első lépés mindkét alkalommal ugyanaz.
1. Beállítások/Hang/Csengőhangok majd nyisd meg aminek meg szeretnéd változtatni a hangját, aztán alul bökjél az Egyéb ikonra, itt zeneszám kiválasztása és ennyi :)
2. Fájlkezelő/Miui/ringtone ide pakold be az összes hangot, amit csengő, értesítés, ébresztés, sms hangként szeretnél beállítani! Majd jöhet a Beállítások/Hang/Csengőhangok és most már bármelyik hangbeállítást megnyitod, a Helyi felírat alatt ott lesznek a ringtone mappába beletett muzsikák :D Ha mégsem, semmi pánik, bökj rá a képernyő közepére és húzd le kicsit az oldalt, majd a Helyi-Online felírat alatt megjelenő sornál bökj rá a Minden feliratra.

(#9010) muchacoado


muchacoado
aktív tag

Úgy látom a 4.3.7 még nem lett kittkatt :O

[ Szerkesztve ]

(#9011) RiddleR válasza <Adamsky> (#9007) üzenetére


RiddleR
aktív tag

Nem használok semmilyen ébresztést. Most tényleg csak contact szinkron és 3G van folyamatosra állítva. Ami ugye semmi, tehát nem kéne fogyasztania.
4.2.14 volt eddig, tegnap este felraktam a 4.2.28-at.
Nagyon érdekes, de eltűnt az az AlarmManager mindenhonnan, viszont továbbra is stabiil 12% merülés van egy éjszaka.

Csináltam pár screent ismét, de most inkább csak linkben rakom fel, mert a múltkori az elég gázul sikerült.
WLD CPU time
WLD trigger
WLD kernel
Battery use
Battery history
CPU stats

A battery use-nál elég érdekes, hogy most meg a mobile signal visz el rengetegt, bár tudom, hogy 3G esetén a -75dB nem a legszebb érték, de még szerintem a zöld zónának számít. (Arról nem beszélve, hogy a razr i ugyanitt simán el volt)
A battery history-nál kezd kitisztulni az awake statusz, de még mindig ott van 4db elé vaskos csík, ami fura éjjel amikor semmit nem csinál a teló.
A CPU stats-nál meg, hogy 594MHz az 54%-ot vitt éjszaka megint érdekes.

Közben már az is megfordult a fejemben, hogy esetleg az akku szar (is). Végülis használtan vettem, de csak 2 hónapos, szóval ennyi idő alatt csak nem lehet kinyírni, kivéve, ha gyárilag szar. Lehet vissza kéne tennem a 2000-reset.

(#9012) Wajk válasza RiddleR (#9011) üzenetére


Wajk
addikt

jól látom, hogy a MiCore kernel-t használod?
Azzal adódhatnak problémák, első körben flasheld újra a ROMot gyári kernellel és úgyis teszteld a készüléked mielőtt akksi cserélsz :K

(#9010) muchacoado: ebből még nem derül ki semmi. A v5 megjelenésekor is még párhuzamosan ment a v4 fejlesztése, bugfixálása, és mivel első körben nem mindneki kapja meg a v6-ot, ezért a v5 vonal is szinten lesz kicsit tartva...

(#9008) <Adamsky>: ezt ha jól tudom, csak kernel módosítással lehet orvosolni, de a 4.3 tól felfele már a Google is rendbe tette...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9013) <Adamsky> válasza RiddleR (#9011) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Először kicsit "árnyékra" vetődtem ezzel az AlarmManager-rel. A Te problémádnak vajmi kevés köze van bármilyen ébresztő funkcióhoz.

A második hsz-ben lévő egyik link-en írtakból idéznék:
"The msm_hsic_host wakelock is because the 3G modem is connected to the phone as an external USB device controlled by the hsic host controller. When the modem wakes up for any reason (apps sync, location, tower ping, etc...) the wakelock is requested. The problem is that the hsic host controller doesn't go back into suspend mode properly, this is a problem with the kernel."

Szóval, ahogy Wajk is írta az #9012-ben, Neked másik kernel-el és/vagy ROM-al kéne próbálkoznod. Egyébként ha azt nézzük, hogy ezt a 3100-as akksival produkálta, akkor még "súlyosabb" a helyzet. Első körbe tényleg próbáld meg az eredeti 2000-es akksival, aztán kernel vagy ROM-cserével folytasd.

Tényleg, vannak külön kernel-t tartalmazó "update.zip"-ek? Desire-n emlékszem volt.

(#9014) r4z válasza <Adamsky> (#9013) üzenetére


r4z
nagyúr

Van külön kernel (MICore), de csak MIUI alá.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9015) RiddleR


RiddleR
aktív tag

Adamsky, Wajk: Köszi, este újrarátolom a 4.2.28-at sima kernellel. És éjszaka teszt. :R

(#9016) Monyos


Monyos
aktív tag

Van valakinek elfekvőben egy Mi2(S) kijelző fóliája?
Privátban jöhet az ajánlat. :R

Én is rendeltem, de mire az ideér..... :U

[ Szerkesztve ]

(#9017) sprinter24 válasza Monyos (#9016) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Uhhh... Nekem is jól jönne egy!

Ha van valakinek + akkor én is kérnek egy privátot :R Előre is köszi nektek!

[ Szerkesztve ]

(#9018) zdanee válasza sprinter24 (#9017) üzenetére


zdanee
őstag

Van 4 db matt fóliám. Véletlenül azt rendeltem, de nem tetszik. Ha kell, azokat szívesen odaadom.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#9019) RiddleR válasza Wajk (#9012) üzenetére


RiddleR
aktív tag

Felraktam a sima kernel-el. És íme a képek.
Tulajdonképpen most nincs változás a legutóbbi 4.2.28 MiCore-hoz képest (vagy legalábbis nem sok).
Nekem eléggé akku gyanús.

Wakeup triggers
Kernel wakelock
Wakelock detector
Battery use apps
Battery use hardware
CPU wakelock
Battery use
Battery use details
Battery history
CPU frequencies

Ahogy nézem a wakeup triggersnél eléggé egyenértéken fut több olyan dolog is, mi nekem fura, hogy éjszaka kikapcsolva miért próbálkozik 100x (Themes, Media, Updater, Payment service, browser). Ezeket nem lehet valahogy kiírtani? Vagy legalább egy részüket? Vagy ez így normális?
Érdekes a mobile signal is, hogy a 8,5 órás időszak alatt (éjjel), olyan ~3 óra eltelte után miért lesz sárga. De ahogy látszik az akku töltöttség csökkenését nem befolyásolja, mert az szép egyenletes (csak meredek mint az állat).

(#9020) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Úgy nézem ma sem kapunk még 4.4-et..

Everybody lies.

(#9021) muchacoado válasza Barthezz2 (#9020) üzenetére


muchacoado
aktív tag

:DDD <-- link1

:N <-- link2

[ Szerkesztve ]

(#9022) Wajk válasza RiddleR (#9019) üzenetére


Wajk
addikt

biztos, hogy a sima kernel van fent?
azzal nem kellene ennyi CPU lépcsőnek lennie :N
Csekkold a Miui verziószám alatt, hogy milyen kernel van a telódon.

(#9020) Barthezz2: én inkább abban reménykedek, hogy megkapjuk egyeltalán a 4.4-et.
Amúgy emlékeztetőül mondom, hogy a Miui v5 debütálásakor első körben az akkori csúcsmodell, a Mi2 kapta meg csak. Szóval lehet most is a Mi3 kapja majd meg és aztán majd mi valamikor.

Véleményem szerint elég esélyes, hogy a már hivatalosan megerősített(?) Mi3S megjelenésekor, azaz április 9-én kapjuk meg a Miui v6-ot.


Judging by the timing of the leaks and proximity to the annual Xiaomi festival we believe the next Xiaomi phone Lei Jun refers to in the below Weibo message will launch on April 9th.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9023) RiddleR válasza Wajk (#9022) üzenetére


RiddleR
aktív tag

Kernel: 3.4.0-g52db9c3-01073-gcb85193
Na ez nekem semmit sem mond. :) Ez a settings -> About alatt volt

Nézzem máshol? Amúgy mivel másodtulaj vagyok, nem tudom mit műveltek ezzel a telóval előttem.

Ja és egy kérdés. Úgy vettem észre, hogy ez a ROM ami fenn van nem számolja a tethering alatt elfolyó adatforgalmat, csak azt amit a telón lévő alkalmazások csinálnak. Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#9024) Wajk válasza RiddleR (#9023) üzenetére


Wajk
addikt

A kernel az OK :K
ha az akksicsere nem oldja meg a gondot, akkor valószínű érdemes lesz backupolnod és FullWipe-ot csinálni és visszapakolgatni mindent (mondjuk akkor már érdemes egy kicsit - amennyire lehet - "üresen" használnod a készüléked, hogy akkor minden OK-e, aztán mehetnek fel a többi appok)

@all: huh, olie-nak 8 órás kijelzőidőt sikerült kihoznia 3100-es akksival, normál módban. Ezzel én egy hétig is ellennék :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9025) szente


szente
addikt

Az normális, hogy azt mondta nekem a tárcsázó, hogy nyomjam meg az 5-ös és a 7-es gombot Steve Jobs kereséséhez? :DDD

(#9026) Nerazzurri95


Nerazzurri95
tag

Sziasztok!

Ma érkezett meg a 32 gigás MI2S készülékem Ibuygouról. Minden tökéletes, a DHL gyors volt. Viszont most eléggé megijedtem... Pár óra használat után a kijelző közepe táján megjelent egy vagyon vékony, talán 1 pixel vastag vízszintes csík ami átéri az egész képernyőt balról jobbra. És vibrál... Néha fekete, néha szürkés, de néha meg eltűnik teljesen... Tapasztalt már valaki ilyet? Illetve ha valami készülék hiba, akkor mi a teendőm? Nem lehetek ekkora szerencsétlen, hogy egyszer vásárolok készüléket külföldről és az is hibás... :(

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10

(#9027) muchacoado válasza Nerazzurri95 (#9026) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Csinálj egy rendszervisszaállítást, esetleg egy másik romot is megnézhetsz hogy kizárd a szoftveres hibát.

Fotót kérünk! Ha nincs mivel tükörből az első kamera is jó.

[ Szerkesztve ]

(#9028) Nerazzurri95 válasza muchacoado (#9027) üzenetére


Nerazzurri95
tag

Küldök amint újra megjelenik. Viszont marha érdekes, mert most elkezdtem játszani rajta (Sonic Dash) és azóta nem jelent meg, azaz olyan fél órája... Nem értem. De remélem nem jelenik meg ismét... A laptopomhoz tudnám hasonlítani így elsőre, néhány bekapcsolásnál van egy fura pixelem ami kéken villog, de 10 perc használat után eltűnik. Fura.

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10

(#9029) muchacoado válasza Nerazzurri95 (#9028) üzenetére


muchacoado
aktív tag

a play áruházban keress rá hogy screen test, esetleg az megmutat valamit, de youtubon is van ilyen videó.

(#9030) Karavik válasza Barthezz2 (#9020) üzenetére


Karavik
veterán

...nemhogy 4.4-et, de még csak a szokásos heti kiadást sem! :)

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9031) Barthezz2 válasza Karavik (#9030) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor ez mi :F

(#9022) Wajk:
Vagy rögtön az áprilisi első update, ami a 4.4.4 lesz, akár akkor már lehetne 4.4 alapú is :DDD Már csak az lenne nagyobb poén, ha 2.-a lenne az első péntek, aztán akkor ott a 4.4.2 :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#9032) Karavik válasza Barthezz2 (#9031) üzenetére


Karavik
veterán

Értelem szerűen, amikor azt írtam még nem volt kiadva, mert most rendkívüli módon csak éjfél előtt pár perccel kerültek ki a letöltő linkek az oldalra. Értsd úgy, MIUI 4.3.7 eddigiektől eltérően sokat váratott magára, éppen hogy nem csúszott át szombatra...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9033) RiddleR válasza Wajk (#9024) üzenetére


RiddleR
aktív tag

Kicseréltem az akkut az eredeti 2000-resre, de továbbra sincs átütő siker. Édekes módon javult az állapot, de szerintem még mindig nem az igazi.
Képek:
Bttery history
Battery use
WLD CPU wakelock
WLD wakeup triggers
WLD kernel wakelock
CPU frequencies

A battery historynál az első letörésig egész szép, olyannak kéne gondolom lenni végig.
A full wipe az egyébként a dalvik cache/sima cache/data wipe-ot jelenti? Mert olyat csináltam még mielőtt a 4.2.14-et felraktam.

(#9034) Monyos


Monyos
aktív tag

Korábban már volt ez téma, hogy amikor rányomok a kis seprűre, hogy kilője az appokat a memóriából, akkor kilövi a Launcher-t is.
Ez csak azért húzza az agyam , mert mikor felrakom a szűz ROM-ot, a friss rendszernél még nem csinálja ezt, hanem simán kilövi amik ott vannak és azonnal látom (szépen átmenettel) a Home screen-t. De most ha kitisztítom onnan a dolgokat akkor várhatok, hogy betöltse a Launchert... most nem az a +3 másodperc aggaszt,hanem elég illúzió romboló...
Nem tudok rájönni, hogy mitől lehet. És teljesen mind1, hogy milyen alkalmazást lövök ki éppen, akár csak 1 galéria vagy egy beállítások app fut, ugyan úgy leállítja a launchert is... Nem ROM függő, mert eddig kb. mindegyiknél előjött nekem, csak az okát nem tudom. :(

Esetleg valamelyik app? Vagy ez csak nálam jön elő?? :F

(#9035) muchacoado válasza Monyos (#9034) üzenetére


muchacoado
aktív tag

JLB romoknál én nem tapasztaltam, összes többinél nálam is előjött és volt hogy megszűnt magától.

(#9036) Karavik válasza Monyos (#9034) üzenetére


Karavik
veterán

Én viszont soha egyetlen egyszer sem tapasztaltam az általad említett hibát a heti kiadású MIUI rom-ok esetében, viszont más romok próbálgatása során már igen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#9037) Gates8 válasza Wajk (#5022) üzenetére


Gates8
csendes tag

Szia. Szeretném ezt a super kamerát visszavarázsolni a gépemre... tudnál segíteni hol találok hozzá APK-t??? Csak mert amit felraktál,az már nem érhető el.

(#9038) Gates8 válasza Gates8 (#9037) üzenetére


Gates8
csendes tag

Megtaláltam köszke...

(#9039) Wajk válasza RiddleR (#9033) üzenetére


Wajk
addikt

valami ébresztgeti, az látszik.
Emlékszem egyszer volt valakinek hasonló problémája, végül nála az vált be, hogy feltett egy Miuiandroid ROMot majd vissza a WiUi-t. logikát ne keress, de azt mondja nála ezzel lett ok. Vagy ezt vagy azt próbáld akkor amit mondtam, hogy teljes Wipe és aztán pakolgasd vissza a dolgaidat...

(#9034) Monyos: én nem tapasztaltam még sose, de olvastam róla. Volt akinek a WeatherBZ miatt volt, leszedte és utána már nem volt ilyen gondja. Ha ez nincs fent akkor hasonló logikán olyan Widgetet keress ami miatt újraindulhat a Launcher. Ez olyankor lehet, hogy a memóriatörlés kinyírja a Widget programját és emiatt van a restart. Ha lehetséges, hogy ilyen Widgetet használsz próbáld meg a memóriába lockolni.

Én HD Widget-ez használok és nincs ezzel pont ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9040) zyzz


zyzz
tag

A telefon gyári töltője nektek hogy bírja a strapát?
Nálam már másodszor fordul elő, hogy nem hajlandó tölteni a telefont. Múltkor pár napig kölcsön töltőt használtam, aztán megmagyarázhatatlan módon újra működött a gyári. Most újra full lemerült a telkó a töltő miatt - eljött az idő beszerezni egy új töltőt. Nektek mi vált be?

(#9041) bozarjoska válasza zyzz (#9040) üzenetére


bozarjoska
őstag

én az eredetit használom, amióta beszerezted nekem, és minden oké vele eddig mindig töltött

(#9042) redbiro válasza zyzz (#9040) üzenetére


redbiro
őstag

milyen rom van fent?
csak mert az utolsó m1cha féle cm11-nek van egy töltés bugja, ha feltöltöd 100%-ra, utána egy csomószor csak újraindítás után kezd el tölteni megint.

it never gets easier, you just go faster

(#9043) peanar válasza Monyos (#9034) üzenetére


peanar
senior tag

Szia, én már tapasztaltam ilyet, engem is marhára idegesített, és ráadásul azt hittem, hogy rom függő, de aztán a párom telefonján sikerült megfejtenem a dolgot, de azt is sok full wipe előzte meg, holott semmi köze nem volt hozzá.
Nálam és a páromnál (mint ahogy wajk írta) a Weather BZ volt a ludas, jobban mondva a kirakott Widget!! Hogy ez megszűnjön, egyrészt a memóriában kellett lezárni, másrészt Biztonság/Engedélyek/Indítópult és itt hozzá kellett adni a WBZ alkalmazást és már meg is szünt a hiba!!! :DD

Ahogy wajk is írta, ha nincs fent a WBZ, nézd meg, hogy milyen másik alkalmazásnak tettél ki widgetet és kezd el egyesével kiszűrni :K

(#9044) peanar válasza Gates8 (#9038) üzenetére


peanar
senior tag

Hol leltél rá?

(#9045) zyzz válasza redbiro (#9042) üzenetére


zyzz
tag

Miuiandroidot használok, de egyértelműen a töltő volt a ludas. Már be is újítottam egyet a közeli plázából ezer pénzért, és tölt is rendesen. Filléres dolgok ezek, de elég bosszantó tud lenni. Sajnos nem volt más kütyüm, ami szintén 5V/1A töltőt használna.

[ Szerkesztve ]

(#9046) vicces1 válasza Gates8 (#9038) üzenetére


vicces1
aktív tag

Szia, belinkelnéd ahol letölthető, mert mindenhol törölve van, ahol próbáltam.
Kösz!

Xiaomi Mi2s, Mi4c, Mi5s plus

(#9047) parkasz válasza vicces1 (#9046) üzenetére


parkasz
senior tag

szia!
erre gondolsz? lenovo super camera?
itt megtalálod, klikk a középső download gombra

[ Szerkesztve ]

(#9048) Disque válasza peanar (#9043) üzenetére


Disque
aktív tag

Biztonság/Engedélyek/Indítópult és itt hozzá kellett adni a WBZ alkalmazást és már meg is szünt a hiba!!!
Köszi, ez működik nekem is :R

(#9049) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok!

Egy kis sárga folttal kezdődött, aztán elkezdett felefelé kúszni, és most így néz ki.

Kijelző csere?

[ Szerkesztve ]

(#9050) Monyos válasza Wajk (#9039) üzenetére


Monyos
aktív tag

És tényleg a WeatherBZ okozta a gondot! :K
Widget nem is volt kint, talán az élő ikon miatt csinálhatta. Töröltem az app-ot, most minden a régi.
... jó sok fejtörést okozott, de most végre megoldódott. :C

Köszi a válaszokat! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.