Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) counterbill válasza kelzsoca (#6545) üzenetére


counterbill
senior tag

Aha vmiért ugy rámlet h a bekapcs gomb az ok:D de akkor már értem:P köszi:)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#6552) axillar


axillar
csendes tag

Sziasztok! Korábban már írtam, hogy akadoznak a stramelt videók, mindegy milyen böngészőt használok. A youtube-bal ugyanez a helyzet, mindegy, hogy a youtube klienst használom, vagy a böngészőt. Ez az akadozás egyszerűen csak a hardver gyengesége lenne, vagy a flash-sel van valami probléma? Másnak is ilyen? Írtam a wayteqnek és egy sablonos semmi választ kaptam vissza, hogy ezzel a hibával ők még nem találkoztak, ők tesztelték a youtube klienst is és a streamelt videókat is a böngészőben is és minden jó...

(#6553) sid87 válasza kelzsoca (#6549) üzenetére


sid87
senior tag

A telón nem kapcsol ki a wifi, csak ezzel. Amúgy auto, titkosított wpa2vel, reboot nem volt :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#6554) Victoryus94 válasza sid87 (#6553) üzenetére


Victoryus94
őstag

Próbálkozz reboottal :)
Esetleg gyári visszaállítással (APP to SD progival lementheted az alkalmazásaid kártyára, így egyszerű lesz visszatelepíteni őket.)

(#6555) kelzsoca válasza sid87 (#6553) üzenetére


kelzsoca
félisten

Attól hogy az egyik eszközzel nincs ilyen téren gond, a másikkal lehet, és az nem megoldás hogy a másikkal meg jó :)

https://vertigostore.eu

(#6556) _seth_ válasza kelzsoca (#6555) üzenetére


_seth_
veterán

Auto csatornán sem lett jobb a wifi nálam sajnos. TPLink 1043ND, wpa2, reboot, ki-be kapcs minden eszközön megvolt már. A tab már rendszervisszaállítást is kapott, wipe cache is megvolt.

Tekintve, hogy egészen pontosan 5 laptop, 4 androidos telefon működik szépen csak a tablet nem így mégsem a hálózatot kellene teljesen átszervezni :) Legfeljebb a tabot nagy lendülettel a harmadikról kidobni :) Na de még várok vele hátha hamarosan kiadnak egy új szoftvert hozzá. Jah, a defym wlanon megosztott mobilnetét sem látja egy rövidebb szundi után a tab.

Bosszantó hiba ugyan de még elviselhető egy következő frissítésig.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6557) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Belépnék a "klubba" egy xTAB70i-vel, és máris lenne kérdésem :R

Az első, hogy milyen módon tudom rootolni, mert a Titanium Backup+Root (megvettem régebben) nem hajlandó működni, csak rootolt készüléken.
A második, hogy mindenkinél ennyire halk a filmek közben a hang, vagy csak nekem ilyen? Eddig a gyári lejátszót próbáltam és az MxPlayert (codec nélkül).

Köszi előre is a válaszokat.

(#6558) Victoryus94 válasza Clemi (#6557) üzenetére


Victoryus94
őstag

A beépített hangszóró kicsit halk.

NE ROOTOLD!
Ha elszállna a gép, nem lehet visszaállítani. (WayteQ nem tette nyilvánossá az ICS kódját, fájljait).
Amennyiben mégis rootolni szeretnéd, Kelzsocától kérhetsz progit, amivel jól működik a root. :) (de csak saját felelőségre fog adni).

[ Szerkesztve ]

(#6559) Clemi válasza Victoryus94 (#6558) üzenetére


Clemi
veterán

Oksa, hallgatok a jótanácsra, de hangszótó méret miatt nem kéne halknak lenni, mert pl a stopperem jelzése olyan hangos, hogy majd frászt kapok tőle.

(#6560) Victoryus94 válasza Clemi (#6559) üzenetére


Victoryus94
őstag

Igen, de zenéknél halkabb.. filmeknél pedig sokkal halkabb.. :-S
Nem tudnom, miért.
Én most nem hivatalos ROM-ot használok (Nextgen) (xPAD70-hez).
Ezen a hangerő hangosabb, mint a gyári ROMban. De a 2.3-as androidos ROMnál a filmet hallani szinte lehetetlen volt (csak fülhallgatóval lehetett jól érteni, mit mondanak)...

[ Szerkesztve ]

(#6561) Clemi


Clemi
veterán

Hááát ezen ICS van, és még most ismerkedek vele. Egyébként melyik a legjobb média lejátszó az ICS-re, mert eddig az MXPlayert használtam Froyo-n, azon bevált, de itt néha hisztizik.
Tudtok valami tuti task managert még esetleg?

(#6562) kisgabor87 válasza Clemi (#6557) üzenetére


kisgabor87
tag

Music volume eq nevű kis progival jelentős javulást lehet elérni hangerő terén.

(#6563) kelzsoca válasza _seth_ (#6556) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha meglesz a gyári rom, már jobban lehet bármit csinálni.

(#6557) Clemi

Lásd a felső választ, ha meglesz a gyári rom, már lesz hova/mire visszaállni, egyéb esetben akár használhatatlanná is tudod tenni a gépet egy rootolás után.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#6564) joe357


joe357
tag

Helló. Hát én se jártam sikerrel, sajnosvsemmi nem változott a wifinél.Az a fura hogy tunein radio meg megy a háttérben ha alvásba teszem a gépet még 20 perc múlva is. Ezért gondolom hogy software

(#6565) superke


superke
csendes tag

Hello!
Valaki belinkeli a legfrissebb Custom romot xTab-70-re?

(#6566) _seth_ válasza kelzsoca (#6563) üzenetére


_seth_
veterán

Megvárom míg bele tudsz nyúlni jobban :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6567) tjb007 válasza superke (#6565) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#6568) Clemi válasza kelzsoca (#6563) üzenetére


Clemi
veterán

Köszi az infót, bár tényleg jó lenne, ha néhány alkalmazást le tudnék fagyasztani.
Most nyomkodom ezerrel a gépet és jönnek a kérdéseim. Most éppen a beépített naptárral dühöngök, mert nem kapcsolódik a google fiókomhoz. Erre van már megoldás? A naptár widgetem (simple calendar) sem kapcsolódik.

(#6569) kisgabor87


kisgabor87
tag

A wifire van valami amit ki lehetne próbálni hogy ne legyen ilyen lassú? Mivel nem igazán jelezte más rajtam kívül a hibát van egy olyan sejtésem hogy a router a ludas. Xtab70-nel simán működött, itt viszont lassan reagál 70i alatt. Online játékokkal is szoktam játszani és iszonyat zavaró hogy van hogy megáll a wifi, nem szedi le az adatokat, aztán beindul de addigra már meghaltam a játékban :P Erre valami ötlet?

(#6570) kisgabor87


kisgabor87
tag

Bocsi, kétszer ment el.

[ Szerkesztve ]

(#6571) joe357


joe357
tag

A filmek alatti ac3 miatti szakaszos sistergésre van megoldás 70i alatt? Ehez jó a 1-ő oldalon lévő ac3 update?

(#6572) kelzsoca válasza joe357 (#6571) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt ne használd, ennek még a végére kell járni.

https://vertigostore.eu

(#6573) lobedoc


lobedoc
tag

Van ICS Működőőőőőőő!!!!!!!
A linkben benne vannak az xPAD-hoz, (type1) xTAB-hoz is az ICS-k külön mappában.
Telepítés előtt érdemes törölni factory_update_param.aml file-t.
Feltettem, gyors, nyelvet át kell állítani, mert még csak az orosz gyártónál volt elérhető a link.
Eddig minden működik. Kelzsocáéknak ajánlom, hogy nézzék meg. Teszek majd fel képet, csinálok benchmark testet is még ma.

xPAD-70 -em van ,arra tettem fel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6574) tjb007 válasza joe357 (#6571) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel van AC3 hangsáv esetén is hangod (még ha sistereg is) ezért értelmetlen lenne felrakni mivel semmin sem segítene.
Amúgy ezeket a filmeket melyik lejátszóval játszottad le ? A gyárival ?
Ha a gyárival akkor próbáltad másik lejátszóval is szoftveres dekódolás mellett ?

(#6575) lobedoc válasza lobedoc (#6573) üzenetére


lobedoc
tag

Markethez, és egyéb google appokoz ezt kell letölteni az előbbihez, és recoveryből feltenni.
[link]

(#6576) Victoryus94 válasza lobedoc (#6573) üzenetére


Victoryus94
őstag

És minden működik?
Mert csak akkor tenném fel, ha megy a wi-fi.. mozgásérzékelő.. kamera.. stb. :)
"nyelvet át kell állítani, mert még csak az orosz gyártónál volt elérhető a link."
Magyar nyelv ettől még van benne, nem? :)

(#6577) lobedoc válasza Victoryus94 (#6576) üzenetére


lobedoc
tag

Működik minden, most csinálom a benchmark testeket. :D:D
Wifi, mozgásárzékelő, kamera működik. Eddig minden működik, nand flash is, belső tárhely 618MB!
Gondolom van benne magyar is. Oroszt el tudom olvasni, de amúgy angolul használok mindent.

(#6578) Victoryus94 válasza lobedoc (#6577) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi. :) Várok még kicsit, kíváncsi vagyok a benchmark testre.. meg jelenleg nem tudok kártyára telepítőt másolni.. (nincs SD kártya bemenet a PCbe..).
De szerintem holnap felteszem én is. :)

[ Szerkesztve ]

(#6579) lobedoc válasza Victoryus94 (#6578) üzenetére


lobedoc
tag

Quadrant: 2502 pont
Antutu:2830

(#6580) Victoryus94 válasza lobedoc (#6579) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi :)

(#6581) lobedoc


lobedoc
tag

Kelzsoca, az xPAD-ban melyik audio vezérlő van? Wolfson sound vagy realtek?

(#6582) zolivissza


zolivissza
aktív tag

sziasztok, ezek jó értékek, örülünk? :-) Quadrant: 2502 pont Antutu:2830

[ Szerkesztve ]

amor fati

(#6583) lobedoc válasza zolivissza (#6582) üzenetére


lobedoc
tag

Jó értékekek, de a lényeg, hogy a rendszer is gyors. :) Már csak az a kérdés, hogy a többi rom ami a csomagban van (type 2 és type 3_4) amiket kiadott a Digma, az melyik változatokhoz jó?
Azért mertem feltenni az enyémre, mert az enyém az első az xPAD-70 szóval erre a type 1-et volt ésszerű feltenni.

(#6584) Victoryus94 válasza lobedoc (#6581) üzenetére


Victoryus94
őstag

Nekem xPAD-70 Nextgen ROM-nál (Quadrant) kicsit kisebb értékek jöttek ki :)
Total: 1107
CPU:1570
Mem: 1385
I/Q: 573
2D: 216
3D: 1790

Mondjuk hozzáteszem, hogy nem frissen telepített, 2hete használom ezt a ROMot..
Ehhez képest viszont egyértelműen jobb az eredmény :)

(#6585) zolivissza válasza lobedoc (#6583) üzenetére


zolivissza
aktív tag

bátor ember :-)

[ Szerkesztve ]

amor fati

(#6586) tjb007 válasza Victoryus94 (#6584) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Quadrant nem mérvadó mivel pontatlan, ahányszor lefuttatod annyiszor kapsz más eredményt (egyszer 950 -et utána meg 3500 -at).
Amúgy meg: [link] (Benckmart szekció)

[ Szerkesztve ]

(#6587) Victoryus94 válasza zolivissza (#6585) üzenetére


Victoryus94
őstag

Tud oroszul ;)

[ Szerkesztve ]

(#6588) Victoryus94 válasza tjb007 (#6586) üzenetére


Victoryus94
őstag

Értem.. köszi :)

(#6589) lobedoc


lobedoc
tag

Az beígért screenshotok. Apex launchert használok, telón is az van, azt szeretem :) Az ICS még mindig stabil, nem voltak gondok vele.

kep1

kep2

kep3

kep4

kep5

[ Szerkesztve ]

(#6590) lobedoc


lobedoc
tag

Az ICS telepítése összefoglalva.

Le kell tölteni ezt a csomagot.
A csomag tartalmaz 3 mappát. Az első mappa a "Type 1" amit feltettem az xPAD-70 -re és működik is eddig hiba nélkül.
A többi valószínűleg az xTAB-okhoz való, a "Type 2" és a "Type 3" kijelzője ugyanaz, és realtek audio van bennük, ennyit tudok róluk, annak utána kell járni aki fel akarja tenni.

Utána le kell tölteni ezt a csomagot, ez tartalmazza a marketet, és pár google appot.

Telepítés:

Telepíteni a szokásos módon kell ami itt van leírva. (hangerő + gomb és power gomb lenyomva amíg az upgrade2 feliratnak vége van, utána recoveryben a + hangerőgombbal lehet mászkálni, szokásos 3 wipe, a középső vissza gomb pedig az OK gomb a recoveryben)

Aztán fel kell telepíteni a második csomagot ami tartalmazza a marketet, és pár google appot. Aztán reboot.
Újraindul a gép, beállítja a csomagokat, és kész is.

Mindenki csak saját felelősségre tegye fel!

[ Szerkesztve ]

(#6591) hann válasza lobedoc (#6589) üzenetére


hann
tag

Számomra itt a 3.0-ás kernel ami igazán meglepő.

(#6592) lobedoc válasza hann (#6591) üzenetére


lobedoc
tag

Elvileg ez a hivatalos oldal, a google fordítóból itt a kép, de az eredeti szöveg is azt jelenti. Még nem volt gondom vele, és meglepően gyors is.

(#6593) kelzsoca válasza lobedoc (#6592) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ő egészen másra gondol.

Egyébként én ma kaptam meg a hivatalos ICS teszt verzióját (xTAB-70)

(#6591) hann

Holnap a végére járok.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#6594) lobedoc


lobedoc
tag

Hang okés, flash okés, youtube app, videókari rendben van ezzel a játékkal teszteltem. Hang is rendben van, rotation is rendben van.

(#6595) lobedoc válasza kelzsoca (#6593) üzenetére


lobedoc
tag

Vágom, hogy a 3.0 kernel az honeycomb kernel, de azért linkeltem be neki, mert nem én írtam át poénból a verzió számot :) Ott meg hivatalos frissítésként jelent meg az amit feltettem a tabletre. Kb. 10 percre rá, hogy felkerült, akkor frissítettem rá az oldalra. :)

(#6596) devast válasza kelzsoca (#6593) üzenetére


devast
addikt

Alakul a dolog... :)

(#6597) kelzsoca válasza lobedoc (#6595) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem, a 70i-nél másik kernel van, azért írta, ami most ott van 3.0.8-as kernel az rendben van ICS alá.

https://vertigostore.eu

(#6598) lobedoc válasza kelzsoca (#6597) üzenetére


lobedoc
tag

Értem, köszönöm a választ! Nemsokára lesz itthon is ICS a tabokra, addig akkor fenthagyom ami most van az xPAD-on, nem lesz vele semmi gond. :)

(#6599) kelzsoca válasza lobedoc (#6598) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, nyugodtan fent hagyhatod.

https://vertigostore.eu

(#6600) hann válasza lobedoc (#6598) üzenetére


hann
tag

Arra gondoltam amit kelzsoca írt. Ennek a kernel frissítésnek jobban örülnèk, mint magànak az ICS-nek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.